Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging KVA in Amstelveen

82 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 10:45BK40252KVA D2 - DKV D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute

Team TV
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
do 27/2 18:00WK20776ZKC '31 A1 - KVA A1De Tref in ZaandamKees Siphistorieroute
za 29/2 15:20WK16384KVA 3 - Triaz 2Nieuwe Bankrashal in AmstelveenKees van Pelthistorieroute
za 29/2 14:10WK16368KVA 4 - DOS 3Nieuwe Bankrashal in AmstelveenPaul Vermeulhistorieroute
za 29/2 13:00BK16718KVA 7 - Vlug & Vaardig / KCN 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 12:45BK15169Ados / Sporting Andijk 3 - KVA 6Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 29/2 11:50WK16513KZ / Thermo4U A2 - KVA A1De Koog in Koog ad ZaanStijn Augustinushistorieroute
za 29/2 16:30WK19279KVA B1 - KZ / Thermo4U B2Nieuwe Bankrashal in AmstelveenJH. Wichershistorieroute
za 29/2 12:30BK20372Blauw-Wit B2 - KVA B2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 29/2 12:00WK20030KVA C1 - Wolderwijd C1Nieuwe Bankrashal in AmstelveenJH. Wichershistorieroute
za 29/2 11:00BK25103KVA D2 - Oosterkwartier D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 10:00BK32563KVA E2 - EKVA E3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 10:00BK39170KVA E1 - KIOS E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 10:10BK37724DKV E2 - KVA E3Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 29/2 10:00BK35464KVA F1 - Atlantis F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 09:55BK39712KZ / Thermo4U F3 - KVA F2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 17:10WK12448KVA 1 - Dindoa 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 15:50WK16252KVA 2 - Dindoa 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 16:45WK15630Rohda 3 - KVA 3Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 19:40WK15664Victum 4 - KVA 4Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 7/3 15:20BK15213Vlug & Vaardig / KCN 2 - KVA 5De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 14:15BK16216Helios 3 - KVA 7De Enterij in Limmenhistorieroute
za 7/3 19:50BK16653KVA 6 - ZKC '31 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 18:40WK17532KVA A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 14:55WK19434Apollo B1 - KVA B1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 7/3 13:45BK20701KVA B2 - ZKC '31 B2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 10:55WK20485Velocitas C2 - KVA C1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 7/3 14:45BK26986KVA D1 - Luno D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 10:55BK26963DKV D1 - KVA D2Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 7/3 10:00BK32350DKV E1 - KVA E2Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 7/3 10:00BK39171Roda E1 - KVA E1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 7/3 12:45BK32281KVA E3 - Haarlem E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 09:00BK35175Soesterkwartier F1 - KVA F1Midland in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 12:45BK33695KVA F2 - Haarlem F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 20:00WK11632Die Haghe 1 - KVA 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 18:40WK14732Die Haghe 2 - KVA 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 15:10WK14729KVA 3 - Pernix 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 16:20WK14713KVA 4 - Woudenberg 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 14:00BK15626KVA 7 - Apollo 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 12:45BK15254Argus 1 - KVA 6Aetsveld in Weesphistorieroute
za 14/3 13:10WK17034Fiks A1 - KVA A1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 14/3 11:00WK19242KVA B1 - Haarlem B2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 15:20BK19928Swift B2 - KVA B2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 12:00WK20003KVA C1 - DKV Victoria C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 13:00BK27138KVA D2 - DKV Victoria D2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 10:00BK29383KVA E2 - Sporting West / Argus E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 13:00BK39184TOP / SolarCompleet E2 - KVA E1De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 14/3 11:00BK30265Stormvogels E3 - KVA E3De Zien in Uitgeesthistorieroute
za 14/3 10:00BK35351KVA F1 - OVVO F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 10:00BK35352Groen Geel / IJskoud de Beste F4 - KVA F2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 19:30WK12303KVA 1 - Nova 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 18:10WK15981KVA 2 - Nova 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 15:15WK14323Fiks 3 - KVA 3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/3 18:45WK14315HKC 3 - KVA 4Hoograven in Utrechthistorieroute
za 21/3 16:55BK15337KVA 5 - DKV / Aurora 6Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 15:45BK14311KVA 7 - TOP / SolarCompleet 10Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 14:10BK16465DTS 2 - KVA 6De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
za 21/3 15:00WK17670ZKV A1 - KVA A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 21/3 12:05BK20930Triaz B1 - KVA B2Sporthallen Zuid in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 14:45WK20012KVA C1 - KIOS C1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 13:45BK26768KVA D1 - EKVA D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 10:00BK36853DKV Victoria E3 - KVA E2Diemen in Diemenhistorieroute
za 21/3 12:45BK31925KVA E3 - Oosterkwartier E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 11:00BK33880Luno F1 - KVA F1De Vaart in LinschotenLaura Gaasbeekhistorieroute
za 21/3 12:45BK39767KVA F2 - Blauw-Wit F1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 19:25WK11516MIA 1 - KVA 1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 18:05WK14529MIA 2 - KVA 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 28/3 15:30WK14589KVA 3 - Swift 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 16:40WK14573KVA 4 - MIA 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 14:30BK14853Badhoevedorp 3 - KVA 5De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 28/3 13:10BK15533KVA 7 - DKV Victoria 5Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 14:20BK14383KVA 6 - Sporting Andijk / Ados 4Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 12:00WK17142KVA A1 - Pernix A1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 17:50WK19270Groen Geel / IJskoud de Beste B2 - KVA B1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 28/3 11:00BK20088KVA B2 - WWSV B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 14:00WK20025Madjoe C1 - KVA C1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 28/3 11:45BK25508AW.DTV D1 - KVA D1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 28/3 12:10BK26676Aurora D1 - KVA D2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 28/3 10:00BK31302KVA E2 - Stormvogels E2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 10:00BK39259KVA E1 - Haarlem E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 12:00BK39754Kleine Sluis F1 - KVA F2Veerburg in Anna Paulownahistorieroute
week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
za 4/4 11:00BK26332KVA D2 - Stormvogels D1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute