Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging AKC in Almelo

40 wedstrijden geselecteerd

week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
do 19/9 20:00BK505AKC 3 - EKC Nääs 3Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 21/9 15:30WK946Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - AKC 1De Kamp in OudegaM.K. Meindertsmahistorieroute
za 21/9 10:30BK2760AKC A1 - Blauw Zwart A2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 21/9 10:30BK5080AKC C1 - SDO C2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 21/9 11:15BK7614Ons Clubje D1 - AKC D1Veld Ons Clubje in Enschedehistorieroute
za 21/9 10:00BK10714Blauw Zwart F1 - AKC F1't Lageveld in Wierdenhistorieroute
zo 22/9 13:00WK3773ZKC '19 2 - AKC 2Woltingeslag in ZuidwoldeS. Zwartscholtenhistorieroute
zo 22/9 10:30BK758Rigtersbleek / Cottus 3 - AKC 3Rigtersbleekcomplex in Enschedehistorieroute
zo 22/9 10:30BK743DOS-WK 5 - AKC 4Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute

Antilopen Banner
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
di 24/9 20:15BK257Vakgericht 1 - AKC 3Universiteit Twente in Enschedehistorieroute
za 28/9 14:00WK4498AKC 2 - De Parabool 4Het Sportpark in AlmeloF. Vermeulenhistorieroute
za 28/9 12:30BK2919Blauw Zwart A2 - AKC A1't Lageveld in Wierdenhistorieroute
za 28/9 11:00BK5200SDO C2 - AKC C1Veld SDO in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 28/9 10:00BK7645AKC D1 - Ons Clubje D1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 28/9 10:00BK10951AKC F1 - Blauw Zwart F1Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 29/9 14:30WK1321AKC 1 - KIOS 1Het Sportpark in AlmeloN. van Meterenhistorieroute
zo 29/9 12:45BK1033AKC 3 - Rigtersbleek / Cottus 3Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 29/9 11:00BK1023AKC 4 - DOS-WK 5Het Sportpark in Almelohistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
do 3/10 18:30BK7593AKC D1 - Phenix '72 D1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 5/10 15:30WK1730CSL 1 - AKC 1Britsenburgh in BritsumM. Zwiershistorieroute
za 5/10 12:30BK12464Juventa A4 - AKC A1Kruserbrink in Hardenberghistorieroute
za 5/10 11:00BK5470Rigtersbleek / Cottus C2 - AKC C1Rigtersbleekcomplex in Enschedehistorieroute
za 5/10 10:00BK7671AKC D1 - Achilles D1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 5/10 10:00BK11133AKC F1 - Amicitia F1Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 6/10 12:00WK5187Hoogkerk 3 - AKC 2Hoogkerk in GroningenS. Pelgrömhistorieroute
zo 6/10 13:00BK1297AKC 3 - Vakgericht 1Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 6/10 13:00BK1287AKC 4 - Wiko 2Het Sportpark in Almelohistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
za 12/10 14:30WK350AKC 1 - Juventa 1Het Sportpark in AlmeloG.H. Dekkerhistorieroute
za 12/10 13:00WK2742AKC 2 - ROG 3Het Sportpark in AlmeloM. Beekmanhistorieroute
za 12/10 10:30BK3390AKC A1 - KIOS '45 / UNI A2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 12/10 10:30BK5864AKC C1 - Zwart Wit C2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 12/10 11:00BK7697Phenix '72 D1 - AKC D1Het Doesgoor in Goorhistorieroute
za 12/10 10:00BK12623Juventa F2 - AKC F1Kruserbrink in Hardenberghistorieroute
zo 13/10 11:45BK1562EKC Nääs 3 - AKC 3G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
zo 13/10 13:00BK1576Olympia '22 2 - AKC 4De Wildbaan in Borculohistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
zo 20/10 14:30WK1890Movado 1 - AKC 1Patersweg in Dordrechthistorieroute
zo 20/10 12:00WK5519Nic. / Alfa-college 4 - AKC 2De Wijert in Groningenhistorieroute
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
zo 27/10 14:30WK1691AKC 1 - Wez Handich / Dow 1Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 27/10 13:00WK5174AKC 2 - Wez Handich / Dow 2Het Sportpark in Almelohistorieroute
week 44 : van dinsdag 29 oktober 2019 t/m maandag 4 november 2019
za 2/11 10:00BK7568Achilles D1 - AKC D1Ossekoppelerhoek in Almelohistorieroute