Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Kruistabellen van de poules van Oranje Zwart, Zwolle

KNKV 3e klasse C (veld)
Achilles 1Dio 1EKCA 1Elko 1HKC 1Koru 1Oranje Zwart 1TOP 1
Achilles 1
Dio 1
EKCA / CIBOD 1
Elko 1
HKC 1
Koru 1
Oranje Zwart 1
TOP 1
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Blauw Zwart 2DOS '46 4EKC 2000 2HKC 3KVZ 3NKC '51 3Oranje Zwart 3Rigtersbleek 2
Blauw Zwart 2
DOS '46 4
EKC 2000 2
HKC 3
KVZ 3
NKC '51 3
Oranje Zwart 3
Rigtersbleek / Cottus 2
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Achilles 2De Meeuwen 4EKCA 2Elko 2MIA 5Oranje Zwart 2TOP 2Unitas 4
Achilles 2
De Meeuwen 4
EKCA / CIBOD 2
Elko 2
MIA 5
Oranje Zwart 2
TOP 2
Unitas / Perspectief 4
Breedtekorfbal Senioren poule 022 (najaar)
Devinco 4d'Ommerdieck 2Oranje Zwart 4DOS Kampen 4
Devinco 4
d'Ommerdieck 2
Oranje Zwart 4
DOS Kampen / Veltman 4
Breedtekorfbal Senioren poule 086 (najaar)
KVZ 5Rood-Wit 4Rheko 4Oranje Zwart 6
KVZ 5
Rood-Wit 4
Rheko 4
Oranje Zwart 6
Breedtekorfbal Senioren poule 101 (najaar)
KIOS '45 3TOP 3EKC 2000 3Oranje Zwart 5
KIOS '45 3
TOP 3
EKC 2000 3
Oranje Zwart 5

Alles voor je sport!
Midweek poule 016 (najaar)
Elburg MW2Wit-Blauw MW1Sparta MW3Oranje Zwart MW1
Elburg MW2
Wit-Blauw / Green Organics MW1
Sparta MW3
Oranje Zwart MW1
Breedtekorfbal Junioren poule 016 (najaar)
DOS Kampen A2Oranje Zwart A1Sparta A2Rood-Wit A2
DOS Kampen / Veltman A2
Oranje Zwart A1
Sparta A2
Rood-Wit A2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (najaar)
Exakwa B2Dindoa B2Oranje Zwart B1Wit-Blauw B1
Exakwa B2
Dindoa B2
Oranje Zwart B1
Wit-Blauw / Green Organics B1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (najaar)
Hellas '63 B1Oranje Zwart B2DOS Kampen B2Exakwa B3
Hellas '63 B1
Oranje Zwart B2
DOS Kampen / Veltman B2
Exakwa B3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 039 (najaar)
Oranje Zwart C1Sparta C2Rood-Wit C3Elburg C2
Oranje Zwart C1
Sparta C2
Rood-Wit C3
Elburg C2

Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 086 (najaar)
Juventa C2Centrum C1Oranje Zwart C2d'Ommerdieck C1
Juventa C2
Centrum C1
Oranje Zwart C2
d'Ommerdieck C1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 087 (najaar)
Exakwa D4Rood-Wit D3ASVD | PV Systems D2Oranje Zwart D1
Exakwa D4
Rood-Wit D3
ASVD | PV Systems D2
Oranje Zwart D1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 127 (najaar)
Elburg D3Exakwa D6Oranje Zwart D2Dindoa D4
Elburg D3
Exakwa D6
Oranje Zwart D2
Dindoa D4
E-pupillen poule 094 (najaar)
ASVD | PV Systems E2Oranje Zwart E1Wit-Blauw E2Sparta E3
ASVD | PV Systems E2
Oranje Zwart E1
Wit-Blauw / Green Organics E2
Sparta E3
E-pupillen poule 156 (najaar)
Sparta E2Hellas '63 E1Wit-Blauw E3Oranje Zwart E2
Sparta E2
Hellas '63 E1
Wit-Blauw / Green Organics E3
Oranje Zwart E2

Team TV
F-pupillen poule 065 (najaar)
Oranje Zwart F1Sparta F2DOS Kampen F1Elburg F1
Oranje Zwart F1
Sparta F2
DOS Kampen / Veltman F1
Elburg F1