Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van LDODK / Rinsma Fashion, Terwispel/Gorredijk

Korfbal League (zaal)
PKC 1Blauw-Wit 1TOP 1Fortuna 1LDODK 1DOS '46 1KCC 1DVO 1DeetosSnel 1KZ 1
PKC / SWKGroep 132 - 1829 - 2030 - 2533 - 18
Blauw-Wit 124 - 2021 - 2022 - 2526 - 21
TOP / SolarCompleet 117 - 2042 - 1932 - 1727 - 19
Fortuna / Delta Logistiek 118 - 1428 - 2320 - 19
LDODK / Rinsma Fashion 130 - 2024 - 2427 - 3324 - 2324 - 24
DOS '46 127 - 3018 - 2124 - 20
KCC / SO natural 119 - 2224 - 2921 - 3825 - 2121 - 27
DVO / Accountor 132 - 3816 - 1827 - 31
DeetosSnel 126 - 2924 - 2829 - 3317 - 15
KZ / Thermo4U 114 - 1925 - 2235 - 2928 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Korfbal League (zaal)
PKC 2Blauw-Wit 2TOP 2Fortuna 2LDODK 2DOS '46 2KCC 2DVO 2DeetosSnel 2KZ 2
PKC / SWKGroep 223 - 2917 - 2027 - 2029 - 22
Blauw-Wit 228 - 2233 - 1830 - 2033 - 20
TOP / SolarCompleet 224 - 2223 - 2530 - 3124 - 23
Fortuna / Delta Logistiek 222 - 2226 - 2132 - 21
LDODK / Rinsma Fashion 228 - 2820 - 3823 - 2221 - 2127 - 21
DOS '46 215 - 2523 - 1521 - 25
KCC / SO natural 223 - 2715 - 1719 - 1626 - 3120 - 16
DVO / Accountor 220 - 929 - 3624 - 27
DeetosSnel 222 - 2322 - 2519 - 2529 - 15
KZ / Thermo4U 216 - 2525 - 2419 - 2618 - 14
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
De Wâlden 2DVO 3Dalto 4ZKV 2DOS '46 3LDODK 3Tempo 3Drachten 2
De Wâlden 213 - 2820 - 23
DVO / Accountor 338 - 1730 - 2229 - 20
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 422 - 2327 - 25
ZKV 220 - 2019 - 30
DOS '46 315 - 2628 - 19
LDODK / Rinsma Fashion 321 - 2129 - 2821 - 14
Tempo 322 - 2117 - 2230 - 28
Drachten / van der Wiel 223 - 1521 - 2418 - 24
KNKV Reserve 4e klasse G (zaal)
DTL 2De Parabool 6Invicta 3De Wâlden 5HHV 3Ritola 4ROG 5LDODK 4
DTL 212 - 1218 - 11
De Parabool 610 - 1518 - 8
Invicta / Frigro 323 - 1021 - 6
De Wâlden 59 - 1513 - 22
HHV 322 - 520 - 8
Ritola 413 - 2110 - 1516 - 28
ROG 56 - 118 - 2511 - 12
LDODK / Rinsma Fashion 413 - 1118 - 1219 - 9
Breedtekorfbal Senioren poule 206 (zaal)
Forward 1KIA 1KIOS 4Meko '74 1Moedig Voor 1Spes 1LDODK 5
Forward 18 - 11
KIA 114 - 1326 - 9
KIOS 417 - 149 - 1815 - 13
Meko '74 110 - 17
Moedig Voorwaarts 18 - 1410 - 13
Spes 113 - 1813 - 189 - 14
LDODK / Rinsma Fashion 519 - 610 - 824 - 7
Midweek poule 005 (zaal)
Altijd Kwiek MW2AVO MW1Drachten MW1Flamingo's MW1Joure MW1LDODK MW1TFS MW1
Altijd Kwiek MW210 - 1010 - 96 - 13
AVO MW116 - 1415 - 1123 - 10
Drachten / van der Wiel MW16 - 86 - 7
Flamingo's MW116 - 1114 - 13
Joure MW114 - 14
LDODK / Rinsma Fashion MW122 - 2017 - 12
TFS MW111 - 5
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
Unitas A1SKF A1DOS '46 A1Oranje Wit A1DVO A1LDODK A1AVO A1Dalto A1
Unitas / Perspectief A123 - 2622 - 35
SKF A120 - 2820 - 18
DOS '46 A136 - 2225 - 22
Oranje Wit A122 - 2420 - 21
DVO / Accountor A127 - 1922 - 2023 - 15
LDODK / Rinsma Fashion A126 - 1417 - 2722 - 23
AVO A125 - 1929 - 1624 - 25
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A120 - 1627 - 2623 - 22
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Flamingo's A1Hoogkerk A1ASVD | PV S A2ZKC '19 A1LDODK A2Mid-Fryslân A1Invicta A1
Flamingo's A116 - 2018 - 17
Hoogkerk / Nic. A123 - 1426 - 9
ASVD | PV Systems A220 - 19
ZKC '19 A111 - 268 - 41
LDODK / Rinsma Fashion A218 - 1314 - 2310 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A119 - 817 - 25
Invicta / Frigro A137 - 1419 - 1326 - 9
Breedtekorfbal Junioren poule 030 (zaal)
Des A1Dio A1KIOS A2LDODK A3Quick '21 A2Vitesse A2Dow A1
Des A14 - 15
Dio A121 - 58 - 4
KIOS A211 - 1718 - 6
LDODK / Rinsma Fashion A39 - 1222 - 5
Quick '21 A214 - 48 - 513 - 5
Vitesse A29 - 209 - 5
Dow / Wez Handich A17 - 158 - 20
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
Unitas B1Fiducia B1DOS '46 B1DOS Kampen B1AVO B1LDODK B1Wageningen B1De Meeuwen B1
Unitas / Perspectief B131 - 2510 - 24
Fiducia B112 - 3119 - 22
DOS '46 B131 - 930 - 6
DOS Kampen / Veltman B112 - 1917 - 11
AVO B115 - 1022 - 2111 - 2413 - 31
LDODK / Rinsma Fashion B115 - 2019 - 1418 - 1613 - 16
Wageningen B118 - 1823 - 2627 - 618 - 14
De Meeuwen B122 - 1514 - 3520 - 1923 - 16

Antilopen Banner
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 001 (zaal)
De Wâlden B1It Fean B1LDODK B2Lintjo B1OKO B2Pallas '08 B1Wez Warber B1
De Wâlden B14 - 17
It Fean / Boelenslaan B113 - 818 - 7
LDODK / Rinsma Fashion B216 - 915 - 9
Lintjo B113 - 69 - 8
OKO / Bies B28 - 169 - 166 - 8
Pallas '08 B19 - 614 - 1014 - 6
Wez Warber en Fluch B112 - 206 - 7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 027 (zaal)
DTG B1Emmeloord B1Harich B1Kinea B1LDODK B3Udiros B2Wordt Kwiek B1
DTG B19 - 86 - 4
Emmeloord B17 - 710 - 7
Harich B18 - 310 - 1014 - 3
Kinea B15 - 411 - 7
LDODK / Rinsma Fashion B33 - 136 - 67 - 7
Udiros B24 - 83 - 10
Wordt Kwiek B18 - 8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 051 (zaal)
LDODK B4NKC B1OKO B3Quick '21 B1Wez Handich B2Wordt Kwiek B2Zunobri B1
LDODK / Rinsma Fashion B45 - 4
NKC B15 - 67 - 11
OKO / Bies B38 - 169 - 810 - 11
Quick '21 B110 - 26 - 018 - 0
Wez Handich / Dow B212 - 52 - 45 - 4
Wordt Kwiek B2
Zunobri B16 - 124 - 11
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
ASVD | PV S C1LDODK C1Fortissimo C1Heerenveen C1Unitas C1KVZ C1De Meeuwen C1Drachten C1
ASVD | PV Systems C19 - 1011 - 12
LDODK / Rinsma Fashion C119 - 65 - 15
Fortissimo C110 - 128 - 13
Heerenveen C123 - 421 - 8
Unitas / Perspectief C110 - 237 - 1010 - 9
KVZ C16 - 179 - 812 - 20
De Meeuwen C110 - 1314 - 614 - 6
Drachten / van der Wiel C17 - 124 - 164 - 11
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 001 (zaal)
De Granaet C1De Lauwers C1De Wâlden C2It Fean C1LDODK C2OKO C1Wordt Kwiek C1
De Granaet C17 - 86 - 105 - 14
De Lauwers C13 - 33 - 10
De Wâlden C24 - 123 - 109 - 4
It Fean / Boelenslaan C16 - 109 - 5
LDODK / Rinsma Fashion C29 - 5
OKO / Bies C110 - 46 - 1011 - 4
Wordt Kwiek C18 - 8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 023 (zaal)
DTS C1Heerenveen C3LDODK C4Mid-Fryslân C2NQL C1Olympia C1VZK C1
DTS C113 - 619 - 57 - 4
Heerenveen C35 - 35 - 13
LDODK / Rinsma Fashion C43 - 113 - 8
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C25 - 62 - 5
NQL C17 - 85 - 7
Olympia C110 - 612 - 27 - 5
VZK / Donkerbroek C16 - 7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 033 (zaal)
Flamingo's C1LDODK C3Oerterp C1OKO C2Quick '21 C1Udiros C1Vlug & Vaardig C1
Flamingo's C17 - 93 - 3
LDODK / Rinsma Fashion C39 - 215 - 6
Oerterp / VKC C15 - 8
OKO / Bies C29 - 42 - 75 - 11
Quick '21 C13 - 103 - 10
Udiros C15 - 93 - 5
Vlug & Vaardig C16 - 93 - 37 - 5
D-pupillen Hoofdklasse A (zaal)
Heerenveen D1LDODK D1Apeldoorn D1Devinco D1Amicitia D1ASVD | PV S D1Juventa D1CSL D1
Heerenveen D14 - 139 - 7
LDODK / Rinsma Fashion D115 - 28 - 5
Apeldoorn D18 - 211 - 2
Devinco D110 - 147 - 3
Amicitia D19 - 148 - 1110 - 11
ASVD | PV Systems D15 - 2110 - 64 - 7
Juventa D111 - 189 - 96 - 9
CSL D18 - 1814 - 815 - 5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 018 (zaal)
De Wâlden D1DWA D1Flamingo's D1LDODK D2OKO D1Quick '21 D1Wordt Kwiek D1
De Wâlden D119 - 66 - 010 - 9
DWA / Argo D15 - 124 - 7
Flamingo's D112 - 815 - 5
LDODK / Rinsma Fashion D29 - 127 - 12
OKO / Bies D15 - 714 - 21 - 5
Quick '21 D18 - 63 - 9
Wordt Kwiek D118 - 1111 - 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 052 (zaal)
Heerenveen D3LDODK D3Leonidas D2Meko '74 D1Noveas D1SCO D2SIOS D3
Heerenveen D34 - 511 - 7
LDODK / Rinsma Fashion D311 - 46 - 59 - 12 - 9
Leonidas D28 - 87 - 56 - 4
Meko '74 D19 - 9
Noveas D116 - 511 - 311 - 1
SCO D24 - 6
SIOS D38 - 34 - 8
E-pupillen poule 031 (zaal)
CSL E1Harich E1LDODK E1Mid-Fryslân E1Pallas '08 E1Westergo E1Wez Warber E1
CSL E13 - 921 - 219 - 6
Harich E15 - 55 - 87 - 7
LDODK / Rinsma Fashion E116 - 1015 - 5
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E112 - 11
Pallas '08 E12 - 136 - 13
Westergo E17 - 517 - 4
Wez Warber en Fluch E12 - 161 - 9
E-pupillen poule 069 (zaal)
Harich E2Heerenveen E3LDODK E2Leeuwarden E1Mid-Fryslân E2SCO E4Westergo E2
Harich E213 - 33 - 105 - 3
Heerenveen E37 - 215 - 81 - 15
LDODK / Rinsma Fashion E212 - 310 - 4
Leeuwarden E13 - 32 - 2uitgesteld
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E213 - 15 - 6
SCO E47 - 45 - 124 - 6
Westergo E29 - 8
E-pupillen poule 098 (zaal)
Heerenveen E4LDODK E3Mid-Fryslân E4SCO E5Udiros E1Wordt Kwiek E2WWMD E1
Heerenveen E44 - 71 - 92 - 3
LDODK / Rinsma Fashion E32 - 33 - 151 - 7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E44 - 44 - 32 - 7
SCO E56 - 11
Udiros E15 - 75 - 81 - 5
Wordt Kwiek E29 - 1
WWMD E111 - 46 - 3
F-pupillen poule 022 (zaal)
Drachten F1Flamingo's F1Hoogkerk F1LDODK F1Rodenburg F1Vlug & Vaardig F1Wez Handich F1
Drachten / van der Wiel F114 - 119 - 8
Flamingo's F18 - 513 - 12
Hoogkerk F18 - 510 - 4
LDODK / Rinsma Fashion F117 - 1
Rodenburg F15 - 27 - 57 - 7
Vlug & Vaardig F12 - 80 - 21
Wez Handich F17 - 711 - 1716 - 13
F-pupillen poule 053 (zaal)
DOS '46 F2Harich F1Heerenveen F2LDODK F3Leonidas F2Roreko F1SIOS F1
DOS '46 F25 - 16
Harich F119 - 519 - 1210 - 12
Heerenveen F211 - 102 - 118 - 12
LDODK / Rinsma Fashion F38 - 127 - 12
Leonidas F216 - 418 - 4
Roreko F19 - 54 - 9
SIOS F113 - 1719 - 5
F-pupillen poule 054 (zaal)
De Hoeve F1De Waterpoort F2LDODK F2Mid-Fryslân F1SCO F2Westergo F1
De Hoeve / Forward F1
De Waterpoort F27 - 76 - 3
LDODK / Rinsma Fashion F28 - 310 - 12
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F14 - 56 - 8
SCO F212 - 25 - 6
Westergo F18 - 1210 - 14
F-pupillen poule 073 (zaal)
Invicta F1LDODK F4Mid-Fryslân F2WWC F2Drachten F2Flamingo's F2
Invicta F15 - 73 - 6
LDODK / Rinsma Fashion F49 - 13
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F22 - 11
WWC F211 - 518 - 4
Drachten / van der Wiel F214 - 18 - 214 - 6
Flamingo's F26 - 83 - 8