Vervoerschema

zaterdag 25 januari 2020
12:45 7Robert GroenhoutTijs LawermanMike Hendriks
17:00 A2Luuk BakkerTessa RoosendaalDenise Buisman
14:45 A4Maxime van BeekKim van KekemNoa Onderwater
10:40 C2Huub HoltvluwerDieuwertje SchubertMichiel Schilling
10:00 D2Tim VerschoorDavid NefkensWillemijn van Doleweerd
10:15 D5Nienke BeukemaLucas BrandemannMarkus ter Beek
09:00 F2Adam HollanderMats van Garderen
14:35 F3Lars BrouwerTess van Valkengoed
zaterdag 01 februari 2020
12:30 7Chantal BokhorstRick van der WerfArjan Verschoor
16:40 A2Roos LieversMats BouterAnneline Schutte
15:30 A3Valerie GrolKlaas BosEva van den Hoek
13:15 A4Stan HoltvluwerMaxime van Beek
14:30 C1Kyana BrouwerMare AlgraLianne van den Berg
11:00 C2Floor JansenAnna LiseNoa Sattler
15:00 C3Danique ReijersenMarit KetelSammy Stoové
13:30 D2Aisha SkopicMerle KleppeDemi Scholten
10:00 F1Ryan VeenendaalJosh van Woerkom
10:00 F3Finn van der MeulenJonah van Dijk
zaterdag 08 februari 2020
14:30 A1Stefan PlekkepoelKristina VermeerBente Costa
14:05 B1Peter Jan PouwelsLen NijlandLaurens de Groot
17:00 B2Robbert TreurnietMart CoenenJente Ketel
12:00 C2Roos BoerkampEva RoestYvette de Bourgraaf
11:00 D3Nick VerschoorMarit van KouwenNick Veenendaal
18:00 D5Sophie van DamSem VerheulVeerle de Ridder
10:00 F2Jesper BoumanVesper Robbertsen
zaterdag 15 februari 2020
14:40 7Evita van IJzerlooiJohan BoersenDaphne van den Berg
15:30 A2Anouk van HaarenLogan HaalboomPhilip Smids
12:00 A3Jasmijn TreurnietThijme RispensRobin Lepelaar
13:00 B2Quinten TwigtLisanne van der VinneMyrthe Zevenbergen
12:00 C2Dieuwertje SchubertMichiel SchillingNoa Sattler
14:00 D1Koen BekiusFenne den HeijerSam Tuinstra
11:00 D4Pieter de JongBastiaan StaalKris Hogeweg
10:00 D5Markus ter BeekTessa VellemaLucas Brandemann
11:15 F2Emelie RoosAdam Hollander
11:00 F3Lars BrouwerTess van Valkengoed
zaterdag 29 februari 2020
16:50 A4Ilse van der WerfLieke BosLisa Scherpenzeel
12:00 C3Rodin DouwmaRobencia NederveenTamar van de Kamp
zaterdag 07 maart 2020
17:00 A1Lina FransenLotte BarrinkMartijn Kleefman
14:00 B1Sam van EeJoline EisingMaike van den Berg
13:00 C1Marit NefkensMare AlgraEvelien Verkleij
11:00 D2Jonathan HellenthalFemke van ’t HofMatt de Vos
09:00 D3Bram van DijkElla de BoerSanne Voogt
10:00 F1Bailey BlokkerRobin Verschoor
zaterdag 14 maart 2020
13:10 A2Luuk BakkerTessa RoosendaalDenise Buisman
10:25 A3Flora van SchaikRobin van EngenEva van den Hoek
12:50 B2Alex SchouteJiske VisJoost Kop
13:00 C2Huub HoltvluwerFloor JansenAnna Lise
10:00 D1Joris MoraalNikki BerendsAdrian de Vos
10:00 D4Anne van ValkengoedEline GorterLisanne Brouwer
14:25 D5Sophie van DamNienke BeukemaSjoerd Lise
09:00 F3Finn van der MeulenJonah van Dijk
zaterdag 21 maart 2020
16:20 7Jurgen LooijRick van der WerfMike Hendriks
11:15 A4Kim van KekemNoa OnderwaterStan Holtvluwer
10:00 C3Zoe BruijneTara SnijdersLenthe van den Berg
18:00 D2Tim VerschoorDavid NefkensWillemijn van Doleweerd
09:00 D3Elena BunnikMylan van AmerongenNick Veenendaal
13:15 F2Jesper BoumanMats van Garderen
11:00 F3Lars BrouwerTess van Valkengoed
zaterdag 28 maart 2020
15:00 A1Izaak SmidsJelle GelukYuki Spanjer
14:45 B1Laura VerkleijFemke van der WerfJanique Berends
10:00 B2Robbert TreurnietMart CoenenJente Ketel
12:00 C1Inge KortesAnouk PlompEsmee Verschoor
11:00 D1Stephanie KoekoekMeike HuismanSam Tuinstra
11:10 D4Kris HogewegOlivier MoraalLisette Schilling
13:15 F1Ryan VeenendaalJosh van Woerkom

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×