Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SGV in Culemborg

87 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 16:45WK20724SGV 1 - Scheldevogels 1Interwey in CulemborgArjan van Baarenhistorieroute
za 15/12 15:30WK27099SGV 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 5Interwey in CulemborgJohn Loevehistorieroute
za 15/12 11:15BK47137SGV 3 - Oranje Nassau 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 15/12 18:00BK47118SGV 4 - Animo 5Interwey in Culemborghistorieroute
za 15/12 14:30BK39918SGV C1 - Luno C1Interwey in Culemborghistorieroute
za 15/12 10:15BK37028SGV D1 - Synergo D3Interwey in Culemborghistorieroute
za 15/12 12:30BK33101SGV E1 - MIA E2Interwey in Culemborghistorieroute
za 15/12 13:30BK33032SGV E2 - Huizen E1Interwey in Culemborghistorieroute

Team TV
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5/1 14:00BK48003DOS D1 - SGV D1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 15:45WK20721SGV 1 - Hebbes 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 17:00WK26903SGV 2 - Hebbes 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 11:15BK46632SGV 3 - Badhoevedorp 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 18:15BK45885SGV 4 - De Eemvogels 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 14:30BK43935SGV A1 - De Eemvogels A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 13:30BK39358SGV C1 - Synergo C3Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 12:30BK36385SGV D1 - Animo D2Interwey in Culemborghistorieroute
za 12/1 10:15BK32047SGV E2 - Fiducia E1Interwey in Culemborghistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 15:15WK21875Oranje Zwart / De Hoekse 1 - SGV 1Dorpshart in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 19/1 17:30WK26314Atlantis 3 - SGV 2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 19/1 14:25BK45079EKVA 7 - SGV 3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 19/1 19:50BK45039Synergo 10 - SGV 4Loevenhoutsedijk in UtrechtOskar van de Vijverhistorieroute
za 19/1 12:00BK43812Koveni A2 - SGV A1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 19/1 12:15BK37675OVVO / De Kroon C4 - SGV C1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 19/1 15:30BK47993Viking D1 - SGV D1Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
za 19/1 10:00BK28963SDO / BlijWerkt E1 - SGV E1De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 19/1 12:15BK28921RDZ E1 - SGV E2Dijnselburg in Zeisthistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 15:00WK20723SGV 1 - De Voltreffers 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 16:30WK26625SGV 2 - Swift 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 18:00BK46610SGV 4 - KCD 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 13:45BK43934SGV A1 - Het Bosch A1Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 12:30BK38530SGV C1 - Fiducia C3Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 10:30BK30603SGV E1 - Fortissimo E1Interwey in Culemborghistorieroute
za 26/1 11:30BK30536SGV E2 - Thor E1Interwey in Culemborghistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 15:25WK21857SKV 1 - SGV 1De Jager in Giessenhistorieroute
za 2/2 15:35WK26955Nova 3 - SGV 2HF Witte Centrum in De Bilthistorieroute
za 2/2 16:10BK46770ESDO 3 - SGV 3Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 2/2 16:00BK46754ODIK 7 - SGV 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 2/2 16:00BK43406Synergo A2 - SGV A1Loevenhoutsedijk in UtrechtDennis van Schijndelhistorieroute
za 2/2 13:00BK39553Koveni C1 - SGV C1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 2/2 14:05BK32376Koveni E1 - SGV E1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 2/2 12:30BK32382Tweemaal Zes E1 - SGV E2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 16:30WK26366SGV 2 - Synergo 4Interwey in Culemborghistorieroute
za 9/2 11:15BK45205SGV 3 - Argus 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 9/2 18:00BK45182SGV 4 - Telstar 6Interwey in Culemborghistorieroute
za 9/2 15:00BK43930SGV A1 - Huizen A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 9/2 13:45BK34656SGV D1 - Luno D2Interwey in Culemborghistorieroute
za 9/2 12:45BK29236SGV E1 - EKVA E1Interwey in Culemborghistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 14:45WK20722SGV 1 - OJC '98 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 16:00WK26796SGV 2 - Thor 2Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 11:15BK46362SGV 3 - RDZ 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 19:00BK46849Animo 5 - SGV 4De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 16/2 13:30BK43933SGV A1 - Tweemaal Zes A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 12:30BK39043SGV C1 - Midlandia C2Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 10:15BK48009SGV D1 - DOS D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 11:15BK31534SGV E1 - OVVO / De Kroon E2Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 12:15BK31466SGV E2 - DOS E1Interwey in Culemborghistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 16:00WK21712Scheldevogels 1 - SGV 1Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 9/3 19:50WK26999Antilopen / Lancyr Deelen 5 - SGV 2Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 9/3 14:00BK46863Oranje Nassau 3 - SGV 3De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 9/3 12:05BK39618Luno C1 - SGV C1De Vaart in LinschotenMark van Dijkhistorieroute
za 9/3 10:00BK32520MIA E2 - SGV E1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 9/3 11:00BK32527Huizen E1 - SGV E2De Meent in Huizenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 16:45WK20430Hebbes 1 - SGV 1Olympos in Utrechthistorieroute
za 16/3 15:25WK26676Hebbes 2 - SGV 2Olympos in Utrechthistorieroute
za 16/3 11:45BK46016Badhoevedorp 4 - SGV 3De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 16/3 18:30BK46035KCD 4 - SGV 4Steinheim in Doornhistorieroute
za 16/3 14:10BK44956De Eemvogels A2 - SGV A1De Engh in SoestJordi Masthistorieroute
za 16/3 12:00BK38729Synergo C3 - SGV C1Loevenhoutsedijk in UtrechtPeter Kalisvaarthistorieroute
za 16/3 13:30BK35656Animo D2 - SGV D1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 16/3 10:00BK30842Fiducia E1 - SGV E2Europahal in VleutenNiek Oostromhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 15:45WK20726SGV 1 - Oranje Zwart / De Hoekse 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 17:00WK26830SGV 2 - Atlantis 3Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 11:15BK46457SGV 3 - EKVA 7Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 18:15BK46437SGV 4 - Synergo 10Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 14:30BK43932SGV A1 - Koveni A2Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 13:30BK39144SGV C1 - OVVO / De Kroon C4Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 12:30BK47999SGV D1 - Viking D1Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 09:15BK31729SGV E1 - SDO / BlijWerkt E1Interwey in Culemborghistorieroute
za 23/3 10:15BK31654SGV E2 - RDZ E1Interwey in Culemborghistorieroute

Antilopen Banner
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 14:20WK21693De Voltreffers 1 - SGV 1Arkendonk in Oosterhouthistorieroute
za 30/3 19:40WK27061Swift 4 - SGV 2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 30/3 15:35BK47023De Eemvogels 3 - SGV 4De Engh in SoestHenk Luijkhistorieroute
za 30/3 15:00BK44813Het Bosch A1 - SGV A1De Linde in Meerkerkhistorieroute
za 30/3 12:00BK39811Fiducia C3 - SGV C1Europahal in VleutenFiducia 5historieroute
za 30/3 10:00BK36636Synergo D3 - SGV D1Loevenhoutsedijk in UtrechtPeter Kalisvaarthistorieroute
za 30/3 10:00BK32875Fortissimo E1 - SGV E1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 30/3 18:00BK32912Thor E1 - SGV E2De Kroon in Harmelenhistorieroute