Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Oranje Zwart in Zwolle

239 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
za 23/11 19:10WK10739ROG 1 - Oranje Zwart 1Beyum in GroningenJ. Danserhistorieroute
za 23/11 16:20WK13125Drachten / van der Wiel 3 - Oranje Zwart 2SNIJ Noord Hal in DrachtenS. Woudstrahistorieroute
za 23/11 17:30WK15020Oranje Zwart 3 - Achilles 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 14:00BK15165TOP 3 - Oranje Zwart 6Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/11 20:00BK36755Oranje Zwart 4 - Rood-Wit 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 18:45BK15843Oranje Zwart 5 - Wit-Blauw / Green Organics 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 16:40BK16302Unitas / Perspectief 5 - Oranje Zwart 7De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 23/11 15:00BK17059DOS Kampen / Veltman A2 - Oranje Zwart A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/11 16:30BK19286Oranje Zwart B1 - DOS Kampen / Veltman B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 15:30BK19291Oranje Zwart B2 - Dindoa B3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 11:00BK26582DOS Kampen / Veltman D2 - Oranje Zwart D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/11 14:30BK25896Oranje Zwart D2 - Wit-Blauw / Green Organics D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 13:30BK30686Oranje Zwart E1 - Exakwa E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 13:30BK30665Oranje Zwart E2 - Exakwa E5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 09:00BK28129Exakwa E3 - Oranje Zwart E3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 23/11 10:00BK34843Wit-Blauw / Green Organics F2 - Oranje Zwart F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/11 09:00BK34858Exakwa F1 - Oranje Zwart F2De Koploper in Lelystadhistorieroute
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
za 30/11 20:00WK12144Oranje Zwart 1 - Harich 1ZBC-hal in ZwolleK. van der Meerhistorieroute
za 30/11 18:35WK15708Oranje Zwart 2 - Harich 2ZBC-hal in ZwolleG. Hofstrahistorieroute
za 30/11 16:30WK12754Elko 2 - Oranje Zwart 3De Brug in Elimhistorieroute
za 30/11 13:15BK14448KIOS '45 3 - Oranje Zwart 6Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 30/11 17:10BK36756Dindoa 7 - Oranje Zwart 4Dindoa-hal in ErmeloDindoa 6historieroute
za 30/11 13:20BK14453d'Ommerdieck 2 - Oranje Zwart 5Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 30/11 17:15BK14478Oranje Zwart 7 - Emmeloord 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/11 16:15BK19226Juventa B2 - Oranje Zwart B1De Beek in HardenbergLeo Wiltvankhistorieroute
za 30/11 12:30BK19239Hellas '63 B2 - Oranje Zwart B2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/11 16:15BK21255Oranje Zwart C1 - Sparta C2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/11 11:00BK23299d'Ommerdieck C1 - Oranje Zwart C2Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 30/11 15:15BK24445Oranje Zwart D1 - Exakwa D5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/11 11:00BK27664ASVD | PV Systems E1 - Oranje Zwart E1‘t Dok in DrontenJesse van Goolenhistorieroute
za 30/11 11:00BK27684ASVD | PV Systems E2 - Oranje Zwart E2‘t Dok in DrontenBirthe Tepperhistorieroute
za 30/11 14:15BK31563Oranje Zwart E3 - Exakwa E6ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/11 13:15BK32921Oranje Zwart F1 - Dindoa F1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/11 13:15BK32888Oranje Zwart F2 - Dindoa F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
di 3/12 21:00BK37878Oranje Zwart MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 7/12 15:30WK10797DTG 1 - Oranje Zwart 1De Trime in BalkJ.R. Korthistorieroute
za 7/12 15:05WK13199CSL 3 - Oranje Zwart 2It Gryn in StiensLammert Kiershistorieroute
za 7/12 17:25BK14385Oranje Zwart 6 - Juventa 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 19:45BK36757Oranje Zwart 4 - Amicitia 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 18:35BK14569Oranje Zwart 5 - Hellas '63 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 16:15BK14650Oranje Zwart 7 - Exakwa 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 16:00BK17110Rood-Wit A2 - Oranje Zwart A1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 7/12 18:45BK19476Rigtersbleek / Cottus B1 - Oranje Zwart B1Deppenbroek in Enschedehistorieroute
za 7/12 15:15BK20829Oranje Zwart B2 - Apeldoorn B3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 10:55BK21647DOS '46 C3 - Oranje Zwart C1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 7/12 12:00BK36122Elburg C2 - Oranje Zwart C2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/12 14:15BK26847Oranje Zwart D1 - Elburg D2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 11:00BK24315Elburg D3 - Oranje Zwart D2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/12 10:00BK28215Elburg E1 - Oranje Zwart E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/12 10:00BK28184Elburg E2 - Oranje Zwart E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/12 09:00BK28322DOS Kampen / Veltman E2 - Oranje Zwart E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 13:15BK33113Oranje Zwart F1 - Regio '72 F1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/12 13:15BK37011Oranje Zwart F2 - Exakwa F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 20:00WK10944Oranje Zwart 1 - Noordenveld 1ZBC-hal in ZwolleE.S. vd Lindehistorieroute
za 14/12 18:40WK13515Oranje Zwart 2 - Ritola 3ZBC-hal in ZwolleHJ. Korfhistorieroute
za 14/12 17:25WK13438Oranje Zwart 3 - Juventa 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/12 14:15BK15878NKC '51 6 - Oranje Zwart 6Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 14/12 20:25BK15876Dindoa 8 - Oranje Zwart 5Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 14/12 19:20BK14788ASVD | PV Systems 5 - Oranje Zwart 7‘t Dok in DrontenVincent van Busselhistorieroute
za 14/12 16:15BK17707Oranje Zwart A1 - Elburg A2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/12 15:15BK23840Oranje Zwart C2 - Rood-Wit C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/12 11:00BK24606Sparta D3 - Oranje Zwart D1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/12 14:15BK24548Oranje Zwart D2 - Exakwa D7ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/12 13:15BK28581Oranje Zwart E1 - Sparta E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/12 13:15BK28560Oranje Zwart E2 - Emmeloord E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
wo 18/12 21:15BK38140Elburg MW2 - Oranje Zwart MW1MFC Aperloo in ’t Hardehistorieroute
za 21/12 11:00BK20522Elburg B2 - Oranje Zwart B2‘t Huiken in Elburghistorieroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 16:15BK16527Oranje Zwart 7 - DOS Kampen / Veltman 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 4/1 15:00BK16793Oranje Zwart A1 - Rood-Wit A2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 4/1 14:00BK20823Oranje Zwart B1 - SDO B1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 4/1 13:00BK21675Oranje Zwart C1 - Wit-Blauw / Green Organics C2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 4/1 12:00BK24217Oranje Zwart D1 - ASVD | PV Systems D2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 4/1 11:00BK34198Oranje Zwart F2 - Unitas / Perspectief F3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
di 7/1 21:00BK38391Oranje Zwart MW1 - Elburg MW2De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 11/1 18:55WK10970De Granaet 1 - Oranje Zwart 1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 11/1 17:40WK13582De Granaet 2 - Oranje Zwart 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 11/1 13:25WK14880Zwart Wit 3 - Oranje Zwart 3De Reiger in Deldenhistorieroute
za 11/1 17:25BK14833Oranje Zwart 6 - EKC 2000 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 18:35BK36759Oranje Zwart 4 - Devinco 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 16:15BK15701Oranje Zwart 7 - Rood-Wit 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 17:10BK17352Elburg A2 - Oranje Zwart A1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/1 15:15BK19129Oranje Zwart B1 - Wit-Blauw / Green Organics B1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 14:15BK21025Oranje Zwart B2 - Hellas '63 B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 13:00BK21320ASVD | PV Systems C2 - Oranje Zwart C1‘t Dok in DrontenJoline Oosterhoffhistorieroute
za 11/1 13:00BK21314DOS Kampen / Veltman C3 - Oranje Zwart C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 11/1 11:00BK24095Elburg D2 - Oranje Zwart D1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/1 12:30BK25788Hellas '63 D3 - Oranje Zwart D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 11/1 09:00BK30518Rood-Wit E1 - Oranje Zwart E1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/1 09:00BK30467Sparta E3 - Oranje Zwart E2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 11/1 09:00BK28726Elburg E4 - Oranje Zwart E3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/1 13:15BK34233Oranje Zwart F1 - Rood-Wit F1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/1 09:00BK37017Exakwa F2 - Oranje Zwart F2De Koploper in Lelystadhistorieroute

Alles voor je sport!
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
wo 15/1 20:00BK37920Joure MW1 - Oranje Zwart MW1Doniahal in Sint Nicolaasgahistorieroute
za 18/1 19:35WK11006Flamingo's 1 - Oranje Zwart 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 18/1 18:20WK13608Flamingo's 2 - Oranje Zwart 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 18/1 19:00WK14807Oranje Zwart 3 - SDO 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 16:15BK15977Oranje Zwart 6 - Sparta 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 18:20BK36786Elburg 3 - Oranje Zwart 4‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 18/1 17:30BK15983Oranje Zwart 5 - DOS Kampen / Veltman 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 15:00BK17383Wit-Blauw / Green Organics A1 - Oranje Zwart A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 11:05BK20155Apeldoorn B3 - Oranje Zwart B2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 18/1 15:15BK21864Oranje Zwart C1 - Exakwa C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 11:00BK24786Rood-Wit D3 - Oranje Zwart D1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/1 14:15BK25724Oranje Zwart D2 - DOS Kampen / Veltman D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 13:15BK30401Oranje Zwart E1 - Wit-Blauw / Green Organics E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 13:15BK30382Oranje Zwart E2 - Wit-Blauw / Green Organics E3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 12:00BK28807Sparta E5 - Oranje Zwart E3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 18/1 09:00BK33388De Meeuwen F2 - Oranje Zwart F1Meeuwen-hal in PuttenEva van de Steeghistorieroute
za 18/1 09:00BK33385DOS Kampen / Veltman F2 - Oranje Zwart F2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
wo 22/1 21:00BK38420Emmeloord MW1 - Oranje Zwart MW1Evert van Benthem in Enshistorieroute
za 25/1 20:00WK12253Oranje Zwart 1 - Hoogkerk 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 18:40WK15924Oranje Zwart 2 - Hoogkerk 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 17:30WK15949Thrianta 2 - Oranje Zwart 3Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 25/1 17:25BK16517Juventa 5 - Oranje Zwart 6De Beek in Hardenberghistorieroute
za 25/1 17:25BK36760Oranje Zwart 4 - d'Ommerdieck 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 17:50BK16536Devinco 4 - Oranje Zwart 5De Scheg in Deventerhistorieroute
za 25/1 16:15BK18668Oranje Zwart A1 - Hellas '63 A1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 15:15BK20557Oranje Zwart B1 - KIOS '45 B1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 14:15BK19136Oranje Zwart B2 - Exakwa B3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 14:00BK36117ASVD | PV Systems C3 - Oranje Zwart C2‘t Dok in DrontenDion Kochhistorieroute
za 25/1 11:00BK26659Exakwa D6 - Oranje Zwart D2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 25/1 13:15BK31820Oranje Zwart E3 - Rood-Wit E3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 13:15BK35122Oranje Zwart F1 - Unitas / Perspectief F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 13:15BK35084Oranje Zwart F2 - Sparta F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 20:00WK11165Oranje Zwart 1 - ROG 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 18:40WK13918Oranje Zwart 2 - Drachten / van der Wiel 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 14:20WK14976Achilles 2 - Oranje Zwart 3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 1/2 14:10BK36761Rood-Wit 3 - Oranje Zwart 4Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 1/2 12:10BK15022Wit-Blauw / Green Organics 4 - Oranje Zwart 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 16:15BK16058Oranje Zwart 7 - Unitas / Perspectief 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 17:25BK17536Oranje Zwart A1 - DOS Kampen / Veltman A2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 13:00BK19768DOS Kampen / Veltman B2 - Oranje Zwart B1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/2 14:15BK36127Oranje Zwart C2 - Elburg C2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 15:15BK26260Oranje Zwart D1 - DOS Kampen / Veltman D2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 10:00BK25845Wit-Blauw / Green Organics D3 - Oranje Zwart D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/2 09:00BK30592Exakwa E1 - Oranje Zwart E1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 1/2 09:00BK30553Exakwa E5 - Oranje Zwart E2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 1/2 13:15BK29184Oranje Zwart E3 - Exakwa E3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 13:15BK34620Oranje Zwart F1 - Wit-Blauw / Green Organics F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 13:15BK34581Oranje Zwart F2 - Exakwa F1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 20:40BK38074Rood-Wit MW1 - Oranje Zwart MW1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 8/2 15:30WK12084Harich 1 - Oranje Zwart 1De Trime in Balkhistorieroute
za 8/2 14:15WK15544Harich 2 - Oranje Zwart 2De Trime in Balkhistorieroute
za 8/2 20:00WK15495Oranje Zwart 3 - Elko 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 16:15BK15112Oranje Zwart 6 - KIOS '45 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 18:35BK36762Oranje Zwart 4 - Dindoa 7ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 17:25BK15119Oranje Zwart 5 - d'Ommerdieck 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 14:10BK16587Emmeloord 3 - Oranje Zwart 7Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 8/2 15:15BK21018Oranje Zwart B1 - Juventa B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 14:15BK20561Oranje Zwart B2 - Rood-Wit B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 13:00BK23210Sparta C2 - Oranje Zwart C1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 8/2 12:00BK26923ASVD | PV Systems D2 - Oranje Zwart D1‘t Dok in DrontenPatrick Schoutenhistorieroute
za 8/2 13:15BK31321Oranje Zwart E1 - ASVD | PV Systems E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 13:15BK31303Oranje Zwart E2 - ASVD | PV Systems E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 8/2 09:00BK31386Exakwa E6 - Oranje Zwart E3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 8/2 09:00BK35150Dindoa F1 - Oranje Zwart F1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 8/2 09:00BK35165Dindoa F2 - Oranje Zwart F2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 11:40BK15187Hellas '63 3 - Oranje Zwart 5De Brake in Nunspeethistorieroute
za 15/2 16:00BK17654Sparta A2 - Oranje Zwart A1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 15/2 14:00BK21687Oranje Zwart C2 - d'Ommerdieck C1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 15/2 12:15BK35288Regio '72 F1 - Oranje Zwart F1De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 15/2 10:00BK35356Unitas / Perspectief F3 - Oranje Zwart F2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
di 18/2 20:00BK38004Oranje Zwart MW1 - Sparta MW3De Prinsenhof in Hasselthistorieroute

Team TV
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 20:00WK10497Oranje Zwart 1 - DTG 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 18:35WK12701Oranje Zwart 2 - CSL 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 15:25BK15247EKC 2000 3 - Oranje Zwart 6Bargeres in Emmenhistorieroute
za 29/2 16:15BK36763Amicitia 5 - Oranje Zwart 4De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 29/2 19:25BK16704Exakwa 4 - Oranje Zwart 7De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 29/2 17:15BK17280Oranje Zwart A1 - Sparta A2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 13:00BK20182SDO B1 - Oranje Zwart B1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 29/2 12:00BK19749Dindoa B3 - Oranje Zwart B2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 29/2 16:15BK23833Oranje Zwart C1 - DOS '46 C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 11:00BK27053Exakwa D5 - Oranje Zwart D1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 29/2 15:15BK25072Oranje Zwart D2 - Elburg D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 13:15BK29404Oranje Zwart E1 - Elburg E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 13:15BK29384Oranje Zwart E2 - Elburg E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 29/2 14:15BK27525Oranje Zwart E3 - DOS Kampen / Veltman E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
di 3/3 21:00BK38498Oranje Zwart MW1 - Joure MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 7/3 20:00WK11278Noordenveld 1 - Oranje Zwart 1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 7/3 18:15WK14145Ritola 3 - Oranje Zwart 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 7/3 17:40WK16237Juventa 4 - Oranje Zwart 3De Beek in Hardenberghistorieroute
za 7/3 17:30BK16654Oranje Zwart 6 - NKC '51 6ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/3 18:45BK16660Oranje Zwart 5 - Dindoa 8ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/3 16:15BK15200Oranje Zwart 7 - ASVD | PV Systems 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/3 15:15BK21057Oranje Zwart B1 - Rigtersbleek / Cottus B1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/3 10:00BK23309Wit-Blauw / Green Organics C2 - Oranje Zwart C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 7/3 14:15BK25145Oranje Zwart D1 - Sparta D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 7/3 11:00BK26936Exakwa D7 - Oranje Zwart D2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 7/3 11:00BK32344Sparta E1 - Oranje Zwart E1Het Anker in Zwollehistorieroute
za 7/3 10:00BK32286Emmeloord E2 - Oranje Zwart E2Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 20:50BK37748DOS Kampen / Veltman MW1 - Oranje Zwart MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/3 20:00WK11316Oranje Zwart 1 - De Granaet 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 18:35WK14184Oranje Zwart 2 - De Granaet 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 17:20WK16462Oranje Zwart 3 - Zwart Wit 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 14:10BK36765Devinco 3 - Oranje Zwart 4De Scheg in Deventerhistorieroute
za 14/3 15:10BK16741Rood-Wit 4 - Oranje Zwart 7Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 14/3 11:00BK20214Wit-Blauw / Green Organics B1 - Oranje Zwart B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 15:00BK20193Exakwa B3 - Oranje Zwart B2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 14/3 16:15BK22647Oranje Zwart C1 - ASVD | PV Systems C2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 15:15BK22657Oranje Zwart C2 - DOS Kampen / Veltman C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 14:15BK27110Oranje Zwart D2 - Hellas '63 D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 13:15BK32585Oranje Zwart E1 - Rood-Wit E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 13:15BK32564Oranje Zwart E2 - Sparta E3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 13:15BK29544Oranje Zwart E3 - Elburg E4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 12:00BK35358Rood-Wit F1 - Oranje Zwart F1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 21:00BK38590Sparta MW3 - Oranje Zwart MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 21/3 20:00WK11392Oranje Zwart 1 - Flamingo's 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 18:40WK14321Oranje Zwart 2 - Flamingo's 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 14:00WK14419SDO 2 - Oranje Zwart 3De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 21/3 16:25BK16457Sparta 5 - Oranje Zwart 6Windesheim in Zwollehistorieroute
za 21/3 17:30BK36793Oranje Zwart 4 - Elburg 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 16:20BK16443DOS Kampen / Veltman 4 - Oranje Zwart 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 16:15BK17791Oranje Zwart A1 - Wit-Blauw / Green Organics A1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 15:15BK20906Oranje Zwart B2 - Elburg B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 15:00BK22365Exakwa C3 - Oranje Zwart C1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 21/3 13:00BK21620Rood-Wit C3 - Oranje Zwart C2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 21/3 14:15BK26794Oranje Zwart D1 - Rood-Wit D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 10:00BK25367DOS Kampen / Veltman D3 - Oranje Zwart D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/3 10:00BK29891Wit-Blauw / Green Organics E1 - Oranje Zwart E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 10:00BK29840Wit-Blauw / Green Organics E3 - Oranje Zwart E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 13:15BK29723Oranje Zwart E3 - Sparta E5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 13:15BK35068Oranje Zwart F1 - De Meeuwen F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 13:15BK35036Oranje Zwart F2 - DOS Kampen / Veltman F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
di 24/3 20:00BK38216Oranje Zwart MW1 - Emmeloord MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 28/3 18:50WK11477Hoogkerk 1 - Oranje Zwart 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 17:30WK14478Hoogkerk 2 - Oranje Zwart 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 18:45WK14458Oranje Zwart 3 - Thrianta 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 16:15BK14563Oranje Zwart 6 - TOP 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 14:45BK36766d'Ommerdieck 1 - Oranje Zwart 4Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 28/3 17:25BK14390Oranje Zwart 5 - Devinco 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 15:10BK14380DOS Kampen / Veltman 5 - Oranje Zwart 7De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 10:30BK17862Hellas '63 A1 - Oranje Zwart A1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 28/3 13:05BK20096KIOS '45 B1 - Oranje Zwart B1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 28/3 14:00BK20080Rood-Wit B2 - Oranje Zwart B2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 28/3 15:15BK36121Oranje Zwart C2 - ASVD | PV Systems C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 14:15BK25427Oranje Zwart D2 - Exakwa D6ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/3 09:00BK29923Rood-Wit E3 - Oranje Zwart E3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 28/3 09:00BK32809Unitas / Perspectief F2 - Oranje Zwart F1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 28/3 11:00BK32798Sparta F2 - Oranje Zwart F2Windesheim in Zwollehistorieroute