Wedstrijdprogramma voor de vereniging Madjoe in Rijnsburg

184 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 13:50WK11449DKV Victoria 1 - Madjoe 1Diemen in Diemenhistorieroute
za 22/1 18:40WK14668ZKC '31 3 - Madjoe 2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 22/1 15:00WK20536DES 5 - Madjoe 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 22/1 18:30BK30686Madjoe 4 - KZ Danaiden 7Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 17:20BK30700Madjoe 5 - Tempo 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 13:05WK17558Madjoe A1 - Achilles A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 19:35BK28061Pernix A2 - Madjoe A2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 22/1 16:15WK18920Madjoe B1 - Avanti | Post Makelaardij B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:15BK26041TOP | LITTA B4 - Madjoe B3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 22/1 12:00WK19431Madjoe C1 - KZ | Thermo4U C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:00BK24694Madjoe C2 - Fiks C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:00BK23618Phoenix C4 - Madjoe C3Oosterpoort in Zoetermeerhistorieroute
za 22/1 15:15BK20112Madjoe D1 - KZ Danaiden D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 14:15BK21657Madjoe D2 - Fiks D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 15:10BK21996Tempo D3 - Madjoe D3Rijnstreekhal in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 22/1 10:00BK17822Madjoe E1 - Roda E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:30BK16433KIOS E1 - Madjoe E2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 22/1 10:00BK18307Madjoe E3 - TOP | LITTA E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:30BK34475KIOS E3 - Madjoe E4Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 22/1 10:00BK13600Madjoe F1 - Fiks F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 22/1 11:00BK14584TOP | LITTA F4 - Madjoe F3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 18:30WK11496Madjoe 1 - GKV 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 17:20WK14695Madjoe 2 - Rohda 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 16:10WK17044Madjoe 3 - De Meervogels 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 14:10BK30752TOP | LITTA 6 - Madjoe 4De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 29/1 16:10BK30753Velocitas 6 - Madjoe 5De Does in Leiderdorphistorieroute
za 29/1 11:00WK17729KZ Danaiden A1 - Madjoe A1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 29/1 12:00BK29211Madjoe A2 - Fortuna | Delta Logistiek A4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 10:30WK18936Refleks B1 - Madjoe B1De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 29/1 13:10WK19177Madjoe B2 - Haarlem B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 11:00BK27342Madjoe B3 - Fiks B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 11:00WK19443Synergo C1 - Madjoe C1Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 29/1 12:00BK25240Velocitas C2 - Madjoe C2De Does in Leiderdorphistorieroute
za 29/1 14:10BK25133Madjoe C3 - ONDO C5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 14:30BK20157VZOD D1 - Madjoe D1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 29/1 14:20BK22464Phoenix D2 - Madjoe D2Oosterpoort in Zoetermeerhistorieroute
za 29/1 15:10BK22049Madjoe D3 - VEO D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 11:00BK19007KZ | Thermo4U E1 - Madjoe E1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/1 10:00BK19061Madjoe E2 - TOP | LITTA E4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 11:20BK19257VZOD E1 - Madjoe E3Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 29/1 10:00BK19206Madjoe E4 - Fluks E3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 29/1 12:30BK14614KIOS F3 - Madjoe F1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 29/1 10:00BK13657Madjoe F2 - Velocitas F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 17:10WK10717Fluks 1 - Madjoe 1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 5/2 14:45WK14219OVVO 4 - Madjoe 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 5/2 17:25BK30787Madjoe 4 - Avanti | Post Makelaardij 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 18:40BK30803Madjoe 5 - KZ Danaiden 9Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 13:00WK17689Madjoe A1 - Velocitas A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 15:10BK28200Madjoe A2 - GKV A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 13:10WK18922Dijkvogels B1 - Madjoe B1Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 5/2 16:20WK19169Madjoe B2 - KIOS B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 14:10BK26105Madjoe B4 - Vriendenschaar B2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 11:00WK19410KZ Danaiden C1 - Madjoe C1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 5/2 15:00BK23728Fluks C1 - Madjoe C2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 5/2 12:00BK23812Madjoe C3 - Weidevogels C3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 11:00BK20956Madjoe D1 - Korbis D4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 13:00BK21782Fluks D1 - Madjoe D2De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 5/2 14:00BK20993Fluks D2 - Madjoe D3De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 5/2 10:00BK16802Madjoe E2 - Velocitas E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 10:00BK16647Fortuna | Delta Logistiek E6 - Madjoe E3Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 5/2 10:00BK14361Madjoe F1 - Pernix F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 5/2 11:30BK14676KIOS F2 - Madjoe F2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 5/2 10:00BK13714Pernix F4 - Madjoe F3De Zijl in Leidenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 18:40WK11928Madjoe 1 - Badhoevedorp 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 17:25WK14960Madjoe 2 - KZ Danaiden 4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 15:05WK17067Madjoe 3 - ALO 4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 16:10WK17582Pernix A1 - Madjoe A1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 12/2 11:10BK29038Dijkvogels A2 - Madjoe A2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 12/2 16:20WK18930Madjoe B1 - Achilles B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 14:00WK19178Tempo B2 - Madjoe B2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 12/2 14:15BK27398SDO B1 - Madjoe B3De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 12/2 18:15BK27012Avanti | Post Makelaardij B6 - Madjoe B4Emerald in Delfgauwhistorieroute
za 12/2 14:00WK19412Madjoe C1 - Telstar | Schoonderbeek C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 13:00BK23835Madjoe C2 - KIOS C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 11:00BK24889KVS | Maritiem C4 - Madjoe C3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 12/2 10:00BK22145KZ Danaiden D1 - Madjoe D1Leids RRC in Leidenhistorieroute
za 12/2 12:00BK22159Madjoe D2 - Korbis D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 11:00BK22671Madjoe D3 - Lynx D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 10:00BK18586Madjoe E1 - Fiks E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 09:00BK18666Tempo E1 - Madjoe E2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 12/2 11:00BK19269Fiks E6 - Madjoe E4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 12/2 12:00BK13758Fluks F1 - Madjoe F1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 12/2 10:00BK14766Madjoe F2 - TOP | LITTA F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/2 10:00BK15108Madjoe F3 - VZOD F1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
za 19/2 14:45WK11147WION 1 - Madjoe 1WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 19/2 15:15WK14461SDO | Fiable 5 - Madjoe 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 19/2 17:30WK20524Madjoe 3 - Phoenix 4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 16:15BK32101Madjoe 4 - VEO 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 15:00BK27582Madjoe A2 - TOP | LITTA A4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 12:00WK18909Madjoe B1 - Velocitas B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 14:00BK27477Madjoe B4 - Lynx B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 13:00BK23890TOP | LITTA C4 - Madjoe C2De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 19/2 13:00BK22834Madjoe D1 - Velocitas D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 11:00BK21099Madjoe D2 - KIOS D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 10:00BK16949Madjoe E1 - Groen Geel | IJskoud de Beste E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/2 12:00BK17366TOP | LITTA E4 - Madjoe E2De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 19/2 11:00BK16950Fiks E3 - Madjoe E3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 19/2 10:00BK14203Madjoe F2 - Tempo F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
za 26/2 10:00BK17344Roda E1 - Madjoe E1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 17:40WK17453KIOS A1 - Madjoe A1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 5/3 13:10WK19181KVA B1 - Madjoe B2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 5/3 14:30BK27478KIOS B3 - Madjoe B3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 17:35WK11963Madjoe 1 - Haarlem 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 16:20WK14982Madjoe 2 - Haarlem 2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 17:40WK17074KIOS 3 - Madjoe 3Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 12/3 17:30BK31727Tempo 9 - Madjoe 4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 12/3 17:45BK31717Fluks 4 - Madjoe 5De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 12/3 15:05WK17761Madjoe A1 - Vriendenschaar A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 12:00WK18941KZ Danaiden B1 - Madjoe B1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 12/3 14:00WK19156Madjoe B2 - SDO | Fiable B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 12:00BK26272Madjoe B3 - Haarlem B3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 12:20BK27087ONDO B4 - Madjoe B4Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 12/3 13:00WK19446Madjoe C1 - Spirit C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 10:00BK23934Gemini C2 - Madjoe C3De Mammoet in Goudahistorieroute
za 12/3 11:05BK22259De Meervogels D2 - Madjoe D1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 12/3 11:00BK22718Madjoe D3 - Reeuwijk D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 11:00BK19366Pernix E1 - Madjoe E1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 12/3 10:00BK16998KZ Danaiden E1 - Madjoe E2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 12/3 10:00BK32463Madjoe E3 - Pernix E2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 10:00BK16965Madjoe E4 - TOP | LITTA E8Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 12/3 10:00BK15229Pernix F3 - Madjoe F2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 12/3 10:00BK34298Madjoe F3 - KZ Danaiden F2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 19:50WK11181VZOD 1 - Madjoe 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 19/3 18:40WK14489VZOD 2 - Madjoe 2Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 19/3 17:20WK17050Madjoe 3 - Dunas 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 16:10BK31246Madjoe 4 - Refleks 8Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 13:00WK17617Tempo A2 - Madjoe A1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 19/3 15:00BK28344Madjoe A2 - Avanti | Post Makelaardij A3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 11:00WK18944Madjoe B1 - KVS | Maritiem B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 14:15WK19182Groen Geel | IJskoud de Beste B2 - Madjoe B2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 19/3 13:30BK27520Velocitas B3 - Madjoe B3De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
za 19/3 13:10WK19415MIA C1 - Madjoe C1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 19/3 13:00BK23971Pernix C3 - Madjoe C2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 19/3 14:00BK23986Madjoe C3 - ODO C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 13:00BK21614Madjoe D1 - VZOD D1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 12:00BK22887Madjoe D2 - TOP | LITTA D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 10:00BK19620Madjoe E1 - TOP | LITTA E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 10:00BK17112Madjoe E2 - Fiks E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 19/3 10:45BK17054Avanti | Post Makelaardij E5 - Madjoe E3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 19/3 09:00BK19560Tempo E7 - Madjoe E4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 19/3 09:00BK34436TOP | LITTA F2 - Madjoe F1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 19/3 10:00BK14233Tempo F3 - Madjoe F3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 17:45WK11821Madjoe 1 - DKV Victoria 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 16:30WK14892Madjoe 2 - ZKC '31 3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 15:15WK20542Madjoe 3 - DES 5Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 13:20BK31034KZ Danaiden 7 - Madjoe 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 26/3 16:20BK31029Tempo 6 - Madjoe 5Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 26/3 13:05WK17802Achilles A1 - Madjoe A1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 26/3 14:00BK28418Madjoe A2 - Pernix A2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 14:20WK18914Avanti | Post Makelaardij B2 - Madjoe B1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 26/3 13:00BK27306Madjoe B3 - TOP | LITTA B4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 12:00BK26079Tempo B3 - Madjoe B4Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 26/3 12:00WK19441KZ | Thermo4U C2 - Madjoe C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 26/3 13:00BK25166Fiks C2 - Madjoe C2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 26/3 12:00BK24085Madjoe C3 - Phoenix C4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 13:50BK21319TOP | LITTA D4 - Madjoe D1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 26/3 12:00BK21364Fiks D2 - Madjoe D2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 26/3 11:00BK22509Madjoe D3 - Tempo D3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 10:00BK17276Madjoe E2 - KIOS E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 09:00BK19108TOP | LITTA E2 - Madjoe E3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 26/3 10:00BK34480Madjoe E4 - KIOS E3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 26/3 09:00BK15051Fiks F2 - Madjoe F1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 26/3 10:00BK14979Madjoe F3 - TOP | LITTA F4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 17:30WK11043GKV 1 - Madjoe 1Overbosch in Den Haaghistorieroute
za 2/4 13:10WK14414Rohda 5 - Madjoe 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 2/4 19:15WK17055De Meervogels 5 - Madjoe 3De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 2/4 18:10BK31183Madjoe 4 - TOP | LITTA 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 19:20BK31193Madjoe 5 - Velocitas 6Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 17:00WK17646Madjoe A1 - KZ Danaiden A1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 17:55BK28480Fortuna | Delta Logistiek A4 - Madjoe A2Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 2/4 16:00WK18915Madjoe B1 - Refleks B1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 13:20WK19143Haarlem B2 - Madjoe B2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 2/4 13:00BK25613Fiks B1 - Madjoe B3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 2/4 14:00BK26520Madjoe B4 - Tempo B3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 15:00WK19396Madjoe C1 - Synergo C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 13:00BK23097Madjoe C2 - Velocitas C2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 13:00BK24132ONDO C5 - Madjoe C3De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
za 2/4 12:00BK21428Madjoe D2 - Phoenix D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 13:20BK21472VEO D2 - Madjoe D3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 2/4 11:00BK17431Madjoe E1 - KZ | Thermo4U E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 11:00BK15577Madjoe E3 - VZOD E1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 13:00BK15572Fluks E3 - Madjoe E4De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 2/4 10:00BK14100Madjoe F1 - KIOS F3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 2/4 10:00BK14155Velocitas F2 - Madjoe F2De Does in Leiderdorphistorieroute