Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging AKC in Almelo

73 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
zo 15/12 13:00WK11849AKC 1 - Wez Handich / Dow 1Sluiskade in AlmeloW. Spenkelinkhistorieroute
zo 15/12 16:00BK13359Mélynas / Domatrac 5 - AKC 3De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
zo 15/12 14:45BK13361Mélynas / Domatrac 3 - AKC 4De Bhoele in Eerbeekhistorieroute

Antilopen Banner
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21/12 11:00BK27206Avereest D1 - AKC D1Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 12:00BK17257Rigtersbleek / Cottus A2 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 10:40BK37329AKC A1 - HKC A2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 11/1 11:10BK21441Ons Clubje C1 - AKC C1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 11/1 09:30BK27273AKC D1 - Achilles D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 11/1 09:30BK33334AKC F1 - Blauw Zwart F1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 12/1 14:15WK11890ZKC '19 1 - AKC 1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
zo 12/1 12:45WK15202ZKC '19 2 - AKC 2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 20:30WK11656Udiros 1 - AKC 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 18/1 14:15BK18323Olympia '22 A1 - AKC A1‘t Timpke in Borculohistorieroute
zo 19/1 14:20WK14796AVO 3 - AKC 2Marsdijk in Assenhistorieroute
zo 19/1 11:30BK37682AKC 3 - Apeldoorn 5Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 19/1 12:50BK13458AKC 4 - Wiko 2Sluiskade in Almelohistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 19:45WK11096AKC 1 - De Waterpoort 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 25/1 10:40BK18366AKC A1 - Achilles A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 25/1 09:30BK23098AKC C1 - NKC '51 C2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 25/1 10:50BK34661Zwart Wit F1 - AKC F1De Reiger in Deldenhistorieroute
zo 26/1 12:45WK13811AKC 2 - KZ / Thermo4U 5Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 26/1 13:10BK13888Rigtersbleek / Cottus 3 - AKC 3De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
zo 26/1 19:15BK13887Diderna / Visser Sloopwerken 1 - AKC 4Theothorne in Dierenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 19:10BK17562DOS-WK A2 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 1/2 11:00BK22508NKC '51 C2 - AKC C1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 1/2 10:00BK33474AKC F1 - NKC '51 F1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 2/2 15:30WK11984KIOS 1 - AKC 1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
zo 2/2 14:00WK15386KIOS 2 - AKC 2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
zo 2/2 11:30BK13781AKC 3 - Olympia '22 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 2/2 12:50BK37671AKC 4 - Apeldoorn 6Sluiskade in Almelohistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 20:00WK12074AKC 1 - Oerterp / VKC 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/2 10:45BK18842AKC A1 - Zwart Wit A3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/2 09:30BK23686AKC C1 - Ons Clubje C1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/2 12:00BK27432Phenix '72 D1 - AKC D1De Mossendam in Goorhistorieroute
za 8/2 11:00BK32748Juventa F1 - AKC F1De Beek in Hardenberghistorieroute
zo 9/2 13:00WK15592AKC 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 9/2 10:00BK14194DOS-WK 4 - AKC 3Diekmanhal in Enschedehistorieroute
zo 9/2 11:30BK13525Wageningen 9 - AKC 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 11:00BK23449AKC C1 - SDO C2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 15/2 10:00BK27509AKC D1 - Ons Clubje D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 15/2 12:05BK33445KIOS '45 F1 - AKC F1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
zo 16/2 14:30WK11585AKC 1 - OKO / Bies 1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 16/2 13:00WK14696AKC 2 - SCO 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 16/2 12:15BK13193DLKV 2 - AKC 4De Muizenberg in Didamhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 14:05BK17912Achilles A1 - AKC A1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 1/3 13:10BK13192EKC Nääs 3 - AKC 3De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 20:50WK16354Heerenveen 3 - AKC 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 10:45BK18714AKC A1 - Olympia '22 A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 7/3 09:30BK23730AKC C1 - Zwart Wit C2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 7/3 14:40BK27440TOP D2 - AKC D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 13:40BK34758TOP F1 - AKC F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
zo 8/3 14:50WK12496Wez Handich / Dow 1 - AKC 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 8/3 13:00BK13958AKC 3 - Mélynas / Domatrac 5Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 8/3 11:30BK13953AKC 4 - Mélynas / Domatrac 3Sluiskade in Almelohistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 13:15BK37335HKC A2 - AKC A1OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 12:00BK22672Rigtersbleek / Cottus C2 - AKC C1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 10:00BK27359AKC D1 - Avereest D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 14/3 10:00BK34114AKC F1 - Juventa F1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 15/3 14:30WK11359AKC 1 - ZKC '19 1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 15/3 13:00WK14275AKC 2 - ZKC '19 2Sluiskade in Almelohistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 20:00WK11434AKC 1 - Udiros 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 10:45BK18880AKC A1 - Rigtersbleek / Cottus A2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 11:00BK22051Amicitia C3 - AKC C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 21/3 13:00BK27325Achilles D1 - AKC D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 09:00BK33820Blauw Zwart F1 - AKC F1De Zomp in Enterhistorieroute
zo 22/3 13:00WK14416AKC 2 - AVO 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 22/3 12:15BK37689Apeldoorn 5 - AKC 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 22/3 14:15BK14063Wiko 2 - AKC 4Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 20:00WK11566De Waterpoort 1 - AKC 1Sportfun in Jourehistorieroute
za 28/3 10:00BK34015AKC F1 - KIOS '45 F1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 29/3 13:40WK14565KZ / Thermo4U 5 - AKC 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 29/3 11:30BK13683AKC 3 - Rigtersbleek / Cottus 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 29/3 13:00BK13677AKC 4 - Diderna / Visser Sloopwerken 1Sluiskade in Almelohistorieroute