Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TFS in Drachtstercompagnie

81 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
do 12/12 21:00BK37894TFS MW1 - Altijd Kwiek MW2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/12 20:20WK11866TFS 1 - Sparta 1Dûnoard in HoutigehageW. de Haanhistorieroute
za 14/12 19:10WK15122TFS 2 - Sparta 2Dûnoard in HoutigehageJelte Koopmanshistorieroute
za 14/12 13:10BK21789Wees Kwiek C1 - TFS C1De Holten in Marumhistorieroute
za 14/12 09:30BK27262TFS D1 - Thrianta D2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/12 10:30BK33175TFS F1 - Boelenslaan F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/12 11:30BK36360TFS F2 - LDODK / Rinsma Fashion F3Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
wo 18/12 21:00BK37948MN en W MW1 - TFS MW1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 21/12 10:00BK32708Dio F1 - TFS F1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 20:30WK11874Pallas '08 1 - TFS 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 11/1 19:20WK15184Pallas '08 2 - TFS 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 11/1 17:20WK15251DWA / Argo 2 - TFS 3Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 11/1 11:00BK22764TFS C1 - SF Deinum C1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 11/1 10:30BK27377Vitesse D1 - TFS D1Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 11/1 10:00BK36375Drachten / van der Wiel F2 - TFS F1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 11/1 09:00BK34221Dow F1 - TFS F2Gymlokaal in Oostermeerhistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
wo 15/1 20:35BK38010Drachten / van der Wiel MW1 - TFS MW1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 18/1 13:55WK11666Spannum 1 - TFS 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 18/1 19:10WK14813Udiros 2 - TFS 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 18/1 09:30BK27368TFS D1 - Zunobri D1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 18/1 11:30BK34157TFS F1 - De Wâlden F3Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 18/1 10:30BK34143TFS F2 - MN en W F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 19/1 11:45WK14814AVO 5 - TFS 3Marsdijk in Assenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
do 23/1 21:00BK38614TFS MW1 - SF Deinum MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 25/1 20:20WK11112TFS 1 - NQL 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 25/1 21:30WK13754TFS 2 - De Waterpoort 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 25/1 10:00BK23654TFS C1 - Drachten / van der Wiel C3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 25/1 11:00BK34934Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 - TFS F2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 26/1 14:00WK13747TFS 3 - LDODK / Rinsma Fashion 5Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
do 30/1 21:00BK38598TFS MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 1/2 12:30WK12013WWC 1 - TFS 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 1/2 13:40WK15389WWC 2 - TFS 2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 1/2 18:00BK38962TFS C1 - Leonidas C2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 1/2 09:45BK27382Nic. D2 - TFS D1Europark in Groningenhistorieroute
za 1/2 09:00BK34250Heerenveen F2 - TFS F2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
zo 2/2 12:45WK15385KIOS 3 - TFS 3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute

Antilopen Banner
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 18:45BK38629WIK '34 MW1 - TFS MW1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 8/2 20:00WK12090TFS 1 - Westergo 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 8/2 18:50WK15534TFS 2 - De Parabool 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 8/2 09:30BK27436TFS D1 - WWMD D1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 8/2 11:30BK34641TFS F1 - Dio F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 8/2 10:30BK34629TFS F2 - De Waterpoort F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 9/2 15:30WK15527TFS 3 - De Pein 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
vr 14/2 20:00BK38672Altijd Kwiek MW2 - TFS MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 15/2 09:00BK33862De Wâlden F3 - TFS F1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 19:20WK11601TFS 1 - DTL 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 29/2 20:30WK14639TFS 2 - Flamingo's 3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 29/2 12:00BK23843Dio / Odis C2 - TFS C1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 29/2 11:30BK36445TFS D1 - Rodenburg / OWK D4Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 29/2 10:30BK33617TFS F1 - Nic. F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 29/2 09:30BK33602TFS F2 - Harkema F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 1/3 12:00WK14632TFS 3 - OKO / Bies 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
do 5/3 21:00BK38106TFS MW1 - MN en W MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 7/3 19:30WK12482Sparta 1 - TFS 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 18:15WK16335Sparta 2 - TFS 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 10:00BK22212TFS C1 - Wees Kwiek C1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 7/3 13:00BK27500Thrianta D2 - TFS D1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 7/3 09:30BK35174Boelenslaan F1 - TFS F1Gymzaal in Boelenslaanhistorieroute
za 7/3 09:00BK36367LDODK / Rinsma Fashion F3 - TFS F2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 19:20WK11376TFS 1 - Pallas '08 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 18:10WK14217TFS 2 - Pallas '08 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 17:00WK14211TFS 3 - DWA / Argo 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 13:25BK23897SF Deinum C1 - TFS C1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 14/3 11:30BK27521TFS D1 - Vitesse D1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/3 10:30BK36382TFS F1 - Drachten / van der Wiel F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/3 09:30BK35321TFS F2 - Dow F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
do 19/3 21:00BK38440TFS MW1 - Flamingo's MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 20:00WK11451TFS 1 - Spannum 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 18:50WK14357TFS 2 - Udiros 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 17:50BK23608TFS C1 - DTG C2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 10:00BK27332Zunobri D1 - TFS D1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 21/3 15:15BK34276Rodenburg F1 - TFS F1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 10:25BK33856MN en W F1 - TFS F2It Gryn in Stienshistorieroute
zo 22/3 15:10WK14350TFS 3 - AVO 5Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:00BK37788SF Deinum MW1 - TFS MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 28/3 19:30WK11538NQL 1 - TFS 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 28/3 18:30WK14563De Waterpoort 2 - TFS 2Sportfun in Jourehistorieroute
za 28/3 13:20BK21360Drachten / van der Wiel C3 - TFS C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 28/3 11:00BK33919TFS F1 - It Fean F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 28/3 10:00BK33904TFS F2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 29/3 12:45WK14630LDODK / Rinsma Fashion 5 - TFS 3Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute