Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging ZKV in Zaandam

99 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 15:55WK11216ZKV 1 - SDO | Fiable 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 14:25WK12380ZKV 2 - Avanti | Post Makelaardij 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 17:25WK12723ZKV 3 - SDO | Fiable 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 13:10WK18682OKV A1 - ZKV A1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 22/1 18:35BK28090ZKV A2 - Celeritas A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 11:30BK25685OVVO B2 - ZKV B1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 22/1 13:15BK24699ZKV C1 - Helios C1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 10:00BK19755DTS D1 - ZKV D1De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
za 22/1 12:15BK16478ZKV E1 - Roda E3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 22/1 09:00BK13557Groen Geel | IJskoud de Beste F3 - ZKV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 23/1 14:00BK11001ZKV 4 - DKV Victoria 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 23/1 15:10BK11043ZKV 5 - Blauw-Wit 6De Struyck in Zaandamhistorieroute

Korfbal Deals
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 19:30WK11788HKV/Ons Eibernest 1 - ZKV 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
za 29/1 14:00WK12444TOP | LITTA 4 - ZKV 2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 29/1 18:00WK12849HKV/Ons Eibernest 2 - ZKV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
za 29/1 14:15WK18667ZKV A1 - Blauw-Wit A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 29/1 13:15BK26956ZKV B1 - Roda B1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 29/1 11:25BK25219Furore C3 - ZKV C1Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 29/1 12:15BK34944ZKV D1 - Kleine Sluis D2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 29/1 09:00BK16614Groen Geel | IJskoud de Beste E4 - ZKV E1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 29/1 12:15BK14949ZKV F1 - Groen Geel | IJskoud de Beste F2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 30/1 14:15BK11002Groen Geel | IJskoud de Beste 7 - ZKV 4Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 30/1 11:10BK11045BEP 6 - ZKV 5MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 19:30WK11281Rohda 1 - ZKV 1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 5/2 17:50WK12391Rohda 2 - ZKV 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 5/2 12:45WK12736KZ | Thermo4U 5 - ZKV 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 5/2 12:00WK18691Sporting West A1 - ZKV A1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 5/2 14:15BK28718ZKV A2 - DOC A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/2 14:30BK23741Apollo C2 - ZKV C1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 5/2 13:15BK19784ZKV D1 - WWSV D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/2 12:15BK16716ZKV E1 - OKV E2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/2 12:15BK13716ZKV F1 - Aurora F1De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 6/2 14:00BK11003ZKV 4 - Furore 4De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 16:30WK11576ZKV 1 - KVA 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 15:15WK12420ZKV 2 - KVS | Maritiem 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 17:45WK12801ZKV 3 - KVA 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 18:55WK18693ZKV A1 - ZKC '31 A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 13:00BK28236Roda A1 - ZKV A2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 12/2 14:15BK27390ZKV B1 - OVVO B2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 13:15BK23840ZKV C1 - Kleine Sluis C1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 12:15BK33104ZKV D1 - Celeritas D2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/2 10:00BK18593Purmer E2 - ZKV E1De Vaart in Purmerendhistorieroute
za 12/2 09:00BK14757Roda F1 - ZKV F1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 13/2 15:15BK11024KZ Danaiden 8 - ZKV 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
zo 13/2 12:20BK11063Purmer 2 - ZKV 5De Vaart in Purmerendhistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
za 19/2 12:20BK25574ZKV B1 - Huizen B1De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 15:50WK10818ZKV 1 - OVVO 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 14:15WK12336ZKV 2 - DeetosSnel 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 17:20WK12638ZKV 3 - OVVO 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 18:30WK18680ZKV A1 - Apollo A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 15:45BK28927Groen Geel | IJskoud de Beste A3 - ZKV A2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 5/3 13:10BK26583BEP B2 - ZKV B1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 5/3 13:10BK19657ZKV D1 - Kleine Sluis D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 12:15BK19548ZKV E1 - Furore E1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 5/3 12:15BK12956ZKV F1 - Haarlem F1De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 6/3 14:00BK11073ZKV 5 - KZ | Thermo4U 9De Struyck in Zaandamhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 19:15WK11965KVS | Maritiem 1 - ZKV 1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 12/3 18:15WK12465AW.DTV 2 - ZKV 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 12/3 16:50WK12888AW.DTV 3 - ZKV 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 12/3 16:45WK18704Haarlem A1 - ZKV A1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 12/3 14:15BK29065ZKV A2 - Atlantis A2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/3 13:15BK27422ZKV B1 - KZ | Thermo4U B3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/3 12:15BK25369ZKV C1 - DSO C2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 12/3 14:00BK19797Celeritas D1 - ZKV D1Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
za 12/3 09:00BK13841Furore F1 - ZKV F1Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 13/3 14:20BK11026WWSV 1 - ZKV 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 13/3 11:10BK11065Triaz 2 - ZKV 5De Pijp in Amsterdamhistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 16:05WK12080ZKV 1 - Sporting Trigon 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 19/3 14:30WK12476ZKV 2 - Fiks 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 19/3 13:20WK12909ZKV 3 - Fiks 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 19/3 17:30WK18674ZKV A1 - Furore A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 19/3 12:10BK28358Furore A3 - ZKV A2Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 19/3 12:15BK26612Huizen B1 - ZKV B1De Meent in Huizenhistorieroute
za 19/3 11:35BK23963KVA / Oranje Nassau C2 - ZKV C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 19/3 12:15BK19808ZKV D1 - Vido D2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 19/3 12:15BK17736ZKV E1 - KZ | Thermo4U E5De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 20/3 14:00BK11015ZKV 4 - KZ | Thermo4U 7De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 20/3 15:10BK11055ZKV 5 - Groen Geel | IJskoud de Beste 6De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 20:15WK10997SDO | Fiable 1 - ZKV 1De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 26/3 15:30WK12358Avanti | Post Makelaardij 3 - ZKV 2De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 26/3 18:50WK12682SDO | Fiable 2 - ZKV 3De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 26/3 13:15WK18676ZKV A1 - OKV A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 26/3 14:00BK29266Celeritas A1 - ZKV A2Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
za 26/3 11:30BK25143Helios C1 - ZKV C1De Enterij in Limmenhistorieroute
za 26/3 12:15BK19819ZKV D1 - DTS D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 26/3 12:15BK13968ZKV F1 - Groen Geel | IJskoud de Beste F3De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 27/3 12:05BK11009DKV Victoria 2 - ZKV 4Diemen in Diemenhistorieroute
zo 27/3 11:45BK11049Blauw-Wit 6 - ZKV 5Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 16:05WK11037ZKV 1 - HKV/Ons Eibernest 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 14:25WK12360ZKV 2 - TOP | LITTA 4De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 17:35WK12686ZKV 3 - HKV/Ons Eibernest 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 12:50WK18679Blauw-Wit A1 - ZKV A1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 2/4 18:45BK28518ZKV A2 - Groen Geel | IJskoud de Beste A3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 13:15BK23102ZKV C1 - Furore C3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 11:00BK34951Kleine Sluis D2 - ZKV D1Veerburg in Anna Paulownahistorieroute
za 2/4 12:15BK17587ZKV E1 - Groen Geel | IJskoud de Beste E4De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/4 09:00BK14060Groen Geel | IJskoud de Beste F2 - ZKV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 3/4 14:00BK11013ZKV 4 - Groen Geel | IJskoud de Beste 7De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 3/4 15:10BK11053ZKV 5 - BEP 6De Struyck in Zaandamhistorieroute