Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DOS Kampen / Veltman in Kampen

277 wedstrijden geselecteerd

week 46 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019
za 16/11 13:10WK17924DOS Kampen / Veltman B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1De Reeve in KampenN. van Meterenhistorieroute
za 16/11 09:00OefenDOS Kampen / Veltman E2 - ASVD | PV Systems E2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 16/11 10:00OefenDOS Kampen / Veltman D2 - ASVD | PV Systems D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 16/11 11:00OefenASVD | PV Systems F1 - DOS Kampen / Veltman F1‘t Dok in DrontenJurrien ter Steegehistorieroute
za 16/11 14:00OefenASVD | PV Systems B2 - DOS Kampen / Veltman B3‘t Dok in DrontenJesse Postmahistorieroute
za 16/11 15:00OefenDOS Kampen / Veltman D1 - ASVD | PV Systems D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 16/11 17:30OefenDOS Kampen / Veltman 3 - ASVD | PV Systems 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 16/11 17:30OefenASVD | PV Systems 5 - DOS Kampen / Veltman 5‘t Dok in DrontenJohanneke van Bussel-Kievithistorieroute

Alles voor je sport!
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
wo 20/11 19:30BK37839Emmeloord MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1De Triangel in Marknessehistorieroute
za 23/11 19:00WK11809Heerenveen 1 - DOS Kampen / Veltman 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 23/11 16:10WK15088ASVD | PV Systems 3 - DOS Kampen / Veltman 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 23/11 15:00WK15072SDO / BlijWerkt 3 - DOS Kampen / Veltman 3De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 23/11 16:10BK15831DOS Kampen / Veltman 5 - Exakwa 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/11 16:50WK17336SIOS A1 - DOS Kampen / Veltman A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/11 15:00BK17059DOS Kampen / Veltman A2 - Oranje Zwart A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/11 14:05BK17060Emmeloord A1 - DOS Kampen / Veltman A3Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 23/11 15:10WK17854DOS '46 B1 - DOS Kampen / Veltman B1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 23/11 16:30BK19286Oranje Zwart B1 - DOS Kampen / Veltman B2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 23/11 14:00BK20389DOS Kampen / Veltman B3 - Sparta B2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/11 14:30WK19562Heerenveen C2 - DOS Kampen / Veltman C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 23/11 11:00BK36125Elburg C2 - DOS Kampen / Veltman C3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 23/11 12:00BK24283DOS Kampen / Veltman D1 - De Meeuwen D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/11 11:00BK26582DOS Kampen / Veltman D2 - Oranje Zwart D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/11 10:00BK26544DOS Kampen / Veltman D3 - Hellas '63 D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 23/11 10:45BK30662Sparta E2 - DOS Kampen / Veltman E1Het Anker in Zwollehistorieroute
za 23/11 12:00BK30659Rood-Wit E3 - DOS Kampen / Veltman E2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 23/11 12:05BK34312Devinco F1 - DOS Kampen / Veltman F1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 23/11 09:00BK34323Unitas / Perspectief F3 - DOS Kampen / Veltman F2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
week 48 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
di 26/11 20:50BK38523DOS Kampen / Veltman MW1 - Elburg MW2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 30/11 20:00WK10541DOS Kampen / Veltman 1 - Nic. 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 18:30WK12797DOS Kampen / Veltman 2 - Regio '72 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 17:10WK12793DOS Kampen / Veltman 3 - Wageningen 6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 15:35BK14487Devinco 4 - DOS Kampen / Veltman 4De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/11 16:00WK16531DOS Kampen / Veltman A1 - Sparta A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 16:00BK16990Sparta A2 - DOS Kampen / Veltman A2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 30/11 11:00BK18541DOS Kampen / Veltman A3 - Hellas '63 A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 14:40WK17995DOS Kampen / Veltman B1 - AVO B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 13:00BK20754DOS Kampen / Veltman B2 - SDO B1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 30/11 16:20BK39769Unitas / Perspectief B3 - DOS Kampen / Veltman B3De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 30/11 12:00WK19777DOS Kampen / Veltman C1 - AVO C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 30/11 14:00BK36156Sparta C1 - DOS Kampen / Veltman C2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 30/11 12:00BK21435Rood-Wit C3 - DOS Kampen / Veltman C3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 30/11 11:30BK24251Hellas '63 D1 - DOS Kampen / Veltman D1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 30/11 12:00BK26481Sparta D3 - DOS Kampen / Veltman D2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 30/11 11:00BK26479Exakwa D6 - DOS Kampen / Veltman D3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 30/11 10:00BK27968DOS Kampen / Veltman E1 - Elburg E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 10:00BK27970DOS Kampen / Veltman E2 - Elburg E4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 09:00BK32850DOS Kampen / Veltman F1 - Elburg F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 30/11 09:00BK32862DOS Kampen / Veltman F2 - Sparta F2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
di 3/12 21:00BK37878Oranje Zwart MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 7/12 20:00WK10841Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - DOS Kampen / Veltman 1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 7/12 16:45WK13314Amicitia 3 - DOS Kampen / Veltman 2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/12 17:40WK13288Dindoa 4 - DOS Kampen / Veltman 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/12 16:10BK16358DOS Kampen / Veltman 4 - Dindoa 8De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 15:00BK14556DOS Kampen / Veltman 5 - Rood-Wit 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 16:10WK16722Juventa A1 - DOS Kampen / Veltman A1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 7/12 12:30BK17145EKVA A2 - DOS Kampen / Veltman A3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 7/12 15:55WK17860De Meeuwen B1 - DOS Kampen / Veltman B1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 7/12 13:00BK19361KIOS '45 B1 - DOS Kampen / Veltman B2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 7/12 12:00BK36157DOS Kampen / Veltman C2 - Unitas / Perspectief C2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 11:00BK36115DOS Kampen / Veltman C3 - ASVD | PV Systems C3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 10:00BK26628DOS Kampen / Veltman D1 - Sparta D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 12:00BK26646ASVD | PV Systems D2 - DOS Kampen / Veltman D2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 7/12 12:00BK26599Exakwa D7 - DOS Kampen / Veltman D3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 7/12 09:00BK28320DOS Kampen / Veltman E1 - Dindoa E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 09:00BK28322DOS Kampen / Veltman E2 - Oranje Zwart E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/12 09:00BK33043DOS Kampen / Veltman F1 - Unitas / Perspectief F1De Reeve in Kampenhistorieroute
week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
za 14/12 20:35WK10875DOS Kampen / Veltman 1 - De Hoeve 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 19:15WK13401DOS Kampen / Veltman 2 - De Hoeve 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 18:05WK13397DOS Kampen / Veltman 3 - EKVA 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 12:30BK14775Hellas '63 3 - DOS Kampen / Veltman 4De Brake in Nunspeethistorieroute
za 14/12 17:30BK15881Unitas / Perspectief 5 - DOS Kampen / Veltman 5Drielanden in Harderwijkhistorieroute
za 14/12 16:55WK16744DOS Kampen / Veltman A1 - Amicitia A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 16:40BK17237Hellas '63 A1 - DOS Kampen / Veltman A2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 14/12 14:20BK17267DOS Kampen / Veltman A3 - Exakwa A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 15:40WK17878DOS Kampen / Veltman B1 - Heerenveen B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/12 13:00BK19528DOS Kampen / Veltman B2 - Juventa B2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/12 15:40BK20422Hellas '63 B3 - DOS Kampen / Veltman B3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 14/12 12:00WK19594DOS Kampen / Veltman C1 - DOS '46 C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/12 11:00BK26048DOS Kampen / Veltman D2 - Elburg D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/12 10:00BK26010DOS Kampen / Veltman D3 - Elburg D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/12 09:00BK28501Unitas / Perspectief E2 - DOS Kampen / Veltman E1Drielanden in Harderwijkhistorieroute
za 14/12 10:00BK28442Sparta E5 - DOS Kampen / Veltman E2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/12 10:00BK33144Sparta F1 - DOS Kampen / Veltman F1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/12 09:00BK37012Exakwa F2 - DOS Kampen / Veltman F2De Koploper in Lelystadhistorieroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
di 17/12 20:50BK37954DOS Kampen / Veltman MW1 - Sparta MW3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
za 4/1 16:15BK16527Oranje Zwart 7 - DOS Kampen / Veltman 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute

Korfbal Deals
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
wo 8/1 20:40BK37962Rood-Wit MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/1 19:40WK10574Drachten / van der Wiel 1 - DOS Kampen / Veltman 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 11/1 20:15WK12865DOS-WK 2 - DOS Kampen / Veltman 2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 11/1 17:30WK12832Wit-Blauw / Green Organics 3 - DOS Kampen / Veltman 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 16:20BK14346DOS Kampen / Veltman 4 - Wit-Blauw / Green Organics 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 15:10BK14827DOS Kampen / Veltman 5 - ASVD | PV Systems 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 14:40WK16562KVZ A1 - DOS Kampen / Veltman A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 11/1 14:00BK16890DOS Kampen / Veltman A2 - Wit-Blauw / Green Organics A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 18:05BK17323Unitas / Perspectief A3 - DOS Kampen / Veltman A3De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 11/1 14:10WK17880Dindoa B1 - DOS Kampen / Veltman B1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 11/1 13:00BK19543DOS Kampen / Veltman B3 - ASVD | PV Systems B2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 13:10WK19604Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1 - DOS Kampen / Veltman C1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 11/1 12:00BK36159DOS Kampen / Veltman C2 - Dindoa C3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 13:00BK21314DOS Kampen / Veltman C3 - Oranje Zwart C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 11/1 11:00BK24059DOS Kampen / Veltman D1 - Exakwa D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 10:00BK26076Rood-Wit D3 - DOS Kampen / Veltman D2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/1 10:00BK26078Wit-Blauw / Green Organics D3 - DOS Kampen / Veltman D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 11/1 10:00BK30990DOS Kampen / Veltman E1 - De Meeuwen E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 10:00BK30992DOS Kampen / Veltman E2 - Exakwa E6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 09:00BK34452DOS Kampen / Veltman F1 - Wit-Blauw / Green Organics F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/1 09:00BK34464DOS Kampen / Veltman F2 - Exakwa F1De Reeve in Kampenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 20:00WK11024DOS Kampen / Veltman 1 - SKF 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 18:30WK13674DOS Kampen / Veltman 2 - Wageningen 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 17:20WK13671DOS Kampen / Veltman 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 17:30BK15983Oranje Zwart 5 - DOS Kampen / Veltman 4ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 16:10BK15970DOS Kampen / Veltman 5 - Emmeloord 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 16:00BK18344Elburg A2 - DOS Kampen / Veltman A2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 18/1 13:00BK17398ASVD | PV Systems A2 - DOS Kampen / Veltman A3‘t Dok in DrontenHilco Blokzijlhistorieroute
za 18/1 12:20WK17884LDODK / Rinsma Fashion B1 - DOS Kampen / Veltman B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 18/1 14:00BK19597Wit-Blauw / Green Organics B1 - DOS Kampen / Veltman B2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 10:00BK20503DOS Kampen / Veltman B3 - Exakwa B4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 11:05WK19608Drachten / van der Wiel C1 - DOS Kampen / Veltman C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 18/1 13:00BK36160Wit-Blauw / Green Organics C1 - DOS Kampen / Veltman C2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 13:00BK26143Elburg D1 - DOS Kampen / Veltman D1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 18/1 14:15BK25724Oranje Zwart D2 - DOS Kampen / Veltman D3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 18/1 09:00BK28972DOS Kampen / Veltman E1 - Rood-Wit E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/1 09:00BK33385DOS Kampen / Veltman F2 - Oranje Zwart F2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
di 21/1 21:00BK38099Sparta MW3 - DOS Kampen / Veltman MW1De Prinsenhof in Hasselthistorieroute
za 25/1 18:10WK11085NKC '51 1 - DOS Kampen / Veltman 1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 25/1 16:45WK13806NKC '51 2 - DOS Kampen / Veltman 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 25/1 19:15WK13786De Meeuwen 3 - DOS Kampen / Veltman 3Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 25/1 16:35BK16024DOS Kampen / Veltman 4 - d'Ommerdieck 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 15:30WK16875NKC '51 A1 - DOS Kampen / Veltman A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 25/1 15:25BK18382DOS Kampen / Veltman A2 - Rood-Wit A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 14:10WK18005DOS Kampen / Veltman B1 - Unitas / Perspectief B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 13:00BK20868DOS Kampen / Veltman B2 - Rigtersbleek / Cottus B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 13:00BK20948Rood-Wit B3 - DOS Kampen / Veltman B3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 25/1 12:00WK19794DOS Kampen / Veltman C1 - De Wâlden C1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 12:00BK36161DOS Kampen / Veltman C2 - Exakwa C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 25/1 11:00BK23106DOS Kampen / Veltman C3 - d'Ommerdieck C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 25/1 11:00BK26209DOS Kampen / Veltman D1 - Rood-Wit D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/1 10:00BK24877DOS Kampen / Veltman D2 - Exakwa D5Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 25/1 10:00BK31157Exakwa E3 - DOS Kampen / Veltman E2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 25/1 11:00BK34558ASVD | PV Systems F1 - DOS Kampen / Veltman F1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 25/1 10:00BK34569Dindoa F2 - DOS Kampen / Veltman F2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
di 28/1 20:50BK38067DOS Kampen / Veltman MW1 - Emmeloord MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/2 20:00WK11134DOS Kampen / Veltman 1 - Heerenveen 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 18:30WK13877DOS Kampen / Veltman 2 - ASVD | PV Systems 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 17:15WK13873DOS Kampen / Veltman 3 - SDO / BlijWerkt 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 19:30BK15026Exakwa 4 - DOS Kampen / Veltman 5De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 1/2 16:00WK16907DOS Kampen / Veltman A1 - SIOS A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 17:25BK17536Oranje Zwart A1 - DOS Kampen / Veltman A2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 11:00BK17524DOS Kampen / Veltman A3 - Emmeloord A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 14:45WK17901DOS Kampen / Veltman B1 - DOS '46 B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 13:00BK19768DOS Kampen / Veltman B2 - Oranje Zwart B1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/2 15:00BK19726Sparta B2 - DOS Kampen / Veltman B3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 1/2 12:00WK19627DOS Kampen / Veltman C1 - Heerenveen C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/2 11:00BK24990De Meeuwen D2 - DOS Kampen / Veltman D1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 1/2 15:15BK26260Oranje Zwart D1 - DOS Kampen / Veltman D2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 1/2 09:30BK26249Hellas '63 D3 - DOS Kampen / Veltman D3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 1/2 10:00BK30620DOS Kampen / Veltman E1 - Sparta E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 10:00BK30622DOS Kampen / Veltman E2 - Rood-Wit E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 09:00BK34253DOS Kampen / Veltman F1 - Devinco F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/2 09:00BK34266DOS Kampen / Veltman F2 - Unitas / Perspectief F3De Reeve in Kampenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 21:15BK38472Elburg MW2 - DOS Kampen / Veltman MW1MFC Aperloo in ’t Hardehistorieroute
za 8/2 15:30WK12029Nic. 1 - DOS Kampen / Veltman 1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 8/2 14:50WK15492Regio '72 2 - DOS Kampen / Veltman 2De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 8/2 21:00WK15458Wageningen 6 - DOS Kampen / Veltman 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 16:10BK16577DOS Kampen / Veltman 4 - Devinco 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 8/2 15:10WK17484Sparta A1 - DOS Kampen / Veltman A1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 8/2 15:00BK18857DOS Kampen / Veltman A2 - Sparta A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 8/2 13:30BK18493Hellas '63 A2 - DOS Kampen / Veltman A3De Brake in Nunspeethistorieroute
za 8/2 11:10WK17987AVO B1 - DOS Kampen / Veltman B1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 8/2 14:00BK20680SDO B1 - DOS Kampen / Veltman B2De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 8/2 12:00BK39775DOS Kampen / Veltman B3 - Unitas / Perspectief B3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 8/2 13:00WK19770AVO C1 - DOS Kampen / Veltman C1Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 8/2 11:00BK36162DOS Kampen / Veltman C2 - Sparta C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 8/2 10:00BK23694DOS Kampen / Veltman C3 - Rood-Wit C3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 8/2 14:00BK26907DOS Kampen / Veltman D1 - Hellas '63 D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 8/2 13:00BK26401DOS Kampen / Veltman D2 - Sparta D3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 8/2 12:00BK26359DOS Kampen / Veltman D3 - Exakwa D6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 8/2 09:00BK29280Elburg E3 - DOS Kampen / Veltman E1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 09:00BK29274Elburg E4 - DOS Kampen / Veltman E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 09:00BK33574Elburg F1 - DOS Kampen / Veltman F1‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 8/2 10:00BK33567Sparta F2 - DOS Kampen / Veltman F2Windesheim in Zwollehistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
di 11/2 20:50BK38130DOS Kampen / Veltman MW1 - Rood-Wit MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 15/2 20:30BK15560Dindoa 8 - DOS Kampen / Veltman 4Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 15/2 14:00BK15149Rood-Wit 4 - DOS Kampen / Veltman 5Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 15/2 13:10WK17830DOS Kampen / Veltman B1 - De Meeuwen B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 15/2 12:00BK19851Juventa B2 - DOS Kampen / Veltman B2De Beek in Hardenberghistorieroute
za 15/2 14:00BK36163Unitas / Perspectief C2 - DOS Kampen / Veltman C2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 15/2 12:00BK36119ASVD | PV Systems C3 - DOS Kampen / Veltman C3‘t Dok in DrontenJeroen Boonstrahistorieroute
za 15/2 10:00BK27577Dindoa E3 - DOS Kampen / Veltman E1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 15/2 10:00BK32674Unitas / Perspectief F1 - DOS Kampen / Veltman F1De Sypel in Harderwijkhistorieroute

Team TV
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
wo 26/2 20:00BK37989Joure MW1 - DOS Kampen / Veltman MW1Doniahal in Sint Nicolaasgahistorieroute
za 29/2 20:15WK12517DOS Kampen / Veltman 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 18:50WK16423DOS Kampen / Veltman 2 - Amicitia 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 17:40WK16419DOS Kampen / Veltman 3 - Dindoa 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 16:30WK17791DOS Kampen / Veltman A1 - Juventa A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 15:20BK16781DOS Kampen / Veltman A3 - EKVA A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 13:15WK17930Unitas / Perspectief B1 - DOS Kampen / Veltman B1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 29/2 14:20BK19054DOS Kampen / Veltman B2 - KIOS '45 B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 29/2 12:00BK36164DOS Kampen / Veltman C2 - Rood-Wit C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 29/2 13:00BK25653Sparta D1 - DOS Kampen / Veltman D1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 29/2 11:00BK25644DOS Kampen / Veltman D2 - ASVD | PV Systems D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 29/2 10:00BK25606DOS Kampen / Veltman D3 - Exakwa D7Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 29/2 14:15BK27525Oranje Zwart E3 - DOS Kampen / Veltman E2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 19:45WK12122De Hoeve 1 - DOS Kampen / Veltman 1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 18:15WK15649De Hoeve 2 - DOS Kampen / Veltman 2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 14:50WK15647EKVA 3 - DOS Kampen / Veltman 3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 7/3 16:20BK16615DOS Kampen / Veltman 4 - Hellas '63 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 15:10BK16649DOS Kampen / Veltman 5 - Unitas / Perspectief 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 14:30WK17526Amicitia A1 - DOS Kampen / Veltman A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/3 14:00BK18896DOS Kampen / Veltman A2 - Hellas '63 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 17:00BK17692Exakwa A2 - DOS Kampen / Veltman A3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 7/3 11:45WK17913Heerenveen B1 - DOS Kampen / Veltman B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 13:00BK21081DOS Kampen / Veltman B3 - Hellas '63 B3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 12:15WK19646DOS '46 C1 - DOS Kampen / Veltman C1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 7/3 11:00BK36165Dindoa C3 - DOS Kampen / Veltman C2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/3 11:00BK25534Rood-Wit D1 - DOS Kampen / Veltman D1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 7/3 12:00BK26996Elburg D2 - DOS Kampen / Veltman D2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 11:00BK26994Elburg D3 - DOS Kampen / Veltman D3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 7/3 10:00BK31536DOS Kampen / Veltman E1 - Unitas / Perspectief E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 10:00BK31538DOS Kampen / Veltman E2 - Sparta E5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 09:00BK34739DOS Kampen / Veltman F1 - Sparta F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 09:00BK37018DOS Kampen / Veltman F2 - Exakwa F2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 20:50BK37748DOS Kampen / Veltman MW1 - Oranje Zwart MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/3 20:30WK11622DOS Kampen / Veltman 1 - Drachten / van der Wiel 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 19:10WK14767DOS Kampen / Veltman 2 - DOS-WK 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 18:00WK14764DOS Kampen / Veltman 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 12:00BK15611Wit-Blauw / Green Organics 4 - DOS Kampen / Veltman 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 19:20BK15248ASVD | PV Systems 5 - DOS Kampen / Veltman 5‘t Dok in DrontenVincent van Busselhistorieroute
za 14/3 16:50WK17213DOS Kampen / Veltman A1 - KVZ A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 13:10BK18024Wit-Blauw / Green Organics A1 - DOS Kampen / Veltman A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 12:00BK17694DOS Kampen / Veltman A3 - Unitas / Perspectief A3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/3 15:30WK17917DOS Kampen / Veltman B1 - Dindoa B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 15:10BK19920ASVD | PV Systems B2 - DOS Kampen / Veltman B3‘t Dok in DrontenCarina Oosterhuishistorieroute
za 14/3 14:20WK19651DOS Kampen / Veltman C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 13:00BK36158Rood-Wit C2 - DOS Kampen / Veltman C2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 14/3 15:15BK22657Oranje Zwart C2 - DOS Kampen / Veltman C3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 12:00BK25687Exakwa D1 - DOS Kampen / Veltman D1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 14/3 11:00BK25284DOS Kampen / Veltman D2 - Rood-Wit D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/3 10:00BK25244DOS Kampen / Veltman D3 - Wit-Blauw / Green Organics D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/3 10:00BK29692De Meeuwen E2 - DOS Kampen / Veltman E1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 14/3 09:00BK29640Exakwa E6 - DOS Kampen / Veltman E2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 14/3 09:00BK33781Wit-Blauw / Green Organics F1 - DOS Kampen / Veltman F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 09:00BK33778Exakwa F1 - DOS Kampen / Veltman F2De Koploper in Lelystadhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 20:50BK38171DOS Kampen / Veltman MW1 - Joure MW1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/3 19:20WK11402SKF 1 - DOS Kampen / Veltman 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 17:30WK14310Wageningen 3 - DOS Kampen / Veltman 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 15:20WK14331Antilopen / Lancyr Deelen 3 - DOS Kampen / Veltman 3Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 21/3 16:20BK16443DOS Kampen / Veltman 4 - Oranje Zwart 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 14:40BK16451Emmeloord 3 - DOS Kampen / Veltman 5Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 21/3 15:10BK18732DOS Kampen / Veltman A2 - Elburg A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 14:00BK17776DOS Kampen / Veltman A3 - ASVD | PV Systems A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 13:00BK19994DOS Kampen / Veltman B2 - Wit-Blauw / Green Organics B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 16:00BK20873Exakwa B4 - DOS Kampen / Veltman B3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 21/3 12:00WK19662DOS Kampen / Veltman C1 - Drachten / van der Wiel C1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 12:00BK36166DOS Kampen / Veltman C2 - Wit-Blauw / Green Organics C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/3 11:00BK36130DOS Kampen / Veltman C3 - Elburg C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/3 11:00BK26745DOS Kampen / Veltman D1 - Elburg D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 10:00BK25367DOS Kampen / Veltman D3 - Oranje Zwart D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/3 11:00BK32052Rood-Wit E2 - DOS Kampen / Veltman E1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 21/3 13:15BK35036Oranje Zwart F2 - DOS Kampen / Veltman F2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 20:00WK11549DOS Kampen / Veltman 1 - NKC '51 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 18:40WK14629DOS Kampen / Veltman 2 - NKC '51 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 17:30WK14625DOS Kampen / Veltman 3 - De Meeuwen 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 13:20BK15487d'Ommerdieck 2 - DOS Kampen / Veltman 4Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 28/3 15:10BK14380DOS Kampen / Veltman 5 - Oranje Zwart 7De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 16:20WK17163DOS Kampen / Veltman A1 - NKC '51 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 15:00BK17895Rood-Wit A2 - DOS Kampen / Veltman A2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 28/3 13:00BK20059Rigtersbleek / Cottus B1 - DOS Kampen / Veltman B2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 28/3 14:10BK19156DOS Kampen / Veltman B3 - Rood-Wit B3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 12:50WK19676De Wâlden C1 - DOS Kampen / Veltman C1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 28/3 13:00BK36167Exakwa C2 - DOS Kampen / Veltman C2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 28/3 11:00BK22495d'Ommerdieck C1 - DOS Kampen / Veltman C3Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 28/3 10:00BK25543Exakwa D5 - DOS Kampen / Veltman D2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 28/3 09:00BK30067DOS Kampen / Veltman E2 - Exakwa E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 09:00BK33962DOS Kampen / Veltman F1 - ASVD | PV Systems F1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/3 09:00BK33973DOS Kampen / Veltman F2 - Dindoa F2De Reeve in Kampenhistorieroute