Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DWS in Kootwijkerbroek

116 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
wo 30/11 21:10BK32777Spirit MW1 - DWS MW1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 3/12 16:15WK11383GKV 1 - DWS 1Overbosch in Den HaagM. de Jongehistorieroute
za 3/12 13:10WK14967Sporting West 2 - DWS 2Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 3/12 17:20BK31054Woudenberg 4 - DWS 4De Camp in Woudenberghistorieroute
za 3/12 10:00BK24867Soesterkwartier C1 - DWS C1Midland in Amersfoorthistorieroute
za 3/12 10:00BK19762DWS D2 - Tiel '72 D3‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 3/12 09:00BK15760DWS E1 - De Eemvogels E1‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
wo 7/12 19:00BK32789DWS MW1 - Telstar | Schoonderbeek MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 10/12 15:45WK11399Nova 1 - DWS 1HF Witte Centrum in De BiltC. van Munsterhistorieroute
za 10/12 14:05WK15009ZKC '31 2 - DWS 2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 10/12 14:25WK17537EKCA | CIBOD 3 - DWS 3Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 10/12 19:50BK31159MIA 5 - DWS 4De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 10/12 13:05BK28673Emmeloord A2 - DWS A1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 10/12 14:15BK24990Spirit C3 - DWS C1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 10/12 11:00BK19783DWS D2 - Hemur Enge D2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 10/12 09:00BK16068DWS E1 - Sparta E5‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
za 17/12 15:00WK11322DWS 1 - Fortissimo 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 17/12 13:45WK14811DWS 2 - Fortissimo 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 17/12 12:30WK17398DWS 3 - Woudenberg 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 17/12 11:15BK28392DWS A1 - Rood-Wit A3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 17/12 10:15BK24512DWS C1 - Sparta C4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 17/12 11:20BK33443Antilopen | Lancyr Deelen D3 - DWS D1Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 17/12 10:30BK19799Activitas D1 - DWS D2Sporthal Lignum in Maurikhistorieroute
za 17/12 10:00BK16276Dindoa E7 - DWS E1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
week 51 : van dinsdag 20 december 2022 t/m maandag 26 december 2022
za 24/12 13:00BK28616Sparta A2 - DWS A1Victorium in Zwollehistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
wo 11/1 19:00BK32750DWS MW1 - DOS MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/1 19:50WK11332Luno 1 - DWS 1De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 14/1 15:30WK14832DSO 2 - DWS 2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 14/1 19:15WK17406KCD 2 - DWS 3Steinheim in Doornhistorieroute
za 14/1 14:05BK30759Synergo 9 - DWS 4Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 14/1 18:40BK28429Dindoa A3 - DWS A1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 14/1 11:00BK21956Unitas | Perspectief D4 - DWS D1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 14/1 11:00BK19903DWS D2 - Animo D2‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 14/1 09:00BK17877DWS E1 - ODIK E9‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
wo 18/1 21:00BK33110MIA MW2 - DWS MW1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 21/1 16:35WK11282KZ Danaiden 1 - DWS 1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/1 14:50WK14703Apollo 2 - DWS 2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 21/1 14:15WK17314Keizer Karel 2 - DWS 3De Boog in Lenthistorieroute
za 21/1 17:50BK30455Dindoa 7 - DWS 4Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 21/1 16:20BK28257Exakwa A3 - DWS A1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 21/1 13:00BK24574Dindoa C3 - DWS C1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 21/1 11:00BK32166SKF D4 - DWS D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/1 10:10BK19817De Hazenkamp D1 - DWS D2Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 21/1 11:15BK16491Spirit E6 - DWS E1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
wo 25/1 20:00BK33126DWS MW1 - RDZ MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 18:20WK11162DWS 1 - Badhoevedorp 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 17:05WK14383DWS 2 - SDO | Fiable 5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 15:50WK17100DWS 3 - Rheko 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 14:10BK30352DWS 4 - MIA 5Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 13:10BK23612DWS C1 - De Eemvogels C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 12:05BK20871DWS D1 - Sparta D4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 28/1 11:00BK19993DWS D2 - SIOS '61 D1‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 28/1 09:00BK19290DWS E1 - Revival E3‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
di 31/1 21:15BK32902Telstar | Schoonderbeek MW1 - DWS MW1Strijland in Nijkerkhistorieroute
za 4/2 14:00WK11358VZOD 1 - DWS 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 4/2 12:40WK14887VZOD 2 - DWS 2Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 4/2 13:40WK17443Zwaluwen 3 - DWS 3Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 4/2 17:20BK30866Antilopen | Lancyr Deelen 7 - DWS 4Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 4/2 16:35BK28515De Meeuwen A3 - DWS A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 4/2 15:15BK24700Unitas | Perspectief C5 - DWS C1Drielanden in Harderwijkhistorieroute
za 4/2 10:30BK22084ODIK D4 - DWS D1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
wo 8/2 20:00BK33243DWS MW1 - Spirit MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 16:45WK11370DWS 1 - GKV 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 15:30WK14938DWS 2 - Sporting West 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 14:15BK29737DWS 4 - DOC 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 13:00BK28566DWS A1 - Sparta A2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 12:00BK24775DWS C1 - Soesterkwartier C1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 13:00BK33448DWS D1 - Antilopen | Lancyr Deelen D3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/2 09:30BK20000Tiel '72 D3 - DWS D2Betuwehal in Tielhistorieroute
za 11/2 13:00BK19361De Eemvogels E1 - DWS E1De Engh in Soesthistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
wo 15/2 21:00BK32840Dindoa MW1 - DWS MW1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/2 19:20WK11266DWS 1 - Nova 1De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 18:05WK14665DWS 2 - ZKC '31 2De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 16:55WK17293DWS 3 - EKCA | CIBOD 3De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 15:45BK30076DWS 4 - Synergo 9De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 12:00BK28183DWS A1 - Emmeloord A2De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 11:00BK24198DWS C1 - Spirit C3De Burgthof in Barneveldhistorieroute
za 18/2 14:00BK20016Hemur Enge D2 - DWS D2Allemanswaard in Amerongenhistorieroute
za 18/2 09:00BK19566Sparta E5 - DWS E1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
do 23/2 20:00BK33022Unitas | Perspectief MW1 - DWS MW1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 18:05BK30329DOC 1 - DWS 4Zandzee in Bussumhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
wo 8/3 19:00BK33253DWS MW1 - Dindoa MW1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 11/3 18:00WK11456Fortissimo 1 - DWS 1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 11/3 16:40WK15163Fortissimo 2 - DWS 2De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 11/3 14:00WK17622Woudenberg 3 - DWS 3De Camp in Woudenberghistorieroute
za 11/3 14:00BK28862Rood-Wit A3 - DWS A1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/3 13:00BK25290Sparta C4 - DWS C1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 11/3 10:00BK19852DWS D2 - Activitas D1‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 11/3 09:00BK17006DWS E1 - Dindoa E7‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
wo 15/3 20:45BK33031DOS MW1 - DWS MW1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 18/3 16:45WK11218DWS 1 - Luno 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 15:30WK14537DWS 2 - DSO 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 14:20WK17204DWS 3 - KCD 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 13:10BK30956DWS 4 - Woudenberg 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 12:00BK27997DWS A1 - Dindoa A3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 11:00BK23919DWS C1 - Dindoa C3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 10:00BK21212DWS D1 - Unitas | Perspectief D4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 18/3 13:30BK20023Animo D2 - DWS D2De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 18/3 09:00BK19636ODIK E9 - DWS E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
wo 22/3 20:00BK33214DWS MW1 - MIA MW2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 18:15WK11234DWS 1 - KZ Danaiden 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 17:00WK14579DWS 2 - Apollo 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 15:45WK17237DWS 3 - Keizer Karel 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 15:20BK30167DWS 4 - Dindoa 7Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 14:10BK28058DWS A1 - Exakwa A3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 13:05BK32171DWS D1 - SKF D4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/3 11:00BK19988DWS D2 - De Hazenkamp D1‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
za 25/3 09:00BK19217DWS E1 - Spirit E6‘t Kamphuis in Kootwijkerbroekhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
di 28/3 20:00BK33000RDZ MW1 - DWS MW1Dijnselburg in Zeisthistorieroute
za 1/4 14:45WK11260Badhoevedorp 1 - DWS 1De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 1/4 11:45WK14630SDO | Fiable 5 - DWS 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 1/4 14:30WK17274Rheko 3 - DWS 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 1/4 15:30BK24150De Eemvogels C1 - DWS C1De Engh in Soesthistorieroute
za 1/4 10:00BK21478Sparta D4 - DWS D1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 1/4 11:30BK19752SIOS '61 D1 - DWS D2De Dumpel in Velphistorieroute
za 1/4 10:00BK15565Revival E3 - DWS E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute