Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging OEC in Helmond

57 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
wo 19/1 20:00DB1782BIO MW1 - OEC MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
za 22/1 15:30WK10610OEC 1 - De Eemvogels 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 22/1 14:00BK32522OEC 2 - Rust Roest 7Suytkade in Helmondhistorieroute
za 22/1 12:40BK28049OEC A1 - PSV | lifovragen.nl A2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 22/1 12:55BK16436OJC '98 E1 - OEC E1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 22/1 10:00BK18342Tilburg E2 - OEC E2Westerwel in Tilburghistorieroute
za 22/1 09:00BK14587Bladella F2 - OEC F1X-sport in Bladelhistorieroute
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 16:10WK11484De Corvers 1 - OEC 1Kerkelanden in Hilversumhistorieroute
za 29/1 19:45BK31568Attila 3 - OEC 2Studentenhal - TUE in Eindhovenhistorieroute
za 29/1 11:10BK28113Ready '60 A1 - OEC A1Jo Gerrishal in Roermondhistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
wo 2/2 20:30DB1822OEC MW1 - DDW MW2De Braak in Helmondhistorieroute
za 5/2 15:30WK11260OEC 1 - Thor 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 5/2 14:00BK32534OEC 2 - NKV 3Suytkade in Helmondhistorieroute
za 5/2 12:10BK32545NKV C1 - OEC C1De Hongerman in Nuenenhistorieroute
za 5/2 12:50BK16762OEC E1 - Tilburg E1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 5/2 11:05BK16761PSV | lifovragen.nl E1 - OEC E2Sporthal Frits Philips in Eindhovenhistorieroute
za 5/2 09:00BK13708Klimroos F3 - OEC F1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 14:50WK10764Arena 1 - OEC 1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 12/2 14:00BK28973Klimop A2 - OEC A1De Schop in Astenhistorieroute
za 12/2 12:10BK32554PSV | lifovragen.nl C2 - OEC C1Sporthal Frits Philips in Eindhovenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
wo 16/2 20:30DB1624OEC MW1 - Tuldania MW2De Braak in Helmondhistorieroute
za 19/2 15:15BK30178OJC '98 2 - OEC 2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 19/2 14:35BK27887SDO A3 - OEC A1De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 19/2 11:40BK24289OEC C1 - Tilburg C1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 19/2 10:30BK15361OEC E1 - SDO E1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 19/2 11:00BK14170DDW F1 - OEC F1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
wo 23/2 19:00DB2061DSV MW1 - OEC MW1Roodloop in Hilvarenbeekhistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
wo 2/3 21:00DB1857DAKOS MW2 - OEC MW1Varendonckcollege in Someren-Heidehistorieroute
za 5/3 16:45WK10092Huizen 1 - OEC 1De Meent in Huizenhistorieroute
za 5/3 10:30BK24866OEC C1 - DKB C1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 5/3 12:45BK19275OEC E2 - NKV E1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 5/3 11:45BK14606OEC F1 - Stormvogels F1Suytkade in Helmondhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 15:30WK11621OEC 1 - SGV 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 12/3 14:00BK31723OEC 2 - DKB 4Suytkade in Helmondhistorieroute
za 12/3 12:50BK19340OEC E2 - Rust Roest E2Suytkade in Helmondhistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
wo 16/3 20:30DB1863OEC MW1 - Eyckelkorf MW1De Braak in Helmondhistorieroute
za 19/3 15:30WK10916SkunK 1 - OEC 1Gymnasion in Nijmegenhistorieroute
za 19/3 13:30BK31014Ready '60 3 - OEC 2Herteheym in Hertenhistorieroute
za 19/3 12:50BK28609OEC A1 - Mariarade A1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 19/3 11:40BK24005OEC C1 - Ready '60 C1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 19/3 10:30BK17071OEC E1 - DSC E1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 19/3 12:00BK17700OJC '98 E2 - OEC E2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 19/3 09:30BK14211Vessem / Winty F1 - OEC F1De Rosdoek in Wintelrehistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
wo 23/3 20:30DB1884OEC MW1 - BIO MW1De Braak in Helmondhistorieroute
za 26/3 16:00WK11848De Eemvogels 1 - OEC 1De Engh in Soesthistorieroute
za 26/3 13:10BK32527Rust Roest 7 - OEC 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 26/3 12:20BK28421PSV | lifovragen.nl A2 - OEC A1Sporthal Frits Philips in Eindhovenhistorieroute
za 26/3 12:50BK32560OEC C1 - PSV | lifovragen.nl C2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 26/3 11:40BK17232OEC E1 - OJC '98 E1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 26/3 11:40BK19066OEC E2 - Tilburg E2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 26/3 10:30BK14984OEC F1 - Bladella F2Suytkade in Helmondhistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 15:30WK11045OEC 1 - De Corvers 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 2/4 14:00BK31148OEC 2 - Attila 3Suytkade in Helmondhistorieroute
za 2/4 12:40BK28545OEC A1 - Ready '60 A1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 2/4 11:45BK24224Eymerick C1 - OEC C1De Pompenmaker in Heezehistorieroute
za 2/4 11:05BK17418Rust Roest E1 - OEC E1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 2/4 10:00BK14082Stormvogels F1 - OEC F1De Stap in Luyksgestelhistorieroute