Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Lintjo in Oldeberkoop

131 wedstrijden geselecteerd

week 49 : van dinsdag 30 november 2021 t/m maandag 6 december 2021
za 4/12 16:20WK10116Emmeloord 1 - Lintjo 1Bosbadhal in EmmeloordM. van Dijkhistorieroute
za 4/12 18:30WK16655SCO | Motip Dupli 4 - Lintjo 2De Oolde Steense in WolvegaH. Sikkemahistorieroute
za 4/12 14:20BK25692Harich B1 - Lintjo B1De Trime in Balkhistorieroute
za 4/12 12:00BK23158Lintjo C1 - SIOS C2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 4/12 11:00BK22322Lintjo D1 - LDODK | Rinsma Fashion D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 4/12 10:00BK15481Lintjo E1 - Harich E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 4/12 10:00BK15465Lintjo E2 - WWMD E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 4/12 10:10BK14323WWC F1 - Lintjo F2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
zo 5/12 10:10BK10809Lintjo 3 - Club Brothers 4MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 5/12 11:20BK10850Lintjo 4 - KIOS 4MFA in Oldeberkoophistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
za 11/12 16:30WK10321Pallas '08 1 - Lintjo 1Camminghahal in LeeuwardenAF. vd Meerhistorieroute
za 11/12 16:30WK16660SDO 2 - Lintjo 2De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 11/12 12:30BK20455Westergo D2 - Lintjo D1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 11/12 09:00BK16028Mid-Fryslân | Jansma Burdaard E1 - Lintjo E1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
za 11/12 10:30BK16087SIOS E1 - Lintjo E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 11/12 10:00BK16071Harich E2 - Lintjo E3De Trime in Balkhistorieroute
za 11/12 09:45BK13244Noveas F1 - Lintjo F1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 11/12 13:00BK34648De Waterpoort F1 - Lintjo F2Schuttersveld in Sneekhistorieroute
zo 12/12 10:00BK10812Lintjo 3 - Donkerbroek / VZK 4MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
za 18/12 20:15WK10483Lintjo 1 - Boelenslaan / It Fean 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 19:00WK16662Lintjo 2 - AVO 6MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 12:25BK25922DTG B1 - Lintjo B1De Trime in Balkhistorieroute
za 18/12 16:10BK23484Kinea C1 - Lintjo C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/12 11:00BK20686Lintjo D1 - Drachten | van der Wiel D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 09:00BK16163Lintjo E1 - Heerenveen E4MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 09:00BK16148Lintjo E2 - Heerenveen E3MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 10:00BK16102Lintjo E3 - Westergo E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/12 10:00BK13431Lintjo F1 - SIOS F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 19/12 11:40BK10814Dow / Wez Handich 7 - Lintjo 3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 19/12 13:00BK10855Vefo 1 - Lintjo 4N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
za 15/1 18:00WK11253Westergo 1 - Lintjo 1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 15/1 16:00WK16679Elko 2 - Lintjo 2De Brug in Elimhistorieroute
za 15/1 15:00BK25578Lintjo B1 - LDODK | Rinsma Fashion B2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 15/1 14:00BK24415Lintjo C1 - LDODK | Rinsma Fashion C2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 15/1 10:00BK20750Joure D1 - Lintjo D1Sportfun in Jourehistorieroute
za 15/1 09:15BK15557WWC E1 - Lintjo E1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 15/1 10:30BK15510SIOS E2 - Lintjo E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 16/1 10:00BK10869Lintjo 4 - Roreko 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 20:15WK11206Lintjo 1 - Spannum 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 19:00WK16678Lintjo 2 - Achilles 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 11:00BK27283Lintjo B1 - Wordt Kwiek B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 13:00BK23655Westergo C1 - Lintjo C1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 22/1 11:00BK20799Wez Warber en Fluch / Leeuwarden D1 - Lintjo D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 22/1 10:00BK16481Lintjo E1 - Leonidas E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 10:00BK16463Lintjo E2 - Leonidas E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 09:00BK16415Lintjo E3 - SCO | Motip Dupli E4MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 09:00BK14268Lintjo F1 - Heerenveen F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 22/1 10:00BK32174Kinea F2 - Lintjo F2MFA Aengwirden in Tjalleberdhistorieroute
zo 23/1 12:20BK10817Moedig Voorwaarts 1 - Lintjo 3Sporthal in Dwingeloohistorieroute
zo 23/1 13:50BK10857Koru 1 - Lintjo 4Sporthal in Dwingeloohistorieroute
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 15:15WK11785Joure 1 - Lintjo 1Sportfun in Jourehistorieroute
za 29/1 15:20WK16689DOS '46 4 - Lintjo 2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 29/1 15:00BK26960Lintjo B1 - SIOS B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 29/1 14:00BK25221Lintjo C1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard C2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 29/1 16:00BK16636Donkerbroek / VZK E1 - Lintjo E2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 29/1 16:00BK16561Donkerbroek / VZK E2 - Lintjo E3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 29/1 10:45BK14960Drachten | van der Wiel F1 - Lintjo F2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
zo 30/1 10:00BK10843Lintjo 3 - Wordt Kwiek 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 30/1 11:10BK10884Lintjo 4 - Korvesta 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 13:40WK11289WWC 1 - Lintjo 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 5/2 13:00BK26148Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B2 - Lintjo B1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 5/2 12:00BK24758Lintjo C1 - SCO | Motip Dupli C2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/2 11:00BK21004Lintjo D1 - Harich D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/2 10:00BK16718Lintjo E1 - De Waterpoort E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/2 09:00BK16701Lintjo E2 - Joure E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/2 10:00BK16657Lintjo E3 - Lemmer E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/2 09:00BK14373SCO | Motip Dupli F1 - Lintjo F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 5/2 09:00BK14367LDODK | Rinsma Fashion F2 - Lintjo F2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
zo 6/2 11:10BK10835Lintjo 3 - Vitesse 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 6/2 10:00BK10876Lintjo 4 - Samen Een 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 20:15WK11566Lintjo 1 - Emmeloord 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 12/2 19:00WK16684Lintjo 2 - SCO | Motip Dupli 4MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 12/2 11:00BK27391Lintjo B1 - Harich B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 12/2 12:00BK25260SIOS C2 - Lintjo C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 12/2 09:00BK22206LDODK | Rinsma Fashion D2 - Lintjo D1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 12/2 09:00BK18531Harich E1 - Lintjo E1De Trime in Balkhistorieroute
za 12/2 10:30BK18584WWMD E1 - Lintjo E2De Bining in Hemrikhistorieroute
za 12/2 10:00BK32179Lintjo F2 - Kinea F2MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 13/2 12:20BK10844Club Brothers 4 - Lintjo 3Blaashal in Groningenhistorieroute
zo 13/2 12:30BK10885KIOS 4 - Lintjo 4Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
week 7 : van dinsdag 15 februari 2022 t/m maandag 21 februari 2022
za 19/2 10:00BK14326Harich F1 - Lintjo F1De Trime in Balkhistorieroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
za 26/2 10:15BK26935Wordt Kwiek B1 - Lintjo B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 20:15WK10808Lintjo 1 - Pallas '08 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 19:00WK16669Lintjo 2 - SDO 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 11:00BK20056Lintjo D1 - Westergo D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 09:00BK19551Lintjo E1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 09:00BK19535Lintjo E2 - SIOS E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 10:00BK19498Lintjo E3 - Harich E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 10:00BK13806Lintjo F1 - Noveas F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 5/3 10:00BK34654Lintjo F2 - De Waterpoort F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 6/3 11:00BK10846Donkerbroek / VZK 4 - Lintjo 3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 18:40WK11942Boelenslaan / It Fean 1 - Lintjo 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 12/3 16:00WK16693AVO 6 - Lintjo 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 12/3 15:00BK27426Lintjo B1 - DTG B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 12/3 14:00BK23898Lintjo C1 - Kinea C1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 12/3 14:10BK21164Drachten | van der Wiel D2 - Lintjo D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 12/3 09:00BK18750Heerenveen E4 - Lintjo E1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 12/3 09:00BK18727Heerenveen E3 - Lintjo E2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 12/3 12:00BK18731Westergo E2 - Lintjo E3De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 12/3 09:45BK15176SIOS F1 - Lintjo F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 13/3 10:10BK10822Lintjo 3 - Dow / Wez Handich 7MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 13/3 11:20BK10861Lintjo 4 - Vefo 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 20:15WK12070Lintjo 1 - Westergo 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 19:00WK16696Lintjo 2 - Elko 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 13:00BK26607LDODK | Rinsma Fashion B2 - Lintjo B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 19/3 11:00BK25455LDODK | Rinsma Fashion C2 - Lintjo C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 19/3 11:00BK21225Lintjo D1 - Joure D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 10:00BK17738Lintjo E1 - WWC E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 09:00BK17684Lintjo E3 - SIOS E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 09:00BK15304Lintjo F1 - Harich F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 19/3 10:00BK15289Lintjo F2 - WWC F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 20/3 13:15BK10888Roreko 2 - Lintjo 4De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 12:35WK10988Spannum 1 - Lintjo 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 26/3 14:20WK16673Achilles 2 - Lintjo 2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 26/3 15:00BK25178Lintjo C1 - Westergo C1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 26/3 14:00BK21327Lintjo D1 - Wez Warber en Fluch / Leeuwarden D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 26/3 11:00BK17222Leonidas E1 - Lintjo E1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 26/3 11:00BK17207Leonidas E2 - Lintjo E2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 26/3 11:45BK17239SCO | Motip Dupli E4 - Lintjo E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 26/3 09:15BK14012Heerenveen F1 - Lintjo F1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
zo 27/3 11:10BK10842Lintjo 3 - Moedig Voorwaarts 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 27/3 10:00BK10883Lintjo 4 - Koru 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 20:15WK11027Lintjo 1 - Joure 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/4 19:00WK16674Lintjo 2 - DOS '46 4MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/4 14:40BK26507SIOS B1 - Lintjo B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/4 13:15BK23079Mid-Fryslân | Jansma Burdaard C2 - Lintjo C1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 2/4 10:00BK17575Lintjo E2 - Donkerbroek / VZK E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/4 11:00BK17526Lintjo E3 - Donkerbroek / VZK E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/4 10:00BK14040Lintjo F2 - Drachten | van der Wiel F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 3/4 10:30BK10807Wordt Kwiek 1 - Lintjo 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 3/4 11:00BK10848Korvesta 1 - Lintjo 4De Swanenburg in Coevordenhistorieroute