Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DKV Victoria in Diemen

110 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
zo 20/1 17:15WK21137DKV Victoria 1 - Sporting West 1Diemen in DiemenF.A. Houtmanhistorieroute
zo 20/1 18:25WK24450DKV Victoria 2 - Sporting West 2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 20/1 15:00BK23737DOC 2 - DKV Victoria 3Zandzee in Bussumhistorieroute
zo 20/1 13:00BK24525Celeritas 1 - DKV Victoria 4Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute

Korfbal Deals
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 10:00BK47741DKV Victoria 5 - KVA 7Diemen in Diemenhistorieroute
za 26/1 13:15BK47866Triaz / DKV Victoria A1 - Zaandam Zuid A1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 26/1 12:00BK42523Velocitas B4 - DKV Victoria B1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 26/1 12:00BK37878Furore C1 - DKV Victoria C1Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 26/1 10:00BK38570KZ / Thermo4U C4 - DKV Victoria C2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 26/1 13:00BK38563Furore C2 - DKV Victoria C3Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 26/1 09:00BK30592DKV Victoria E1 - Haarlem E1Diemen in Diemenhistorieroute
za 26/1 09:00BK47760DKV Victoria E2 - De Vinken E1Diemen in Diemenhistorieroute
za 26/1 09:00BK30534DKV Victoria E3 - Swift E1Diemen in Diemenhistorieroute
za 26/1 13:00BK27106Stormvogels F1 - DKV Victoria F1De Zien in UitgeestJunioren A1historieroute
za 26/1 11:05BK49974KVA F2 - DKV Victoria F2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
zo 27/1 14:30WK21190DOT 1 - DKV Victoria 1De Ruivert in OssA. den Hartoghistorieroute
zo 27/1 14:30WK24928Groen Geel 5 - DKV Victoria 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 27/1 10:50BK24268DKV Victoria 3 - Furore 5Diemen in Diemenhistorieroute
zo 27/1 09:40BK24259DKV Victoria 4 - Groen Geel 6Diemen in Diemenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 18:45BK46785ESDO 2 - DKV Victoria 5Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 2/2 11:00BK40944Blauw-Wit B2 - DKV Victoria B1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 2/2 17:40BK39467Swift C1 - DKV Victoria C1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 2/2 13:30BK38156DKV Victoria C2 - Celeritas C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 2/2 12:30BK38134DKV Victoria C3 - AW.DTV C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 2/2 11:30BK37583DKV Victoria D1 - Haarlem D1Diemen in Diemenhistorieroute
za 2/2 11:00BK32381Triaz E1 - DKV Victoria E1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 2/2 09:00BK32316OVVO / De Kroon E5 - DKV Victoria E2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 2/2 10:00BK32355Atlantis E1 - DKV Victoria E3De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 2/2 10:30BK28859DKV Victoria F1 - KVA F1Diemen in Diemenhistorieroute
za 2/2 10:30BK49995DKV Victoria F2 - Atlantis F2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 3/2 14:30WK20074Swift 1 - DKV Victoria 1Oostenburg in AmsterdamP. Veldmanhistorieroute
zo 3/2 14:00WK24119Blauw-Wit 5 - DKV Victoria 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
zo 3/2 09:40BK24290DKV Victoria 3 - Sporting West 5Diemen in Diemenhistorieroute
zo 3/2 10:50BK24279DKV Victoria 4 - BEP 5Diemen in Diemenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 10:35BK45192DKV Victoria 5 - Reflex 1Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/2 13:45BK47867OKV A1 - Triaz / DKV Victoria A1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 9/2 09:00BK40666TOP / SolarCompleet B5 - DKV Victoria B1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 9/2 17:00BK39602Groen Geel C4 - DKV Victoria C2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 9/2 16:00BK39585Apollo C2 - DKV Victoria C3Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 9/2 13:00BK34558Oranje Nassau D1 - DKV Victoria D1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 9/2 09:35BK29226DKV Victoria E1 - EKVA E2Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/2 09:00BK29171DKV Victoria E3 - EKVA E3Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/2 10:10BK26407Sporting West / Argus F1 - DKV Victoria F1Inloophal in AmsterdamRuud Heckmanhistorieroute
za 9/2 12:00BK49966Oranje Nassau F1 - DKV Victoria F2De Pijp in Amsterdamhistorieroute
zo 10/2 14:35WK21143DKV Victoria 1 - Haarlem 1Diemen in DiemenArian Maathistorieroute
zo 10/2 15:50WK23958DKV Victoria 2 - Haarlem 2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 10/2 13:15BK23608Aurora 3 - DKV Victoria 3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
zo 10/2 11:00BK23614KZ / Thermo4U 10 - DKV Victoria 4De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 17:00BK42371DKV Victoria B1 - Velocitas B4Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/2 15:00BK39834DKV Victoria C2 - KZ / Thermo4U C4Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/2 16:00BK38887DKV Victoria C3 - KVA C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/2 14:00BK31523DKV Victoria E1 - Blauw-Wit E1Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/2 14:00BK31476DKV Victoria E2 - VIKO E2Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/2 14:00BK31464DKV Victoria E3 - Groen Geel E6Diemen in Diemenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 15:30BK47862Triaz / DKV Victoria A1 - Kleine Sluis A1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 23/2 10:00BK37842DKV Victoria C1 - EKVA C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 23/2 11:00BK38913DKV Victoria C2 - Roda C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 23/2 09:00BK31717DKV Victoria E1 - KVA E1Diemen in Diemenhistorieroute
za 23/2 09:00BK31665DKV Victoria E2 - Victum E2Diemen in Diemenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 13:00BK47868Kleine Sluis A1 - Triaz / DKV Victoria A1Veerburg in Anna Paulownahistorieroute
za 2/3 17:40BK41316Swift B1 - DKV Victoria B1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 2/3 11:00BK39084KZ / Thermo4U C3 - DKV Victoria C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 2/3 09:15BK28721EKVA F1 - DKV Victoria F1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 2/3 10:00BK49993Tempo F3 - DKV Victoria F2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
zo 3/3 12:25WK20494Furore 1 - DKV Victoria 1Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 3/3 13:35WK24329Furore 2 - DKV Victoria 2Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 3/3 17:50BK24611DKV Victoria 3 - KZ / Thermo4U 7Diemen in Diemenhistorieroute
zo 3/3 16:35BK24601DKV Victoria 4 - Purmer 2Diemen in Diemenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 13:15BK46844EKVA 6 - DKV Victoria 5Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 9/3 12:10BK47869Triaz / DKV Victoria A1 - Apollo A1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 9/3 11:00BK38954DKV Victoria C1 - Ados C1Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/3 13:00BK40039Rohda C1 - DKV Victoria C2Sporthallen Zuid in Amsterdamhistorieroute
za 9/3 11:05BK40012Badhoevedorp C1 - DKV Victoria C3Calandlyceum in Amsterdamhistorieroute
za 9/3 10:00BK37110DKV Victoria D1 - Rapid D1Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/3 10:10BK32538AW.DTV E1 - DKV Victoria E1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 9/3 14:15BK32563Koveni E2 - DKV Victoria E2‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 9/3 10:00BK32584Sporting West E1 - DKV Victoria E3Inloophal in AmsterdamHenne Posthistorieroute
za 9/3 09:00BK28516DKV Victoria F1 - Groen Geel F2Diemen in Diemenhistorieroute
za 9/3 09:00BK49989DKV Victoria F2 - Thor F1Diemen in Diemenhistorieroute
zo 10/3 15:35WK21140DKV Victoria 1 - ALO 1Diemen in Diemenhistorieroute
zo 10/3 16:50WK24791DKV Victoria 2 - Aurora 2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 10/3 11:30BK23805De Tovers 1 - DKV Victoria 3Dijnselburg in Zeisthistorieroute
zo 10/3 11:00BK23793KZ Danaiden 7 - DKV Victoria 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 19:15WK21142DKV Victoria 1 - RDZ 1Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/3 19:50BK46019Fiducia 6 - DKV Victoria 5Europahal in VleutenChris van Leeuwenhistorieroute
za 16/3 13:00BK47870Ados A1 - Triaz / DKV Victoria A1Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 16/3 12:00BK38679DSO C1 - DKV Victoria C1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 16/3 11:00BK35637DKV Victoria D1 - Badhoevedorp D1Diemen in Diemenhistorieroute
za 16/3 09:10BK30840HKC E1 - DKV Victoria E2Hoograven in Utrechthistorieroute
za 16/3 10:00BK27313DKV Victoria F1 - Blauw-Wit F1Diemen in Diemenhistorieroute
zo 17/3 10:00WK24987DKV Victoria 2 - OKV 2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 17/3 17:10BK23730HBC 2 - DKV Victoria 4De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 13:15BK47871Triaz / DKV Victoria A1 - BEP A3De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 23/3 16:00BK41147Tempo B4 - DKV Victoria B1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 23/3 12:50BK39688OKV C2 - DKV Victoria C3Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 23/3 15:05BK36762Aurora D1 - DKV Victoria D1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
zo 24/3 14:35WK20054Sporting West 1 - DKV Victoria 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
zo 24/3 13:20WK23991Sporting West 2 - DKV Victoria 2Inloophal in Amsterdamhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 18:00BK47063DOC 3 - DKV Victoria 5Zandzee in Bussumhistorieroute
za 30/3 12:00BK47872Zaandam Zuid A1 - Triaz / DKV Victoria A1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
za 30/3 10:00BK34730DKV Victoria D1 - Swift D2Diemen in Diemenhistorieroute
za 30/3 13:10BK32873Haarlem E1 - DKV Victoria E1Kennemer Sportcentrum in HaarlemNicole Meij, Nicolehistorieroute
za 30/3 12:00BK47766De Vinken E1 - DKV Victoria E2De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 30/3 14:30BK32913Swift E1 - DKV Victoria E3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 30/3 09:00BK26566DKV Victoria F1 - Stormvogels F1Diemen in Diemenhistorieroute
za 30/3 09:00BK49968DKV Victoria F2 - KVA F2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 31/3 14:35WK21141DKV Victoria 1 - DOT 1Diemen in Diemenhistorieroute
zo 31/3 15:50WK24857DKV Victoria 2 - Groen Geel 5Diemen in Diemenhistorieroute
zo 31/3 10:00BK24094Furore 5 - DKV Victoria 3Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 31/3 14:30BK24092Groen Geel 6 - DKV Victoria 4Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute