Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wordt Kwiek in Jubbega

112 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
zo 15/12 12:00BK13840Rodenburg 3 - Wordt Kwiek 1Rodenburghal in Leekhistorieroute

Antilopen Banner
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
di 17/12 20:45BK37911Wordt Kwiek MW1 - Wez Warber en Fluch MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 21/12 13:30BK20746Vlug & Vaardig B1 - Wordt Kwiek B1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 21/12 12:30BK22870Vlug & Vaardig C1 - Wordt Kwiek C1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 21/12 11:00BK30600SCO E3 - Wordt Kwiek E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 10:00BK18095Wordt Kwiek A1 - De Pein A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 4/1 12:15BK21898Wordt Kwiek C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 4/1 11:10BK24543Wordt Kwiek D1 - Leeuwarden / Wez Warber en Fluch D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 4/1 09:00BK30436Wordt Kwiek E1 - VZK / Donkerbroek E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 4/1 09:00BK29423Wordt Kwiek E2 - Sparta E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
di 7/1 20:45BK37770Wordt Kwiek MW2 - Altijd Kwiek MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 9/1 21:00BK37775LDODK / Rinsma Fashion MW1 - Wordt Kwiek MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 11/1 16:30BK17305Invicta / Frigro A2 - Wordt Kwiek A1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 11/1 15:00BK23023VZK / Donkerbroek C1 - Wordt Kwiek C3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 11/1 13:10BK21810Lemmer C1 - Wordt Kwiek C2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 11/1 14:00BK30460Kinea E3 - Wordt Kwiek E2MFA Aengwirden in Tjalleberdhistorieroute
zo 12/1 15:30BK13428Wordt Kwiek 1 - Lintjo 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
di 14/1 20:45BK37980Wordt Kwiek MW1 - De Waterpoort MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 16/1 19:30BK20460Wordt Kwiek B1 - LDODK / Rinsma Fashion B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 18/1 14:30BK17412De Granaet A1 - Wordt Kwiek A1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 18/1 16:30BK20264Heerenveen B2 - Wordt Kwiek B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/1 12:30BK20512Westergo B1 - Wordt Kwiek B2De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 18/1 15:30BK23121Rodenburg / OWK C1 - Wordt Kwiek C1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 18/1 11:00BK22689Kinea C1 - Wordt Kwiek C3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/1 10:00BK25338Drachten / van der Wiel D3 - Wordt Kwiek D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
zo 19/1 10:30BK13873Wordt Kwiek 1 - VZK / Donkerbroek 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
di 21/1 20:45BK38416Wordt Kwiek MW2 - Pallas '08 MW2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 17:30BK18804Wordt Kwiek A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 11:00BK19689Wordt Kwiek B1 - Drachten / van der Wiel B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 12:00BK20538Wordt Kwiek B2 - LDODK / Rinsma Fashion B4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 09:00BK21945Wordt Kwiek C3 - Dio / Odis C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 10:00BK23488Wordt Kwiek C2 - DOS '46 C4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 25/1 09:00BK24882Wez Handich D1 - Wordt Kwiek D1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 25/1 09:00BK31878Heerenveen E3 - Wordt Kwiek E1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 25/1 09:00BK31832It Fean / Boelenslaan E3 - Wordt Kwiek E2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
zo 26/1 13:00BK14083Kinea 3 - Wordt Kwiek 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
di 28/1 20:45BK38037Wordt Kwiek MW1 - Harkema MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 29/1 20:30BK38051De Granaet MW1 - Wordt Kwiek MW2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 1/2 12:00BK18407Wordt Kwiek A1 - Wez Warber en Fluch A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 1/2 16:20BK20570Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - Wordt Kwiek B1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 1/2 15:00BK38969Leonidas C1 - Wordt Kwiek C3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 1/2 10:00BK22047Wordt Kwiek C2 - Emmeloord C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 1/2 09:00BK24952Wordt Kwiek D1 - Rodenburg / OWK D3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 1/2 11:00BK29440Wordt Kwiek E1 - Lemmer E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 1/2 11:00BK28600Wordt Kwiek E2 - LDODK / Rinsma Fashion E4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 2/2 12:05BK13501Wez Warber en Fluch 1 - Wordt Kwiek 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
di 4/2 20:45BK38622Wordt Kwiek MW2 - Noordenveld MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 5/2 20:00BK38456Spannum MW1 - Wordt Kwiek MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 8/2 15:00BK18837It Fean / Boelenslaan A1 - Wordt Kwiek A1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 8/2 12:15BK20684Wordt Kwiek B1 - Vlug & Vaardig B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 8/2 11:10BK20995Wordt Kwiek B2 - SCO B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 8/2 16:20BK22100Invicta / Frigro C1 - Wordt Kwiek C1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 8/2 09:15BK38975Wordt Kwiek C3 - Leonidas C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 8/2 13:00BK23246Heerenveen C3 - Wordt Kwiek C2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 8/2 10:15BK31360Wordt Kwiek E1 - De Waterpoort E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 8/2 10:15BK31341Wordt Kwiek E2 - WWMD E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
do 13/2 20:50BK38252DWA / Argo MW1 - Wordt Kwiek MW2Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
di 18/2 20:00BK38674Wordt Kwiek MW1 - Sim MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
vr 21/2 20:00BK38355Harkema MW1 - Wordt Kwiek MW1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 22/2 13:00BK20187Wordt Kwiek B1 - Emmeloord B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 22/2 10:00BK19105Wordt Kwiek B2 - De Waterpoort B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 22/2 12:00BK22987Wordt Kwiek C1 - Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 22/2 11:00BK24778Wordt Kwiek D1 - Drachten / van der Wiel D3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 22/2 09:00BK28617Wordt Kwiek E1 - LDODK / Rinsma Fashion E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 22/2 09:00BK30421Wordt Kwiek E2 - VZK / Donkerbroek E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 23/2 10:30BK13538Wordt Kwiek 1 - Wez Handich / Dow 6De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:10BK20178Pallas '08 B1 - Wordt Kwiek B2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 29/2 13:00BK21208OKO / Bies C1 - Wordt Kwiek C1De Veste in Opendehistorieroute
za 29/2 15:10BK21581KIOS C1 - Wordt Kwiek C2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
zo 1/3 13:00BK13553Roreko 2 - Wordt Kwiek 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:00BK38496Wez Warber en Fluch MW1 - Wordt Kwiek MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
do 5/3 20:30BK38408OKO / Bies MW1 - Wordt Kwiek MW2De Veste in Opendehistorieroute
za 7/3 11:00BK17672Wordt Kwiek A1 - Invicta / Frigro A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 7/3 15:00BK21083LDODK / Rinsma Fashion B2 - Wordt Kwiek B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 7/3 10:00BK21035Wordt Kwiek B2 - SF Deinum B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 7/3 11:35BK23801Udiros C1 - Wordt Kwiek C3Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 7/3 12:00BK22228LDODK / Rinsma Fashion C3 - Wordt Kwiek C2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 7/3 11:30BK26456Leeuwarden / Wez Warber en Fluch D2 - Wordt Kwiek D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 7/3 10:00BK32333LDODK / Rinsma Fashion E2 - Wordt Kwiek E1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 7/3 09:00BK32320LDODK / Rinsma Fashion E4 - Wordt Kwiek E2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
zo 8/3 10:30BK14135Wordt Kwiek 1 - Rodenburg 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 20:45BK38268Wordt Kwiek MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 14/3 12:00BK18992De Pein A2 - Wordt Kwiek A1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 17:00BK20215De Waterpoort B1 - Wordt Kwiek B2Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 14/3 11:15BK22311Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C1 - Wordt Kwiek C1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 14/3 12:00BK22381Wordt Kwiek C3 - Kinea C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 14/3 11:00BK22232Wordt Kwiek C2 - Lemmer C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 14/3 10:00BK25721Wordt Kwiek D1 - WIK '34 D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 14/3 09:00BK32603Wordt Kwiek E2 - Kinea E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 15/3 10:00BK13589Lintjo 3 - Wordt Kwiek 1MFA in Oldeberkoophistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 20:45BK38576Wordt Kwiek MW2 - OKO / Bies MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 19/3 20:30BK38166De Waterpoort MW1 - Wordt Kwiek MW1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 21/3 12:00BK18757Wordt Kwiek A1 - De Granaet A1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 21/3 11:00BK20036Wordt Kwiek B1 - Heerenveen B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 21/3 10:00BK20878Wordt Kwiek B2 - Westergo B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 21/3 14:55BK23586Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 - Wordt Kwiek C1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 21/3 09:00BK22280Wordt Kwiek C3 - VZK / Donkerbroek C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 21/3 10:00BK24436Oerterp / VKC D2 - Wordt Kwiek D1De Wier in Ureterphistorieroute
za 21/3 14:00BK29892VZK / Donkerbroek E1 - Wordt Kwiek E1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 21/3 14:00BK29815VZK / Donkerbroek E2 - Wordt Kwiek E2De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
zo 22/3 12:00BK14035VZK / Donkerbroek 3 - Wordt Kwiek 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 21:00BK38210Pallas '08 MW2 - Wordt Kwiek MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 28/3 14:20BK16909Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 - Wordt Kwiek A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 28/3 14:25BK20144Drachten / van der Wiel B2 - Wordt Kwiek B1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 28/3 10:00BK20077LDODK / Rinsma Fashion B4 - Wordt Kwiek B2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 28/3 12:00BK22482Wordt Kwiek C1 - Rodenburg / OWK C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 28/3 12:00BK22542Dio / Odis C1 - Wordt Kwiek C3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 28/3 12:00BK22434DOS '46 C4 - Wordt Kwiek C2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 28/3 11:00BK25601Wordt Kwiek D1 - Wez Handich D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 28/3 10:00BK29985Wordt Kwiek E1 - Heerenveen E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 28/3 10:00BK29967Wordt Kwiek E2 - It Fean / Boelenslaan E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 29/3 10:30BK13244Wordt Kwiek 1 - Kinea 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute