Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Nic. in Groningen

219 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 30/11 19:45BK32495Hoogkerk / Nic. MW1 - Noordenveld MW1Blaashal in Groningen
za 3/12 15:30WK12746Nic. 2 - Harich 2Alfa College in GroningenJ. de Boer
za 3/12 14:15WK12744Nic. 3 - Amicitia 2Alfa College in GroningenH. Brouwer
za 3/12 18:25WK17504Hoogkerk / Nic. 5 - CSL 4Blaashal in Groningen
za 3/12 16:50WK15345Hoogkerk / Nic. A1 - Amicitia A1Blaashal in Groningen
za 3/12 15:05BK34932Stadskanaal '74 A1 - Hoogkerk / Nic. A2De Spont in Stadskanaal
za 3/12 15:30WK19134Hoogkerk / Nic. B1 - CSL B1Blaashal in Groningen
za 3/12 10:30BK25579Invicta / Frigro B1 - Hoogkerk / Nic. B2Van der Bijhal in Kollum
za 3/12 14:30BK24881Hoogkerk / Nic. C1 - AVO C1Blaashal in Groningen
za 3/12 13:20BK23071Hoogkerk / Nic. C2 - De Pein C1Blaashal in Groningen
za 3/12 12:10BK34872Hoogkerk / Nic. D2 - Wez Handich / Dow D1Blaashal in Groningen
za 3/12 12:00BK22301De Wâlden D1 - Hoogkerk / Nic. D1De Hege Walden in Oentsjerk
za 3/12 11:00BK15424Hoogkerk / Nic. E1 - Sparta E1Blaashal in Groningen
za 3/12 11:00BK15450Hoogkerk / Nic. E2 - Ritola E1Blaashal in Groningen
za 3/12 10:00BK15410Hoogkerk / Nic. E3 - Sparta E2Blaashal in Groningen
zo 4/12 15:30WK10256Nic. 1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1Alfa College in GroningenL. Hut
zo 4/12 13:55WK13216Nic. 4 - Hoogkerk | Schelwald Optiek 3Alfa College in GroningenS. Woudstra
zo 4/12 12:45BK12527Nic. 6 - Club Brothers 2Alfa College in Groningen
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 7/12 18:30BK22367Hoogkerk / Nic. D1 - Flamingo's D1Blaashal in Groningen
do 8/12 20:45BK32466DWA / Argo MW1 - Hoogkerk / Nic. MW1Ripperdahal in Winsum gn
do 8/12 20:30BK32595SF Deinum MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Schatzenburg in Menaldum
za 10/12 17:00WK12778Nic. 2 - De Granaet 2Alfa College in GroningenAR. Dalmolen
za 10/12 15:45WK12776Nic. 3 - AKC 2Alfa College in GroningenH. Kortstra
za 10/12 14:30WK13278Nic. 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Alfa College in GroningenLars Salomons
za 10/12 13:15WK15361Hoogkerk / Nic. A1 - Heerenveen A1Blaashal in GroningenA. Wiering
za 10/12 12:00BK34933Hoogkerk / Nic. A2 - Invicta / Frigro A2Blaashal in Groningen
za 10/12 14:30WK19193De Wâlden B1 - Hoogkerk / Nic. B1De Hege Walden in Oentsjerk
za 10/12 11:00BK26988Hoogkerk / Nic. B2 - Harkema B1Blaashal in Groningen
za 10/12 13:00BK23262WSS C1 - Hoogkerk / Nic. C1MFC De Binding in Oude Pekela
za 10/12 10:50BK22412WIK '34 D1 - Hoogkerk / Nic. D1De Boppeslach in Damwoude
za 10/12 15:30BK16063Noordenveld E1 - Hoogkerk / Nic. E1De Hullen in Roden
za 10/12 15:30BK16043Noordenveld E2 - Hoogkerk / Nic. E3De Hullen in Roden
zo 11/12 15:30WK10264Nic. 1 - Wageningen 1Alfa College in GroningenCP. Mantel
zo 11/12 13:10WK16969KIOS 3 - Hoogkerk / Nic. 5Buddingehof in Ruinerwold
zo 11/12 16:00BK10850Korwi 1 - Nic. 6Stadspark in Winschoten
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 14/12 20:55BK32469Hoogkerk / Nic. MW1 - Thrianta MW1Blaashal in Groningen
wo 14/12 19:45BK32599Hoogkerk / Nic. MW2 - DFS MW1Blaashal in Groningen
za 17/12 20:40WK10267AVO 1 - Nic. 1Marsdijk in Assen
za 17/12 20:50WK12796Ritola 3 - Nic. 2De Zwet in Zuidlaren
za 17/12 18:15WK12794Ritola 2 - Nic. 3De Zwet in ZuidlarenGH. vd Veen
za 17/12 17:20WK13308De Wâlden 3 - Nic. 4De Hege Walden in Oentsjerk
za 17/12 17:10WK15369AVO A2 - Hoogkerk / Nic. A1Marsdijk in AssenHenk Schuitema
za 17/12 13:00BK34934Noordenveld A1 - Hoogkerk / Nic. A2De Hullen in Roden
za 17/12 16:00WK19194Hoogkerk / Nic. B1 - SIOS B1Blaashal in Groningen
za 17/12 14:30BK25786Sparta B1 - Hoogkerk / Nic. B2MFC de Molenstreek in Zevenhuizen gn
za 17/12 13:50BK23439Hoogkerk / Nic. C1 - Ritola C1Blaashal in Groningen
za 17/12 12:05BK23330Wez Handich / Dow C2 - Hoogkerk / Nic. C2Dûnoard in Houtigehage
za 17/12 12:40BK20576Hoogkerk / Nic. D2 - WSS D2Blaashal in Groningen
za 17/12 14:55BK21883Hoogkerk / Nic. D1 - Drachten | van der Wiel D1Blaashal in Groningen
za 17/12 11:30BK16132Hoogkerk / Nic. E1 - WSS E1Blaashal in Groningen
za 17/12 11:30BK16160Hoogkerk / Nic. E2 - AVO E2Blaashal in Groningen
za 17/12 10:30BK16117Hoogkerk / Nic. E3 - Korwi E1Blaashal in Groningen
zo 18/12 13:40BK10851Nic. 6 - Donkerbroek / VZK 3Blaashal in Groningen
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
za 7/1 17:00BK23847Ritola C1 - Hoogkerk / Nic. C1De Zwet in Zuidlaren
za 7/1 15:00BK20174Ritola D2 - Hoogkerk / Nic. D2De Zwet in Zuidlaren
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 11/1 19:45BK32470ROG / DWA MW2 - Hoogkerk / Nic. MW1Blaashal in Groningen
vr 13/1 19:30BK32600Altijd Kwiek MW2 - Hoogkerk / Nic. MW2De Skans in Gorredijk
za 14/1 20:00WK10322Nic. 1 - KVS | Groeneveld Keukens 1Alfa College in Groningen
za 14/1 18:30WK13002Nic. 2 - De Parabool 2Alfa College in Groningen
za 14/1 17:15WK13000Nic. 3 - KVW '22 2Alfa College in Groningen
za 14/1 16:00WK13726Nic. 4 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3Alfa College in Groningen
za 14/1 13:45WK15477Hoogkerk / Nic. A1 - Dindoa A1Blaashal in Groningen
za 14/1 12:20BK34935Hoogkerk / Nic. A2 - Vitesse A1Blaashal in Groningen
za 14/1 14:00WK19147ASVD B1 - Hoogkerk / Nic. B1‘t Dok in Dronten
za 14/1 11:15BK25464Hoogkerk / Nic. B2 - Ritola B2Blaashal in Groningen
za 14/1 10:15BK24548Hoogkerk / Nic. C2 - KVW '22 C1Blaashal in Groningen
za 14/1 10:00BK15543AVO E1 - Hoogkerk / Nic. E1Kloosterveste in Assen
za 14/1 13:00BK15550Donkerbroek / VZK E1 - Hoogkerk / Nic. E2Boekhorst in Oosterwolde
za 14/1 14:15BK15542SDO E1 - Hoogkerk / Nic. E3Sporthal in Schoonoord
zo 15/1 10:30WK17039KVW '22 5 - Hoogkerk / Nic. 5Topsporthal in Leek
zo 15/1 10:55BK10852Goorecht 1 - Nic. 6Kalkwijckhal in Hoogezand
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 18/1 19:15BK32601MN en W MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Heechfinne in Ferwert
do 19/1 19:30BK32471Ritola MW1 - Hoogkerk / Nic. MW1De Zwet in Zuidlaren
za 21/1 20:00WK10278Nic. 1 - Sparta 1Alfa College in Groningen
za 21/1 18:30WK12834Nic. 2 - Drachten | van der Wiel 3Alfa College in Groningen
za 21/1 17:15WK12832Nic. 3 - Apeldoorn 2Alfa College in Groningen
za 21/1 16:00WK13387Nic. 4 - CSL 3Alfa College in Groningen
za 21/1 15:00WK15389Hoogkerk / Nic. A1 - Apeldoorn A1Blaashal in Groningen
za 21/1 13:30BK34936Hoogkerk / Nic. A2 - SDO A1Blaashal in Groningen
za 21/1 16:30WK19221Hoogkerk / Nic. B1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B1Blaashal in Groningen
za 21/1 12:10BK20780Hoogkerk / Nic. D2 - Vitesse D1Blaashal in Groningen
za 21/1 09:50BK21631DTL D1 - Hoogkerk / Nic. D1De Ynset in Holwerd
za 21/1 11:00BK16463Hoogkerk / Nic. E2 - Vitesse E1Blaashal in Groningen
za 21/1 10:00BK16422Hoogkerk / Nic. E3 - AVO E3Blaashal in Groningen
zo 22/1 14:00WK17055Wez Handich / Dow 5 - Hoogkerk / Nic. 5Dûnoard in Houtigehage

Alles voor je sport!
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 25/1 19:45BK32497Hoogkerk / Nic. MW1 - Vitesse MW1Blaashal in Groningen
wo 25/1 20:55BK32621Hoogkerk / Nic. MW2 - Invicta / Frigro MW1Blaashal in Groningen
za 28/1 19:30WK10326SDO | Fiable 1 - Nic. 1De Schulenburch in Kamerik
za 28/1 18:00WK13013De Wâlden 2 - Nic. 2De Hege Walden in Oentsjerk
za 28/1 17:30WK13019NKC '51 2 - Nic. 3Het Ravijn in Nijverdal
za 28/1 13:40WK15486Unitas | Perspectief A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Sypel in Harderwijk
za 28/1 13:15BK34937DWA / Argo A2 - Hoogkerk / Nic. A2Ripperdahal in Winsum gn
za 28/1 16:00WK19243Exakwa B1 - Hoogkerk / Nic. B1De Koploper in Lelystad
za 28/1 12:30BK26743Hoogkerk / Nic. B2 - DTS B1Blaashal in Groningen
za 28/1 11:30BK25018Hoogkerk / Nic. C1 - DWA / Argo C1Blaashal in Groningen
za 28/1 10:30BK20865Hoogkerk / Nic. D1 - De Waterpoort D1Blaashal in Groningen
za 28/1 10:30BK16600KVW '22 E1 - Hoogkerk / Nic. E1De Gaveborg in Oostwold
za 28/1 10:30BK16602OKO | Bies E1 - Hoogkerk / Nic. E2De Veste in Opende
za 28/1 09:00BK16628KVW '22 E2 - Hoogkerk / Nic. E3Topsporthal in Leek
zo 29/1 14:30WK13755WSS 2 - Nic. 4MFC De Binding in Oude Pekela
zo 29/1 12:40WK17545Hoogkerk / Nic. 5 - De Pein 3Blaashal in Groningen
zo 29/1 11:30BK34425Nic. 6 - De Pein 4Blaashal in Groningen
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 1/2 19:45BK32604Hoogkerk / Nic. MW2 - WIK '34 MW1Blaashal in Groningen
za 4/2 20:00WK10314Nic. 1 - De Meervogels 1Alfa College in Groningen
za 4/2 18:30WK12972Nic. 2 - CSL 2Alfa College in Groningen
za 4/2 17:15WK12970Nic. 3 - ZKC '19 2Alfa College in Groningen
za 4/2 15:00WK15461Hoogkerk / Nic. A1 - De Meeuwen A1Blaashal in Groningen
za 4/2 16:30WK19244Hoogkerk / Nic. B1 - Drachten | van der Wiel B1Blaashal in Groningen
za 4/2 13:40BK23712Hoogkerk / Nic. C1 - Noordenveld C1Blaashal in Groningen
za 4/2 12:35BK24373Hoogkerk / Nic. C2 - Sparta C1Blaashal in Groningen
za 4/2 11:30BK20929Hoogkerk / Nic. D2 - TFS D1Blaashal in Groningen
za 4/2 10:30BK16672Hoogkerk / Nic. E1 - Zunobri E1Blaashal in Groningen
za 4/2 10:30BK16702Hoogkerk / Nic. E2 - Zunobri E2Blaashal in Groningen
zo 5/2 14:30WK13665Nic. 4 - LDODK | Rinsma Fashion 4Blaashal in Groningen
zo 5/2 13:20WK17121Hoogkerk / Nic. 5 - OKO | Bies 3Blaashal in Groningen
zo 5/2 12:10BK10854Nic. 6 - Noordenveld 5Blaashal in Groningen
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
di 7/2 20:15BK32493Noordenveld MW1 - Hoogkerk / Nic. MW1De Hullen in Roden
za 11/2 16:55WK12862Harich 2 - Nic. 2De Trime in Balk
za 11/2 18:40WK12866Amicitia 2 - Nic. 3De Stamper in Vriezenveen
za 11/2 14:10WK17469CSL 4 - Hoogkerk / Nic. 5It Gryn in Stiens
za 11/2 17:10WK15403Amicitia A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Stamper in Vriezenveen
za 11/2 15:30BK34938Hoogkerk / Nic. A2 - Stadskanaal '74 A1Blaashal in Groningen
za 11/2 12:00WK19406CSL B1 - Hoogkerk / Nic. B1It Gryn in Stiens
za 11/2 14:20BK27155Hoogkerk / Nic. B2 - Invicta / Frigro B1Blaashal in Groningen
za 11/2 12:00BK24791AVO C1 - Hoogkerk / Nic. C1Kloosterveste in Assen
za 11/2 12:30BK23738De Pein C1 - Hoogkerk / Nic. C2Dûnoard in Houtigehage
za 11/2 09:20BK34877Wez Handich / Dow D1 - Hoogkerk / Nic. D2Dûnoard in Houtigehage
za 11/2 13:15BK22184Hoogkerk / Nic. D1 - De Wâlden D1Blaashal in Groningen
za 11/2 10:00BK18585Sparta E1 - Hoogkerk / Nic. E1MFC de Molenstreek in Zevenhuizen gn
za 11/2 17:00BK18621Ritola E1 - Hoogkerk / Nic. E2De Zwet in Zuidlaren
za 11/2 11:00BK18584Sparta E2 - Hoogkerk / Nic. E3MFC de Molenstreek in Zevenhuizen gn
zo 12/2 14:30WK10286Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1 - Nic. 1De Twine in Grou/Reduzum
zo 12/2 13:40WK13451Hoogkerk | Schelwald Optiek 3 - Nic. 4Blaashal in Groningen
zo 12/2 12:20BK12532Club Brothers 2 - Nic. 6Blaashal in Groningen
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 15/2 19:45BK32461Hoogkerk / Nic. MW1 - DWA / Argo MW1Blaashal in Groningen
wo 15/2 20:55BK32587Hoogkerk / Nic. MW2 - SF Deinum MW1Blaashal in Groningen
za 18/2 17:20WK12715De Granaet 2 - Nic. 2Tolhuispark in Dokkum
za 18/2 18:30WK12716AKC 2 - Nic. 3Sluiskade in Almelo
za 18/2 18:10WK13155Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - Nic. 4Nije Westermar in Burgum
za 18/2 16:50WK15328Heerenveen A1 - Hoogkerk / Nic. A1Blauw-Wit hal in Heerenveen
za 18/2 14:15BK34939Invicta / Frigro A2 - Hoogkerk / Nic. A2Van der Bijhal in Kollum
za 18/2 15:40WK19491Hoogkerk / Nic. B1 - De Wâlden B1Blaashal in Groningen
za 18/2 12:00BK26417Harkema B1 - Hoogkerk / Nic. B2De Fugelkamp in Harkema
za 18/2 14:30BK22910Hoogkerk / Nic. C1 - WSS C1Blaashal in Groningen
za 18/2 13:20BK21527Hoogkerk / Nic. D1 - WIK '34 D1Blaashal in Groningen
za 18/2 12:00BK19586Hoogkerk / Nic. E1 - Noordenveld E1Blaashal in Groningen
za 18/2 11:00BK19570Hoogkerk / Nic. E3 - Noordenveld E2Blaashal in Groningen
zo 19/2 14:30WK10248Wageningen 1 - Nic. 1Het Binnenveld in Wageningen
zo 19/2 15:00WK16863Hoogkerk / Nic. 5 - KIOS 3Blaashal in Groningen
zo 19/2 13:40BK10845Nic. 6 - Korwi 1Blaashal in Groningen
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
za 25/2 17:15BK26016Flamingo's B2 - Hoogkerk / Nic. B2De Houtmoune in Buitenpost
za 25/2 16:15BK22109Flamingo's D1 - Hoogkerk / Nic. D1De Houtmoune in Buitenpost
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
za 4/3 11:00BK26435Ritola B2 - Hoogkerk / Nic. B2De Zwet in Zuidlaren
za 4/3 14:05BK24653Zunobri C1 - Hoogkerk / Nic. C2Quicksilver S in Zuidhorn
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
di 7/3 21:00BK32607DFS MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Nije Westermar in Burgum
wo 8/3 20:15BK32477Thrianta MW1 - Hoogkerk / Nic. MW1Activum in Hoogeveen
za 11/3 20:00WK10334Nic. 1 - AVO 1Alfa College in Groningen
za 11/3 18:30WK13048Nic. 2 - Ritola 3Alfa College in Groningen
za 11/3 17:15WK13046Nic. 3 - Ritola 2Alfa College in Groningen
za 11/3 16:00WK13819Nic. 4 - De Wâlden 3Alfa College in Groningen
za 11/3 14:00WK15501Hoogkerk / Nic. A1 - AVO A2Blaashal in Groningen
za 11/3 12:40BK34940Hoogkerk / Nic. A2 - Noordenveld A1Blaashal in Groningen
za 11/3 13:10WK19415SIOS B1 - Hoogkerk / Nic. B1De Oolde Steense in Wolvega
za 11/3 11:35BK27187Hoogkerk / Nic. B2 - Sparta B1Blaashal in Groningen
za 11/3 10:30BK24817Hoogkerk / Nic. C2 - Wez Handich / Dow C2Blaashal in Groningen
za 11/3 14:00BK22233WSS D2 - Hoogkerk / Nic. D2MFC De Binding in Oude Pekela
za 11/3 13:15BK22753Drachten | van der Wiel D1 - Hoogkerk / Nic. D1SNIJ Noord Hal in Drachten
za 11/3 13:00BK18732WSS E1 - Hoogkerk / Nic. E1MFC De Binding in Oude Pekela
za 11/3 10:00BK18774AVO E2 - Hoogkerk / Nic. E2Kloosterveste in Assen
za 11/3 10:00BK18745Korwi E1 - Hoogkerk / Nic. E3Stadspark in Winschoten
zo 12/3 12:30BK10856Donkerbroek / VZK 3 - Nic. 6Boekhorst in Oosterwolde
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 15/3 20:55BK32478Hoogkerk / Nic. MW1 - ROG / DWA MW2Blaashal in Groningen
wo 15/3 19:45BK32608Hoogkerk / Nic. MW2 - Altijd Kwiek MW2Blaashal in Groningen
za 18/3 19:15WK10294KVS | Groeneveld Keukens 1 - Nic. 1De Blinkerd in Scheveningen
za 18/3 16:45WK12895De Parabool 2 - Nic. 2ACLO/Paddepoel in Groningen
za 18/3 18:30WK12896KVW '22 2 - Nic. 3Topsporthal in Leek
za 18/3 19:30WK13501Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3 - Nic. 4De Twine in Grou/Reduzum
za 18/3 14:10WK15420Dindoa A1 - Hoogkerk / Nic. A1Dindoa-hal in Ermelo
za 18/3 15:50BK34941Vitesse A1 - Hoogkerk / Nic. A2Drenthehal in Beilen
za 18/3 15:30WK19331Hoogkerk / Nic. B1 - ASVD B1Blaashal in Groningen
za 18/3 14:30BK23926KVW '22 C1 - Hoogkerk / Nic. C2Topsporthal in Leek
za 18/3 14:20BK21598Hoogkerk / Nic. D2 - Ritola D2Blaashal in Groningen
za 18/3 13:05BK17698Hoogkerk / Nic. E1 - AVO E1Blaashal in Groningen
za 18/3 13:05BK17722Hoogkerk / Nic. E2 - Donkerbroek / VZK E1Blaashal in Groningen
za 18/3 12:00BK17685Hoogkerk / Nic. E3 - SDO E1Blaashal in Groningen
zo 19/3 15:00WK17179Hoogkerk / Nic. 5 - KVW '22 5Blaashal in Groningen
zo 19/3 13:40BK10857Nic. 6 - Goorecht 1Blaashal in Groningen
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
wo 22/3 19:45BK32480Hoogkerk / Nic. MW1 - Ritola MW1Blaashal in Groningen
wo 22/3 20:55BK32609Hoogkerk / Nic. MW2 - MN en W MW1Blaashal in Groningen
za 25/3 17:40WK10346Sparta 1 - Nic. 1Victorium in Zwolle
za 25/3 15:00WK13094Drachten | van der Wiel 3 - Nic. 2SNIJ Noord Hal in Drachten
za 25/3 17:05WK13088Apeldoorn 2 - Nic. 3Zuiderpark in Apeldoorn
za 25/3 16:40WK13902CSL 3 - Nic. 4It Gryn in Stiens
za 25/3 15:25WK15525Apeldoorn A1 - Hoogkerk / Nic. A1Zuiderpark in Apeldoorn
za 25/3 14:15BK34942SDO A1 - Hoogkerk / Nic. A2Sporthal in Schoonoord
za 25/3 14:25WK19290Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B1 - Hoogkerk / Nic. B1De Twine in Grou/Reduzum
za 25/3 14:45BK21284Vitesse D1 - Hoogkerk / Nic. D2Drenthehal in Beilen
za 25/3 11:00BK21317Hoogkerk / Nic. D1 - DTL D1Blaashal in Groningen
za 25/3 13:45BK17259Vitesse E1 - Hoogkerk / Nic. E2Drenthehal in Beilen
za 25/3 10:00BK17263AVO E3 - Hoogkerk / Nic. E3Kloosterveste in Assen
zo 26/3 13:40WK17210Hoogkerk / Nic. 5 - Wez Handich / Dow 5Blaashal in Groningen
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechter
di 28/3 20:00BK32482Vitesse MW1 - Hoogkerk / Nic. MW1Drenthehal in Beilen
di 28/3 21:30BK32610Invicta / Frigro MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Van der Bijhal in Kollum
za 1/4 20:00WK10302Nic. 1 - SDO | Fiable 1Alfa College in Groningen
za 1/4 18:30WK12927Nic. 2 - De Wâlden 2Alfa College in Groningen
za 1/4 17:15WK12925Nic. 3 - NKC '51 2Alfa College in Groningen
za 1/4 15:00WK15437Hoogkerk / Nic. A1 - Unitas | Perspectief A1Blaashal in Groningen
za 1/4 13:30BK34943Hoogkerk / Nic. A2 - DWA / Argo A2Blaashal in Groningen
za 1/4 12:20WK19315Hoogkerk / Nic. B1 - Exakwa B1Blaashal in Groningen
za 1/4 12:00BK26342DTS B1 - Hoogkerk / Nic. B2De Fugelkamp in Harkema
za 1/4 13:50BK24051DWA / Argo C1 - Hoogkerk / Nic. C1Ripperdahal in Winsum gn
za 1/4 11:10BK24103Hoogkerk / Nic. C2 - Zunobri C1Blaashal in Groningen
za 1/4 14:45BK21499De Waterpoort D1 - Hoogkerk / Nic. D1Schuttersveld in Sneek
za 1/4 09:00BK17536Hoogkerk / Nic. E1 - KVW '22 E1Blaashal in Groningen
za 1/4 10:00BK17559Hoogkerk / Nic. E2 - OKO | Bies E1Blaashal in Groningen
za 1/4 09:00BK17520Hoogkerk / Nic. E3 - KVW '22 E2Blaashal in Groningen
zo 2/4 14:00WK13573Nic. 4 - WSS 2Blaashal in Groningen
zo 2/4 13:30WK17253De Pein 3 - Hoogkerk / Nic. 5Dûnoard in Houtigehage
zo 2/4 12:20BK34431De Pein 4 - Nic. 6Dûnoard in Houtigehage