Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TFS in Drachtstercompagnie

36 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 19:20WK11601TFS 1 - DTL 1Dûnoard in HoutigehageR. vd Broekhistorieroute
za 29/2 20:30WK14639TFS 2 - Flamingo's 3Dûnoard in HoutigehageB. Brandshistorieroute
za 29/2 12:00BK23843Dio / Odis C2 - TFS C1Boekhorst in OosterwoldeRick Zuijdervliethistorieroute
za 29/2 11:30BK36445TFS D1 - Rodenburg / OWK D4Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 29/2 10:30BK33617TFS F1 - Nic. F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 29/2 09:30BK33602TFS F2 - Harkema F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 1/3 12:00WK14632TFS 3 - OKO / Bies 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
do 5/3 21:00BK38106TFS MW1 - MN en W MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 7/3 19:30WK12482Sparta 1 - TFS 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 18:15WK16335Sparta 2 - TFS 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 10:00BK22212TFS C1 - Wees Kwiek C1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 7/3 13:00BK27500Thrianta D2 - TFS D1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 7/3 09:30BK35174Boelenslaan F1 - TFS F1Gymzaal in Boelenslaanhistorieroute
za 7/3 09:00BK36367LDODK / Rinsma Fashion F3 - TFS F2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 19:20WK11376TFS 1 - Pallas '08 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 18:10WK14217TFS 2 - Pallas '08 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 17:00WK14211TFS 3 - DWA / Argo 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 13:25BK23897SF Deinum C1 - TFS C1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 14/3 11:30BK27521TFS D1 - Vitesse D1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/3 10:30BK36382TFS F1 - Drachten / van der Wiel F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 14/3 09:30BK35321TFS F2 - Dow F1Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
do 19/3 21:00BK38440TFS MW1 - Flamingo's MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 20:00WK11451TFS 1 - Spannum 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 18:50WK14357TFS 2 - Udiros 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 17:50BK23608TFS C1 - DTG C2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 10:00BK27332Zunobri D1 - TFS D1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 21/3 15:15BK34276Rodenburg F1 - TFS F1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 10:25BK33856MN en W F1 - TFS F2It Gryn in Stienshistorieroute
zo 22/3 15:10WK14350TFS 3 - AVO 5Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:00BK37788SF Deinum MW1 - TFS MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 28/3 19:30WK11538NQL 1 - TFS 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 28/3 18:30WK14563De Waterpoort 2 - TFS 2Sportfun in Jourehistorieroute
za 28/3 13:20BK21360Drachten / van der Wiel C3 - TFS C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 28/3 11:00BK33919TFS F1 - It Fean F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
za 28/3 10:00BK33904TFS F2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2Gymzaal in Drachtstercompagniehistorieroute
zo 29/3 12:45WK14630LDODK / Rinsma Fashion 5 - TFS 3Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute