Wedstrijdprogramma voor de vereniging EKC 2000 in Emmen

56 wedstrijden geselecteerd

week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 9/5 20:00ZKC '19 MW1EKC 2000 MW1Zuidwolde19:00route
 
za 11/5 10:00EKC Nääs D2EKC 2000 D2EnschedeKrol, Janssen08:15route
za 11/5 10:50EKC 2000 E2Avereest E1EmmenElroy Pol10:15route
za 11/5 11:10ROG B1EKC 2000 B1GroningenRoot, Kleine, Heeres09:30route
za 11/5 11:50EKC 2000 E1SCO E2EmmenPeter Bult11:15route
za 11/5 12:00Roda '70 D1EKC 2000 D1Delfzijlde Jong, Santing, Akker10:30route
za 11/5 12:10HHV B2EKC 2000 B2HollandscheveldBloeming, Gorter, Pragt10:45route
za 11/5 12:50EKC 2000 C1Korvesta C1EmmenRené Dokter12:00route
za 11/5 14:00EKC 2000 2Elburg 2EmmenJasper van der Noordaa13:00route
za 11/5 15:15Vitesse A1EKC 2000 A1Beilen14:00route
za 11/5 15:30EKC 2000 1Elburg 1EmmenM. Hiemstra14:30route
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 15/5 20:15EKC 2000 MW1Moedig Voorwaarts MW1EmmenSven Kouwenberg19:45route
 
za 18/5 10:00EKC 2000 C1Elko C1EmmenPeter Bult09:15route
za 18/5 10:05EKC 2000 E2KIOS '45 / UNI E2EmmenPatrick Posthuma09:30route
za 18/5 11:20EKC 2000 E1KIOS E1EmmenElroy Pol10:45route
za 18/5 11:20EKC 2000 D1WSS D1EmmenSven Kouwenberg10:45route
za 18/5 12:15EKC 2000 D2Korvesta D1EmmenAlnie Deen11:45route
za 18/5 12:40EKC 2000 B1DWA / Argo B1EmmenReynard Domacassee11:45route
za 18/5 12:40EKC 2000 B2Stadskanaal '74 B1EmmenKay Ruigrok van de Werve11:45route
za 18/5 14:00EKC 2000 2Devinco 2EmmenJM. Wageman13:00route
za 18/5 14:00EKC 2000 A1Stadskanaal '74 A1EmmenRené Dokter13:15route
za 18/5 15:30EKC 2000 1Sparta 1EmmenRik Nijland14:30route
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
di 21/5 19:30Moedig Voorwaarts MW1EKC 2000 MW1Wapserveen18:00route
 
za 25/5 10:00KIOS '45 / UNI E2EKC 2000 E2KloosterhaarJeannette van BeestStaphorst, Velde van de, Harms08:45route
za 25/5 10:30Stadskanaal '74 A1EKC 2000 A1Stadskanaal09:00route
za 25/5 11:00KIOS E1EKC 2000 E1RuinerwoldKremer, Katerberg, Dijkstra09:45route
za 25/5 11:00Korvesta D1EKC 2000 D2CoevordenLammerts, van Dijken10:00route
za 25/5 11:30Elko C1EKC 2000 C1ElimBroekstra, Lahuis, Wolters10:15route
za 25/5 12:00Stadskanaal '74 B1EKC 2000 B2StadskanaalHolwarda, Zuurman, Kooij10:30route
za 25/5 12:30DWA / Argo B1EKC 2000 B1Winsum gnRoot, Reijnders, Prinsen10:30route
za 25/5 13:00WSS D1EKC 2000 D1Oude Pekelavan Hoven, Broek, van den, M Oving11:45route
za 25/5 14:00Rood-Wit 2EKC 2000 2WezepVeenstra-Walsma, Hakkenhaar, Schepers12:00route
za 25/5 15:30Rood-Wit 1EKC 2000 1Wezep13:30route
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 1/6 10:00AVO D2EKC 2000 D1AssenAmber PaardekooperTeitsma, de Jong, Santing08:45route
za 1/6 10:45SDO A1EKC 2000 A1Schoonoord09:30route
za 1/6 11:00Ritola B1EKC 2000 B1ZuidlarenHolwarda, Boersma, Bekman09:30route
za 1/6 11:15EKC 2000 E2TOP E2EmmenPeter Bult10:45route
za 1/6 12:05SDO B1EKC 2000 B2SchoonoordHaak, Eising11:00route
za 1/6 12:15EKC 2000 E1AVO E1EmmenKay Ruigrok van de Werve11:45route
za 1/6 12:45EKC 2000 C1Juventa C3EmmenReynard Domacassee12:00route
za 1/6 12:45Achilles D2EKC 2000 D2AlmeloBloeming, Verstraeten11:15route
za 1/6 14:00EKC 2000 2Woudenberg 3Emmen13:00route
za 1/6 15:30EKC 2000 1Flamingo's 1Emmen14:30route
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
di 4/6 19:45Vefo MW1EKC 2000 MW1Veeningen18:45route
 
za 8/6 10:00EKC 2000 D2Achilles D2EmmenBram Boersma09:30route
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 12/6 19:45EKC 2000 MW1ZKC '19 MW1EmmenMarc Hakkenhaar19:15route
 
za 15/6 10:00Avereest E1EKC 2000 E2DedemsvaartSanting, Beuker, Larsdonk van08:45route
za 15/6 10:30EKC 2000 D2EKC Nääs D2Emmen10:00route
za 15/6 11:00SCO E2EKC 2000 E1OldeholtpadeKremer, Tempel, Klein09:30route
za 15/6 11:35EKC 2000 D1Roda '70 D1EmmenSven Kouwenberg11:00route
za 15/6 12:05EKC 2000 B1ROG B1EmmenRené Dokter11:15route
za 15/6 12:45EKC 2000 B2HHV B2EmmenReynard Domacassee12:00route
za 15/6 13:00Korvesta C1EKC 2000 C1CoevordenTeitsma, Keen, de Vries11:45route
za 15/6 13:30EKC 2000 A1Vitesse A1EmmenBart Root12:45route
za 15/6 14:00SKF 4EKC 2000 2VeenendaalSleeking, Bult, ten Broeke11:15route
za 15/6 15:30Pallas '08 1EKC 2000 1Leeuwarden13:15route