Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Frigro in Gerkesklooster/Stroobos

54 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 16:10WK10513Invicta / Frigro 1 - Achilles 1Van der Bijhal in KollumAF. vd Meerhistorieroute
za 29/2 17:20WK12715Invicta / Frigro 2 - SCO 4Van der Bijhal in KollumF. de Leeuwhistorieroute
za 29/2 13:50WK16403Invicta / Frigro 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Van der Bijhal in KollumGW. Bonnemahistorieroute
za 29/2 15:00BK14240Invicta / Frigro 4 - CSL 5Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 16:35BK36109DWA / Argo A2 - Invicta / Frigro A3Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 29/2 12:40BK16814Invicta / Frigro A2 - De Granaet A1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 11:40BK20176Invicta / Frigro B1 - Flamingo's B1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 11:45BK22188Noordenveld C2 - Invicta / Frigro C2De Hullen in Rodenhistorieroute
za 29/2 10:35BK22177Vlug & Vaardig C1 - Invicta / Frigro C1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 29/2 13:30BK21230De Granaet C2 - Frigro / Invicta C3Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 29/2 10:00BK27195Kinea D1 - Frigro D1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 29/2 11:30BK30228De Wâlden E1 - Frigro E1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute

Alles voor je sport!
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
di 3/3 21:30BK38704Invicta / Frigro MW1 - Wez Handich / Dow MW1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 7/3 15:40WK11291TOP 1 - Invicta / Frigro 1Het Punt in VroomshoopM. Hiemstrahistorieroute
za 7/3 16:50WK14140TOP 2 - Invicta / Frigro 2Het Punt in VroomshoopP. vd Plashistorieroute
za 7/3 17:05WK15625De Hoeve 3 - Invicta / Frigro 3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 15:30BK15227De Granaet 4 - Invicta / Frigro 4Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 7/3 15:10BK18655Invicta / Frigro A3 - OWK / Rodenburg A3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 7/3 11:00BK17672Wordt Kwiek A1 - Invicta / Frigro A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 7/3 12:00BK21093Harkema B1 - Invicta / Frigro B1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 7/3 14:10BK23767Invicta / Frigro C2 - Veenwouden C1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
do 12/3 21:00BK38262VKC / Oerterp MW2 - Invicta / Frigro MW1De Wier in Ureterphistorieroute
za 14/3 17:50WK11332Invicta / Frigro 1 - Harkema 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 16:40WK14747Invicta / Frigro 3 - ROG 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 15:30BK15238Invicta / Frigro 4 - Harkema 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 14:20BK17733Invicta / Frigro A2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 12:10BK19948Invicta / Frigro B1 - Rodenburg / OWK B1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 12:00BK22258Drachten / van der Wiel C2 - Invicta / Frigro C2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 14/3 14:00BK22241OKO / Bies C1 - Invicta / Frigro C1De Veste in Opendehistorieroute
za 14/3 11:00BK36458DTS D1 - Frigro D1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
ma 16/3 17:45BK17523Invicta / Frigro A3 - ROG A2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 21:30BK38586Invicta / Frigro MW1 - Leonidas / De Hoeve MW1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 14:30WK11407Invicta / Frigro 1 - DTS 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 15:40WK14334Invicta / Frigro 2 - DTS 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 10:00WK14325De Parabool 3 - Invicta / Frigro 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 13:20BK14780Invicta / Frigro 4 - De Granaet 4Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 12:10BK17266Invicta / Frigro A3 - Ritola A2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 12:30BK23544Quick '21 C1 - Invicta / Frigro C2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 21/3 16:15BK23572Rodenburg / OWK C1 - Invicta / Frigro C1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 14:00BK23610Flamingo's C2 - Frigro / Invicta C3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 21/3 12:00BK27476Olympia D1 - Frigro D1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 21/3 11:00BK31949Frigro E1 - Harkema E1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:15BK38217Heerenveen MW1 - Invicta / Frigro MW1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 28/3 17:15WK11460Regio '72 1 - Invicta / Frigro 1De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 28/3 16:40WK14467De Granaet 3 - Invicta / Frigro 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 28/3 15:50WK14608Invicta / Frigro 3 - Harich 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 28/3 12:30BK17685Ritola A2 - Invicta / Frigro A3De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 28/3 13:40BK17861De Pein A2 - Invicta / Frigro A2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 28/3 12:10BK20115DTS B1 - Invicta / Frigro B1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 28/3 13:50BK21341Invicta / Frigro C2 - DTL C2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 28/3 14:50BK21349Invicta / Frigro C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 28/3 14:00BK22484Frigro / Invicta C3 - WIK '34 C1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 28/3 12:00BK27341Frigro D1 - It Fean / Boelenslaan D3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 28/3 10:45BK30043CSL E1 - Frigro E1It Gryn in Stienshistorieroute