Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging KCD in Doorn

53 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 18:30BK45901KCD 2 - Victum 6Steinheim in Doornhistorieroute
za 26/1 19:50BK46605MIA 9 - KCD 3De Bokkeduinen in AmersfoortJoris Moeshistorieroute
za 26/1 18:00BK46610SGV 4 - KCD 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 12:00BK42513ESDO B2 - KCD B1Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 26/1 09:30BK39468KCD C1 - SKF C7Steinheim in Doornhistorieroute
za 26/1 09:45BK30488Midlandia E1 - KCD E1De Tol in Bunnikhistorieroute

Team TV
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 14:50WK20923Arena 1 - KCD 1‘t Gastland in RhenenNiels Groenhistorieroute
za 2/2 19:45BK47601KCD 3 - Woudenberg 5Steinheim in Doornhistorieroute
za 2/2 18:30BK47594KCD 4 - Synergo 10Steinheim in Doornhistorieroute
za 2/2 15:30BK40946Animo B2 - KCD B1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 2/2 10:00BK38385KCD C1 - MIA C4Steinheim in Doornhistorieroute
za 2/2 09:00BK49776KCD E1 - Arena E3Steinheim in Doornhistorieroute
za 2/2 10:15BK49501Animo F1 - KCD F1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 19:40WK20524KCD 1 - SDO 1Steinheim in DoornWouter van Zelderenhistorieroute
za 9/2 18:30BK45201KCD 2 - Synergo 9Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/2 10:00BK40595KCD B1 - Fiducia B3Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/2 17:00BK37818Telstar C3 - KCD C1De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 9/2 09:00BK29088Dalto / Klaverblad Verzekeringen E6 - KCD E1Hoenderdaal in DriebergenGijs Meesterhistorieroute
za 9/2 09:00BK49502KCD F1 - Tweemaal Zes F3Steinheim in Doornhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 18:30WK20529KCD 1 - De Eemvogels 1Steinheim in Doornhistorieroute
za 16/2 20:15BK50604Animo 6 - KCD 3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 16/2 21:20BK47439Telstar 6 - KCD 4De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 16/2 10:00BK33672Woudenberg E5 - KCD E1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 16/2 09:00BK49503KCD F1 - Synergo F1Steinheim in Doornhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 13:20BK47451Huizen 4 - KCD 3De Meent in Huizenhistorieroute
za 2/3 11:00BK46939ODIK 7 - KCD 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 2/3 14:00BK41333Tweemaal Zes B2 - KCD B1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:40WK20993Blauw Zwart 1 - KCD 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 9/3 16:35BK46872Koveni 3 - KCD 2‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 9/3 19:40BK47234KCD 3 - De Eemvogels 2Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/3 18:30BK47224KCD 4 - De Eemvogels 3Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/3 10:00BK42226KCD B1 - HKC B2Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/3 15:30BK47986Viking C2 - KCD C1Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
za 9/3 09:00BK33226KCD E1 - DVO / Accountor E7Steinheim in Doornhistorieroute
za 9/3 11:10BK49504Nova F1 - KCD F1HF Witte Centrum in De BiltNici van der Wervehistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 20:20WK20717SEV 1 - KCD 1De Pol in Zelhemhistorieroute
za 16/3 11:15BK46018Hebbes 5 - KCD 2Olympos in Utrechthistorieroute
za 16/3 19:40BK46045KCD 3 - MIA 9Steinheim in Doornhistorieroute
za 16/3 18:30BK46035KCD 4 - SGV 4Steinheim in Doornhistorieroute
za 16/3 10:00BK40102MIA C4 - KCD C1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 16/3 09:00BK30834KCD E1 - SKF E9Steinheim in Doornhistorieroute
za 16/3 10:00BK49505Fiducia F1 - KCD F1Europahal in VleutenKoen Koppenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 19:40WK20525KCD 1 - Hemur Enge 1Steinheim in Doornhistorieroute
za 23/3 18:30BK46455KCD 2 - Stip 2Steinheim in Doornhistorieroute
za 23/3 13:00BK46974Tweemaal Zes 5 - KCD 3De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 23/3 12:50BK40684Midlandia B1 - KCD B1De Tol in Bunnikhistorieroute
za 23/3 10:00BK39673KCD C1 - DVO / Accountor C6Steinheim in Doornhistorieroute
za 23/3 09:00BK49506KCD F1 - RDZ F1Steinheim in Doornhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 20:50BK47025Victum 6 - KCD 2Weteringhoek in HoutenNoël Werensteijnhistorieroute
za 30/3 18:30BK45307KCD 3 - SKF 6Steinheim in Doornhistorieroute
za 30/3 10:00BK42361KCD B1 - ESDO B2Steinheim in Doornhistorieroute
za 30/3 14:15BK38988Woudenberg C3 - KCD C1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 30/3 09:00BK29376KCD E1 - Midlandia E1Steinheim in Doornhistorieroute