Opstellingen voor week 41 voor de vereniging RWA in Poortugaal

 

3Klasse:R2M Wedstrijdnummer: WK3432
do 14/10
20:30
Weidevogels 4 -  RWA 3
DamesAlyssa den Dekker, Dewi Rotmans, Pip van den Herik, Sanne Zorge
HerenJulian Sanders, Kenneth Giberius, Luuk van der Steen, Remco Gorter, Ruben Keemink, Tristan Giberius
CoachPeter van den Herik, Quincy Vermeulen
ReservesMarja Rienks - Beekenkamp
Verzamelen18:45
ScheidsrechterO.J. Leeverink
LocatieMerenveld in Bleiswijk

 

1Klasse:1F Wedstrijdnummer: WK7385
za 16/10
15:30
Merwede | Multiplaat 1 -  RWA 1
DamesImre Roobol, Lenie Dijkshoorn, Emma van der Schelde, Lieke Zantman
HerenArnout Geervliet, Daan Prikker, Rick van Rossen, Maikel Zwets
CoachEdwin Jansen
Verzamelen13:45
ScheidsrechterPascal Huisman
LocatieThorbeckelaan in Sliedrecht
Opmerking afgemeld: Janneke Noordzij, Janneke Noordzij, Marit Nieuwland, Jan den Arend, Lars van Heiningen

 

2Klasse:R1H Wedstrijdnummer: WK3967
za 16/10
14:00
Merwede | Multiplaat 2 -  RWA 2
DamesMadelief Vink, Melissa Barendregt, Andrea Schot, Eline Rotmans-Wander
HerenLorenz Sanders, Matthijs van der Vorm, Remco Gorter, Tom Keemink
CoachJoost van Hensbergen
ReservesMonique Spoormaker-De Groot, Peter Spoormaker
Verzamelen12:15
ScheidsrechterHenk Bronkhorst
LocatieThorbeckelaan in Sliedrecht
Opmerking afgemeld: Amber Tichelaar, Emma van der Schelde, Lieke Zantman, Jelle Noordzij, Maikel Zwets, Sjeng Spruijt

 

3Klasse:R2M Wedstrijdnummer: WK6438
za 16/10
15:45
RWA 3 -  KOAG 3
DamesAlyssa den Dekker, Dewi Rotmans, Pip van den Herik, Sanne Zorge
HerenKenneth Giberius, Luuk van der Steen, Remco Gorter, Ruben Keemink, Tristan Giberius
CoachPeter van den Herik, Quincy Vermeulen
Verzamelen14:45
ScheidsrechterSander Hartendorp
LocatieLandweg in Poortugaal
Opmerking afgemeld: Julian Sanders

 

4Klasse:R2L Wedstrijdnummer: WK6437
za 16/10
11:00
RWA 4 -  Pernix 3
DamesEsther van der Heijden, Leonie Kasten, Monique Spoormaker-De Groot, Nicole Bianchi
HerenBrian Zuijderduijn, Dirk-Jan Klein, Kain Zevenbergen, Peter Spoormaker
CoachPeter Spoormaker
ReservesMarit Hartog, Marja Rienks - Beekenkamp, Suzanne Fokkema
Verzamelen10:00
LocatieLandweg in Poortugaal
OpmerkingJoost Hensbergen en Edwin Jansen reserve! afgemeld: Andrea Schot, Ilse de Rooij, Gert Jan de Lange, Jerry Kasten, Steven Kooijman

 

5Klasse:R2O Wedstrijdnummer: WK3551
za 16/10
12:45
RWA 5 -  Juliana 2
DamesEva Hennink, Jaimy Romijn, Kim Alias-Wijngaard, Marja Rienks - Beekenkamp, Nicole Bianchi
HerenJustin Snijder, Marco Rienks, Michiel Piek
Coach
ReservesBrian Zuijderduijn, Dirk-Jan Klein, Ruben Keemink
Verzamelen11:45
LocatieLandweg in Poortugaal
Opmerking afgemeld: Martine Barendregt, Freek Willemsen, Freek Willemsen, Glenn Snijder, Rogier Piek, Roland Alias, Sebastian Klein, Tom Keemink

 

6Klasse:S-078 Wedstrijdnummer: BK9044
za 16/10
13:30
Nieuwerkerk 8 -  RWA 6
DamesEsmay Ossewaarde, Kyara Stein, Nicole v Oudenaren, Raquel Hamstra, Suzanne Rienks
HerenChristiaan Rijsdijk, Frans Langerak, Maikel Kramer, Marco Roeleveld
Coach
ReservesDewi Stout, Rob Langerak
Verzamelen12:15
ScheidsrechterReinier Hogeweg
LocatieDe Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
Opmerking afgemeld: Anneke Barendregt, Gijs van Rijnberk

 

B1Klasse:B2I Wedstrijdnummer: WK1135
za 16/10
11:00
Sporting Delta B2 -  RWA B1
DamesDewi Stout, Marit Hartog, Romée van Wunnik, Suzanne Fokkema
HerenAlec Rotmans, Hendrik van Zoest, Niek Stok, Roy den Dekker, Thijs van Zoest
CoachSteven Huizer
Verzamelen09:15
LocatieGravensingel in Dordrecht
Opmerking afgemeld: Annick Meurs

 

B2Klasse:B-065 Wedstrijdnummer: BK6422
za 16/10
11:30
RWA B2 -  Fortuna | Delta Logistiek B4
DamesAmber Tempelman, Eva Schotanus, Jente Remmig, Tess de Groot, Zoë de Groot
HerenEtiënne van Es, Zeno Lankhaar
CoachJeroen van Es
ReservesBas Moerman, Noah van Hensbergen, Tijn Hitzert
Verzamelen10:45
ScheidsrechterSteven Kooijman
LocatieLandweg in Poortugaal
Opmerking afgemeld: Naomi van der Ent

 

C1Klasse:C2G Wedstrijdnummer: WK322
za 16/10
10:30
RWA C1 -  Fortis C1
DamesArisha Hogendoorn, Isa Alkemade, Jesselynn Coutinho, Serahja Coutinho
HerenBas Moerman, Bram Talboom, Kamiel Huisman, Noah van Hensbergen, Tijn Hitzert
CoachLieke Zantman, Max Rotmans
Verzamelen09:30
ScheidsrechterJ.J. Baljeu
LocatieLandweg in Poortugaal

 

C2Klasse:C-073 Wedstrijdnummer: BK5031
za 16/10
09:30
RWA C2 -  GKV C1
DamesAnne Brugmans, Elise Vermeer, Eliza Meijer, Ilya Milleris
HerenCaine van Overbeek, Thomas Rengelink, Tim Alkemade
CoachLuuk van der Steen, Ruben Keemink
ReservesZoë de Groot, Bram Talboom
Verzamelen09:00
ScheidsrechterArnout Geervliet
LocatieLandweg in Poortugaal
Opmerking afgemeld: Elise van Kampen, Yorick Meurs

 

C3Klasse:C-084 Wedstrijdnummer: BK6054
za 16/10
10:15
Olympia C3 -  RWA C3
DamesReese Kuyt, Tabitha van der Laan, Elanur de Bruin, Fenna den Ouden
HerenBorro Villerius, Jelle den Ouden, Simon van der Meijden
Coach
ReservesElise Vermeer, Hendrik van Zoest
Verzamelen09:15
LocatieDe Brug in Spijkenisse
Opmerking afgemeld: Stacey van Gemert, Tessa van der Stoep, Floris Talboom, Tobias Moolenaar

 

D1Klasse:D-076 Wedstrijdnummer: BK4767
za 16/10
10:00
KCR D1 -  RWA D1
DamesElin van der Ent, Isabeau Hitzert, Myrte de Romph, Veerle Talboom
HerenGijs Kingma, Josh Kuyt, Lucas Hoogerwerf, Tygo Piek
CoachJolanda vd Winden, Rogier Piek
Verzamelen08:30
LocatieReyerpark KCR in Ridderkerk

 

D2Klasse:D-086 Wedstrijdnummer: BK3559
za 16/10
10:30
OZC D1 -  RWA D2
DamesFenna den Ouden, Jasmijn van Hensbergen, Jip de Witte, Marije Brugmans, Romy van der Winden
HerenJoost Kuhlmann, Max van Herk, Noah Bresser, Thomas Hoogerwerf
CoachDewi Rotmans, Emma van der Schelde
Verzamelen09:30
LocatieDe Enk in Rotterdam

 

D3Klasse:D-094 Wedstrijdnummer: BK3557
za 16/10
14:00
Nikantes D1 -  RWA D3
DamesElanur de Bruin, Emily Westervoorde, Sara Schellekens, Zoë Lagarde
HerenFynn Schrederhof, Maarten Vos, Thijs van der Knaap
CoachSanne Zorge
ReservesSophia Kasten
Verzamelen13:00
LocatieBotreep in Hoogvliet
Opmerking afgemeld: Ben Neumann, Jeftah Borgdorff

 

E1Klasse:E-108 Wedstrijdnummer: BK1563
za 16/10
11:00
Fortuna | Delta Logistiek E1 -  RWA E1
DamesMaud den Ouden, Sophia Kasten
HerenBram van der Ent, Douwe Willemsen
CoachMarjolein van der Ent-Willemsen, Freek Willemsen
Verzamelen09:45
LocatieKruithuisweg-Oost in Delft
Opmerking afgemeld: Stine Molenaar

 

E2Klasse:E-120 Wedstrijdnummer: BK1469
za 16/10
09:00
Olympia E1 -  RWA E2
DamesFeline Jansen, Liz van Herk, Nadia van de Velde
HerenKaïn Spoormaker, Twan Kasten
CoachPeter Spoormaker
Verzamelen08:00
LocatieDe Brug in Spijkenisse

 

E3Klasse:E-124 Wedstrijdnummer: BK12364
za 16/10
10:00
Maassluis E1 -  RWA E3
DamesDemi van Manen, Elize Peekstok, Feija van Houten, Loïs Nielen, Veerle van der Winden
Heren
CoachPatricia van der Britsem
Verzamelen09:00
LocatieWipperspark in Maassluis

 

E4Klasse:E-131 Wedstrijdnummer: BK12358
za 16/10
11:00
OZC E2 -  RWA E4
DamesDominique Ermers, Kathalijne Broeder, Loes Feij
Heren
Coach
ReservesLouise Brugmans, Sep de Jongh
Verzamelen10:00
LocatieDe Enk in Rotterdam
Opmerking afgemeld: Saar van Noort, Yvana van Driesche

 

E5Klasse:E-137 Wedstrijdnummer: BK3029
za 16/10
11:00
RWA E5 -  Vriendenschaar E3
DamesKyra van den Engh
HerenDex van Rooijen
CoachDewi Stout
ReservesFeline Jansen, Liz van Herk
Verzamelen10:30
ScheidsrechterEsther van der Heijden
LocatieLandweg in Poortugaal
OpmerkingISA CASTELIJNS SPEELT OOK MEE! afgemeld: Amber Moolenaar, Julia Moolenaar, Julian van der Woerdt

 

F1Klasse:F-046 Wedstrijdnummer: BK311
za 16/10
09:00
RWA F1 -  IJsselvogels F1
DamesCarlijn Huizer, Iremnur de Bruin, Louise Brugmans, Nora Spruijt
HerenSep de Jongh
CoachMarijke Brugmans - Schot, Robin de Jongh, Steven Huizer
Verzamelen08:30
ScheidsrechterSebastian Klein
LocatieLandweg in Poortugaal

 

F2Klasse:F-050 Wedstrijdnummer: BK1063
za 16/10
10:00
RWA F2 -  KOAG F2
DamesMerel den Beste, Xaja van Houten
HerenJoris Hoogerwerf, Pepijn Hoogerwerf
CoachAmber Tichelaar, Liesbeth Moerman
ReservesMilou Scheffer
Verzamelen09:30
ScheidsrechterKim Alias-Wijngaard
LocatieLandweg in Poortugaal
OpmerkingSIEM VAN SOEST SPEELT OOK MEE! afgemeld: Finn Kole

 

F3Klasse:F-056 Wedstrijdnummer: BK11742
za 16/10
09:00
RWA F3 -  KOAG F1
DamesElin Dorpmans, Fien Bierenbroodspot, Milou Scheffer
HerenMax Tulp
CoachAlyssa den Dekker
Verzamelen08:30
ScheidsrechterAmber Tichelaar
LocatieLandweg in Poortugaal
OpmerkingVICTOR EN BAS SPELEN OOK MEE!

 

F4Klasse:F-063 Wedstrijdnummer: BK318
za 16/10
10:00
RWA F4 -  Thor F1
Dames
Heren
Coach
Verzamelenonbekend
LocatieLandweg in Poortugaal

 

10,47656