Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Tovido in Esch

56 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 14:15DB6870Flash A1 - Tovido A1Theereheide in Sint Michielsgestelhistorieroute
za 19/1 09:30DB5168Tovido D1 - Prinses Irene D1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 19/1 14:40DB5595DAW Schaijk D2 - Tovido D2De Eeght in Schaijkhistorieroute
za 19/1 09:30BK26191Tovido F1 - DKB F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
zo 20/1 13:10DW30894JES 2 - Tovido 2De Burcht in Boekelhistorieroute

Team TV
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 10:30DB6372Tovido B1 - Rooi B1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 26/1 11:55DB5978KVS ’17 C1 - Tovido C1Dioscuren in SchijndelMariska van den Berghistorieroute
za 26/1 09:55DB5461KVS ’17 D1 - Tovido D1Dioscuren in SchijndelSusanne Meerdinkhistorieroute
za 26/1 09:15DB6958Tovido D2 - Rooi D2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 26/1 10:00BK26267Rust Roest F2 - Tovido F1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
zo 27/1 10:30WK27507Tovido 1 - Tuldania 1De Sprankel in HaarenM. Berkershistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 11:45DB6752Tovido A1 - De Korfrakkers A4De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 2/2 10:35DB6324Tovido B1 - NDZW B1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 2/2 09:30DB5477Tovido D2 - NDZW D1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 2/2 10:00BK26183DSV F1 - Tovido F1Buitelaar in Haghorsthistorieroute
zo 3/2 13:15WK27519Lottum 1 - Tovido 1‘t Haeren in GrubbenvorstE. Dekkerhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 09:45DB6194SCMH B1 - Tovido B1Zwijsen College in Veghelhistorieroute
za 9/2 10:35DB6000Tovido C1 - DSV C2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 9/2 09:30DB5488Tovido D1 - De Korfrakkers D2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 9/2 09:30BK26178Tovido F1 - Flash F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
zo 10/2 11:40WK27495Tovido 1 - Arcades 1De Sprankel in HaarenH. Rijkhistorieroute
zo 10/2 10:10DW30895Tovido 2 - SCMH 2De Sprankel in Haarenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 11:45DB6830Tovido A1 - Rooi A2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/2 10:35DB5873Tovido C1 - Rooi C2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/2 09:30DB5329Tovido D1 - Be Quick D1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/2 09:15DB6938Korloo D2 - Tovido D2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 16/2 10:00BK26187Tilburg F1 - Tovido F1Westerwel in Tilburghistorieroute
zo 17/2 11:40WK27514Tovido 1 - Eyckelkorf 1De Sprankel in Haarenhistorieroute
zo 17/2 10:10DW30896Tovido 2 - Eyckelkorf 2De Sprankel in Haarenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 11:45DB6134Corridor C1 - Tovido C1De Landing in Sonhistorieroute
za 23/2 10:15DB5216NDZW D1 - Tovido D2Die Heygrave in Vlijmenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:10DB6794Rooi A2 - Tovido A1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
za 9/3 12:20DB6200Tovido B1 - Odisco B1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 9/3 10:15DB5922Flamingo's C2 - Tovido C1D’n Ekker in Beek en Donkhistorieroute
za 9/3 11:15DB5263Tovido D2 - KVS ’17 D2De Sprankel in Haarenhistorieroute
zo 10/3 11:00WK27520Roka 1 - Tovido 1De Schans in Reuverhistorieroute
zo 10/3 11:10DW30897BMC 2 - Tovido 2De Run in Berlicumhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 15:35DB6884Avanti A3 - Tovido A1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 16/3 10:35DB6121Tovido C1 - Spoordonkse Girls C1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/3 09:30DB5618Tovido D1 - JES D1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/3 14:50DB5611MOSA '14 D1 - Tovido D2Mondriaan in Osshistorieroute
za 16/3 09:30BK26202Tovido F1 - Odisco F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
zo 17/3 09:45WK27509Midako 1 - Tovido 1Coevering in Geldrophistorieroute
zo 17/3 11:55DW30898Odio 2 - Tovido 2De Duffelt in Millingen ad Rijnhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 10:45DB6786Tovido A1 - Flash A1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 23/3 10:55DB5412Prinses Irene D1 - Tovido D1De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
za 23/3 09:00DB5507Tovido D2 - DAW Schaijk D2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 23/3 09:10BK26179DKB F1 - Tovido F1Naestenbest in Besthistorieroute
zo 24/3 10:10DW30899Tovido 2 - JES 2De Sprankel in Haarenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 12:20DB6641Flamingo's / Nijnsel A3 - Tovido A1De Klumper in Lieshouthistorieroute
za 30/3 14:00DB6352Rooi B1 - Tovido B1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
za 30/3 10:45DB5929Tovido C1 - KVS ’17 C1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 30/3 09:30DB5391Tovido D1 - KVS ’17 D1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 30/3 10:00DB6964Rooi D2 - Tovido D2Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 30/3 09:30BK26273Tovido F1 - Rust Roest F2St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
zo 31/3 14:40WK27524Tuldania 1 - Tovido 1Hercules in Diessenhistorieroute