Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging KVA in Amstelveen

231 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
do 1/12 19:30BK33168KVA MW1 - Tempo MW2Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 3/12 19:15WK10379BEP 1 - KVA 1MFSA de Beuk in PurmerendJos van Puttenhistorieroute
za 3/12 14:20WK21562Tempo 3 - KVA 2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 3/12 16:15WK13159KVA 4 - BEP 3Nieuwe Bankrashal in AmstelveenD. vd Meerhistorieroute
za 3/12 17:30WK13165KVA 3 - Fortuna | Delta Logistiek 5Nieuwe Bankrashal in AmstelveenAJ. Kooijhistorieroute
za 3/12 21:05WK16878Telstar | Schoonderbeek 4 - KVA 5De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 3/12 15:20BK31323KZ Danaiden 5 - KVA 6Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 3/12 12:10WK19965KVA B2 - Vriendenschaar B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 3/12 15:10WK20244KVA C1 - KZ | Thermo4U C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 3/12 10:10BK32124Oosterkwartier C1 - KVA C2De Spaarne in Haarlemhistorieroute
za 3/12 13:00BK24892OVVO C3 - KVA C3OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 3/12 14:10BK20284KVA D1 - Groen Geel | IJskoud de Beste D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 3/12 13:10BK20318KVA D3 - Blauw-Wit D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 3/12 12:00BK15643Blauw-Wit E3 - KVA E3Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 3/12 09:00BK35341Groen Geel | IJskoud de Beste E1 - KVA E1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 3/12 11:10BK14789KVA F1 - DKV Victoria F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute

Alles voor je sport!
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
di 6/12 20:00BK32808HKC MW1 - KVA MW1Hoograven in Utrechthistorieroute
za 10/12 15:45WK10545KVA 1 - Sporting Delta 1Nieuwe Bankrashal in AmstelveenP. de Haanhistorieroute
za 10/12 17:25WK13287Swift 3 - KVA 4Oostenburg in AmsterdamA. vd Mheenhistorieroute
za 10/12 13:30WK21538Die Haghe 3 - KVA 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 10/12 14:10WK16966Reeuwijk 3 - KVA 5De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 10/12 14:15BK29291KVA 6 - DKV / Aurora 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 10/12 11:00WK21097ODIK B1 - KVA B1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 10/12 12:30WK21441Weidevogels B1 - KVA B2Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 10/12 13:15WK20262KVA C1 - Korbis C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 10/12 13:30BK25059DKV Victoria C1 - KVA C2Diemen in Diemenhistorieroute
za 10/12 15:15BK24956Swift C2 - KVA C3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 10/12 12:10BK20486KVA D1 - Haarlem D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 10/12 10:55BK20400OKV D1 - KVA D2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 10/12 11:10BK15968KVA E2 - Rohda E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 10/12 11:10BK15881KVA E3 - Haarlem E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 10/12 10:00BK19020Purmer E1 - KVA E1De Vaart in Purmerendhistorieroute
za 10/12 11:15BK13051Huizen F2 - KVA F2De Meent in Huizenhistorieroute
za 10/12 12:10BK33918Haarlem F1 - KVA F1Kennemer Sportcentrum in HaarlemAbel van Veenhistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
do 15/12 19:30BK32842KVA MW1 - VIKO / Het Bosch MW2Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 19:30WK10406Victum 1 - KVA 1Weteringhoek in Houtenhistorieroute
za 17/12 15:25WK21563GKV | Enomics 3 - KVA 2Van Rappardhal in GorinchemR. Holkamphistorieroute
za 17/12 13:05WK13300KVA 4 - AW.DTV 3De Meerkamp in AmstelveenK. de Vrieshistorieroute
za 17/12 16:30WK13306KVA 3 - KVS | Groeneveld Keukens 5De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 16:15BK30710Fluks 3 - KVA 6De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
za 17/12 12:05WK21101KVA B1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen B2De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 11:05WK19880KVA B2 - Fiducia B1De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 11:20WK20278DVO | Accountor C2 - KVA C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 17/12 15:25BK24507Rapid C1 - KVA C2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 17/12 09:00BK20555Blauw-Wit D1 - KVA D1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 17/12 15:25BK21068KVA D2 - OKV D1De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 11:10BK20671Haarlem D2 - KVA D3Kennemer Sportcentrum in HaarlemStijn Thoolenhistorieroute
za 17/12 11:15BK16185Oranje Nassau E1 - KVA E2De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 17/12 09:30BK32197ZKC '31 E2 - KVA E3De Tref in Zaandamhistorieroute
za 17/12 14:20BK18182KVA E1 - KZ | Thermo4U E1De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
za 17/12 10:30BK33981SDO | Fiable F2 - KVA F2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 17/12 14:20BK33930KVA F1 - Badhoevedorp F1De Meerkamp in Amstelveenhistorieroute
week 51 : van dinsdag 20 december 2022 t/m maandag 26 december 2022
za 24/12 15:30WK13777Fortuna | Delta Logistiek 5 - KVA 3Fortuna-hal in Delfthistorieroute
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
do 5/1 19:30WK19862NIO B1 - KVA B2Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 7/1 13:50BK24682De Corvers C1 - KVA C3Kerkelanden in Hilversumhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
di 10/1 21:10BK32852DKV / Aurora MW1 - KVA MW1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 14/1 17:40WK10369KVA 1 - ZKV 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 16:10WK21564KVA 2 - KZ | Thermo4U 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 11:40WK13182KZ Danaiden 3 - KVA 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 14/1 12:45WK13174Sporting Trigon 4 - KVA 35 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 14/1 19:55WK17328HKC 4 - KVA 5Hoograven in Utrechthistorieroute
za 14/1 18:50BK29594KVA 6 - Rapid 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 15:00WK21102De Meeuwen B2 - KVA B1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 14/1 13:50WK19886SDO | Fiable B1 - KVA B2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 14/1 15:05WK20356KVA C1 - Spirit C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 14:05BK25275KVA C2 - Rapid C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 12:00BK24543Fiducia C3 - KVA C3Europahal in VleutenJoost Broekhuizenhistorieroute
za 14/1 13:05BK21965KVA D1 - BEP D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 11:05BK20621KVA D2 - Aurora D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 12:05BK21693KVA D3 - Sporting West D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 09:00BK18249KVA E2 - DKV Victoria E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 09:00BK35549KVA E3 - Furore E3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/1 15:05BK18315Blauw-Wit E1 - KVA E1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 09:00BK34262Fiducia F1 - KVA F2Europahal in VleutenEliza Litjenshistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
wo 18/1 20:00BK32869OVVO MW1 - KVA MW1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/1 19:30WK10512Achilles 1 - KVA 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 21/1 16:25WK21565Achilles 4 - KVA 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 21/1 13:30WK13362KVA 4 - Fiks 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 12:15WK13368KVA 3 - Achilles 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 16:50WK17310KVA 5 - Sporting West 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 11:10BK31218Badhoevedorp 5 - KVA 6De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 21/1 19:00WK21103DKOD B1 - KVA B1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 21/1 16:00WK19889Dunas B1 - KVA B2Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 21/1 16:10WK20291TOP | IAA fresh C2 - KVA C1De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 21/1 15:45BK23041KVA C2 - OKV C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 12:00BK24285ESDO C1 - KVA C3Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 21/1 14:45BK21642KVA D2 - DKV Victoria D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 12:15BK20839ZKV D1 - KVA D3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 21/1 11:10BK16505KVA E2 - Aurora E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 11:10BK18326KVA E3 - Swift E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 10:30BK17804EKVA E1 - KVA E1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 21/1 11:15BK31921KVA F2 - Atlantis F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/1 12:15BK13358Oranje Nassau F1 - KVA F1De Pijp in Amsterdamhistorieroute

Korfbal Deals
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
do 26/1 19:30BK33195KVA MW1 - AW.DTV MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 17:30WK10517KVA 1 - KOAG 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 16:00WK21566KVA 2 - KVS | Groeneveld Keukens 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 14:00WK13401Pernix 3 - KVA 4De Zijl in Leidenhistorieroute
za 28/1 11:20WK13400Refleks 3 - KVA 3De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 28/1 16:10WK17542Synergo 5 - KVA 5Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 28/1 12:15BK30776KVA 6 - Badhoevedorp 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 18:50WK21123KVA B1 - Victum B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 11:00BK25144OKV C2 - KVA C2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 28/1 14:45BK23640KVA C3 - DOC C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 09:00BK22042KZ | Thermo4U D2 - KVA D1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/1 12:30BK22486Rohda D1 - KVA D2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 28/1 13:30BK22621KVA D3 - Swift D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 13:30BK18466Swift E1 - KVA E2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 28/1 14:20BK19252Aurora E4 - KVA E3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/1 11:10BK16594KVA E1 - KZ | Thermo4U E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 10:05BK14938Rohda F1 - KVA F2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 28/1 11:10BK14930KVA F1 - Oosterkwartier F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
za 4/2 18:00WK10434Rohda 1 - KVA 1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 12:00WK21567OVVO 3 - KVA 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 4/2 15:10WK13409KVA 4 - Haarlem 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 17:30WK13415KVA 3 - VEO 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 16:50WK17338Reehorst '45 4 - KVA 5‘t Riet in Edehistorieroute
za 4/2 15:45BK29160DSO 4 - KVA 6Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 4/2 13:05WK21106KVA B1 - Telstar | Schoonderbeek B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 14:10WK19901KVA B2 - NIO B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 12:05WK20388KVA C1 - Groen Geel | IJskoud de Beste C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 13:10BK23653Swift C1 - KVA C2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 16:25BK21765KVA D1 - Badhoevedorp D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 13:05BK21726Rapid D1 - KVA D2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 4/2 11:05BK22089KVA D3 - Sporting West D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 09:00BK17921KVA E2 - EKVA E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 4/2 09:30BK16694EKVA E3 - KVA E3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 4/2 11:00BK14261De Vinken F1 - KVA F2De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 4/2 09:00BK13545KVA F1 - Swift F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
wo 8/2 20:00BK33147Tempo MW2 - KVA MW1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 11/2 17:30WK10565KVA 1 - BEP 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 16:00WK21568KVA 2 - Tempo 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 13:55WK13785BEP 3 - KVA 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 11/2 14:45WK17453KVA 5 - Telstar | Schoonderbeek 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 18:45BK29882KVA 6 - DSO 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 11:30WK19960Vriendenschaar B1 - KVA B2Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 11/2 11:00WK20428KZ | Thermo4U C2 - KVA C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 11/2 13:25BK32130KVA C2 - Oosterkwartier C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 12:15BK24804KVA C3 - OVVO C3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 10:00BK21022Groen Geel | IJskoud de Beste D2 - KVA D1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 11/2 10:00BK22647Blauw-Wit D2 - KVA D3Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 11:10BK16816KVA E3 - Blauw-Wit E3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 11:10BK35347KVA E1 - Groen Geel | IJskoud de Beste E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/2 09:00BK14687DKV Victoria F1 - KVA F1Diemen in Diemenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
do 16/2 19:30BK32720KVA MW1 - HKC MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 19:30WK10477Sporting Delta 1 - KVA 1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 18/2 15:15WK13982KVA 4 - Swift 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 16:30WK21545KVA 3 - Die Haghe 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 17:45WK17148KVA 5 - Reeuwijk 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 14:25BK30041Rapid 4 - KVA 6Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 18/2 14:10WK21089KVA B1 - ODIK B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 13:10WK21439KVA B2 - Weidevogels B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 18:40WK20440Korbis C1 - KVA C1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 18/2 12:10BK24222KVA C3 - Swift C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 13:15BK20089Haarlem D1 - KVA D1Kennemer Sportcentrum in HaarlemStijn Thoolenhistorieroute
za 18/2 10:00BK15381Rohda E1 - KVA E2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 18/2 11:10BK16964Haarlem E2 - KVA E3Kennemer Sportcentrum in HaarlemSanne Moisonhistorieroute
za 18/2 11:10BK17616KVA E1 - Purmer E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 11:10BK13654KVA F2 - Huizen F2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/2 11:10BK33923KVA F1 - Haarlem F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
za 25/2 13:30BK21681Apollo D1 - KVA D2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 14:15BK24154DOC C1 - KVA C3Zandzee in Bussumhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
do 9/3 21:15BK32938VIKO / Het Bosch MW2 - KVA MW1Helsdingen in VianenBjorn Oostromhistorieroute
za 11/3 18:15WK10569KVA 1 - Victum 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 16:45WK21569KVA 2 - GKV | Enomics 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 14:40WK13818AW.DTV 3 - KVA 4Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 19:45WK13809KVS | Groeneveld Keukens 5 - KVA 3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 11/3 15:20BK31463KVA 6 - Fluks 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 13:00WK21109Dalto | Klaverblad Verzekeringen B2 - KVA B1Hoenderdaal in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 11/3 13:00WK19911Fiducia B1 - KVA B2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 11/3 14:15WK20313KVA C1 - DVO | Accountor C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 13:10BK24605KVA C2 - DKV Victoria C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 12:10BK22268KVA D1 - Blauw-Wit D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 12:10BK22697Aurora D1 - KVA D2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/3 10:00BK21114KVA D3 - Haarlem D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 11:05BK18727KVA E2 - Oranje Nassau E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 11:10BK32203KVA E3 - ZKC '31 E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 09:00BK19505KZ | Thermo4U E1 - KVA E1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 11/3 11:05BK33975KVA F2 - SDO | Fiable F2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 11/3 11:00BK33936Badhoevedorp F1 - KVA F1Calandlyceum in Amsterdamhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
do 16/3 19:30BK32943KVA MW1 - DKV / Aurora MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 17:30WK10482ZKV 1 - KVA 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 18/3 12:50WK21570KZ | Thermo4U 4 - KVA 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 18/3 15:00WK13611KVA 4 - KZ Danaiden 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 16:15WK13617KVA 3 - Sporting Trigon 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 17:30WK17646KVA 5 - HKC 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 14:00WK21110KVA B1 - De Meeuwen B2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 13:00WK19914KVA B2 - SDO | Fiable B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 13:50WK20443Spirit C1 - KVA C1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 18/3 12:10BK23873Haarlem C1 - KVA C2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 18/3 12:00BK23948KVA C3 - Fiducia C3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 11:45BK21207BEP D1 - KVA D1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 18/3 11:00BK22865KVA D2 - Apollo D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 10:00BK22840Sporting West D2 - KVA D3Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 18/3 11:00BK17124DKV Victoria E2 - KVA E2Diemen in Diemenhistorieroute
za 18/3 09:00BK35556Furore E3 - KVA E3Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 18/3 10:00BK17139KVA E1 - Blauw-Wit E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 18/3 10:00BK34268KVA F2 - Fiducia F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
do 23/3 19:30BK32964KVA MW1 - OVVO MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 17:00WK10553KVA 1 - Achilles 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 15:30WK21571KVA 2 - Achilles 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 13:15WK13526Fiks 3 - KVA 4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 25/3 19:30WK13517Achilles 5 - KVA 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 25/3 13:00WK17232Sporting West 4 - KVA 5Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 25/3 18:30WK21111KVA B1 - DKOD B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 14:20WK19919KVA B2 - Dunas B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 13:15WK20420KVA C1 - TOP | IAA fresh C2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 12:10BK24041KVA C3 - ESDO C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 10:00BK21325DKV Victoria D1 - KVA D2Diemen in Diemenhistorieroute
za 25/3 11:05BK22575KVA D3 - ZKV D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 11:05BK19246Aurora E1 - KVA E2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 25/3 13:15BK19150Swift E2 - KVA E3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 25/3 10:00BK17298KVA E1 - EKVA E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 25/3 10:00BK31927Atlantis F1 - KVA F2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 25/3 10:00BK13819KVA F1 - Oranje Nassau F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
vr 31/3 20:30BK32984AW.DTV MW1 - KVA MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 18:10WK10468KOAG 1 - KVA 1KWC-hal in Krimpen aan den IJselhistorieroute
za 1/4 19:50WK21572KVS | Groeneveld Keukens 3 - KVA 2De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 1/4 14:05WK13579KVA 4 - Pernix 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 15:20WK13585KVA 3 - Refleks 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 16:35WK17241KVA 5 - Synergo 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 17:50BK29097KVA 6 - KZ Danaiden 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 15:35WK21112Victum B1 - KVA B1Weteringhoek in Houtenhistorieroute
za 1/4 13:05BK23483KVA C2 - Haarlem C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 12:05BK21452KVA D1 - KZ | Thermo4U D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 10:00BK21383KVA D2 - Rohda D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 13:15BK20235Swift D1 - KVA D3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 11:10BK17441KVA E2 - Swift E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 11:05BK15575KVA E3 - Aurora E4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 09:00BK17558KZ | Thermo4U E2 - KVA E1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 1/4 11:05BK13935KVA F2 - Rohda F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 1/4 09:00BK13907Oosterkwartier F1 - KVA F1De Spaarne in Haarlemhistorieroute