Wedstrijdprogramma voor de vereniging Hoogkerk in Hoogkerk

75 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/319:00De Waterpoort 1Hoogkerk 1Schuttersveld in Sneekscheidsrechter:
J. ter Veer - de Kok
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 17:05route
za 2/318:30De Hoeve 2Hoogkerk 2De Duker in Noordwoldescheidsrechter:
K. van der Meer
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 16:35route
za 2/318:25SIOS A1Hoogkerk / Nic. A2De Oolde Steense in Wolvegascheidsrechter:
J. Visser
vervoer:
Zwart (A), Huizinga (D), Prins (M)
vertrek: 16:55route
za 2/313:15Drachten / van der Wiel B1Hoogkerk / Nic. B1SNIJ Noord Hal in Drachtenscheidsrechter:
S. vd Veen
vervoer:
Wetsema (Nic) (B), Zijlstra (G), van der Vlugt (S)
vertrek: 12:05route
za 2/314:00Sparta B1Hoogkerk / Nic. B2Windesheim in Zwollescheidsrechter:
W. van Garderen
vervoer:
Kleine (J), den Hartog (Nic) (K), Smit (O), Hegeman (S)
vertrek: 12:05route
za 2/317:25Rigtersbleek / Cottus C1Hoogkerk / Nic. C1Diekmanhal in Enschedescheidsrechter:
vervoer:
vd Berg (Nic) (J), Kampijon (T), Steenge (L)
vertrek: 15:00route
za 2/311:00Hoogkerk / Nic. C3Vitesse C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
za 2/310:00Roreko C2Hoogkerk / Nic. C4De Slenken in De Wijkscheidsrechter:
vervoer:
Huisman (E), Thomas (V), Westra (A)
vertrek: 08:35route
za 2/310:00Hoogkerk / Nic. E1ROG E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 2/310:00Hoogkerk / Nic. E2EKC 2000 E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
 
zo 3/313:15ZKC '19 3Hoogkerk 3N Wessels Boerhal in Zuidwoldescheidsrechter:
S. van Dijk
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:55route
zo 3/313:00SDO 2Hoogkerk 4Sporthal in Schoonoordscheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:40route
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
di 5/319:30Hoogkerk / Nic. MW2NKC MW1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 19:00route
 
za 9/320:00Hoogkerk 1Oerterp / VKC 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
PH. Treep
aanwezig: 19:00route
za 9/318:40Hoogkerk 2Heerenveen 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
A. Postma
aanwezig: 17:40route
za 9/313:30LDODK / Rinsma Fashion A2Hoogkerk / Nic. A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkscheidsrechter:
T. vd Tuin
vervoer:
Root (Q), Oosterhof (Nic) (M), Komdeur (R)
vertrek: 11:55route
za 9/310:00Hoogkerk / Nic. A2AVO A3Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:15route
za 9/313:10Hoogkerk / Nic. B2OKO / Bies B1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:25route
za 9/312:10Hoogkerk / Nic. B3Oerterp / VKC B1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:40route
za 9/315:35EKC 2000 B2Hoogkerk / Nic. B4Emmerhout in Emmenscheidsrechter:
Kay Ruigrok van der Werve
vervoer:
Kramer (C), Huisman (R), Mollema (M)
vertrek: 14:10route
za 9/311:00Hoogkerk / Nic. C1Rood-Wit C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
S. Batema
aanwezig: 10:15route
za 9/311:30AVO C2Hoogkerk / Nic. C3Kloosterveste in Assenscheidsrechter:
Eric van der Laan
vervoer:
de Ruiter (L), Niemeyer (L), van Putten (M)
vertrek: 10:30route
za 9/310:00Hoogkerk / Nic. C4Korvesta C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 9/310:45Elko D1Hoogkerk D1De Brug in Elimscheidsrechter:
vervoer:
Kooyman (M), Vriezema (L), van der Vlugt (L)
vertrek: 09:15route
za 9/312:45Elko E1Hoogkerk / Nic. E1De Brug in Elimscheidsrechter:
vervoer:
Dussel (M), Ferwerda (R)
vertrek: 11:15route
za 9/310:35Des E1Hoogkerk / Nic. E2De Brinkhof in Norgscheidsrechter:
vervoer:
vd Boom (Nic) (N), Sievers (S), Pranger (S)
vertrek: 09:35route
za 9/311:00Vlug & Vaardig F1Hoogkerk F1Sportzaal in Garypscheidsrechter:
vervoer:
Klijnstra (M), Kuiper (R)
vertrek: 09:55route
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
di 12/321:30Invicta / Frigro MW1Hoogkerk / Nic. MW2Van der Bijhal in Kollumscheidsrechter:
vertrek: 20:20route
 
vr 15/317:00Hoogkerk / Nic. E2WSS E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 16:30route
 
za 16/320:05Hoogkerk 1Quick '21 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 19:05route
za 16/318:45Hoogkerk 2Amicitia 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 17:45route
za 16/317:30Hoogkerk 3Quick '21 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 17:00route
za 16/316:20Hoogkerk / Nic. A1Invicta / Frigro A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 15:20route
za 16/315:10Hoogkerk / Nic. A2Udiros A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 14:25route
za 16/314:05Hoogkerk / Nic. B1SIOS B1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 13:20route
za 16/313:00Hoogkerk / Nic. B2Vlug & Vaardig B1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:15route
za 16/312:00Hoogkerk / Nic. B3Rodenburg / OWK B1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:30route
za 16/310:00Hoogkerk / Nic. B4Stadskanaal '74 B1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 16/314:25Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Hoogkerk / Nic. C1De Twine in Grou/Reduzumscheidsrechter:
vervoer:
van Donderen (Nic) (S), Nieman (Nic) (L), Vries (Nic) (M)
vertrek: 12:55route
za 16/313:15DWA / Argo C3Hoogkerk / Nic. C4Ripperdahal in Winsum gnscheidsrechter:
vervoer:
Hut (I), van Wageningen (K), de Vries (L)
vertrek: 12:15route
za 16/309:00Hoogkerk D1Ritola D2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 08:30route
 
zo 17/311:00Hoogkerk 4Noordenveld 4Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
di 19/319:30Hoogkerk / Nic. MW2MN en W MW1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 19:00route
 
za 23/319:25Drachten / van der Wiel 1Hoogkerk 1SNIJ Noord Hal in Drachtenscheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 18:00route
za 23/318:45ROG 2Hoogkerk 2Beyum in Groningenscheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 17:25route
za 23/315:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Hoogkerk / Nic. A1De Twine in Grou/Reduzumscheidsrechter:
vervoer:
Root (Q), Gijsenij (R), Terstal (A)
vertrek: 13:45route
za 23/312:00Rodenburg / Sparta A1Hoogkerk / Nic. A2Topsporthal in Leekscheidsrechter:
vervoer:
Terstal (E), ten Hoor (R), Dolinski (Nic) (R)
vertrek: 10:55route
za 23/316:15CSL B1Hoogkerk / Nic. B1It Gryn in Stiensscheidsrechter:
vervoer:
Kroezen (T), van Vliet (Nic) (L), Sinnema (M)
vertrek: 14:35route
za 23/315:25De Granaet B1Hoogkerk / Nic. B2Tolhuispark in Dokkumscheidsrechter:
vervoer:
Kruger (Nic) (J), Mahakena (M), Bats (T), Jungcurt (S)
vertrek: 13:55route
za 23/311:10Korwi B1Hoogkerk / Nic. B3Stadspark in Winschotenscheidsrechter:
vervoer:
Dubbelman (E), van Wigheren (Nic) (A), Oldenziel (A)
vertrek: 10:00route
za 23/315:00HHV B2Hoogkerk / Nic. B4De Marke in Hollandscheveldscheidsrechter:
vervoer:
ten Hoor (A), Vriezema (A), Kuiper (S)
vertrek: 13:40route
za 23/311:00Hoogkerk / Nic. C1De Wâlden C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:15route
za 23/310:00Hoogkerk / Nic. C3Nic. / Alfa-college C2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 23/309:30Roda '70 D1Hoogkerk D1Brede school Noord in Delfzijlscheidsrechter:
vervoer:
Keijzer (T), van de Ploeg (S), Subramaniam (R)
vertrek: 08:15route
za 23/310:00Spes E1Hoogkerk / Nic. E1Bewegingshuis in Eexterveenscheidsrechter:
vervoer:
van der Leij (F), Tilkema (C)
vertrek: 08:55route
za 23/309:45DWA / Argo E1Hoogkerk / Nic. E2Ripperdahal in Winsum gnscheidsrechter:
vervoer:
Sievers (Nic) (R), Vries (T), Vrieling (E)
vertrek: 08:45route
za 23/309:00Wez Handich F1Hoogkerk F1Hagehiem in Rottevallescheidsrechter:
vervoer:
de Ruiter (W), Conner (R)
vertrek: 08:00route
 
zo 24/312:10Wez Handich / Dow 2Hoogkerk 3Dûnoard in Houtigehagescheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:10route
zo 24/313:00Korwi 2Hoogkerk 4Stadspark in Winschotenscheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:50route
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/320:00Hoogkerk 1Ritola 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 19:00route
za 30/318:30Hoogkerk 2AVO 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 17:30route
za 30/317:10Hoogkerk 3Ritola 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 16:40route
za 30/315:05Hoogkerk / Nic. A1ZKC '19 A1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 14:05route
za 30/313:55Hoogkerk / Nic. A2Ritola A1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 13:10route
za 30/312:55Hoogkerk / Nic. B1DOS '46 B2Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:10route
za 30/311:55Hoogkerk / Nic. B3Ritola B1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:25route
za 30/312:05Hoogkerk / Nic. B4AVO B3Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:35route
za 30/310:45Amicitia C2Hoogkerk / Nic. C1De Stamper in Vriezenveenscheidsrechter:
vervoer:
van Donderen (Nic) (S), Vlietstra (Nic) (N), Huizinga (C)
vertrek: 08:35route
za 30/310:00WSS C1Hoogkerk / Nic. C3Wenakker in Oude Pekelascheidsrechter:
vervoer:
Subramaniam (R), Jungcurt (P), Tromp (R)
vertrek: 08:45route
za 30/315:10Zunobri C1Hoogkerk / Nic. C4Quicksilver S in Zuidhornscheidsrechter:
vervoer:
Vriezema (M), ten Hoor (M), Bos (L)
vertrek: 14:20route
za 30/311:05Hoogkerk D1AVO D2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:35route
za 30/310:00Hoogkerk / Nic. E1Thrianta E2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 30/310:00Hoogkerk / Nic. E2Des E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 30/310:00Hoogkerk F1Rodenburg F1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
 
zo 31/311:05Hoogkerk 4Des 3Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:35route