7Klasse:R4P Wedstrijdnummer: WK17120
wo 19/01
20:30
Die Haghe 5 -  KVS | Maritiem 7
DamesAnnemieke Pronk, Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest
HerenDavid de Jong, Floor de Gier, Freek de Groot, Guus Pronk, Jan de Jong, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen19:30
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag
OpmerkingContactpersoon Lisanne de Jong afgemeld: Kelsey Fieret

 

1Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK11442
za 22/01
20:00
OVVO 1 -  KVS | Maritiem 1
DamesDames Bekend
HerenHeren Bekend
CoachAndré Kuipers
Verzamelenonbekend
LocatieOVVO-hal in Maarssen

 

2Klasse:RHKA Wedstrijdnummer: WK12220
za 22/01
18:15
DeetosSnel 2 -  KVS | Maritiem 2
DamesDames Bekend
HerenHeren Bekend
CoachMaaike Merx, Ivan Roozenbeek
Verzamelen16:15
LocatieDeetosSnel-hal in Dordrecht

 

3Klasse:ROKC Wedstrijdnummer: WK12313
za 22/01
18:40
KVS | Maritiem 3 -  TOP | LITTA 4
DamesAnna Spaans, Daphne Janssen, Fleur van der Zijden
HerenJesse van der Toorn, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Thijs Krumeich, Tim Semp
CoachRichard Grotendorst, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen17:45
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

4Klasse:R2J Wedstrijdnummer: WK13543
za 22/01
16:25
Achilles 5 -  KVS | Maritiem 4
DamesErlinde Tiemens, Jenny Pronk, Maaike Merx, Nadine van Arkel, Nanda Bruijstens, Pauline Bron
HerenArjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Ivan Roozenbeek, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach
Verzamelen15:30
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag

 

6Klasse:R3T Wedstrijdnummer: WK14126
za 22/01
16:00
KVS | Maritiem 6 -  VEO 4
DamesAnn Kooper, Larissa Bergenhenegouwen, Rianne Parmentier, Shirley Dijkhuizen
HerenCarlo van der Haar, Johan Verbaan, Maarten den Dulk, Maarten de Ruiter, Martijn van der Zwan, Peter Kool
Coach
Verzamelen15:30
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

7Klasse:R4P Wedstrijdnummer: WK17090
za 22/01
17:50
Dunas 4 -  KVS | Maritiem 7
DamesAnnemieke Pronk, Kelsey Fieret, Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest
HerenDavid de Jong, Floor de Gier, Freek de Groot, Guus Pronk, Jan de Jong, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen16:45
LocatieZuidhaghe in Den Haag

 

8Klasse:S-044 Wedstrijdnummer: BK31296
za 22/01
17:15
KVS | Maritiem 8 -  Trekvogels 3
DamesDaphne Bergenhenegouwen, Desiree Peters
HerenArno Zuurmond, Christian van der Eijk, David Orru, Martin Knoester, Robert Pronk, Yannick Buvelot
CoachBram van Nieuwenhuizen
Verzamelen16:45
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

10,30469