Wedstrijdprogramma voor de vereniging EKC 2000 in Emmen

78 wedstrijden geselecteerd

week 34 : van dinsdag 20 augustus 2019 t/m maandag 26 augustus 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 24/8 14:00EKC 2000 1Zunobri 1Emmen12:30route
za 24/8 15:30EKC 2000 1Blauw Zwart 1Emmen14:00route
 
zo 25/8 13:30EKC 2000 1De Pein 2Emmen12:00route
zo 25/8 15:00EKC 2000 1De Pein 1Emmen13:30route
week 35 : van dinsdag 27 augustus 2019 t/m maandag 2 september 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
di 27/8 19:30EKC 2000 2Elko 2Emmen18:00route
di 27/8 20:45EKC 2000 1Elko 1Emmen19:15route
 
do 29/8 19:30Koru 2EKC 2000 2Uffelte17:15route
do 29/8 20:45Koru 1EKC 2000 1Uffelte18:30route
 
za 31/8 12:00EKC 2000 1Ready '60 1Emmen10:30route
za 31/8 14:00Ready '60 2EKC 2000 2Emmen12:30route
za 31/8 14:30Joure 1EKC 2000 1Emmen13:00route
za 31/8 15:15EKC 2000 2Joure 2Emmen13:45route
week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 5/9 19:30EKC 2000 2KIOS '45 2Emmen18:00route
do 5/9 20:45EKC 2000 1KIOS '45 1Emmen19:15route
 
za 7/9 09:45EKC 2000 C2HHV C1Emmen09:15route
za 7/9 10:45EKC 2000 C1Stadskanaal '74 C1Emmen10:00route
za 7/9 11:00Thrianta D1EKC 2000 D2Hoogeveen10:00route
za 7/9 11:30Elko D1EKC 2000 D1Elim10:30route
za 7/9 11:45EKC 2000 B1AVO B3Emmen11:00route
za 7/9 12:30Oranje Zwart 5EKC 2000 3Zwolle10:45route
za 7/9 13:00EKC 2000 A1SDO A1Emmen12:15route
za 7/9 14:00Rigtersbleek / Cottus 2EKC 2000 2Enschede11:15route
za 7/9 15:30SDO 1EKC 2000 1Westerhaar-Vriezenv Wijk13:15route
week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 11/9 20:00EKC 2000 MW1DOS '46 MW1Emmen19:30route
 
za 14/9 10:00WSS C1EKC 2000 C1Oude Pekela08:30route
za 14/9 10:15EKC 2000 D1AVO D2Emmen09:45route
za 14/9 11:00Korvesta C1EKC 2000 C2Coevorden10:00route
za 14/9 11:20EKC 2000 D2ZKC '19 D1Emmen10:45route
za 14/9 11:30HHV B1EKC 2000 B1Hollandscheveld10:00route
za 14/9 12:25EKC 2000 3TOP 3Emmen11:30route
za 14/9 12:30NKC '51 A2EKC 2000 A1Nijverdal10:30route
za 14/9 14:00EKC 2000 2KVZ 3Emmen12:30route
za 14/9 15:30EKC 2000 1Olympus '58 1Emmen14:00route
week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 18/9 19:30Roreko MW1EKC 2000 MW1De Wijk18:15route
 
za 21/9 09:30Roreko C1EKC 2000 C2De Wijk08:15route
za 21/9 10:00EKC 2000 D2Juventa D3Emmen09:30route
za 21/9 10:00Spes C1EKC 2000 C1Eexterveen08:30route
za 21/9 11:00EKC 2000 D1HHV D1Emmen10:30route
za 21/9 12:15EKC 2000 3KIOS '45 3Emmen11:30route
za 21/9 12:30Elko B1EKC 2000 B1Elim11:15route
za 21/9 12:30NKC '51 3EKC 2000 2Nijverdal09:45route
za 21/9 12:35Thrianta A1EKC 2000 A1Hoogeveen11:15route
za 21/9 15:30SEV 1EKC 2000 1Zelhem12:15route
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 25/9 20:00EKC 2000 MW1Centrum MW1Emmen19:30route
 
za 28/9 09:45EKC 2000 C2Roreko C1Emmen09:15route
za 28/9 10:00Juventa D3EKC 2000 D2Hardenberg08:45route
za 28/9 10:45EKC 2000 C1Spes C1Emmen10:00route
za 28/9 11:45EKC 2000 B1Elko B1Emmen11:00route
za 28/9 12:20HHV D1EKC 2000 D1Hollandscheveld11:15route
za 28/9 13:00KIOS '45 3EKC 2000 3Sibculo11:30route
za 28/9 13:00EKC 2000 A1Thrianta A1Emmen12:15route
za 28/9 14:00Blauw Zwart 2EKC 2000 2Wierden11:30route
za 28/9 15:30Blauw Zwart 1EKC 2000 1Wierden13:00route
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
di 1/10 19:45Centrum MW1EKC 2000 MW1De Krim18:45route
 
za 5/10 10:00AVO B3EKC 2000 B1Assen08:30route
za 5/10 10:20EKC 2000 D2Thrianta D1Emmen09:45route
za 5/10 11:05SDO A1EKC 2000 A1Schoonoord10:00route
za 5/10 11:15HHV C1EKC 2000 C2Hollandscheveld10:00route
za 5/10 11:25EKC 2000 D1Elko D1Emmen10:45route
za 5/10 12:00Stadskanaal '74 C1EKC 2000 C1Stadskanaal10:30route
za 5/10 12:30EKC 2000 3Oranje Zwart 5Emmen11:45route
za 5/10 14:00EKC 2000 2DOS '46 4Emmen12:30route
za 5/10 15:30EKC 2000 1Hellas '63 1Emmen14:00route
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 9/10 20:00DOS '46 MW1EKC 2000 MW1Nijeveen18:45route
 
za 12/10 10:00EKC 2000 C2Korvesta C1Emmen09:30route
za 12/10 10:00AVO D2EKC 2000 D1Assen08:45route
za 12/10 11:10EKC 2000 B1HHV B1Emmen10:15route
za 12/10 11:10EKC 2000 C1WSS C1Emmen10:15route
za 12/10 12:30EKC 2000 A1NKC '51 A2Emmen11:45route
za 12/10 12:30ZKC '19 D1EKC 2000 D2Zuidwolde11:30route
za 12/10 12:45TOP 3EKC 2000 3Vroomshoop11:15route
za 12/10 14:00EKC 2000 2HKC 3Emmen12:30route
za 12/10 15:30EKC 2000 1Rivalen 1Emmen14:00route
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 16/10 20:00EKC 2000 MW1Roreko MW1Emmen19:30route
 
za 19/10 12:30Oranje Zwart 3EKC 2000 2Zwolle10:00route
za 19/10 16:00KIOS '45 1EKC 2000 1Sibculo13:45route
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 26/10 14:10EKC 2000 2Rigtersbleek / Cottus 2Emmen12:30route
za 26/10 15:30EKC 2000 1SDO 1Emmen14:00route