Zaalcommissarissen

zaterdag 15 december 2018
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Lisette Schilling (E3)
11:30 - 13:30Wedstrijddagouder van Laurens de Groot (C1)
13:30 - 15:30Wedstrijddag..... (1)
15:30 - 17:30WedstrijddagTijs Lawerman (6)
17:30 - 19:30WedstrijddagRick van der Werf (A2)
19:30 - 21:30WedstrijddagJelle Geluk (A1)
zaterdag 12 januari 2019
08:30 - 11:00Wedstrijddagouder van Kris Hogeweg (E3)
11:00 - 13:30WedstrijddagKjell Pater (1)
13:30 - 15:30WedstrijddagPatrick de Peuter (5)
15:30 - 17:30Wedstrijddagouder van Marit Nefkens (C1)
17:30 - 19:30WedstrijddagSanneke Lawerman (4)
19:30 - 21:30WedstrijddagNiels Wanner (4)
zaterdag 19 januari 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Fenne den Heijer (E1)
11:30 - 13:30WedstrijddagIris Overweg (1)
13:30 - 15:30Wedstrijddagouder van Yvette de Bourgraaf (C2)
15:30 - 17:30WedstrijddagHenno Gerritsen (5)
17:30 - 19:30WedstrijddagIris Broere (5)
19:30 - 21:30WedstrijddagGerwen Aikema (5)
Martijn Bakkernes (5)
zaterdag 26 januari 2019
09:30 - 11:30WedstrijddagJoost van Woerkom (1)
11:30 - 13:30Wedstrijddagouder van Sam van Ee (C1)
13:30 - 15:30WedstrijddagLaura Kuipers (3)
15:30 - 17:30WedstrijddagBente Costa (A1)
17:30 - 19:30WedstrijddagLisa Scherpenzeel (B3)
Ilse van der Werf (B3)
19:30 - 21:00WedstrijddagEline Huijzendveld (4)
zaterdag 2 februari 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Veerle de Ridder (E4)
11:30 - 13:30WedstrijddagMarco Davelaar (1)
13:30 - 15:30WedstrijddagArjen Berends (3)
15:30 - 17:30Wedstrijddagouder van Marit van Kouwen (D4)
17:30 - 19:30WedstrijddagEsther Snoek (6)
19:30 - 21:00WedstrijddagGert-Jan de Vos (4)
zaterdag 9 februari 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Demi Scholten (E2)
11:30 - 13:30Wedstrijddagouder van Sammy Stoové (C2)
13:30 - 15:30WedstrijddagJosien van Woerkom (3)
15:30 - 17:30WedstrijddagMarijse Roosendaal (A2)
17:30 - 19:30WedstrijddagChantal Bokhorst (5)
19:30 - 21:30WedstrijddagNiels Magré (A1)
zaterdag 16 februari 2019
09:30 - 11:30WedstrijddagJorg Costa (A1)
11:30 - 13:30Wedstrijddagouder van Jurre Coenen (D4)
13:30 - 15:30WedstrijddagLilian van der Meer (2)
15:30 - 17:30WedstrijddagRobin Lepelaar (B2)
17:30 - 19:30WedstrijddagYuki Spanjer (A1)
19:30 - 21:30WedstrijddagRick van der Werf (A2)
Robert Groenhout (A2)
zaterdag 9 maart 2019
08:30 - 11:00Wedstrijddagouder van Raven Lepelaar (E4)
11:00 - 13:30WedstrijddagSanneke Lawerman (4)
13:30 - 15:30WedstrijddagNena Urbach (1)
15:30 - 17:30WedstrijddagTjerk Spriensma (7)
17:30 - 19:30Wedstrijddagouder van Lisanne van der Vinne (C2)
19:30 - 21:30WedstrijddagJoost Stroosma (7)
zaterdag 16 maart 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Femke van ’t Hof (E1)
11:30 - 13:30WedstrijddagHester Jansen (A1)
13:30 - 15:30Wedstrijddagouder van Marit van Kouwen (D4)
15:30 - 17:30WedstrijddagMarion van Loenen (3)
17:30 - 19:30WedstrijddagEsther Boersen (7)
19:30 - 21:30WedstrijddagGwen Hoebe (A1)
Lotte Barrink (A1)
zaterdag 23 maart 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Lisette Schilling (E3)
11:30 - 13:30WedstrijddagAnna Vermeer (1)
13:30 - 15:30Wedstrijddagouder van Eva Roest (D3)
15:30 - 17:30Wedstrijddagouder van Jonathan Hellenthal (D2)
17:30 - 19:30WedstrijddagNiels Wanner (4)
19:30 - 21:00WedstrijddagEline Huijzendveld (4)
zaterdag 30 maart 2019
09:30 - 11:30Wedstrijddagouder van Bastiaan Staal (E2)
11:30 - 13:30Wedstrijddagouder van Yvette de Bourgraaf (C2)
13:30 - 15:30WedstrijddagLieke Bos (B4)
15:30 - 17:30Wedstrijddagouder van Kyana Brouwer (D1)
17:30 - 19:30WedstrijddagEline Roosendaal (5)
19:30 - 21:30WedstrijddagJasper van Dijk (A1)

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×