Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TOP in Vroomshoop

160 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 16:15WK12177EKC 2000 1 - TOP 1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 23/11 17:30WK15749EKC 2000 2 - TOP 2Bargeres in Emmenhistorieroute
za 23/11 14:00BK15165TOP 3 - Oranje Zwart 6Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/11 13:00BK37638Phenix '72 A1 - TOP A1De Mossendam in Goorhistorieroute
za 23/11 15:10BK18154TOP A2 - d'Ommerdieck A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/11 13:00WK20101TOP C1 - EKC Nääs C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/11 11:40BK22903Centrum C1 - TOP C2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 23/11 12:00BK26585TOP D1 - Devinco D2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/11 12:00BK27389Phenix '72 D1 - TOP D2De Mossendam in Goorhistorieroute
za 23/11 10:00BK30719Zwart Wit E1 - TOP E2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 23/11 09:00BK30713Roreko E1 - TOP E3De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 23/11 09:00BK34322Zwart Wit F1 - TOP F1De Reiger in Deldenhistorieroute
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 16:30WK10696TOP 1 - Emmeloord 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/11 15:20WK13058TOP 2 - Emmeloord 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/11 14:10BK37629TOP A1 - Amicitia A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/11 16:00BK37314Blauw Zwart A2 - TOP A2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/11 11:05WK20095Devinco C1 - TOP C1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/11 09:00BK30688NKC '51 E1 - TOP E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 30/11 13:10BK27914TOP E2 - Centrum E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/11 13:10BK32871TOP F1 - NKC '51 F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
za 7/12 14:50WK10845TOP 1 - DTS 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 16:00WK13330TOP 2 - DTS 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 16:25BK37639DOS-WK A1 - TOP A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 7/12 14:00BK17068Elburg A3 - TOP A2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/12 15:30WK20103ZKC '19 C1 - TOP C1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 7/12 14:00BK21635Thrianta C2 - TOP C2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 7/12 10:00BK26092Amicitia D1 - TOP D1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/12 13:45BK27237TOP D2 - Achilles D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 13:45BK28325TOP E1 - Achilles E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 12:50BK28269TOP E2 - DOS-WK E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 12:00BK28259TOP E3 - NKC '51 E4Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/12 12:50BK33064TOP F1 - Blauw Zwart F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 19:00WK10958Invicta / Frigro 1 - TOP 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/12 20:10WK13529Invicta / Frigro 2 - TOP 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/12 16:10BK15800TOP 3 - KIOS '45 3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/12 15:00BK37631TOP A1 - Ons Clubje A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/12 14:00WK20062TOP C1 - Elburg C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/12 13:00BK21668TOP C2 - EKC 2000 C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/12 12:00BK26051TOP D1 - HKC D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/12 10:15BK27252AKC D1 - TOP D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 14/12 09:00BK28492Amicitia E1 - TOP E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 14/12 12:00BK28475Juventa E1 - TOP E2De Beek in Hardenberghistorieroute
za 14/12 11:00BK37193Juventa E3 - TOP E3De Beek in Hardenberghistorieroute
za 14/12 10:15BK33137AKC F1 - TOP F1Sluiskade in Almelohistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 15:40WK11703TOP 1 - Regio '72 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/1 16:50WK14908TOP 2 - De Granaet 3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/1 15:25BK15692Juventa 5 - TOP 3De Beek in Hardenberghistorieroute
za 11/1 14:10BK37630NKC '51 A2 - TOP A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 11/1 13:00BK18078Sparta A3 - TOP A2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 11/1 12:00WK20066Rood-Wit C1 - TOP C1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/1 14:00BK21298HHV C1 - TOP C2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 11/1 10:00BK26618NKC '51 D2 - TOP D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 11/1 14:40BK30995TOP E1 - SDO E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/1 14:40BK38776TOP E2 - KIOS '45 E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 11/1 14:40BK34274TOP F1 - Zwart Wit F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 16:10WK11055Achilles 1 - TOP 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 18/1 18:15WK13687SCO 4 - TOP 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 18/1 16:10BK15669TOP 3 - NKC '51 6Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 15:20BK37632Zwart Wit A2 - TOP A1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 18/1 12:00BK18043TOP A2 - KIOS '45 A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 13:05WK20040Rigtersbleek / Cottus C1 - TOP C1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 18/1 15:10BK22532TOP C2 - Korvesta C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 10:00BK25770Zwart Wit D1 - TOP D1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 18/1 14:10BK27275TOP D2 - Ons Clubje D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 13:10BK28975TOP E1 - Ons Clubje E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 13:10BK28919TOP E2 - NKC '51 E2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 14:10BK28903TOP E3 - KIA / Vefo E2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 18/1 09:00BK33570NKC '51 F1 - TOP F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute

Team TV
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 15:10WK12376TOP 1 - Harkema 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 25/1 16:35BK16394EKC 2000 3 - TOP 3Bargeres in Emmenhistorieroute
za 25/1 14:00BK37633TOP A1 - Phenix '72 A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 25/1 16:20BK18691Thrianta A2 - TOP A2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 25/1 13:00WK19974TOP C1 - NKC '51 C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 25/1 12:10BK22338KIOS '45 C1 - TOP C2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 25/1 12:00BK24879TOP D1 - Juventa D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 25/1 11:00BK27418Avereest D1 - TOP D2Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
za 25/1 10:00BK31176EKC Nääs E1 - TOP E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 25/1 10:00BK31169Amicitia E2 - TOP E2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 25/1 10:00BK29714Amicitia E3 - TOP E3De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 25/1 11:00BK34550Juventa F1 - TOP F1De Beek in Hardenberghistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 16:50WK12007TOP 1 - EKC 2000 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 15:40WK15451TOP 2 - EKC 2000 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 13:15BK15762KIOS '45 3 - TOP 3Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 1/2 14:30BK37637TOP A1 - Zwart Wit A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 18:10WK20077EKC Nääs C1 - TOP C1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 1/2 14:30BK26241Devinco D2 - TOP D1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 1/2 13:30BK27378TOP D2 - Phenix '72 D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 13:30BK30625TOP E1 - NKC '51 E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 12:30BK30018TOP E2 - Amicitia E2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 12:30BK30548TOP E3 - Roreko E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 12:30BK34473TOP F1 - KIOS '45 F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 16:35WK12398Emmeloord 1 - TOP 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 8/2 15:20WK16193Emmeloord 2 - TOP 2Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 8/2 15:30BK15378NKC '51 6 - TOP 3Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 8/2 14:00BK37320TOP A2 - Blauw Zwart A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 12:00WK20088TOP C1 - Devinco C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 13:00BK22002TOP C2 - Centrum C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 15:10BK25410TOP D1 - Zwart Wit D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 13:00BK27194Achilles D1 - TOP D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/2 16:10BK30564TOP E2 - Zwart Wit E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 8/2 10:00BK31135Avereest E1 - TOP E3Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 17:10BK16631Sparta 5 - TOP 3Windesheim in Zwollehistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 13:00BK25597Juventa D1 - TOP D1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 22/2 09:00BK29316Centrum E1 - TOP E2MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:20WK12515DTS 1 - TOP 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 29/2 14:10WK16404DTS 2 - TOP 2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 29/2 15:50BK14755TOP 3 - Sparta 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 29/2 15:00BK37634Amicitia A2 - TOP A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 29/2 12:40BK17609TOP A2 - Elburg A3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 29/2 17:00WK20031TOP C1 - ZKC '19 C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 29/2 14:50BK23824TOP C2 - Thrianta C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 29/2 13:50BK25647TOP D1 - NKC '51 D2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 29/2 13:00BK27568Achilles E1 - TOP E1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 29/2 10:00BK27590DOS-WK E1 - TOP E2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 29/2 09:00BK27528NKC '51 E4 - TOP E3Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 29/2 11:00BK32654Blauw Zwart F1 - TOP F1De Zomp in Enterhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 15:40WK11291TOP 1 - Invicta / Frigro 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 16:50WK14140TOP 2 - Invicta / Frigro 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 11:05BK37636Ons Clubje A1 - TOP A1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 7/3 12:00BK18130d'Ommerdieck A1 - TOP A2Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 7/3 15:00WK20135Elburg C1 - TOP C1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 15:15BK23320EKC 2000 C2 - TOP C2Emmerhout in Emmenhistorieroute
za 7/3 14:40BK27440TOP D2 - AKC D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 14:40BK31541TOP E1 - Amicitia E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 13:40BK31480TOP E2 - Juventa E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 12:45BK37199TOP E3 - Juventa E3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 13:40BK34758TOP F1 - AKC F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 17:50WK12539Regio '72 1 - TOP 1De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 14/3 16:50WK16471De Granaet 3 - TOP 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 14/3 15:50BK16757TOP 3 - Juventa 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/3 14:35BK18987TOP A2 - Sparta A3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/3 17:00WK20004TOP C1 - Rood-Wit C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/3 13:35BK22637TOP C2 - HHV C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/3 12:00BK27041HKC D1 - TOP D1OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 10:00BK29696SDO E1 - TOP E1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 14/3 11:05BK38783KIOS '45 E1 - TOP E2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 14/3 12:30BK30927TOP E3 - Amicitia E3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 14/3 11:05BK33797KIOS '45 F1 - TOP F1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 16:30WK12340TOP 1 - Achilles 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 15:20WK16079TOP 2 - SCO 4Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 13:00BK15436TOP 3 - EKC 2000 3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 14:10BK37645TOP A1 - DOS-WK A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 12:10BK17822KIOS '45 A2 - TOP A2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 21/3 12:00WK20013TOP C1 - Rigtersbleek / Cottus C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 13:30BK21954Korvesta C1 - TOP C2De Swanenburg in Coevordenhistorieroute
za 21/3 10:10BK27475Ons Clubje D1 - TOP D2De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 21/3 09:10BK32034Ons Clubje E1 - TOP E1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 21/3 09:00BK32025NKC '51 E2 - TOP E2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 21/3 11:30BK32010KIA / Vefo E2 - TOP E3De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 18:50WK10624Harkema 1 - TOP 1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 28/3 16:15BK14563Oranje Zwart 6 - TOP 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 16:00BK37635TOP A1 - NKC '51 A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 19:10BK17856TOP A2 - Thrianta A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 13:10WK20027NKC '51 C1 - TOP C1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 28/3 18:10BK21855TOP C2 - KIOS '45 C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 17:10BK25286TOP D1 - Amicitia D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 15:00BK27339TOP D2 - Avereest D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 15:00BK30069TOP E1 - EKC Nääs E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 14:00BK30003TOP E3 - Avereest E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 28/3 14:00BK33983TOP F1 - Juventa F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute