Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TOGO in Goes

104 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 14:50WK11090TOGO 1 - Blauw Wit 1Omnium in GoesJ. Dijkehistorieroute
za 25/1 13:35WK13775TOGO 2 - Juliana 3Omnium in GoesH. Koppejanhistorieroute
za 25/1 14:00WK15359Vriendenschaar 4 - TOGO 3Appelgaard in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 25/1 14:40BK14983Tjoba 4 - TOGO 4Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 16:30WK17432Movado A1 - TOGO A1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 25/1 13:30BK35607TOGO A2 - KVK / Volharding A2Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 14:00WK19195DeetosSnel B2 - TOGO B1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 25/1 13:00BK20843Fortis B3 - TOGO B2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 25/1 11:30WK20124TOGO C1 - ONDO C1Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 12:30BK24895TOGO D1 - KVK D2Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 10:30BK26072TOGO D2 - Seolto D3Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 09:30BK32169TOGO E1 - Fortis E4Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 09:30BK35091TOGO F1 - Swift F1Omnium in Goeshistorieroute
za 25/1 09:30BK35085TOGO F2 - TOP F3Omnium in Goeshistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 14:40WK11986Keep-Fit '70 1 - TOGO 1In de Roos in RoosendaalAndre Minnaardhistorieroute
za 1/2 18:30WK15442Fortis 4 - TOGO 2De Belt in Oost-SouburgHA. Breedveldhistorieroute
za 1/2 14:10WK14942TOGO 3 - KCC 6Omnium in GoesB. Kuizengahistorieroute
za 1/2 15:20BK15028TOGO 4 - Scheldevogels 2Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 13:00WK17297TOGO A1 - ADO A1Omnium in GoesP. van Woenselhistorieroute
za 1/2 15:00BK17550Fortis A3 - TOGO A2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 1/2 12:00WK19200TOGO B1 - ONDO B1Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 12:30BK19337Stormvogels B1 - TOGO B2De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 1/2 11:00WK20080TOGO C1 - Albatros C2Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 10:00BK25840TOGO D2 - Zaamslag D1Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 11:00BK31266TOGO E1 - Zaamslag E1Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 09:00BK34588TOGO F1 - Fortis F2Omnium in Goeshistorieroute
za 1/2 09:00BK34582TOGO F2 - TOP F4Omnium in Goeshistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 15:00WK12068TOGO 1 - PSV / lifovragen.nl 1Omnium in GoesArjan van Baarenhistorieroute
za 8/2 13:45WK15555TOGO 2 - Swift 3Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 12:20WK13960Swift 4 - TOGO 3De Sprong in Middelburghistorieroute
za 8/2 12:30BK16131Blauw Wit 3 - TOGO 4Omnium in GoesMonique Ekkebushistorieroute
za 8/2 15:55WK16945ONDO A1 - TOGO A1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 8/2 11:30BK18849TOGO A2 - Seolto A2Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 17:15WK19353Sporting Delta B2 - TOGO B1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 8/2 11:00WK20129KCR C2 - TOGO C1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 8/2 10:30BK26418TOGO D1 - Swift D2Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 11:50BK25066Atlas D1 - TOGO D2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 8/2 09:30BK32210Tjoba E3 - TOGO E1Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 10:50BK35151Fortis F1 - TOGO F1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 17:15WK11579TOGO 1 - Triade 1Omnium in GoesA. Hoefkenshistorieroute
za 15/2 16:00WK14660TOGO 2 - Tjoba 3Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 15:45BK16706TOGO 4 - Keep-Fit '70 3Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 12:00WK16502Kinderdijk A2 - TOGO A1Molenzichthal in AlblasserdamJochem Schuurmanhistorieroute
za 15/2 13:35BK18642TOGO A2 - Emergo A1Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 14:45WK19437TOGO B1 - Seolto B1Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 12:35BK19818TOGO B2 - Stormvogels B1Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 10:00WK20142ADO C1 - TOGO C1De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 15/2 11:35BK25662TOGO D1 - TOP D2Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 11:00BK23973Volharding D1 - TOGO D2Reimerswaalhal in Kruiningenhistorieroute
za 15/2 09:00BK35275KVK F1 - TOGO F1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 15/2 09:00BK35272KVK F2 - TOGO F2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 14:30BK17972Emergo A1 - TOGO A2Meulvliet in Tholenhistorieroute
za 22/2 09:30BK35667KVK D4 - TOGO D2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:40BK21042Swift B2 - TOGO B2De Sprong in Middelburghistorieroute
za 29/2 10:00BK25746Fortis D2 - TOGO D1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 29/2 09:00BK32822Swift F1 - TOGO F1De Sprong in Middelburghistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 17:30WK12470Stormvogels 1 - TOGO 1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 7/3 16:00WK16328ONDO 3 - TOGO 2De Sprong in Middelburghistorieroute
za 7/3 14:00WK15624TOGO 3 - KVK 2Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 12:50BK16203Seolto 4 - TOGO 4Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 7/3 11:30WK17539TOGO A1 - Fortis A2Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 12:45BK18889TOGO A2 - Zaamslag A1Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 11:00WK19370ADO B1 - TOGO B1De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 7/3 11:00BK20342Scheldevogels B1 - TOGO B2Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 7/3 10:30WK19997TOGO C1 - Swift C1Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 12:00BK27047Stormvogels D1 - TOGO D1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 7/3 09:30BK32079TOGO E1 - Luctor E2Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 09:30BK33662TOGO F1 - ONDO F1Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 09:30BK33657TOGO F2 - ONDO F2Omnium in Goeshistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 15:05WK11353TOGO 1 - OEC 1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 16:15WK14224Sporting Delta 4 - TOGO 3Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 12:05WK17049KCR A2 - TOGO A1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 14/3 11:30WK19282TOGO B1 - Tjoba B1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 12:30BK21166TOGO B2 - BKC B1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 12:00WK20145RWA C1 - TOGO C1Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 14/3 10:00BK32569Swift E2 - TOGO E1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 14/3 09:30BK35331Tjoba F1 - TOGO F1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 09:00BK35325Seolto F1 - TOGO F2Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 15:00WK11428TOGO 1 - Seolto 1Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 13:45WK14380TOGO 2 - TOP 4Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 15:35WK16040Luctor 2 - TOGO 3Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 21/3 15:00BK15364Fortis 5 - TOGO 4De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 21/3 14:20WK17680Luctor A1 - TOGO A1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 21/3 12:30BK18723TOGO A2 - Scheldevogels A1Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 15:25WK19250Albatros B2 - TOGO B1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 21/3 14:30BK35625KVK B1 - TOGO B2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 21/3 11:30WK20120TOGO C1 - DeetosSnel C2Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 10:30BK25424TOGO D1 - Fortis D2Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 12:15BK26789Luctor D2 - TOGO D2Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 21/3 09:30BK29532TOGO E1 - ONDO E3Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 09:30BK35043TOGO F1 - TOP F1Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 09:30BK35037TOGO F2 - Fortis F3Omnium in Goeshistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 16:05WK11560Blauw Wit 1 - TOGO 1Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 14:15WK14613Juliana 3 - TOGO 2Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 28/3 14:50WK14519TOGO 3 - Vriendenschaar 4Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 16:05BK15524TOGO 4 - Tjoba 4Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 13:35WK17149TOGO A1 - Movado A1Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 11:00BK35613KVK / Volharding A2 - TOGO A2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 28/3 11:30WK19268TOGO B1 - DeetosSnel B2Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 12:30BK20047TOGO B2 - Fortis B3Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 10:05WK19913ONDO C1 - TOGO C1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 28/3 10:00BK25545KVK D2 - TOGO D1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 28/3 10:30BK35673TOGO D2 - KVK D4Omnium in Goeshistorieroute
za 28/3 09:00BK27818Fortis E4 - TOGO E1De Belt in Oost-Souburghistorieroute