Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Blauw Zwart in Wierden

158 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 16:00WK10726Blauw Zwart 1 - DLKV 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 14:45WK13122Blauw Zwart 2 - HKC 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 14:00BK15853Centrum 1 - Blauw Zwart 3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 23/11 15:05BK16113Achilles 4 - Blauw Zwart 4Sluiskade in Almelohistorieroute
za 23/11 13:30BK17041Blauw Zwart A1 - EKC 2000 A1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 15:00BK37313Elburg A3 - Blauw Zwart A2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 23/11 12:30BK19269Blauw Zwart B1 - NKC '51 B2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 11:30BK21488Blauw Zwart C1 - DOS-WK C1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 10:30BK24278Blauw Zwart D1 - Juventa D3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 23/11 09:00BK31428Zwart Wit E2 - Blauw Zwart E1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 23/11 11:00BK32945Juventa F1 - Blauw Zwart F1De Beek in HardenbergRuud Ruskenhistorieroute
za 23/11 11:00BK36855Juventa F2 - Blauw Zwart F2De Beek in HardenbergRoy Spithistorieroute
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 15:35WK10703Wiko 1 - Blauw Zwart 1Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
za 30/11 17:20WK13019Zwart Wit 2 - Blauw Zwart 2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 30/11 18:30BK14305Blauw Zwart 3 - Phenix '72 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 17:15BK15521Blauw Zwart 4 - NKC '51 5‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 12:00BK16999Juventa A3 - Blauw Zwart A1De Beek in HardenbergHans Prengerhistorieroute
za 30/11 16:00BK37314Blauw Zwart A2 - TOP A2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 16:40BK19248EKC Nääs B1 - Blauw Zwart B1Deppenbroek in Enschedehistorieroute
za 30/11 15:00BK22530Blauw Zwart C2 - Achilles C1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 13:30BK24210EKC Nääs D1 - Blauw Zwart D1Deppenbroek in Enschedehistorieroute
za 30/11 13:00BK31607Blauw Zwart E1 - Zwart Wit E2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 14:00BK34799Blauw Zwart F1 - KIOS '45 F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 13:00BK36856Blauw Zwart F2 - SDO F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 15:00WK12222Blauw Zwart 1 - SDO 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/12 13:45WK15870Blauw Zwart 2 - Rood-Wit 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/12 13:15BK14671Achilles 3 - Blauw Zwart 3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 7/12 13:10BK14645Zwart Wit 4 - Blauw Zwart 4De Reiger in Deldenhistorieroute
za 7/12 12:30BK18364Blauw Zwart A1 - KIOS '45 A1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/12 14:00BK37315Sparta A3 - Blauw Zwart A2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 7/12 11:30BK20807Blauw Zwart B1 - Achilles B1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/12 10:30BK23448Blauw Zwart C1 - SDO C1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/12 12:30BK22899Olympia '22 C1 - Blauw Zwart C2‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 7/12 09:00BK28265NKC '51 E3 - Blauw Zwart E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 7/12 12:50BK33064TOP F1 - Blauw Zwart F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 13:00BK36857Thrianta F1 - Blauw Zwart F2Activum in Hoogeveenhistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 18:30WK10904Olympia '22 1 - Blauw Zwart 1‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 14/12 16:35WK13462Devinco 2 - Blauw Zwart 2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 14/12 18:20BK14710Blauw Zwart 3 - KIOS '45 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/12 15:10BK17542EKC 2000 A1 - Blauw Zwart A1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 14/12 17:00BK37316Blauw Zwart A2 - d'Ommerdieck A1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/12 15:15BK19478Zwart Wit B1 - Blauw Zwart B1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 14/12 13:05BK21746Zwart Wit C1 - Blauw Zwart C1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 14/12 12:00BK21666Blauw Zwart C2 - Devinco C2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/12 11:00BK26623Blauw Zwart D1 - Amicitia D3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/12 10:00BK28672Blauw Zwart E1 - EKC Nääs E2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/12 10:00BK36858Blauw Zwart F2 - KIA / Vefo F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
za 21/12 14:15BK14349Avereest 1 - Blauw Zwart 4Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 17:05BK18340Centrum A1 - Blauw Zwart A1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 11/1 11:00BK19109Blauw Zwart B1 - Juventa B3De Zomp in Enterhistorieroute
za 11/1 10:00BK21303Blauw Zwart C1 - Juventa C2De Zomp in Enterhistorieroute
za 11/1 09:45BK36069Groen Zwart E1 - Blauw Zwart E1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 11/1 09:30BK33334AKC F1 - Blauw Zwart F1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 11/1 12:30BK36859Centrum F1 - Blauw Zwart F2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 12:00WK11914Ons Clubje 1 - Blauw Zwart 1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 18/1 19:30WK15305Elburg 2 - Blauw Zwart 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 18/1 15:00BK14891Blauw Zwart 3 - HKC 4‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 18/1 13:45BK14884Blauw Zwart 4 - DOS-WK 3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 18/1 13:15BK17914KIOS '45 A1 - Blauw Zwart A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 18/1 12:30BK37317Blauw Zwart A2 - Thrianta A2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 18/1 15:55BK20520Centrum B1 - Blauw Zwart B1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 18/1 16:00BK23048HKC C1 - Blauw Zwart C1OSG in Hengelohistorieroute
za 18/1 11:30BK21853Blauw Zwart C2 - DOS-WK C2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 18/1 10:00BK25490NKC '51 D3 - Blauw Zwart D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 18/1 12:00BK37183Juventa E2 - Blauw Zwart E1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 18/1 10:30BK33520Blauw Zwart F1 - Juventa F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 18/1 15:00BK36860ZKC '19 F2 - Blauw Zwart F2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 20:00WK11964Blauw Zwart 1 - KIOS '45 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 25/1 18:45WK15373Blauw Zwart 2 - NKC '51 3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 25/1 13:10BK14987Amicitia 4 - Blauw Zwart 3De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 25/1 14:15BK14977NKC '51 5 - Blauw Zwart 4Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 25/1 17:30BK37339Blauw Zwart A1 - HKC A1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 25/1 13:15BK37318KIOS '45 A2 - Blauw Zwart A2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 25/1 16:30BK23097Blauw Zwart C1 - Amicitia C2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 25/1 12:00BK21966Achilles C1 - Blauw Zwart C2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 25/1 15:30BK26903Blauw Zwart D1 - EKC Nääs D1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 25/1 14:45BK28111HKC E1 - Blauw Zwart E1OSG in Hengelohistorieroute
za 25/1 11:05BK34719KIOS '45 F1 - Blauw Zwart F1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 25/1 14:30BK36861Blauw Zwart F2 - Roreko F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 10:45WK11170DLKV 1 - Blauw Zwart 1De Muizenberg in Didamhistorieroute
za 1/2 14:30WK13910HKC 2 - Blauw Zwart 2OSG in Hengelohistorieroute
za 1/2 16:00BK15033Blauw Zwart 3 - Centrum 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 14:45BK15025Blauw Zwart 4 - Groen Zwart 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 14:15BK17231Amicitia A3 - Blauw Zwart A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 1/2 13:30BK37319Blauw Zwart A2 - Elburg A3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 13:00BK19756NKC '51 B2 - Blauw Zwart B1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 1/2 18:10BK22062DOS-WK C1 - Blauw Zwart C1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 1/2 12:30BK23822Blauw Zwart C2 - EKC Nääs C2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 12:00BK24965Juventa D3 - Blauw Zwart D1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 1/2 10:30BK29223Blauw Zwart E1 - HKC E1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 10:30BK34947Blauw Zwart F1 - Zwart Wit F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 1/2 11:30BK36862Blauw Zwart F2 - Juventa F2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 15:00WK12405Blauw Zwart 1 - Wiko 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 8/2 13:45WK16209Blauw Zwart 2 - Zwart Wit 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 8/2 14:30BK16111Phenix '72 1 - Blauw Zwart 3De Mossendam in Goorhistorieroute
za 8/2 12:30BK18840Blauw Zwart A1 - Juventa A3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 8/2 14:00BK37320TOP A2 - Blauw Zwart A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 11:30BK20999Blauw Zwart B1 - EKC Nääs B1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 8/2 10:00BK23230KVZ C3 - Blauw Zwart C2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 8/2 10:30BK26206Blauw Zwart D1 - NKC '51 D3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 8/2 09:00BK33280NKC '51 F1 - Blauw Zwart F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 8/2 10:00BK36863SDO F1 - Blauw Zwart F2De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 17:30WK14700Rood-Wit 2 - Blauw Zwart 2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute

Antilopen Banner
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 15:00BK20194Juventa B3 - Blauw Zwart B1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 22/2 14:00BK22655Juventa C2 - Blauw Zwart C1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 22/2 13:00BK21617EKC Nääs C2 - Blauw Zwart C2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 22/2 10:05BK26140Centrum D1 - Blauw Zwart D1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:15WK11598SDO 1 - Blauw Zwart 1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 29/2 15:30BK16711Blauw Zwart 3 - Achilles 3De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 14:15BK16703Blauw Zwart 4 - Zwart Wit 4De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 15:45BK37345HKC A1 - Blauw Zwart A1OSG in Hengelohistorieroute
za 29/2 13:00BK37321Blauw Zwart A2 - Sparta A3De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 12:00BK22612SDO C1 - Blauw Zwart C1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 29/2 12:00BK21243Blauw Zwart C2 - KVZ C3De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 10:10BK25616Amicitia D3 - Blauw Zwart D1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 29/2 10:00BK27566Blauw Zwart E1 - NKC '51 E3De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 11:00BK32654Blauw Zwart F1 - TOP F1De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 10:00BK36864Blauw Zwart F2 - Thrianta F1De Zomp in Enterhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 17:15WK12442Blauw Zwart 1 - Olympia '22 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 16:00WK16279Blauw Zwart 2 - Devinco 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 14:25BK16213KIOS '45 2 - Blauw Zwart 3Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 7/3 11:40BK15846Groen Zwart 1 - Blauw Zwart 4‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 7/3 14:45BK18879Blauw Zwart A1 - Amicitia A3‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 13:30BK37324Blauw Zwart A2 - KIOS '45 A2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 12:30BK21039Blauw Zwart B1 - Zwart Wit B1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 11:30BK23729Blauw Zwart C1 - Zwart Wit C1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 10:00BK23314Devinco C2 - Blauw Zwart C2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 7/3 10:30BK26958Blauw Zwart D1 - Rigtersbleek / Cottus D1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 10:00BK29474EKC Nääs E2 - Blauw Zwart E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 7/3 11:30BK36865KIA / Vefo F1 - Blauw Zwart F2De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 12:30BK15614Blauw Zwart 4 - Avereest 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/3 15:00BK20184Achilles B1 - Blauw Zwart B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 14/3 11:00BK24588Rigtersbleek / Cottus D1 - Blauw Zwart D1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 10:30BK36075Blauw Zwart E1 - Groen Zwart E1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/3 11:30BK33721Blauw Zwart F1 - NKC '51 F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 14/3 10:30BK36866Blauw Zwart F2 - Centrum F1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 15:20WK12297Blauw Zwart 1 - Ons Clubje 1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 14:10WK16004Blauw Zwart 2 - Elburg 2De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 15:30BK15343HKC 4 - Blauw Zwart 3OSG in Hengelohistorieroute
za 21/3 16:20BK15368DOS-WK 3 - Blauw Zwart 4Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 21/3 13:00BK18712Blauw Zwart A1 - Centrum A1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 14:55BK37323Thrianta A2 - Blauw Zwart A2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 21/3 12:00BK20881Blauw Zwart B1 - Centrum B1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 12:00BK22511Amicitia C2 - Blauw Zwart C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 21/3 12:00BK22357DOS-WK C2 - Blauw Zwart C2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 21/3 11:00BK26740Blauw Zwart D1 - Centrum D1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 10:00BK37189Blauw Zwart E1 - Juventa E2De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 09:00BK33820Blauw Zwart F1 - AKC F1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 10:00BK36867Blauw Zwart F2 - ZKC '19 F2De Zomp in Enterhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 15:30WK11519KIOS '45 1 - Blauw Zwart 1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 28/3 15:20WK14540NKC '51 3 - Blauw Zwart 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 28/3 13:15BK15527Blauw Zwart 3 - Amicitia 4De Zomp in Enterhistorieroute
za 28/3 12:00BK14298Blauw Zwart 4 - Achilles 4De Zomp in Enterhistorieroute
za 28/3 12:00BK37322d'Ommerdieck A1 - Blauw Zwart A2Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 28/3 11:00BK23547Blauw Zwart C1 - HKC C1De Zomp in Enterhistorieroute
za 28/3 10:00BK22000Blauw Zwart C2 - Olympia '22 C1De Zomp in Enterhistorieroute
za 28/3 09:00BK33941Zwart Wit F1 - Blauw Zwart F1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 28/3 09:00BK36868Roreko F1 - Blauw Zwart F2De Slenken in De Wijkhistorieroute