Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Aurora in Haarlem

78 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
za 28/1 13:40WK12090Vlug & Vaardig / KCN 1 - Aurora 1De Weeren in AmsterdamAJ. Kooijhistorieroute
za 28/1 12:15BK31189Vlug & Vaardig / KCN 2 - DKV / Aurora 4De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 28/1 16:25BK27149Aurora B1 - WWSV B1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/1 15:20BK22027Aurora D1 - Rapid D1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/1 14:20BK19271Aurora E2 - Huizen E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/1 14:20BK19252Aurora E4 - KVA E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/1 10:00BK33788Purmer E2 - Aurora E3De Vaart in Purmerendhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
wo 1/2 20:00BK32898OVVO MW1 - DKV / Aurora MW1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
do 2/2 20:00BK30458DKV / Aurora 3 - Fluks 3Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 4/2 16:40WK16040VIKO 1 - Aurora 1Helsdingen in VianenJ. Deurloohistorieroute
za 4/2 15:15BK31183Rapid 4 - DKV / Aurora 3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 4/2 16:40BK30529Swift 5 - DKV / Aurora 4Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 17:00BK30580DSO 3 - DKV / Aurora 2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 4/2 16:25BK26800Aurora B1 - OKV B1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 4/2 12:30BK20978Rohda D1 - Aurora D1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 11:10BK18548Aurora E1 - DKV Victoria E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 4/2 11:10BK18504Aurora E2 - DKV Victoria E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 4/2 12:10BK32201Aurora E4 - ZKC '31 E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
di 7/2 21:10BK32911DKV / Aurora MW1 - HKC MW1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/2 17:15WK12008Aurora 1 - Oranje Nassau 1Zeewijk in IJmuidenJohn van Marlehistorieroute
za 11/2 18:45BK30189Fluks 3 - DKV / Aurora 3De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 11/2 14:25BK30922DKV / Aurora 4 - EKVA 6Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 11/2 18:35BK30945DKV / Aurora 2 - Ados / Sporting Andijk 3Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 11/2 12:10BK22654Aurora D1 - Apollo D1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/2 13:10BK19386Swift E1 - Aurora E1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 10:10BK19353Haarlem E1 - Aurora E2Kennemer Sportcentrum in HaarlemThomas Langenbachhistorieroute
za 11/2 13:10BK19372Swift E2 - Aurora E4Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 10:55BK33789BEP E1 - Aurora E3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
vr 17/2 20:30BK32922AW.DTV MW1 - DKV / Aurora MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 18/2 17:20WK11740Aurora 1 - Amsterdam 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/2 14:40BK30614DKV / Aurora 3 - DSO 4Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/2 13:20BK29943DKV / Aurora 4 - Sporting West 6Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/2 18:40BK29966DKV / Aurora 2 - Haarlem 4Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/2 14:30BK27283DKV Victoria B1 - Aurora B1Diemen in Diemenhistorieroute
za 18/2 11:15BK19631Oranje Nassau E1 - Aurora E1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 18/2 13:15BK19634DOC E1 - Aurora E2Zandzee in Bussumhistorieroute
za 18/2 10:30BK19602EKVA E3 - Aurora E4Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 18/2 10:00BK33790HBC E1 - Aurora E3De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
do 23/2 20:00BK29513DKV / Aurora 3 - Badhoevedorp 5Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 25/2 14:30BK29002EKVA 6 - DKV / Aurora 4Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 10:00BK26978OKV B1 - Aurora B1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 4/3 10:00BK33785KZ | Thermo4U E3 - Aurora E3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
di 7/3 21:10BK33254DKV / Aurora MW1 - Tempo MW2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 13:30WK12151Triaz 1 - Aurora 1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 17:55BK31455EKVA 7 - DKV / Aurora 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 11/3 17:55BK26145Aurora B1 - BEP B2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 12:10BK22697Aurora D1 - KVA D2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 11:10BK17031Aurora E1 - Rohda E1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 10:10BK16990Aurora E2 - Rohda E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 12:10BK35555Aurora E4 - Furore E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 11:10BK33791Aurora E3 - KZ | Thermo4U E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
do 16/3 19:30BK32943KVA MW1 - DKV / Aurora MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 17:20WK16031Aurora 1 - DKV Victoria 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/3 14:40BK31572DKV / Aurora 3 - KZ Danaiden 5Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/3 13:20BK31564DKV / Aurora 4 - Swift 5Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/3 18:40BK31590DKV / Aurora 2 - ZKV 4Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 18/3 11:30BK27302ZKC '31 / ZKV B2 - Aurora B1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 18/3 10:30BK19694EKVA E2 - Aurora E1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 18/3 11:10BK19700Haarlem E2 - Aurora E4Kennemer Sportcentrum in HaarlemJorn Winkelhistorieroute
za 18/3 10:00BK33792Groen Geel | IJskoud de Beste E3 - Aurora E3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
za 25/3 15:30WK11806Helios 1 - Aurora 1De Enterij in Limmenhistorieroute
za 25/3 11:15BK31409Badhoevedorp 5 - DKV / Aurora 3De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 25/3 12:35BK30203DKV Victoria 3 - DKV / Aurora 4Diemen in Diemenhistorieroute
za 25/3 13:10BK22516Aurora D1 - OKV D1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 25/3 11:05BK19246Aurora E1 - KVA E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 25/3 11:05BK19197Aurora E2 - Blauw-Wit E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 25/3 12:05BK19179Aurora E4 - Blauw-Wit E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 25/3 13:20BK33793ZKV E1 - Aurora E3De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
di 28/3 21:10BK32751DKV / Aurora MW1 - VIKO / Het Bosch MW2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 1/4 17:20WK11818Aurora 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 1/4 13:20BK30236DKV / Aurora 3 - Rapid 4Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 1/4 14:40BK30230DKV / Aurora 4 - Vlug & Vaardig / KCN 2Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 1/4 18:40BK30255DKV / Aurora 2 - HBC 2Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 1/4 11:30BK25499WWSV B1 - Aurora B1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 1/4 13:15BK21416Rapid D1 - Aurora D1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 1/4 11:15BK15616Huizen E2 - Aurora E2De Meent in Huizenhistorieroute
za 1/4 11:05BK15575KVA E3 - Aurora E4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 12:10BK33794Aurora E3 - Purmer E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute