Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Lintjo in Oldeberkoop

42 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
do 27/9 20:00WK13351Ritola 4 - Lintjo 2De Zwet in ZuidlarenHenk Schuitemahistorieroute
do 27/9 20:00BK11198Sparta 5 - Lintjo 4Stadshagen in Zwollehistorieroute
vr 28/9 19:30BK15254Lintjo B1 - Thrianta B1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
vr 28/9 18:30BK18054Lintjo D2 - Roreko D1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 17:00BK11944Lintjo 4 - De Hoeve 4Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 15:30BK14035Lintjo A1 - Invicta / Frigro A2Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 12:00BK16481DOS '46 C2 - Lintjo C1Tussenboerslanden in Nijeveenhistorieroute
za 29/9 11:00BK18025Lintjo D1 - SCO D1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 09:00BK20278Heerenveen E1 - Lintjo E1De Heide in Heerenveenhistorieroute
za 29/9 10:00BK20419Lintjo E2 - Heerenveen E2Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 09:30BK22066Leonidas F1 - Lintjo F1Spokedam in Noordwoldehistorieroute
zo 30/9 11:30BK25096Lintjo 3 - Rodenburg 3Lunia in Oldeberkoophistorieroute
zo 30/9 10:00BK11801Lintjo 5 - Forward 1Lunia in Oldeberkoophistorieroute

Antilopen Banner
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
vr 5/10 19:30BK15458Lintjo B1 - Hoogkerk / Nic. B3Lunia in Oldeberkoophistorieroute
vr 5/10 18:30BK18310Lintjo D2 - SIOS D2Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 6/10 15:30WK17507Lintjo 1 - Boelenslaan / It Fean 1Lunia in OldeberkoopB.B. Oostrahistorieroute
za 6/10 17:00BK12198Lintjo 4 - Sparta 5Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 6/10 11:00BK14207Lintjo A1 - TFS A1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 6/10 10:00BK16754Noveas C1 - Lintjo C1Nieuwe Gagels in Steenwijkhistorieroute
za 6/10 10:45BK18397Leonidas D1 - Lintjo D1Spokedam in Noordwoldehistorieroute
za 6/10 12:00BK20646SIOS E1 - Lintjo E1Molenwiek in Wolvegahistorieroute
za 6/10 10:00BK20809Lintjo E2 - Kinea E1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 6/10 10:00BK22206Lintjo F1 - DOS '46 F3Lunia in Oldeberkoophistorieroute
zo 7/10 11:00BK25101Wez Warber en Fluch 1 - Lintjo 3Sportcomplex in Goutumhistorieroute
zo 7/10 13:00BK12193Koru 2 - Lintjo 5Uffelte in Uffeltehistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
vr 12/10 19:15BK17086Lintjo C1 - SCO C1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
vr 12/10 18:15BK21229Lintjo E1 - De Wâlden E1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 13/10 16:00WK18864Noveas 1 - Lintjo 1Nieuwe Gagels in SteenwijkP. vd Plashistorieroute
za 13/10 14:00WK13749Thrianta 2 - Lintjo 2Sportcomplex in Hoogeveenhistorieroute
za 13/10 11:00BK12494Oranje Zwart 6 - Lintjo 4De Marslanden in Zwollehistorieroute
za 13/10 12:30BK14332NQL A1 - Lintjo A1De Swellen in Burdaardhistorieroute
za 13/10 12:00BK15589AVO B2 - Lintjo B1Marsdijk in AssenAlessandro Sloothistorieroute
za 13/10 10:00BK18537Lintjo D1 - Wordt Kwiek D1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 13/10 12:30BK18647ZKC '19 D1 - Lintjo D2Woltingeslag in Zuidwoldehistorieroute
za 13/10 10:15BK21182SCO E3 - Lintjo E2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 12:00BK22343Noveas F1 - Lintjo F1Nieuwe Gagels in Steenwijkhistorieroute
zo 14/10 11:30BK25093Lintjo 3 - Wordt Kwiek 1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
zo 14/10 10:00BK12309Lintjo 5 - KIOS 4Lunia in Oldeberkoophistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
za 20/10 15:30WK18812Lintjo 1 - WIK '34 1Lunia in OldeberkoopD. Koninghistorieroute
za 20/10 14:00WK13632Lintjo 2 - ROG 5Lunia in Oldeberkoophistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
za 27/10 15:30WK18542Lintjo 1 - Veenwouden 1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 27/10 14:00WK13144Lintjo 2 - De Parabool 6Lunia in Oldeberkoophistorieroute