Wedstrijdprogramma voor de vereniging Madjoe in Rijnsburg

267 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
za 3/12 15:15WK14130Madjoe 2 - EKVA 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 14:00BK29007Madjoe 4 - KZ Danaiden 7Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 16:45WK18625De Meervogels A1 - Madjoe A1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 3/12 11:30BK27367Vriendenschaar A2 - Madjoe A2Sporthoeve in BodegravenGijs Lodewijkxhistorieroute
za 3/12 15:20WK19137ONDO B1 - Madjoe B1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 3/12 12:00BK25576KZ Danaiden B2 - Madjoe B2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 3/12 11:00BK26927Velocitas B2 - Madjoe B3De Does in Leiderdorphistorieroute
za 3/12 13:00WK20239Madjoe C1 - Excelsior C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 14:20BK23080KIOS C2 - Madjoe C2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 3/12 11:00BK24903Madjoe C3 - Tempo C4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 11:00BK20106Pernix D1 - Madjoe D1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 3/12 12:00BK20130Velocitas D2 - Madjoe D2De Does in Leiderdorphistorieroute
za 3/12 10:00BK20316Madjoe D3 - KIOS D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 11:00BK15460TOP | IAA fresh E1 - Madjoe E1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 3/12 09:00BK15479Fiks E2 - Madjoe E2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 3/12 10:00BK15420Pernix E4 - Madjoe E3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 3/12 12:00BK15731Madjoe E4 - Fiks E4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 09:00BK12959Madjoe F2 - Fiks F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 3/12 10:00BK35155Tempo F3 - Madjoe F3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 3/12 12:00BK32281Madjoe F4 - Reeuwijk F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
za 10/12 17:30WK11599Madjoe 1 - Thor 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 16:15WK14220Madjoe 2 - Velocitas 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 15:00WK16984Madjoe 3 - KVS | Groeneveld Keukens 7Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 16:10WK18674Luno A1 - Madjoe A1De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 10/12 16:40BK27543Tempo A3 - Madjoe A2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 10/12 14:00WK19176KVS | Groeneveld Keukens B1 - Madjoe B1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 10/12 14:00BK26999Madjoe B2 - VZOD B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 17:00BK32024TOP | IAA fresh B6 - Madjoe B3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 10/12 13:00WK20256Madjoe C1 - De Meervogels C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 12:00BK23213Madjoe C2 - Velocitas C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 11:00BK20411TOP | IAA fresh D3 - Madjoe D2De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 10/12 11:00BK15909Pernix E1 - Madjoe E1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 10/12 12:00BK15926KIOS E3 - Madjoe E2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 10/12 12:00BK15928KIOS E2 - Madjoe E3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 10/12 11:00BK16036Madjoe E4 - Tempo E5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 10:00BK13091Madjoe F1 - KZ Danaiden F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 11:00BK13147Madjoe F2 - Tempo F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 10/12 09:00BK14879TOP | IAA fresh F3 - Madjoe F3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 10/12 11:00BK35170Madjoe F4 - Tempo F4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
za 17/12 15:40WK11633Gemini 1 - Madjoe 1De Mammoet in GoudaRP. Friesemahistorieroute
za 17/12 19:00WK14281Rohda 3 - Madjoe 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 17/12 15:30WK17029Velocitas 5 - Madjoe 3De Does in Leiderdorphistorieroute
za 17/12 19:20BK29450Madjoe 4 - TOP | IAA fresh 7Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 18:10WK18713Madjoe A1 - Dunas A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 17:00BK27661Madjoe A2 - Pernix A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 16:00WK19204Madjoe B1 - Fortuna | Delta Logistiek B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 12:00BK25782Fiks B2 - Madjoe B2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 17/12 15:00BK26652Madjoe B3 - Fiks B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 16:00WK20267Fortuna | Delta Logistiek C2 - Madjoe C1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 17/12 14:00BK24524Pernix C2 - Madjoe C2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 17/12 12:00BK23461Madjoe C3 - TOP | IAA fresh C4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 13:00BK20632Madjoe D1 - Fiks D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 14:00BK20620Madjoe D2 - Tempo D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 09:00BK20666Fiks D3 - Madjoe D3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 17/12 11:00BK16260Madjoe E1 - Tempo E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 10:00BK16269Madjoe E2 - Tempo E3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 10:00BK16208Madjoe E3 - Fiks E3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 11:00BK16285VEO E4 - Madjoe E4Essesteyn in VoorburgDeborah Z. Zwaneveld, D.historieroute
za 17/12 10:00BK13182Velocitas F1 - Madjoe F1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 17/12 11:00BK13697Madjoe F2 - Pernix F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 17/12 10:00BK33965Madjoe F3 - Velocitas F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
za 7/1 12:10BK22871TOP | IAA fresh D4 - Madjoe D3De Korf in Sassenheimhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
za 14/1 16:30WK11893Madjoe 1 - ESDO 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 15:15WK14717Madjoe 2 - ESDO 2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 14:00WK17323Madjoe 3 - De Meervogels 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 20:20BK29051Avanti | Post Makelaardij 6 - Madjoe 4De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 14/1 16:45WK18908Korbis A2 - Madjoe A1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 14/1 15:45WK19345Korbis B1 - Madjoe B1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 14/1 12:00BK25475Madjoe B2 - KIOS B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 15:00BK26694Pernix B3 - Madjoe B3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 14/1 17:00BK23464KIOS C3 - Madjoe C3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 14/1 12:15BK35776Achilles D1 - Madjoe D1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/1 13:00BK21709Fluks D1 - Madjoe D2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 14/1 13:00BK21691Madjoe D3 - TOP | IAA fresh D4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 11:00BK17884TOP | IAA fresh E2 - Madjoe E1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 14/1 10:00BK17844Madjoe E4 - KIOS E5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 10:00BK14455Madjoe F1 - Pernix F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 11:00BK14224Madjoe F2 - KIOS F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 10:00BK13743Madjoe F3 - VZOD F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/1 11:00BK14177Madjoe F4 - Pernix F4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
za 21/1 17:55WK11670Fluks 1 - Madjoe 1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 21/1 18:35WK14349VEO 5 - Madjoe 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/1 16:35WK17078Fluks 2 - Madjoe 3De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 21/1 17:10BK30327Madjoe 4 - Fiks 7Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 18:25WK18897Madjoe A1 - IJsselvogels A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 12:00BK28251Madjoe A2 - KIOS A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 13:10WK19342Madjoe B1 - Excelsior B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 14:10BK35699TOP | IAA fresh B5 - Madjoe B2De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 21/1 15:45BK32016VZOD B1 - Madjoe B3Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 21/1 14:10WK20288Madjoe C1 - Tempo C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 15:10BK24604Madjoe C2 - Fluks C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 13:00BK23539Fiks C2 - Madjoe C3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/1 16:10BK21653Madjoe D1 - TOP | IAA fresh D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 13:25BK32011VZOD D1 - Madjoe D2Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 21/1 14:10BK20794Fluks D3 - Madjoe D3De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 21/1 10:00BK17826Madjoe E1 - Fluks E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 11:00BK17834Madjoe E2 - Fluks E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 11:00BK17773Madjoe E3 - Velocitas E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 10:00BK33811Tempo E6 - Madjoe E4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 21/1 11:00BK33944Madjoe F1 - TOP | IAA fresh F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 12:15BK13406VZOD F1 - Madjoe F2Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 21/1 10:00BK34052Madjoe F3 - KZ Danaiden F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/1 09:00BK13414TOP | IAA fresh F4 - Madjoe F4De Korf in Sassenheimhistorieroute
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
za 28/1 18:30WK12123Madjoe 1 - Korbis 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 17:15WK15097Madjoe 2 - KZ Danaiden 4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 16:00WK17580Madjoe 3 - KIOS 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 15:00WK19046Phoenix A1 - Madjoe A1Oosterpoort in Zoetermeerhistorieroute
za 28/1 17:20BK28703Fluks A1 - Madjoe A2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 28/1 11:00WK19449KZ Danaiden B1 - Madjoe B1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/1 13:00BK26754Madjoe B2 - VEO B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 14:00BK25952Madjoe B3 - Fluks B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 12:35WK20383Achilles C1 - Madjoe C1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 28/1 14:25BK25165TOP | IAA fresh C3 - Madjoe C2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 28/1 12:00BK31984Madjoe C3 - VZOD C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 13:00BK22495KIOS D1 - Madjoe D1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 28/1 13:05BK31995KZ Danaiden D1 - Madjoe D2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/1 15:00BK22619Madjoe D3 - Tempo D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 09:00BK19056KZ Danaiden E1 - Madjoe E1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/1 13:55BK19036TOP | IAA fresh E4 - Madjoe E2De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 28/1 10:00BK19073KZ Danaiden E2 - Madjoe E3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/1 11:00BK19261Madjoe E4 - TOP | IAA fresh E8Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 09:00BK14554Tempo F1 - Madjoe F1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 28/1 11:00BK33956Madjoe F2 - Velocitas F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 10:00BK13429Madjoe F3 - Fiks F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/1 10:00BK34663Madjoe F4 - Fiks F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
za 4/2 17:40WK11995Madjoe 1 - Paal Centraal 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 16:25WK14888Madjoe 2 - TOP | IAA fresh 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 15:10WK17437Madjoe 3 - Valto 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 14:00BK29793Madjoe 4 - Refleks 8Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 12:15WK18919TOP | IAA fresh A3 - Madjoe A1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 4/2 14:05BK28311KZ Danaiden A2 - Madjoe A2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 4/2 13:05WK19354IJsselvogels B1 - Madjoe B1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 4/2 13:00WK20359Madjoe C1 - Pernix C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 17:00BK23682Tempo C3 - Madjoe C2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 4/2 12:00BK23731Madjoe C3 - Pernix C3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 16:10BK21763Velocitas D1 - Madjoe D1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 4/2 11:00BK22087Madjoe D3 - Pernix D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 10:00BK17934Pernix E3 - Madjoe E2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 4/2 13:00BK17913TOP | IAA fresh E6 - Madjoe E3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 4/2 10:00BK14264Madjoe F1 - KIOS F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 4/2 11:00BK14606Pernix F3 - Madjoe F3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 4/2 10:00BK14563Madjoe F4 - Fluks F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
za 11/2 17:30WK15124EKVA 3 - Madjoe 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 11/2 18:40BK30915KZ Danaiden 7 - Madjoe 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 11/2 17:05WK18991Madjoe A1 - De Meervogels A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 18:15BK28546Madjoe A2 - Vriendenschaar A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 14:00WK19404Madjoe B1 - ONDO B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 15:00BK27167Madjoe B2 - KZ Danaiden B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 16:00BK26853Madjoe B3 - Velocitas B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 12:15WK20305Excelsior C1 - Madjoe C1De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 11/2 11:00BK23751Madjoe C2 - KIOS C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 14:00BK24809Tempo C4 - Madjoe C3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 11/2 12:00BK22154Madjoe D1 - Pernix D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 13:00BK22143Madjoe D2 - Velocitas D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 09:00BK18626Madjoe E1 - TOP | IAA fresh E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 10:00BK18636Madjoe E2 - Fiks E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 10:00BK18570Madjoe E3 - Pernix E4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 09:00BK19328Fiks E4 - Madjoe E4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 11/2 09:00BK15103Fiks F1 - Madjoe F2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 11/2 09:00BK35162Madjoe F3 - Tempo F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/2 10:00BK32287Reeuwijk F1 - Madjoe F4De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
za 18/2 11:00WK12175Thor 1 - Madjoe 1De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 18/2 16:20WK15188Velocitas 3 - Madjoe 2De Does in Leiderdorphistorieroute
za 18/2 13:00WK17639KVS | Groeneveld Keukens 7 - Madjoe 3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 18/2 18:00BK30149Tempo 8 - Madjoe 4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 18/2 16:15WK18796Madjoe A1 - Luno A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 15:00BK27922Madjoe A2 - Tempo A3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 13:00WK19265Madjoe B1 - KVS | Groeneveld Keukens B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 15:20BK26406VZOD B2 - Madjoe B2Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 18/2 14:00BK32030Madjoe B3 - TOP | IAA fresh B6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 11:20WK20221De Meervogels C1 - Madjoe C1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 18/2 13:00BK23795Velocitas C2 - Madjoe C2De Does in Leiderdorphistorieroute
za 18/2 12:00BK21067Madjoe D2 - TOP | IAA fresh D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 11:00BK16963Madjoe E1 - Pernix E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 11:00BK16970Madjoe E2 - KIOS E3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 10:00BK16909Madjoe E3 - KIOS E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 10:00BK19576Tempo E5 - Madjoe E4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 18/2 09:00BK12707KZ Danaiden F1 - Madjoe F1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 18/2 09:00BK15261Tempo F2 - Madjoe F2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 18/2 11:00BK14034Madjoe F3 - TOP | IAA fresh F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/2 10:00BK35176Tempo F4 - Madjoe F4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
za 11/3 17:30WK11753Madjoe 1 - Gemini 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 16:15WK14483Madjoe 2 - Rohda 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 15:00WK17161Madjoe 3 - Velocitas 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 12:00BK31028TOP | IAA fresh 7 - Madjoe 4De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 11/3 13:00WK19093Dunas A1 - Madjoe A1Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 11/3 16:00BK28854Pernix A2 - Madjoe A2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 11/3 10:00WK19481Fortuna | Delta Logistiek B2 - Madjoe B1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 11/3 14:00BK27197Madjoe B2 - Fiks B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 13:00BK27245Fiks B1 - Madjoe B3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 11/3 13:00WK20397Madjoe C1 - Fortuna | Delta Logistiek C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 11:00BK25274Madjoe C2 - Pernix C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 13:15BK23858TOP | IAA fresh C4 - Madjoe C3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 11/3 11:00BK22730Fiks D1 - Madjoe D1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 11/3 12:00BK22720Tempo D1 - Madjoe D2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 11/3 10:00BK21113Madjoe D3 - Fiks D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 10:00BK19466Tempo E1 - Madjoe E1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 11/3 10:00BK19417Tempo E3 - Madjoe E2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 11/3 09:00BK19470Fiks E3 - Madjoe E3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 11/3 12:00BK16978Madjoe E4 - VEO E4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 12:00BK14740Madjoe F1 - Velocitas F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 11/3 10:00BK13284Pernix F2 - Madjoe F2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 11/3 10:00BK33970Velocitas F3 - Madjoe F3De Does in Leiderdorphistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
za 18/3 18:50WK12183ESDO 1 - Madjoe 1Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 18/3 17:40WK15210ESDO 2 - Madjoe 2Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 18/3 20:45WK17644De Meervogels 6 - Madjoe 3De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 18/3 16:15BK30404Madjoe 4 - Avanti | Post Makelaardij 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 13:05WK19123Madjoe A1 - Korbis A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 14:15WK19502Madjoe B1 - Korbis B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 15:00BK26437KIOS B2 - Madjoe B2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 18/3 15:15BK26194Madjoe B3 - Pernix B3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 12:00BK23904Madjoe C3 - KIOS C3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 09:00BK35782Madjoe D1 - Achilles D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 11:00BK22864Madjoe D2 - Fluks D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 14:00BK22668KIOS D2 - Madjoe D3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 18/3 10:00BK19699Madjoe E1 - TOP | IAA fresh E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 18/3 13:00BK19638KIOS E5 - Madjoe E4Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 18/3 10:00BK13766Pernix F1 - Madjoe F1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 18/3 13:00BK15312KIOS F2 - Madjoe F2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 18/3 12:30BK14426VZOD F2 - Madjoe F3Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 18/3 11:00BK15278Pernix F4 - Madjoe F4De Zijl in Leidenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
za 25/3 18:30WK12110Madjoe 1 - Fluks 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 17:15WK15076Madjoe 2 - VEO 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 16:00WK17568Madjoe 3 - Fluks 2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 17:30BK29738Fiks 7 - Madjoe 4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 25/3 14:10WK18845IJsselvogels A2 - Madjoe A1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 25/3 16:00BK28073KIOS A2 - Madjoe A2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 25/3 10:00WK19300Excelsior B1 - Madjoe B1De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 25/3 15:00BK35705Madjoe B2 - TOP | IAA fresh B5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 14:00BK32021Madjoe B3 - VZOD B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 14:00WK20422Tempo C1 - Madjoe C1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 25/3 16:35BK25051Fluks C1 - Madjoe C2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 25/3 11:00BK23998Madjoe C3 - Fiks C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 11:15BK21334TOP | IAA fresh D2 - Madjoe D1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 25/3 10:00BK32005Madjoe D2 - VZOD D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 13:00BK22573Madjoe D3 - Fluks D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 12:00BK17349Fluks E1 - Madjoe E1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 25/3 13:00BK17297Fluks E2 - Madjoe E2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 25/3 10:00BK17325Velocitas E2 - Madjoe E3De Does in Leiderdorphistorieroute
za 25/3 12:00BK33817Madjoe E4 - Tempo E6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 09:00BK33950TOP | IAA fresh F2 - Madjoe F1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 25/3 12:00BK15037Madjoe F2 - VZOD F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 25/3 10:00BK34046KZ Danaiden F2 - Madjoe F3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 25/3 12:00BK14990Madjoe F4 - TOP | IAA fresh F4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
za 1/4 18:30WK11517Korbis 1 - Madjoe 1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 1/4 17:50WK14082KZ Danaiden 4 - Madjoe 2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 1/4 21:20WK16910KIOS 3 - Madjoe 3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 1/4 17:00BK29653Madjoe 4 - Tempo 8Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 18:10WK18854Madjoe A1 - Phoenix A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 19:20BK28102Madjoe A2 - Fluks A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 15:00WK19305Madjoe B1 - KZ Danaiden B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 13:00BK26352VEO B2 - Madjoe B2Essesteyn in VoorburgKamil Hiralal, K.historieroute
za 1/4 14:05BK26384Fluks B1 - Madjoe B3De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 1/4 16:00WK20336Madjoe C1 - Achilles C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 11:00BK23040Madjoe C2 - TOP | IAA fresh C3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 13:40BK31990VZOD C1 - Madjoe C3Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 1/4 14:00BK21396Madjoe D1 - KIOS D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 13:00BK32000Madjoe D2 - KZ Danaiden D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 12:00BK20220Tempo D3 - Madjoe D3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 1/4 12:00BK17414Madjoe E1 - KZ Danaiden E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 10:00BK17423Madjoe E2 - TOP | IAA fresh E4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 12:00BK17368Madjoe E3 - KZ Danaiden E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 09:00BK15573TOP | IAA fresh E8 - Madjoe E4De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 1/4 12:00BK13972Madjoe F1 - Tempo F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 1/4 11:00BK33962Velocitas F2 - Madjoe F2De Does in Leiderdorphistorieroute
za 1/4 09:00BK14024Fiks F2 - Madjoe F3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 1/4 11:00BK34669Fiks F3 - Madjoe F4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute