Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Rheko in Rheden

43 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
vr 24/5 19:30WK14588DVO / Accountor A3 - Rheko A1De Eikelhof in Bennekomhistorieroute
za 25/5 15:30WK18037Devinco 1 - Rheko 1Rielerenk in DeventerE.M. Dijkmanhistorieroute
za 25/5 17:00WK12229Zwart Wit 2 - Rheko 3De Mors in DeldenT. Cristenhistorieroute
za 25/5 12:25WK12222Devinco 3 - Rheko 2Rielerenk in Deventerhistorieroute
za 25/5 14:00BK61510Rheko 4 - Diderna / Visser Sloopwerken 2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 25/5 12:30BK60139Rheko A2 - Oost-Arnhem A3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 25/5 10:15BK63797Rheko A3 - MIA A3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 25/5 15:15WK31615Devinco B1 - Rheko B1Rielerenk in Deventerhistorieroute
za 25/5 11:00BK57690Rheko C2 - Diderna / Visser Sloopwerken C1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 25/5 12:10BK56262KVZ D3 - Rheko D1Zuidveen in Zutphenhistorieroute
za 25/5 10:00BK54155Regio '72 E1 - Rheko E1Oosterhof in Vaassenhistorieroute
za 25/5 09:30BK54134Rivalen E1 - Rheko E2Den Helder in Doesburghistorieroute
za 25/5 10:00BK51666Rheko F1 - DVO / Accountor F4IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 25/5 11:00BK51612Rheko F2 - DWS F1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 15:30WK17404Rheko 1 - EKCA / CIBOD 1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 12:40WK11047Rheko 3 - AKC 3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 14:00WK11063Rheko 2 - EKCA / CIBOD 2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 13:00BK61808Apeldoorn 7 - Rheko 4Orderbos in Apeldoornhistorieroute
za 1/6 11:20WK14172Rheko A1 - SKF A2IJsselsingel in RhedenMike Bekkershistorieroute
za 1/6 10:20BK63794Rheko A3 - De Eemvogels A2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 11:15WK31564DOS-WK B1 - Rheko B1Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute
za 1/6 12:00BK57926Rheko C1 - Tiel '72 C2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 10:00BK58005Oost-Arnhem C2 - Rheko C2Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 1/6 10:00BK56434Rheko D1 - EKCA / CIBOD D1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 12:00BK54366Rheko E1 - KVZ E2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 10:00BK54335Rheko E2 - Apeldoorn E3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 10:15BK51996Regio '72 F2 - Rheko F2Oosterhof in Vaassenhistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
do 6/6 19:00BK60360Rivalen A1 - Rheko A2Den Helder in Doesburghistorieroute
vr 7/6 18:00BK52034Apeldoorn F1 - Rheko F1Orderbos in Apeldoornhistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 15:30WK18321Olympus '58 1 - Rheko 1Sportpark Zuid in Doetinchemhistorieroute
za 15/6 12:30WK12761Apeldoorn 3 - Rheko 3Orderbos in Apeldoornhistorieroute
za 15/6 12:00BK62030Rheko 4 - SEV 4IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 15/6 13:00WK14355Wageningen A2 - Rheko A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 15/6 12:00BK60475Rheko A2 - KVZ A4IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 15/6 11:00BK63803ODIK A3 - Rheko A3Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 15/6 10:00WK31646Rheko B1 - Wageningen B2IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 15/6 11:30BK58082Noviomagum C1 - Rheko C1d’Almarasweg-zuid in Nijmegenhistorieroute
za 15/6 11:00BK58130Rheko C2 - SIOS '61 C1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 15/6 11:00BK56682SEV D1 - Rheko D1De Pluimerskamp in Zelhemhistorieroute
za 15/6 10:00BK54788Oost-Arnhem E1 - Rheko E1Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 15/6 10:00BK54722KVZ E4 - Rheko E2Zuidveen in Zutphenhistorieroute
za 15/6 10:00BK52178Rheko F1 - Oost-Arnhem F1IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 15/6 11:00BK52124Rheko F2 - KVZ F3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute