Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging BKC in Breskens

70 wedstrijden geselecteerd

week 49 : van dinsdag 30 november 2021 t/m maandag 6 december 2021
za 4/12 13:00BK30361KVK 3 - BKC 2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 4/12 15:15BK27751Stormvogels A1 - BKC A1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 4/12 10:00BK20320Zaamslag D1 - BKC D1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 4/12 09:00BK34837Zaamslag E1 - BKC E1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
za 11/12 14:20BK34732BKC A1 - KVK A1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 11/12 13:15BK27220BKC B1 - Fortis B2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 11/12 12:10BK25085BKC C1 - Keep-Fit '70 C1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 11/12 11:05BK22424BKC D1 - Swift D3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 11/12 10:00BK18967BKC E2 - Swift E3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 11/12 10:00BK34838BKC E1 - Tjoba E2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
za 18/12 11:55BK30583Seolto 4 - BKC 2Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 18/12 10:00BK34326Luctor C1 - BKC C1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 18/12 09:30BK16197Blauw Wit E2 - BKC E2Omnium in GoesLanko Rasoulhistorieroute
za 18/12 09:00BK34839Fortis E4 - BKC E1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
week 1 : van dinsdag 4 januari 2022 t/m maandag 10 januari 2022
za 8/1 11:00BK20612Fortis D4 - BKC D1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
za 15/1 14:20BK30254BKC 2 - Luctor 3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 15/1 13:15BK25589BKC B1 - TOP B2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 15/1 12:10BK23074BKC C1 - Scheldevogels C1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 15/1 11:05BK20162BKC D1 - Atlas D1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 15/1 10:00BK15562BKC E2 - Atlas E1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 15/1 10:00BK34840BKC E1 - Blauw Wit E3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 11:10BK31565Zaamslag 3 - BKC 2Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 22/1 13:30BK28889TOGO A2 - BKC A1Omnium in Goeshistorieroute
za 22/1 16:45BK26936Tjoba B1 - BKC B1Omnium in Goeshistorieroute
za 22/1 12:20BK24690Swift C1 - BKC C1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 22/1 09:00BK34841Luctor E1 - BKC E1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute

Antilopen Banner
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 13:15BK28933BKC A1 - Swift A2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 29/1 12:10BK26972BKC B1 - KVK B1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 29/1 11:05BK22064BKC D1 - Seolto D2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 29/1 10:00BK18439BKC E2 - ONDO E3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 14:00BK30829Volharding / Emergo 2 - BKC 2De Zwake in 's-Gravenpolderhistorieroute
za 5/2 11:40BK28176Blauw Wit A2 - BKC A1Omnium in Goeshistorieroute
za 5/2 13:00BK26152Volharding B1 - BKC B1De Zwake in 's-Gravenpolderhistorieroute
za 5/2 13:00BK23188Juliana C1 - BKC C1Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 5/2 11:05BK32732Luctor D3 - BKC D1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 5/2 11:15BK16741Stormvogels E2 - BKC E2De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 5/2 11:15BK34842Stormvogels E1 - BKC E1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 14:30BK32005BKC 2 - KVK 3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/2 13:15BK29348BKC A1 - Stormvogels A1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/2 12:10BK25299BKC C1 - Juliana C1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/2 11:05BK22689BKC D1 - Zaamslag D1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/2 10:00BK34843BKC E1 - Zaamslag E1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
za 19/2 13:10BK34737KVK A1 - BKC A1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 19/2 13:00BK26579Fortis B2 - BKC B1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 19/2 11:00BK24286Keep-Fit '70 C1 - BKC C1In de Roos in Roosendaalhistorieroute
za 19/2 09:00BK17623Swift E3 - BKC E2De Sprong in Middelburghistorieroute
za 19/2 09:30BK34844Tjoba E2 - BKC E1Omnium in Goeshistorieroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
za 26/2 10:05BK21576Swift D3 - BKC D1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 26/2 10:00BK15847BKC E2 - Stormvogels E2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 26/2 10:00BK34836BKC E1 - Stormvogels E1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 13:15BK32045BKC 2 - Seolto 4Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/3 12:10BK34331BKC C1 - Luctor C1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/3 11:05BK22736BKC D1 - Fortis D4Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/3 10:00BK19403BKC E2 - Blauw Wit E2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 12/3 10:00BK34845BKC E1 - Fortis E4Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 13:25BK31235Luctor 3 - BKC 2Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 19/3 15:40BK26598TOP B2 - BKC B1De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 19/3 11:10BK24366Scheldevogels C1 - BKC C1Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 19/3 12:00BK21621Atlas D1 - BKC D1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 19/3 09:00BK17743Atlas E1 - BKC E2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 19/3 09:30BK34846Blauw Wit E3 - BKC E1Omnium in Goeshistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 14:30BK31893BKC 2 - Zaamslag 3Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 26/3 13:15BK29251BKC A1 - TOGO A2Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 26/3 12:10BK27296BKC B1 - Tjoba B1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 26/3 11:05BK25174BKC C1 - Swift C1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
za 26/3 10:00BK34847BKC E1 - Luctor E1Scheldeveste in Breskenshistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 14:20BK28504Swift A2 - BKC A1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 2/4 12:00BK26518KVK B1 - BKC B1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 2/4 09:20BK21448Seolto D2 - BKC D1Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
za 2/4 10:10BK17470ONDO E3 - BKC E2De Sprong in Middelburghistorieroute