Wedstrijdprogramma voor de vereniging Devinco in Deventer

38 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigzaaldienst
za 24/2 09:05BK27901DVO / Accountor D2Devinco D1DVO-hal in BennekomWyke Voordendag, Lisa Pouwel, Jonna Iepema07:05
za 24/2 10:00BK36105Devinco E2Atalante / Steeds Hooger E2Keizerslanden in DeventerThomas Puister09:45Amber Nelemans
za 24/2 10:00BK37556Devinco E3Olympus '58 E1Keizerslanden in DeventerSven Nijenhuis09:45Iris Jager
za 24/2 10:00BK38453Olympia '22 F2Devinco F1‘t Timpke in BorculoThijmen Vos, Ramon Hop, Stijn Veldhausz08:45
za 24/2 10:30BK23821Duko C1Devinco C2Triominos in DuivenEsther Israel, Renske Bingen, Tim Van Oldeniel08:30
za 24/2 11:00BK37415Devinco D2Olympus '58 D1Keizerslanden in DeventerGijs Toren10:30Julia Vos, Jorn Reijntjes
za 24/2 12:00BK17030Devinco A1DOS-WK A1Keizerslanden in DeventerJeroen Abbink11:00Nigel Zweverink, Arjen Agema
za 24/2 12:00BK19317Regio '72 B1Devinco B3De Wieken in VaassenLotte Hulsman, Maaike Sloot, Kenia Malestein10:30
za 24/2 12:00BK23545KVZ C4Devinco C3Hanzehal in ZutphenLonneke Blom, Lieke Renssen, Bas van Lavieren10:30
za 24/2 12:10BK37361Oost-Arnhem B2Devinco B1Valkenhuizen in ArnhemIsa den Hertog, Wybren de Jong, Tessa Bolt10:10
za 24/2 13:15BK38293Devinco G2Atalante / Steeds Hooger G2Keizerslanden in DeventerMatthijs Wissink12:45
za 24/2 14:15BK38294Devinco G1Atalante / Steeds Hooger G1Keizerslanden in DeventerJeroen Neuvel13:45
za 24/2 16:55BK22447SEV 2Devinco 4De Pol in Zelhem14:55
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigzaaldienst
za 3/3 09:00BK37545Oost-Arnhem E2Devinco E3Valkenhuizen in ArnhemJaïr Jaspers Focks, Emmy Stam07:15
za 3/3 10:00BK23016Devinco C2KVZ C2Keizerslanden in DeventerChristiaan Udo09:30Tim Van Oldeniel, Dagmar Temmink
za 3/3 13:00BK24343EKCA / CIBOD C1Devinco C3Elderveld in ArnhemDavid Israel, Elize Kamerman, Jamilha van Alfen11:00
za 3/3 17:40BK22704DVO / Accountor 7Devinco 4DVO-hal in Bennekom15:40
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigzaaldienst
za 10/3 10:00BK37574KVZ E5Devinco E4Hanzehal in ZutphenKoen Leeman, Anieke van Berkum08:45
za 10/3 10:00BK38457Rheko F2Devinco F1De Hangmat in RhedenLauren Roolvink, Luuk Harterink, Vera Verstrijden08:15
za 10/3 10:05BK26441Reehorst '45 D1Devinco D1De Reehorst in EdeRik HakvoortElmar Hop, Sven Janssen, Noud van Essen08:20
za 10/3 10:15BK37428Wageningen E1Devinco E1De Aanloop in WageningenRyan HartmanThomas Pouwel, Niels Veldhausz09:00
za 10/3 11:00BK23054Rheko C1Devinco C2De Hangmat in RhedenDagmar Temmink, Lucia Matas, Ruben ter Horst, Jet Bakker09:00
za 10/3 12:00BK17224Achilles A1Devinco A1Sluiskade in AlmeloMalin Rademaker, Celine de Jong, Sven Nijenhuis09:30
za 10/3 13:00BK28701Devinco D2SKF D4Keizerslanden in DeventerStijn Hasselt12:30Chillo Bosch
za 10/3 13:00BK38291Devinco G2DVO / Accountor G2Keizerslanden in DeventerMatthijs Wissink12:30
za 10/3 14:00BK38292Devinco G1KVZ G1Keizerslanden in DeventerPeter Meijer13:30
za 10/3 15:05WK21489Devinco C1Reehorst '45 C1Keizerslanden in Deventer (Jeroen Abbink)14:35Gijs ter Horst, Janieke Lucas
za 10/3 15:45BK21472Oost-Arnhem 4Devinco 4Valkenhuizen in Arnhem13:45
za 10/3 16:05BK18923Devinco B3Regio '72 B1Keizerslanden in DeventerMark Broekman15:35Jikke Jansen, Lotte Hulsman
za 10/3 17:05BK18927Devinco B2Spirit B3Keizerslanden in DeventerRico Andriesse16:35Shania Dorgelo, Suzanna Kamerman
za 10/3 18:00WK16619EKC 2000 2Devinco 2Emmerhout in EmmenJM. Wagemanonbekend
za 10/3 18:05BK38310Devinco 5Noveas 2Keizerslanden in DeventerJeroen Abbink17:35Jolanda Petra, Inge Groothedde
za 10/3 19:15WK17798Devinco 3EKCA / CIBOD 3Keizerslanden in DeventerB. Koster18:15Aniek Voermans, Romy Aa
za 10/3 19:30WK12765EKC 2000 1Devinco 1Emmerhout in EmmenJ. Abmaonbekend
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigzaaldienst
za 17/3 12:15BK27344Wageningen D1Devinco D1De Aanloop in WageningenRinske van HaarlemLisa Veldhausz, Madelief Miedema, Jonna Iepema10:45
za 17/3 13:00BK40308DOS-WK A1Devinco A1De Brug in GlanerbrugTessa Top, Malin Rademaker, Celine de Jong10:30
za 17/3 13:15BK23996Devinco C2Duko C1Keizerslanden in DeventerNigel Zweverink12:45Stijn de Graaff, Ruben ter Horst
za 17/3 14:15BK33679Devinco E4Rivalen E1Keizerslanden in DeventerJoas Rouw14:00Thymo Overkamp, Koen Leeman