Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Zwart Wit in Delden

48 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 27 september 2022 t/m maandag 3 oktober 2022
wo 28/9 20:00BK12452NKC '51 MW3 - Zwart Wit MW1Gagelman in Nijverdalhistorieroute
za 1/10 15:30WK554Oranje Zwart 1 - Zwart Wit 1De Marslanden in ZwolleR. den Boerhistorieroute
za 1/10 14:00WK2452Oranje Zwart 2 - Zwart Wit 2De Marslanden in Zwollehistorieroute
za 1/10 14:00WK2206Achilles 2 - Zwart Wit 3Ossekoppelerhoek in AlmeloG. Bilderbeekhistorieroute
za 1/10 12:15BK9525Amicitia 5 - Zwart Wit 4Het Midden in Vriezenveenhistorieroute
za 1/10 13:15BK9524NKC '51 5 - Zwart Wit 5Gagelman in Nijverdalhistorieroute
za 1/10 12:30BK7197SDO A1 - Zwart Wit A2Veld SDO in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 1/10 12:15BK7668Devinco A2 - Zwart Wit A1Rielerenk in Deventerhistorieroute
za 1/10 11:00WK7524NRC '22 B1 - Zwart Wit B1G.J. van Heekpark in EnschedeR. Heuverhistorieroute
za 1/10 12:15BK6694NRC '22 B2 - Zwart Wit B2G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/10 10:00BK5706DOS-WK C1 - Zwart Wit C1Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute
za 1/10 09:30BK4260NRC '22 D2 - Zwart Wit D1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/10 10:00BK1233NRC '22 E1 - Zwart Wit E1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 40 : van dinsdag 4 oktober 2022 t/m maandag 10 oktober 2022
do 6/10 19:00BK7857Zwart Wit A1 - KVZ A3De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 17:00WK1272Zwart Wit 1 - HHV 1De Mors in DeldenS. Roemershistorieroute
za 8/10 15:25WK2854Zwart Wit 2 - HHV 2De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 15:25BK9925Zwart Wit 4 - DOS-WK 4De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 13:30BK9914Zwart Wit 5 - Olympia '22 2De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 13:50BK7200Zwart Wit A2 - Blauw Zwart A1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 11:10BK7918Zwart Wit A1 - Achilles A1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 12:30WK7552Zwart Wit B1 - NKC '51 B1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 11:10BK7027Zwart Wit B2 - TOP B1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 10:05BK6068Zwart Wit C1 - HKC C1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 10:05BK4781Zwart Wit D1 - HKC D1De Mors in Deldenhistorieroute
za 8/10 09:00BK1235Zwart Wit E1 - Amicitia E3De Mors in Deldenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 11 oktober 2022 t/m maandag 17 oktober 2022
wo 12/10 20:00BK12443Achilles MW1 - Zwart Wit MW1Ossekoppelerhoek in Almelohistorieroute
za 15/10 15:30WK174Elburg 1 - Zwart Wit 1Burg. Bode Sportpark in ElburgB. Hooijerhistorieroute
za 15/10 14:00WK2179Elburg 2 - Zwart Wit 2Burg. Bode Sportpark in Elburghistorieroute
za 15/10 13:30WK2438Ons Clubje 2 - Zwart Wit 3Veld Ons Clubje in Enschedehistorieroute
za 15/10 15:30BK8957KIOS '45 2 - Zwart Wit 4Veld KIOS in Sibculohistorieroute
za 15/10 14:00BK8949KIOS '45 3 - Zwart Wit 5Veld KIOS in Sibculohistorieroute
za 15/10 12:50BK7352KVZ A3 - Zwart Wit A1Zuidveen in Zutphenhistorieroute
za 15/10 11:00WK7500Juventa B1 - Zwart Wit B1Kruserbrink in Hardenberghistorieroute
za 15/10 12:45BK6348KIOS '45 B1 - Zwart Wit B2Veld KIOS in Sibculohistorieroute
za 15/10 12:35BK5172Amicitia C2 - Zwart Wit C1Het Midden in Vriezenveenhistorieroute
za 15/10 09:15BK3706Ons Clubje D2 - Zwart Wit D1Veld Ons Clubje in Enschedehistorieroute
za 15/10 10:00BK1243DOS-WK E2 - Zwart Wit E1Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute
week 42 : van dinsdag 18 oktober 2022 t/m maandag 24 oktober 2022
wo 19/10 20:30BK8151Zwart Wit MW1 - NKC '51 MW2De Mors in Deldenhistorieroute
za 22/10 15:20WK1271Zwart Wit 1 - Rheko 1De Mors in Deldenhistorieroute
za 22/10 13:45WK2850Zwart Wit 2 - Rheko 2De Mors in Deldenhistorieroute
za 22/10 12:10WK3594Zwart Wit 3 - NRC '22 4De Mors in Deldenhistorieroute
za 22/10 10:35BK7228Zwart Wit A2 - HKC / Groen Zwart A1De Mors in Deldenhistorieroute
za 22/10 09:30BK1249Zwart Wit E1 - Achilles E2De Mors in Deldenhistorieroute

Korfbal Deals
week 43 : van dinsdag 25 oktober 2022 t/m maandag 31 oktober 2022
do 27/10 20:00BK12449Centrum MW1 - Zwart Wit MW1Veld Centrum in De Krimhistorieroute
za 29/10 15:30WK1445Rood-Wit 1 - Zwart Wit 1Erica Terpstra in WezepSjaak van der Leehistorieroute
za 29/10 14:00WK2976Rood-Wit 2 - Zwart Wit 2Erica Terpstra in Wezephistorieroute
za 29/10 14:00WK3945Juventa 4 - Zwart Wit 3Kruserbrink in Hardenberghistorieroute
week 44 : van dinsdag 1 november 2022 t/m maandag 7 november 2022
wo 2/11 20:30BK8431Zwart Wit MW1 - DOS-WK / Ons Clubje MW1De Mors in Deldenhistorieroute