Wedstrijdprogramma voor de vereniging AW.DTV in Amsterdam

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 20:00WK11445DeetosSnel 1 - AW.DTV 1DeetosSnel-hal in Dordrechtroute
za 22/1 15:20WK12408DeetosSnel 3 - AW.DTV 2DeetosSnel-hal in Dordrechtroute
za 22/1 18:30WK12779OVVO 2 - AW.DTV 3OVVO-hal in Maarssenroute
za 22/1 13:30WK15532Woudenberg A1 - AW.DTV A1De Camp in Woudenbergroute
za 22/1 12:40WK18633DKV Victoria A1 - AW.DTV A2Diemen in Diemenroute
za 22/1 12:00BK26026AW.DTV B1 - Oranje Nassau B1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 22/1 11:00BK20775AW.DTV D1 - BEP D1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 22/1 10:00BK16441AW.DTV E1 - Oranje Nassau E1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
vr 28/1 20:30BK33753AW.DTV MW1 - Atlantis MW1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
 
za 29/1 20:00WK11486AW.DTV 1 - Avanti | Post Makelaardij 1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 29/1 18:15WK12413AW.DTV 2 - Rohda 2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 29/1 16:50WK12788AW.DTV 3 - KZ | Thermo4U 5Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 29/1 15:15WK15536AW.DTV A1 - TOP | LITTA A2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 29/1 13:45WK18634AW.DTV A2 - Synergo A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 29/1 09:00BK20910Stormvogels D1 - AW.DTV D1De Zien in Uitgeestroute
za 29/1 10:00BK16582KVA E2 - AW.DTV E1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
di 1/2 21:00BK33409HKC MW2 - AW.DTV MW1Hoograven in Utrechtroute
 
za 5/2 17:45WK10715TOP 1 - AW.DTV 1De Blikken in Arnemuidenroute
za 5/2 12:30WK12328TOP | LITTA 4 - AW.DTV 2De Korf in Sassenheimroute
za 5/2 18:00WK12624HKV/Ons Eibernest 2 - AW.DTV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haagroute
za 5/2 11:25WK15453KZ | Thermo4U A2 - AW.DTV A1De Koog in Koog ad Zaanroute
za 5/2 14:15WK18613EKVA A1 - AW.DTV A2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almereroute
za 5/2 13:00BK26139AW.DTV B1 - DKV B1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 5/2 12:00BK20932AW.DTV D1 - Groen Geel | IJskoud de Beste D2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 5/2 10:00BK16683AW.DTV E1 - Blauw-Wit E2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
vr 11/2 20:30BK33947AW.DTV MW1 - OVVO MW1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
 
za 12/2 20:00WK11918AW.DTV 1 - Fiks 1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/2 18:15WK12461AW.DTV 2 - Fiks 2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/2 16:50WK12881AW.DTV 3 - Fiks 3Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/2 15:15WK15584AW.DTV A1 - De Meervogels A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/2 13:45WK18646AW.DTV A2 - Luno A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/2 14:15BK27009Swift B1 - AW.DTV B1Oostenburg in Amsterdamroute
za 12/2 14:45BK22125Sporting West / Argus D1 - AW.DTV D1Inloophal in Amsterdamroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
wo 16/2 20:00BK33592Tempo MW2 - AW.DTV MW1Limeshallen in Alphen ad Rijnroute
 
za 19/2 18:30WK11119ODIK 1 - AW.DTV 1Veluwehal in Barneveldroute
za 19/2 16:30WK12374Avanti | Post Makelaardij 3 - AW.DTV 2De Viergang in Pijnackerroute
za 19/2 17:50WK12712SDO | Fiable 2 - AW.DTV 3De Schulenburch in Kamerikroute
za 19/2 11:55WK15497DVO | Accountor A2 - AW.DTV A1DVO-hal in Bennekomroute
za 19/2 13:25WK18624Fortissimo A2 - AW.DTV A2De Oever in IJsselsteinroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
za 26/2 12:00BK20149KZ | Thermo4U D2 - AW.DTV D1De Koog in Koog ad Zaanroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 18:15WK11056Avanti | Post Makelaardij 1 - AW.DTV 1De Viergang in Pijnackerroute
za 5/3 12:00BK27507AW.DTV B1 - KZ | Thermo4U B4Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 5/3 11:00BK22808AW.DTV D1 - KVA D1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 5/3 10:00BK19522AW.DTV E1 - Swift E1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
vr 11/3 20:30BK33963AW.DTV MW1 - Nova MW1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
 
za 12/3 20:00WK11953AW.DTV 1 - DSC 1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/3 18:15WK12465AW.DTV 2 - ZKV 2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/3 16:50WK12888AW.DTV 3 - ZKV 3Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/3 15:15WK15588AW.DTV A1 - BEP A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/3 13:45WK18647AW.DTV A2 - Antilopen | Lancyr Deelen A2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 12/3 11:30BK27105Triaz B1 - AW.DTV B1De Pijp in Amsterdamroute
za 12/3 10:00BK18740Rohda E1 - AW.DTV E1Ookmeer in Amsterdamroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
wo 16/3 20:00BK33610De Vinken MW1 - AW.DTV MW1De Boei in Vinkeveenroute
 
za 19/3 18:10WK12377KVS | Maritiem 3 - AW.DTV 2De Blinkerd in Scheveningenroute
za 19/3 18:15WK12715KVA 2 - AW.DTV 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenroute
za 19/3 12:45WK15498Groen Geel | IJskoud de Beste A1 - AW.DTV A1Groen-Geelhal in Wormerroute
za 19/3 17:00WK18625KVA A1 - AW.DTV A2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenroute
za 19/3 12:00BK26620AW.DTV B1 - Helios B1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 19/3 11:00BK21594AW.DTV D1 - KZ | Thermo4U D2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 19/3 10:00BK17712AW.DTV E1 - Sporting West / Argus E1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 13:15WK12449AW.DTV 2 - DeetosSnel 3Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 26/3 15:00WK12858AW.DTV 3 - OVVO 2Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 26/3 11:30WK15572AW.DTV A1 - Woudenberg A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 26/3 10:00WK18643AW.DTV A2 - DKV Victoria A1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 26/3 13:15BK26385Oranje Nassau B1 - AW.DTV B1De Pijp in Amsterdamroute
za 26/3 10:55BK21297BEP D1 - AW.DTV D1MFSA de Beuk in Purmerendroute
za 26/3 12:15BK17273Oranje Nassau E1 - AW.DTV E1De Pijp in Amsterdamroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
di 29/3 20:00BK33562Atlantis MW1 - AW.DTV MW1De Phoenix in Mijdrechtroute
 
za 2/4 16:50WK12367Rohda 2 - AW.DTV 2Ookmeer in Amsterdamroute
za 2/4 14:30WK12691KZ | Thermo4U 5 - AW.DTV 3De Koog in Koog ad Zaanroute
za 2/4 17:25WK15489TOP | LITTA A2 - AW.DTV A1De Korf in Sassenheimroute
za 2/4 12:00WK18622Synergo A1 - AW.DTV A2Loevenhoutsedijk in Utrechtroute
za 2/4 11:00BK21505AW.DTV D1 - Stormvogels D1Zeeburgereiland in Amsterdamroute
za 2/4 10:00BK17554AW.DTV E1 - KVA E2Zeeburgereiland in Amsterdamroute