Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging OEC in Helmond

58 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:15WK20330Blauw Wit 1 - OEC 1Omnium in GoesRoeland Scholtenhistorieroute
za 26/1 10:00BK36405OEC D1 - DSC D4Veka in Helmondhistorieroute
za 26/1 11:00BK32159OEC E1 - Tilburg E1Veka in Helmondhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 14:45WK21905Erasmus 1 - OEC 1Erasmus in RotterdamJan Harm Brouwerhistorieroute
za 2/2 15:45BK45548DKB 3 - OEC 2De Tempel in Eindhovenhistorieroute
za 2/2 11:05BK43076DKB A2 - OEC A1Naestenbest in Besthistorieroute
za 2/2 14:00BK40949KVS ’17 B1 - OEC B1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 2/2 13:05BK38139Klimop C1 - OEC C1De Schop in Astenhistorieroute
za 2/2 12:00BK36462OEC D1 - DKB D1Veka in Helmondhistorieroute
za 2/2 13:00BK32256OEC E1 - DSC E1Veka in Helmondhistorieroute
za 2/2 11:00BK32232OEC E2 - NKV E1Veka in Helmondhistorieroute
za 2/2 11:00BK26048OEC F1 - Rust Roest F1Veka in Helmondhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 16:00WK21514OEC 1 - PSV / lifovragen.nl 1Suytkade in HelmondW. Koolhistorieroute
za 9/2 14:40BK45158OEC 2 - Rust Roest 6Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/2 13:20BK44243OEC A1 - PSV / lifovragen.nl A2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/2 12:10BK40606OEC B1 - Maastricht B1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/2 11:00BK37739OEC C1 - PSV / lifovragen.nl C2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/2 09:55BK34637SDO D2 - OEC D1De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 9/2 10:00BK29202PSV / lifovragen.nl E1 - OEC E1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 9/2 09:00BK26029Rosolo F1 - OEC F1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 15:00WK21424KVK 1 - OEC 1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 16/2 17:20BK45961Stip 1 - OEC 2De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 16/2 16:00BK44825Tilburg A3 - OEC A1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 16/2 13:00BK41327Tilburg B3 - OEC B1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 16/2 10:30BK38594Ready '60 C1 - OEC C1Jo Gerrishal in Roermondhistorieroute
za 16/2 11:00BK37396OEC D1 - Stip D1Veka in Helmondhistorieroute
za 16/2 10:00BK33638OEC E2 - OJC '98 E1Veka in Helmondhistorieroute
za 16/2 10:00BK26056OEC F1 - NeCa F1Veka in Helmondhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 15:15BK50705Rust Roest 6 - OEC 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 23/2 11:00BK42698Maastricht B1 - OEC B1Daalhof in Maastrichthistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 11:30BK30037DSC E2 - OEC E2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 16:00WK21511OEC 1 - Triade 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 14:40BK46861OEC 2 - OJC '98 3Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 13:20BK44245OEC A1 - OJC '98 A1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 12:10BK42237OEC B1 - OJC '98 B1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 11:00BK39629OEC C1 - NKV C2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 10:30BK30008Ready '60 E1 - OEC E1Jo Gerrishal in Roermondhistorieroute
za 9/3 09:00BK26035DSC F1 - OEC F1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 16:00WK21513OEC 1 - Stormvogels 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 16/3 14:40BK47277OEC 2 - Animo 4Suytkade in Helmondhistorieroute
za 16/3 13:20BK44244OEC A1 - SDO A2Suytkade in Helmondhistorieroute
za 16/3 12:10BK42633OEC B1 - Rust Roest B1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 16/3 11:00BK38346OEC C1 - Ready '60 C1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 16/3 11:10BK37189Rust Roest D2 - OEC D1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 16/3 11:35BK33349DOT E1 - OEC E1Mondriaan in Osshistorieroute
za 16/3 10:00BK33351Rust Roest E1 - OEC E2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 18:15WK20561Klimop 1 - OEC 1De Schop in Astenhistorieroute
za 23/3 13:25BK45245NKV 4 - OEC 2De Hongerman in Nuenenhistorieroute
za 23/3 11:05BK44287Mariarade A1 - OEC A1Varenbeuk in Heerlenhistorieroute
za 23/3 11:00BK40662SDO B3 - OEC B1De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 23/3 11:20BK37857DKB C2 - OEC C1Naestenbest in Besthistorieroute
za 23/3 12:00BK36689OEC D1 - Eymerick D1Veka in Helmondhistorieroute
za 23/3 13:00BK32621OEC E1 - SDO E1Veka in Helmondhistorieroute
za 23/3 11:00BK32603OEC E2 - DOT E2Veka in Helmondhistorieroute
za 23/3 11:00BK26050OEC F1 - PSV / lifovragen.nl F1Veka in Helmondhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 16:00WK21509OEC 1 - Blauw Wit 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 30/3 09:00BK35948DSC D4 - OEC D1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 30/3 10:00BK31426Tilburg E1 - OEC E1Westerwel in Tilburghistorieroute