D1Klasse:D-040 Wedstrijdnummer: BK20862
za 22/01
11:00
Fiks D1 -  KVS | Maritiem D1
DamesElla Gulker, Emma de Graaf, Hannah van der Plas, Iris Koelman, Joelle de Roode, Sanne de Jager
HerenJens van Swol, Roan Brouwer, Sem Pronk, Tim de Jager
CoachAnnemieke de Mooij
Verzamelen09:45
VervoerPronk, de Jager, Brouwer
LocatieSporthal De Cuyl in Oegstgeest

 

D2Klasse:D-051 Wedstrijdnummer: BK22006
za 22/01
13:00
KVS | Maritiem D2 -  Die Haghe D2
DamesAlba Masse, Anne van Houten, Jasmyn Towmasjan, Kate de Wild, Mischa Leeflang, Olga Jaroli, Romaysa Zarrad, Sophie van Eden
HerenDane Jol, Jort Lenos, Rens Gielbert
CoachIrma Zoutenbier
Verzamelen12:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

D3Klasse:D-052 Wedstrijdnummer: BK21652
za 22/01
11:00
KVS | Maritiem D3 -  ONDO D5
DamesIsa Reyntjes, Joelle Pronk, Kate Roeleveld, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw, Olivia van der Woude, Sara van de Graaf, Stacey Pronk
HerenAron Buwalda, Julian van Reenen, Sijf Baarda
CoachQuinty Gerber, Albert van Reenen, Sjoerd Baarda
Verzamelen10:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

D4Klasse:D-053 Wedstrijdnummer: BK20784
za 22/01
11:00
Die Haghe D3 -  KVS | Maritiem D4
DamesCarmen Schonewille, Gaia Lampis, Gwen van Gessel, Indy Baale, Kayra Kurtoglu, Lotte Roeland
HerenNikolay Fursov
Coach
Verzamelen10:00
VervoerSchonewille, Fursov, Kurtoglu
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag

 

E1Klasse:E-072 Wedstrijdnummer: BK17803
za 22/01
10:00
KVS | Maritiem E1 -  Fortuna | Delta Logistiek E2
DamesFleur Spaans, Madelief Tiemens
HerenJace den Dekker, Seth Wiekenkamp, Thom den Dekker
CoachEric den Dekker, Koen de Roode
Verzamelen09:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

E2Klasse:E-073 Wedstrijdnummer: BK16559
za 22/01
10:45
Avanti | Post Makelaardij E4 -  KVS | Maritiem E2
DamesFebe Rosenstock, Isa Gielbert, Lara Witkamp
HerenOliver Jaroli, Simon Leeflang
CoachPauline Gielbert, Pauline Witkamp
Verzamelen09:45
VervoerRosenstock, Leeflang
LocatieDe Viergang in Pijnacker

 

E4Klasse:E-075 Wedstrijdnummer: BK17809
za 22/01
09:00
Achilles E2 -  KVS | Maritiem E4
DamesEvi Bron, Zara Pronk
HerenJinne Mooij, Kai van Arkel, Stan Bruijstens
CoachNanda Bruijstens, Ruben van Arkel
Verzamelen08:00
VervoerBron, Pronk
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag

 

E5Klasse:E-082 Wedstrijdnummer: BK16470
za 22/01
09:00
Excelsior E2 -  KVS | Maritiem E5
DamesClaire van Kruiselberg, Ismee Franken, Miruna Grotendorst
HerenLiam Taal, Valentijn van Dijk
CoachMachiel Taal, Richard Grotendorst
Verzamelen08:00
VervoerFranken, van Dijk
LocatieDe Buitenhof in Delft

 

E6Klasse:E-087 Wedstrijdnummer: BK16404
za 22/01
10:00
KVS | Maritiem E6 -  Achilles E5
DamesEmma Witkamp, Emme de Schutter, Kim-Jasmijn Taal, Maygan Korving
HerenGijs van der Kaaden
CoachKrijn de Schutter, Robbert Jan Taal
Verzamelen09:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

E7Klasse:E-085 Wedstrijdnummer: BK18300
za 22/01
09:00
KVS | Maritiem E7 -  Valto E5
DamesBella Alkema, Fleur Kasi, Juna Breedveld, Kees Crijns
HerenChristiaan Bout, Nolan Kappe
CoachRianne Parmentier
Verzamelenonbekend
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

F1Klasse:F-045 Wedstrijdnummer: BK14558
za 22/01
10:00
VEO F2 -  KVS | Maritiem F1
DamesJoline Keus, Laura de Niet, Lieve Zuurmond, Livia Nutbeij, Zoë van der Veek
Heren
CoachVincent Keus
Verzamelen09:00
VervoerNutbeij, van der Veek
LocatieEssesteyn in Voorburg
Opmerking afgemeld: Katinka Bauermann

 

F2Klasse:F-041 Wedstrijdnummer: BK13562
za 22/01
10:45
ODO F2 -  KVS | Maritiem F2
DamesFrieda Völlmecke, Iris Spaans, Isabel Zwaan, Tamar van Houwelingen
HerenMees Tiemens, Tycjan Noworacki
CoachOuders KVS F2
Verzamelen09:30
VervoerVöllmecke, Spaans
LocatieDe Hofstede in Maasland

 

F3Klasse:F-043 Wedstrijdnummer: BK14594
za 22/01
09:00
KVS | Maritiem F3 -  Fortuna | Delta Logistiek F2
DamesEvi Taal, Lotta Roos, Philou Franken, Vlinder Kasi
HerenJames van der Harst, Luuk van Swol
CoachChrista Braunstahl
Verzamelen08:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

16,35547