Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van Oranje Zwart, Zwolle

KNKV 2e klasse C (veld)
Exakwa 1De Granaet 1Emmeloord 1Harich 1DTG 1Oranje Zwart 1Udiros 1Hellas '63 1
Exakwa 115 - 1915 - 1119 - 1826 - 22
De Granaet 124 - 2616 - 1617 - 2014 - 17
Emmeloord 115 - 1417 - 149 - 1211 - 1612 - 16
Harich 117 - 2322 - 2321 - 1225 - 1922 - 24
DTG 122 - 2017 - 1620 - 1421 - 28
Oranje Zwart 115 - 2114 - 149 - 1818 - 19
Udiros 114 - 1415 - 1522 - 1621 - 919 - 17
Hellas '63 119 - 1716 - 1423 - 1518 - 1619 - 14

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Heerenveen 2Exakwa 2CSL 3Ritola 2Quick '21 2Oranje Zwart 2Harich 2De Granaet 2
Heerenveen 224 - 825 - 1118 - 1725 - 8
Exakwa 212 - 1122 - 1712 - 1520 - 12
CSL 312 - 1119 - 1222 - 1816 - 1517 - 12
Ritola 212 - 1111 - 919 - 920 - 1619 - 13
Quick '21 212 - 2613 - 716 - 199 - 1018 - 18
Oranje Zwart 29 - 1615 - 1912 - 1114 - 19
Harich 211 - 238 - 918 - 1226 - 1814 - 12
De Granaet 211 - 1922 - 1213 - 149 - 17
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Dindoa 5DOS Kampen 3Udiros 2SCO 4ASVD | PV S 3Unitas 4Oranje Zwart 3De Hoeve 3
Dindoa 522 - 1520 - 910 - 317 - 1618 - 8
DOS Kampen / Veltman 317 - 1214 - 1121 - 719 - 13
Udiros 212 - 1318 - 1219 - 1122 - 918 - 12
SCO 411 - 219 - 178 - 2523 - 2116 - 13
ASVD | PV Systems 313 - 1523 - 1321 - 1411 - 10
Unitas / Perspectief 417 - 1813 - 1013 - 1714 - 3
Oranje Zwart 38 - 199 - 2014 - 1011 - 247 - 26
De Hoeve 319 - 1815 - 2015 - 920 - 7
Breedtekorfbal Senioren poule 031 (najaar)
De Eemvogels 3ODIK 7Oranje Zwart 5Rood-Wit 4
De Eemvogels 36 - 610 - 107 - 14
ODIK 712 - 66 - 69 - 10
Oranje Zwart 510 - 105 - 106 - 7
Rood-Wit 411 - 714 - 713 - 7
Breedtekorfbal Senioren poule 056 (najaar)
DOS Kampen 5Emmeloord 3Oranje Zwart 4Rood-Wit 3
DOS Kampen / Veltman 59 - 75 - 135 - 16
Emmeloord 313 - 1010 - 158 - 8
Oranje Zwart 414 - 611 - 1012 - 11
Rood-Wit 317 - 1121 - 1415 - 11
Breedtekorfbal Senioren poule 091 (najaar)
De Hoeve 4Lintjo 4Oranje Zwart 6Sparta 5
De Hoeve 420 - 714 - 714 - 7
Lintjo 43 - 158 - 415 - 14
Oranje Zwart 66 - 139 - 58 - 6
Sparta 513 - 1613 - 66 - 4
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (voorjaar)
d'Ommerdieck 1DOS Kampen 4Oranje Zwart 4Sparta 4
d'Ommerdieck 110 - 10
DOS Kampen / Veltman 4
Oranje Zwart 4
Sparta 414 - 14
Breedtekorfbal Senioren poule 061 (voorjaar)
Exakwa 4Oranje Zwart 6Sparta 5Wit-Blauw 4
Exakwa 4
Oranje Zwart 6
Sparta 57 - 5
Wit-Blauw / Green Organics 4
Breedtekorfbal Senioren poule 088 (voorjaar)
DOS Kampen 5Hellas '63 3Oranje Zwart 5Rood-Wit 4
DOS Kampen / Veltman 5
Hellas '63 3
Oranje Zwart 55 - 13
Rood-Wit 4
Midweek poule 029 (najaar)
ASVD | PV Systems MW1DOS Kampen MW1Oranje Zwart MW1Sparta MW1
ASVD | PV Systems MW12 - 117 - 118 - 16
DOS Kampen / Veltman MW117 - 414 - 1216 - 14
Oranje Zwart MW117 - 1014 - 178 - 11
Sparta MW114 - 712 - 1712 - 7
Midweek poule 023 (voorjaar)
Centrum MW1NKC '51 MW1Oranje Zwart MW1Sparta MW3
Centrum MW1
NKC '51 MW1
Oranje Zwart MW1
Sparta MW3

Alles voor je sport!
A-junioren 2e klasse D (veld)
Rood-Wit A1De Meeuwen A2Unitas A2Dindoa A2Juventa A1Elburg A1Oranje Zwart A1KIOS A1
Rood-Wit A122 - 1727 - 1217 - 626 - 9
De Meeuwen A218 - 1219 - 1020 - 1226 - 15
Unitas / Perspectief A214 - 199 - 2012 - 813 - 823 - 10
Dindoa A27 - 716 - 1013 - 912 - 13
Juventa A114 - 1817 - 1611 - 1410 - 3
Elburg A18 - 1210 - 1510 - 1411 - 1612 - 10
Oranje Zwart A111 - 186 - 810 - 1010 - 7
KIOS A116 - 2717 - 2117 - 1317 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 070 (najaar)
ASVD | PV Systems A3DOS Kampen A3Elburg A3Oranje Zwart A2
ASVD | PV Systems A36 - 97 - 37 - 9
DOS Kampen / Veltman A316 - 312 - 59 - 7
Elburg A37 - 124 - 117 - 14
Oranje Zwart A212 - 67 - 1810 - 4
Breedtekorfbal Junioren poule 070 (voorjaar)
ASVD | PV Systems A3DOS Kampen A3Elburg A3Oranje Zwart A2
ASVD | PV Systems A3
DOS Kampen / Veltman A315 - 7
Elburg A3
Oranje Zwart A219 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 065 (najaar)
DOS Kampen B4Emmeloord B1Exakwa B3Oranje Zwart B1
DOS Kampen / Veltman B43 - 52 - 113 - 10
Emmeloord B19 - 513 - 66 - 5
Exakwa B36 - 74 - 140 - 11
Oranje Zwart B111 - 011 - 1223 - 2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 036 (voorjaar)
Exakwa B2Oranje Zwart B1Rood-Wit B2Sparta B2
Exakwa B2
Oranje Zwart B114 - 6
Rood-Wit B26 - 19
Sparta B2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 (najaar)
Elburg C2Exakwa C3Hellas '63 C1Oranje Zwart C1
Elburg C22 - 49 - 62 - 1
Exakwa C34 - 56 - 33 - 6
Hellas '63 C13 - 154 - 83 - 7
Oranje Zwart C15 - 36 - 210 - 6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 104 (najaar)
ASVD | PV Systems C3DOS Kampen C3Oranje Zwart C2Sparta C3
ASVD | PV Systems C33 - 22 - 52 - 13
DOS Kampen / Veltman C36 - 49 - 103 - 6
Oranje Zwart C23 - 07 - 22 - 5
Sparta C35 - 24 - 24 - 5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 006 (voorjaar)
Juventa C2NKC '51 C1Oranje Zwart C1Wit-Blauw C1
Juventa C24 - 7
NKC '51 C1
Oranje Zwart C1
Wit-Blauw / Green Organics C110 - 6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 078 (voorjaar)
Hellas '63 C2Oranje Zwart C2Sparta C2Unitas C4
Hellas '63 C25 - 9
Oranje Zwart C2
Sparta C2
Unitas / Perspectief C45 - 3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 113 (najaar)
ASVD | PV Systems D3Exakwa D5Oranje Zwart D1Unitas D3
ASVD | PV Systems D35 - 55 - 50 - 11
Exakwa D51 - 31 - 60 - 19
Oranje Zwart D19 - 111 - 13 - 8
Unitas / Perspectief D317 - 215 - 15 - 2

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (voorjaar)
ASVD | PV Systems D2Dindoa D3Hellas '63 D2Oranje Zwart D1
ASVD | PV Systems D22 - 6
Dindoa D37 - 6
Hellas '63 D2
Oranje Zwart D15 - 8
E-pupillen poule 118 (najaar)
Elburg E1Exakwa E4Oranje Zwart E1Sparta E3
Elburg E110 - 28 - 42 - 10
Exakwa E44 - 95 - 110 - 7
Oranje Zwart E17 - 1111 - 43 - 17
Sparta E36 - 36 - 19 - 3
E-pupillen poule 142 (najaar)
Devinco E3Oranje Zwart E3Regio '72 E1Sparta E5
Devinco E35 - 51 - 165 - 1
Oranje Zwart E36 - 11 - 315 - 0
Regio '72 E119 - 17 - 29 - 5
Sparta E512 - 30 - 136 - 10
E-pupillen poule 185 (najaar)
Oranje Zwart E2Rood-Wit E3Sparta E6Wit-Blauw E5
Oranje Zwart E20 - 92 - 30 - 4
Rood-Wit E39 - 19 - 02 - 3
Sparta E613 - 14 - 10 - 1
Wit-Blauw / Green Organics E51 - 02 - 43 - 0
E-pupillen poule 141 (voorjaar)
Elburg E2Oranje Zwart E2Sparta E4Wit-Blauw E4
Elburg E26 - 12
Oranje Zwart E2
Sparta E46 - 5
Wit-Blauw / Green Organics E4
E-pupillen poule 183 (voorjaar)
Exakwa E4Oranje Zwart E1Sparta E6Wit-Blauw E5
Exakwa E4
Oranje Zwart E15 - 4
Sparta E63 - 12
Wit-Blauw / Green Organics E5
E-pupillen poule 184 (voorjaar)
Elburg E4Exakwa E5Oranje Zwart E4Unitas E6
Elburg E4
Exakwa E5
Oranje Zwart E46 - 3
Unitas / Perspectief E611 - 1
E-pupillen poule 200 (voorjaar)
DOS Kampen E3Oranje Zwart E3Sparta E5Wit-Blauw E6
DOS Kampen / Veltman E326 - 0
Oranje Zwart E36 - 2
Sparta E5
Wit-Blauw / Green Organics E6
F-pupillen poule 066 (najaar)
Hellas '63 F1Oranje Zwart F1Rood-Wit F1Wit-Blauw F1
Hellas '63 F114 - 116 - 97 - 1
Oranje Zwart F11 - 109 - 164 - 3
Rood-Wit F14 - 29 - 77 - 8
Wit-Blauw / Green Organics F19 - 1311 - 66 - 8
F-pupillen poule 055 (voorjaar)
ASVD | PV Systems F1DOS Kampen F1Oranje Zwart F1Sparta F2
ASVD | PV Systems F19 - 10
DOS Kampen / Veltman F111 - 19
Oranje Zwart F1
Sparta F2