Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wit-Blauw | Green Organics in Kampen

220 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
za 3/12 20:00WK10382SCO | European Aerosols 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1De Oolde Steense in WolvegaH. Ruitenbeekhistorieroute
za 3/12 18:20WK12508SCO | European Aerosols 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2De Oolde Steense in WolvegaP. Jonkershistorieroute
za 3/12 14:20WK13228Sparta 3 - Wit-Blauw | Green Organics 3Victorium in Zwollehistorieroute
za 3/12 14:10BK29153Wit-Blauw | Green Organics 4 - Unitas | Perspectief 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 13:00BK33508Wit-Blauw | Green Organics 5 - Oranje Zwart 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 16:30WK21008DOS Kampen | Unique Waterontharders A2 - Wit-Blauw | Green Organics A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 16:00BK27358DOS '46 A3 - Wit-Blauw | Green Organics A2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 3/12 11:00WK19163Apeldoorn B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1Sprengeloo in Apeldoornhistorieroute
za 3/12 13:00BK22957Wit-Blauw | Green Organics C1 - Oranje Zwart C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/12 12:00BK20330Wit-Blauw | Green Organics D1 - Sparta D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/12 11:00BK20303Wit-Blauw | Green Organics D2 - ZKC '19 D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/12 10:00BK20297Wit-Blauw | Green Organics D3 - ASVD D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 3/12 10:00BK15701Wit-Blauw | Green Organics E2 - Elburg E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 10:00BK15712Wit-Blauw | Green Organics E1 - ASVD E5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 09:00BK15638Wit-Blauw | Green Organics E4 - Rood-Wit E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 09:00BK15664Wit-Blauw | Green Organics E3 - Elburg E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 3/12 09:00BK12896Wit-Blauw | Green Organics F1 - Elburg F1De Reeve in Kampenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
za 10/12 20:30WK10546Wit-Blauw | Green Organics 1 - Dindoa 1De Reeve in KampenM. Ringmahistorieroute
za 10/12 18:45WK12670Wit-Blauw | Green Organics 2 - Dindoa 2De Reeve in KampenRik Nijlandhistorieroute
za 10/12 17:20WK13861Wit-Blauw | Green Organics 3 - Dindoa 3De Reeve in KampenKees Dapperenshistorieroute
za 10/12 16:10BK33509Wit-Blauw | Green Organics 5 - d'Ommerdieck 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 15:00WK21038Wit-Blauw | Green Organics A1 - KIOS A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 14:00WK19444Wit-Blauw | Green Organics B1 - Rood-Wit B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 11:00BK23306Exakwa C2 - Wit-Blauw | Green Organics C1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 10/12 10:00BK23212Wit-Blauw | Green Organics C2 - Sparta C2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 12:10BK23313Wolderwijd C1 - Wit-Blauw | Green Organics C3De Horst in ZeewoldeRick Bultmanhistorieroute
za 10/12 13:00BK22588Wit-Blauw | Green Organics D1 - Rood-Wit D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 12:00BK20502Wit-Blauw | Green Organics D2 - Rood-Wit D2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 11:00BK20495Wit-Blauw | Green Organics D3 - Exakwa D3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 09:00BK16011Wit-Blauw | Green Organics E2 - Rood-Wit E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 09:00BK15976Wit-Blauw | Green Organics E3 - Rood-Wit E5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 10/12 09:00BK13085Wit-Blauw | Green Organics F1 - Dindoa F5De Reeve in Kampenhistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
za 17/12 18:15WK10405Tweemaal Zes 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 17/12 17:05WK12530Groen Geel | IJskoud de Beste 3 - Wit-Blauw | Green Organics 2Groen-Geelhal in WormerGerwin de Groothistorieroute
za 17/12 18:30WK13325DOS Kampen | Unique Waterontharders 3 - Wit-Blauw | Green Organics 3De Reeve in KampenG. vd Veenhistorieroute
za 17/12 16:40BK29433Sparta 6 - Wit-Blauw | Green Organics 4Victorium in Zwollehistorieroute
za 17/12 16:10BK33510DOS Kampen | Unique Waterontharders 5 - Wit-Blauw | Green Organics 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 17/12 18:30WK21012NRC '22 A1 - Wit-Blauw | Green Organics A1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
za 17/12 12:00BK27640Wit-Blauw | Green Organics A2 - Meko '74 A1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 17/12 15:00WK19205Devinco B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1Keizerslanden in DeventerR. Heuverhistorieroute
za 17/12 11:00BK23353Wit-Blauw | Green Organics C1 - ASVD C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 17/12 13:00BK24515DOS Kampen | Unique Waterontharders C2 - Wit-Blauw | Green Organics C2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 17/12 10:00BK22937Wit-Blauw | Green Organics C3 - Unitas | Perspectief C4Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 17/12 12:00BK22856DOS Kampen | Unique Waterontharders D1 - Wit-Blauw | Green Organics D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 17/12 12:00BK20676DOS '46 D2 - Wit-Blauw | Green Organics D2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 17/12 11:00BK20663Sparta D3 - Wit-Blauw | Green Organics D3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 17/12 09:00BK16142Exakwa E1 - Wit-Blauw | Green Organics E2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 17/12 09:00BK16166Apeldoorn E2 - Wit-Blauw | Green Organics E1Sprengeloo in Apeldoornhistorieroute
za 17/12 11:00BK16112ASVD E4 - Wit-Blauw | Green Organics E4‘t Dok in DrontenBrent Vergeerhistorieroute
za 17/12 10:00BK16137ASVD E1 - Wit-Blauw | Green Organics E3‘t Dok in DrontenJudith de Graafhistorieroute
za 17/12 10:00BK13151Sparta F4 - Wit-Blauw | Green Organics F1Victorium in Zwollehistorieroute
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
za 7/1 16:05BK27552Roreko A1 - Wit-Blauw | Green Organics A2De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
za 14/1 20:15WK10370Wit-Blauw | Green Organics 1 - Heerenveen 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 18:45WK12494Wit-Blauw | Green Organics 2 - Heerenveen 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 17:20WK13179Wit-Blauw | Green Organics 3 - De Meeuwen 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 16:10BK30741Wit-Blauw | Green Organics 4 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 15:00BK33511Wit-Blauw | Green Organics 5 - Rood-Wit 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 14:00WK19146Wit-Blauw | Green Organics B1 - DOS Kampen | Unique Waterontharders B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 14:00BK22985KIOS C1 - Wit-Blauw | Green Organics C1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 14/1 10:00BK23482Wit-Blauw | Green Organics C2 - Exakwa C3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 14/1 13:00BK21705Wit-Blauw | Green Organics D1 - DOS Kampen | Unique Waterontharders D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 12:00BK21675Wit-Blauw | Green Organics D2 - DOS Kampen | Unique Waterontharders D2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 11:00BK21670Wit-Blauw | Green Organics D3 - Sparta D3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 09:00BK18295Wit-Blauw | Green Organics E2 - DOS Kampen | Unique Waterontharders E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 09:00BK18307Wit-Blauw | Green Organics E1 - DOS Kampen | Unique Waterontharders E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 10:00BK18235Wit-Blauw | Green Organics E4 - Exakwa E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 09:00BK18261Wit-Blauw | Green Organics E3 - DOS Kampen | Unique Waterontharders E4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/1 10:00BK14451Wit-Blauw | Green Organics F1 - Rood-Wit F2De Reeve in Kampenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
za 21/1 20:00WK10511OVVO 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/1 18:30WK12638OVVO 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/1 16:30WK13737ASVD 3 - Wit-Blauw | Green Organics 3‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 21/1 16:10BK29701Wit-Blauw | Green Organics 4 - Regio '72 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 17:20BK33512Wit-Blauw | Green Organics 5 - Noveas 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 12:30WK21032Thrianta A1 - Wit-Blauw | Green Organics A1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 21/1 15:00BK28228Wit-Blauw | Green Organics A2 - Thrianta A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 12:00BK24603Wit-Blauw | Green Organics C2 - Emmeloord C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/1 11:00BK23510Wit-Blauw | Green Organics C3 - De Meeuwen C3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/1 12:00BK20837Rood-Wit D1 - Wit-Blauw | Green Organics D1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 21/1 10:00BK22607Wit-Blauw | Green Organics D2 - Hellas '63 D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 21/1 11:00BK20797Unitas | Perspectief D5 - Wit-Blauw | Green Organics D3De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 21/1 10:00BK16548Wit-Blauw | Green Organics E2 - Sparta E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 10:00BK16557Wit-Blauw | Green Organics E1 - Regio '72 E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 09:00BK16490Wit-Blauw | Green Organics E4 - Sparta E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/1 09:00BK13405Wit-Blauw | Green Organics F1 - Regio '72 F1De Reeve in Kampenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
za 28/1 20:30WK10518Wit-Blauw | Green Organics 1 - Drachten | van der Wiel 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 19:00WK12642Wit-Blauw | Green Organics 2 - AW.DTV 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 17:40WK13751Wit-Blauw | Green Organics 3 - ODIK 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 19:45BK30832Sparta 4 - Wit-Blauw | Green Organics 4Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 28/1 15:45BK34863Meko '74 1 - Wit-Blauw | Green Organics 5Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 28/1 16:30WK21033Wit-Blauw | Green Organics A1 - DOS-WK A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 15:00BK28725ASVD A2 - Wit-Blauw | Green Organics A2‘t Dok in DrontenMarloes van Bleijswijkhistorieroute
za 28/1 15:30WK19391Wit-Blauw | Green Organics B1 - KVZ B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 12:30BK23616DOS '46 C1 - Wit-Blauw | Green Organics C1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 28/1 12:00BK25159Rood-Wit C2 - Wit-Blauw | Green Organics C2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 28/1 16:00BK23624Telstar | Schoonderbeek C2 - Wit-Blauw | Green Organics C3De Slag in Hoevelakenhistorieroute
za 28/1 10:00BK22633Wit-Blauw | Green Organics D1 - Exakwa D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 28/1 11:00BK22603Wit-Blauw | Green Organics D3 - Elburg D2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 28/1 11:00BK18450ASVD E3 - Wit-Blauw | Green Organics E2‘t Dok in DrontenIris Lagemaathistorieroute
za 28/1 13:15BK18413Oranje Zwart E2 - Wit-Blauw | Green Organics E1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 28/1 11:05BK18439Emmeloord E1 - Wit-Blauw | Green Organics E4Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 28/1 10:00BK18405Exakwa E5 - Wit-Blauw | Green Organics E3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 28/1 11:00BK34739ASVD F1 - Wit-Blauw | Green Organics F1‘t Dok in DrontenBritt de Jonghistorieroute

Antilopen Banner
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
za 4/2 19:30WK10433SKF 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 4/2 20:00WK12558DVO | Accountor 3 - Wit-Blauw | Green Organics 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 4/2 15:20WK13425SKF 4 - Wit-Blauw | Green Organics 3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 4/2 13:10BK30549Wit-Blauw | Green Organics 4 - Exakwa 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 12:00BK33514Wit-Blauw | Green Organics 5 - Hellas '63 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 17:20WK21016Amicitia A2 - Wit-Blauw | Green Organics A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 4/2 12:30BK28293Samen Een A1 - Wit-Blauw | Green Organics A2De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 4/2 13:00WK19253Juventa B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 4/2 11:00BK23670Wit-Blauw | Green Organics C1 - Noveas C1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 13:00BK23654Hellas '63 C1 - Wit-Blauw | Green Organics C2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 4/2 12:00BK23649Wit-Blauw | Green Organics C3 - Elburg C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 4/2 10:00BK22104Wit-Blauw | Green Organics D1 - HHV D1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 11:00BK22072Wit-Blauw | Green Organics D2 - Noveas D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 4/2 10:00BK21091Wit-Blauw | Green Organics D3 - Sparta D3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 4/2 09:00BK17979Wit-Blauw | Green Organics E1 - Rood-Wit E4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 09:00BK17906Wit-Blauw | Green Organics E4 - Hellas '63 E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 4/2 09:00BK17932Wit-Blauw | Green Organics E3 - Sparta E4De Reeve in Kampenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
za 11/2 20:30WK10566Wit-Blauw | Green Organics 1 - SCO | European Aerosols 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 19:00WK12690Wit-Blauw | Green Organics 2 - SCO | European Aerosols 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 17:40WK13939Wit-Blauw | Green Organics 3 - Sparta 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 16:30BK33515Oranje Zwart 5 - Wit-Blauw | Green Organics 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/2 16:30WK21043Wit-Blauw | Green Organics A1 - DOS Kampen | Unique Waterontharders A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 15:20BK28524Wit-Blauw | Green Organics A2 - DOS '46 A3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 14:20WK19477Wit-Blauw | Green Organics B1 - Apeldoorn B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/2 14:20BK24730Oranje Zwart C1 - Wit-Blauw | Green Organics C1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 11/2 12:00BK22979Sparta C3 - Wit-Blauw | Green Organics C3Victorium in Zwollehistorieroute
za 11/2 11:00BK22674ZKC '19 D1 - Wit-Blauw | Green Organics D2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 11/2 12:00BK22670ASVD D2 - Wit-Blauw | Green Organics D3‘t Dok in DrontenJoël Koolenhistorieroute
za 11/2 10:00BK16826Elburg E2 - Wit-Blauw | Green Organics E2‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/2 11:00BK16814ASVD E5 - Wit-Blauw | Green Organics E1‘t Dok in DrontenJudith de Graafhistorieroute
za 11/2 09:00BK16856Rood-Wit E2 - Wit-Blauw | Green Organics E4Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 11/2 09:00BK16818Elburg E3 - Wit-Blauw | Green Organics E3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 11/2 09:00BK13581Elburg F1 - Wit-Blauw | Green Organics F1‘t Huiken in Elburghistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
za 18/2 18:50WK10476Dindoa 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/2 17:10WK12604Dindoa 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/2 20:20WK13604Dindoa 3 - Wit-Blauw | Green Organics 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/2 15:00BK33516d'Ommerdieck 1 - Wit-Blauw | Green Organics 5Kulturhus De Spil in Nieuwleusenhistorieroute
za 18/2 13:40WK21025KIOS A1 - Wit-Blauw | Green Organics A1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 18/2 12:00BK27899Wit-Blauw | Green Organics A2 - Roreko A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/2 14:10WK19323Rood-Wit B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/2 12:00BK25323Wit-Blauw | Green Organics C1 - Exakwa C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 18/2 13:00BK23796Sparta C2 - Wit-Blauw | Green Organics C2Victorium in Zwollehistorieroute
za 18/2 13:00BK25302Wit-Blauw | Green Organics C3 - Wolderwijd C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 18/2 15:50BK22824KIOS D1 - Wit-Blauw | Green Organics D1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 18/2 11:00BK22789Rood-Wit D2 - Wit-Blauw | Green Organics D2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/2 10:00BK15380Rood-Wit E1 - Wit-Blauw | Green Organics E2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/2 10:00BK15328Rood-Wit E5 - Wit-Blauw | Green Organics E3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/2 09:00BK12715Dindoa F5 - Wit-Blauw | Green Organics F1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
za 25/2 19:15BK29884Unitas | Perspectief 5 - Wit-Blauw | Green Organics 4De Sypel in Harderwijkhistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 18:50BK31284Regio '72 2 - Wit-Blauw | Green Organics 4De Koekoek in Vaassenhistorieroute
za 4/3 13:15BK24756Unitas | Perspectief C4 - Wit-Blauw | Green Organics C3De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 4/3 13:00BK22678Sparta D1 - Wit-Blauw | Green Organics D1Victorium in Zwollehistorieroute
za 4/3 15:15BK19207Regio '72 E1 - Wit-Blauw | Green Organics E1De Koekoek in Vaassenhistorieroute
za 4/3 15:15BK15015Regio '72 F1 - Wit-Blauw | Green Organics F1De Koekoek in Vaassenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
za 11/3 20:30WK10570Wit-Blauw | Green Organics 1 - Tweemaal Zes 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 19:00WK12694Wit-Blauw | Green Organics 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 17:30WK13955Wit-Blauw | Green Organics 3 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 15:10BK31010Wit-Blauw | Green Organics 4 - Sparta 6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 16:20BK33517Wit-Blauw | Green Organics 5 - DOS Kampen | Unique Waterontharders 5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 14:00WK21044Wit-Blauw | Green Organics A1 - NRC '22 A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 15:15BK28843Meko '74 A1 - Wit-Blauw | Green Organics A2Ezinge in Meppelhistorieroute
za 11/3 13:00WK19483Wit-Blauw | Green Organics B1 - Devinco B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 13:00BK24819ASVD C1 - Wit-Blauw | Green Organics C1‘t Dok in DrontenAsmara Meinenhistorieroute
za 11/3 12:00BK25273Wit-Blauw | Green Organics C2 - DOS Kampen | Unique Waterontharders C2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 11:00BK21098Wit-Blauw | Green Organics D2 - DOS '46 D2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 10:00BK22806Exakwa D3 - Wit-Blauw | Green Organics D3De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 11/3 10:00BK18778Wit-Blauw | Green Organics E2 - Exakwa E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 10:00BK18789Wit-Blauw | Green Organics E1 - Apeldoorn E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 09:00BK18711Wit-Blauw | Green Organics E4 - ASVD E4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 09:00BK18737Wit-Blauw | Green Organics E3 - ASVD E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 11/3 09:00BK14735Wit-Blauw | Green Organics F1 - Sparta F4De Reeve in Kampenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
za 18/3 20:30WK10480Heerenveen 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/3 19:00WK12608Heerenveen 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 18/3 18:55WK13616De Meeuwen 2 - Wit-Blauw | Green Organics 3Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 18/3 15:10BK30087DOS Kampen | Unique Waterontharders 4 - Wit-Blauw | Green Organics 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 13:00BK33518Rood-Wit 4 - Wit-Blauw | Green Organics 5Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 18/3 13:00WK19337DOS Kampen | Unique Waterontharders B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 11:00BK24254Wit-Blauw | Green Organics C1 - KIOS C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 18/3 12:00BK23892Exakwa C3 - Wit-Blauw | Green Organics C2De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 18/3 10:00BK24232Wit-Blauw | Green Organics C3 - Sparta C3Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 18/3 11:00BK22872DOS Kampen | Unique Waterontharders D2 - Wit-Blauw | Green Organics D2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 11:00BK22839Sparta D3 - Wit-Blauw | Green Organics D3Victorium in Zwollehistorieroute
za 18/3 09:00BK17181DOS Kampen | Unique Waterontharders E1 - Wit-Blauw | Green Organics E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 09:00BK17184DOS Kampen | Unique Waterontharders E2 - Wit-Blauw | Green Organics E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 09:00BK17162Exakwa E3 - Wit-Blauw | Green Organics E4De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 18/3 09:00BK17120DOS Kampen | Unique Waterontharders E4 - Wit-Blauw | Green Organics E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 18/3 09:00BK13754Rood-Wit F2 - Wit-Blauw | Green Organics F1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
za 25/3 20:30WK10554Wit-Blauw | Green Organics 1 - OVVO 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/3 19:05WK12678Wit-Blauw | Green Organics 2 - OVVO 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/3 17:45WK13892Wit-Blauw | Green Organics 3 - ASVD 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/3 13:15BK33519Noveas 2 - Wit-Blauw | Green Organics 5De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 25/3 16:35WK21040Wit-Blauw | Green Organics A1 - Thrianta A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 25/3 11:25BK28071Thrianta A2 - Wit-Blauw | Green Organics A2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 25/3 12:05BK25054Emmeloord C1 - Wit-Blauw | Green Organics C2Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 25/3 12:00BK23997De Meeuwen C3 - Wit-Blauw | Green Organics C3Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 25/3 10:00BK20528Wit-Blauw | Green Organics D1 - KIOS D1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 25/3 11:00BK22550Wit-Blauw | Green Organics D3 - Unitas | Perspectief D5Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 25/3 09:00BK19240Sparta E1 - Wit-Blauw | Green Organics E2Victorium in Zwollehistorieroute
za 25/3 09:55BK19196Sparta E2 - Wit-Blauw | Green Organics E4Victorium in Zwollehistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
za 1/4 20:00WK10469Drachten | van der Wiel 1 - Wit-Blauw | Green Organics 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 1/4 14:15WK12596AW.DTV 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 17:10WK13570ODIK 2 - Wit-Blauw | Green Organics 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 1/4 12:10BK30280Wit-Blauw | Green Organics 4 - Sparta 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 13:20BK34870Wit-Blauw | Green Organics 5 - Meko '74 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 17:35WK21024DOS-WK A1 - Wit-Blauw | Green Organics A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 1/4 11:00BK28079Wit-Blauw | Green Organics A2 - ASVD A2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 13:15WK19310KVZ B1 - Wit-Blauw | Green Organics B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 1/4 11:00BK24164Wit-Blauw | Green Organics C1 - DOS '46 C1Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/4 12:00BK23039Wit-Blauw | Green Organics C2 - Rood-Wit C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/4 13:00BK24141Wit-Blauw | Green Organics C3 - Telstar | Schoonderbeek C2Cellesbroek in Kampenhistorieroute
za 1/4 10:00BK20214Exakwa D1 - Wit-Blauw | Green Organics D1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 1/4 11:00BK20239Hellas '63 D1 - Wit-Blauw | Green Organics D2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 1/4 11:00BK20204Elburg D2 - Wit-Blauw | Green Organics D3‘t Huiken in Elburghistorieroute
za 1/4 09:00BK17489Wit-Blauw | Green Organics E2 - ASVD E3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 09:00BK17498Wit-Blauw | Green Organics E1 - Oranje Zwart E2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 10:00BK17424Wit-Blauw | Green Organics E4 - Emmeloord E1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 10:00BK17452Wit-Blauw | Green Organics E3 - Exakwa E5De Reeve in Kampenhistorieroute
za 1/4 09:00BK34745Wit-Blauw | Green Organics F1 - ASVD F1De Reeve in Kampenhistorieroute