Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging WSS in Oude Pekela

69 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 17:20WK11437Flamingo's 1 - WSS 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 22/1 16:10WK13540Flamingo's 2 - WSS 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 22/1 14:00WK14679ROG 3 - WSS 3Lewenborg in Groningenhistorieroute
za 22/1 11:30BK26912ROG B1 - WSS B1Lewenborg in Groningenhistorieroute
za 22/1 10:00BK23604Roda '70 C1 - WSS C1Brede school Noord in Delfzijlhistorieroute
za 22/1 11:00BK21668WSS D1 - Hoogkerk / Nic. D3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 22/1 13:30BK20856Sparta D1 - WSS D2De Til in Zevenhuizen gnhistorieroute
za 22/1 10:00BK14561WSS F1 - AVO F1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute

Team TV
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 20:50WK11473WSS 1 - DWA / Argo 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 29/1 19:35WK13567WSS 2 - CSL 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 29/1 17:10BK22471Donkerbroek / VZK D1 - WSS D1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 29/1 10:00BK15099Rodenburg F1 - WSS F1Topsporthal in Leekhistorieroute
zo 30/1 11:00WK14700WSS 3 - AVO 4Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 16:00BK26169Noordenveld B1 - WSS B1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 5/2 10:00BK23796WSS C1 - Hoogkerk / Nic. C2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 5/2 10:30BK21777Sparta D1 - WSS D1De Til in Zevenhuizen gnhistorieroute
za 5/2 11:00BK22086WSS D2 - Hoogkerk / Nic. D3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 5/2 11:00BK13668OWK F1 - WSS F1De Gaveborg in Oostwoldhistorieroute
zo 6/2 14:20WK10713Olympia 1 - WSS 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
zo 6/2 14:15WK13252Hoogkerk | Schelwald Optiek 3 - WSS 2Blaashal in Groningenhistorieroute
zo 6/2 13:00WK14229Olympia 2 - WSS 3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 11:00BK25720WSS B1 - Noordenveld B1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 12/2 12:25BK24854DWA / Argo C1 - WSS C1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 12/2 13:00BK22682Zunobri D1 - WSS D2Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 12/2 10:00BK13745WSS F1 - Sparta F1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/2 14:30WK11905WSS 1 - Leeuwarden 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/2 13:15WK13747WSS 2 - Nic. 4Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/2 12:00WK14965WSS 3 - Leeuwarden 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/2 10:45BK10759WSS 4 - KIA 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
za 19/2 10:00BK13808Korwi F1 - WSS F1Stadspark in Winschotenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 15:40WK13405De Wâlden 4 - WSS 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 5/3 15:10BK26575Vitesse B1 - WSS B1Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 5/3 10:00BK22958WSS C1 - OWK / Sparta C1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 5/3 11:00BK21111WSS D1 - Rodenburg D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 5/3 11:15BK22331Hoogkerk / Nic. D3 - WSS D2Blaashal in Groningenhistorieroute
zo 6/3 14:45WK11144Vitesse 1 - WSS 1Drenthehal in Beilenhistorieroute
zo 6/3 10:45WK16287OWK 3 - WSS 3Topsporthal in Leekhistorieroute
zo 6/3 12:15BK10741Vitesse 3 - WSS 4Drenthehal in Beilenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 12:00WK14987WSS 3 - HHV 3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 12/3 11:00BK27423WSS B1 - Ritola B1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 12/3 10:00BK21136WSS D2 - Donkerbroek / VZK D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 12/3 14:00BK22730Zunobri D1 - WSS D1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
zo 13/3 14:30WK11940WSS 1 - Roreko 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/3 13:15WK13762WSS 2 - OKO | Bies 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 13/3 12:00BK10760WSS 4 - Korwi 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 16:20WK16103DTS 1 - WSS 1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 19/3 15:35WK13432Drachten | van der Wiel 4 - WSS 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 19/3 15:10WK16117DTS 2 - WSS 3De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 19/3 10:00BK23969WSS C1 - Donkerbroek / VZK C1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 19/3 11:00BK20631WSS D1 - Zunobri D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 19/3 13:05BK13901Ritola F1 - WSS F1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
zo 20/3 10:45BK32404Wees Kwiek 1 - WSS 4De Holten in Marumhistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 15:50WK11798WSS 1 - Flamingo's 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 14:40WK13702WSS 2 - Flamingo's 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 13:30WK14896WSS 3 - ROG 3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 12:30BK27280WSS B1 - ROG B1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 10:30BK24065WSS C1 - Roda '70 C1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 10:30BK21337Hoogkerk / Nic. D3 - WSS D1Blaashal in Groningenhistorieroute
za 26/3 11:30BK22549WSS D2 - Sparta D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 26/3 10:00BK15013AVO F1 - WSS F1Kloosterveste in Assenhistorieroute
zo 27/3 10:15BK10756WSS 4 - HHCombi 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 17:15WK11049DWA / Argo 1 - WSS 1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 2/4 16:20WK13388CSL 2 - WSS 2It Gryn in Stienshistorieroute
za 2/4 14:30BK26494OWK / Sparta B2 - WSS B1De Til in Zevenhuizen gnhistorieroute
za 2/4 11:15BK24174Korwi C1 - WSS C1Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 2/4 11:00BK21440WSS D1 - Donkerbroek / VZK D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 2/4 13:10BK20212Rodenburg D1 - WSS D2Topsporthal in Leekhistorieroute
za 2/4 10:00BK13073WSS F1 - Rodenburg F1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 3/4 12:15WK14429AVO 4 - WSS 3Marsdijk in Assenhistorieroute