Bardiensten

dinsdag 15 oktober 2019
18:30 - 20:30Trainingsavond..... (1)
20:30 - 23:00Trainingsavond..... (1)
woensdag 16 oktober 2019
19:00 - 22:00Trainingsavond..... (1)
donderdag 17 oktober 2019
18:30 - 20:30Trainingsavond..... (1)
20:30 - 23:00Trainingsavond..... (1)
zaterdag 19 oktober 2019
10:00 - 12:30wedstrijddag barAnita Fontijn
11:45 - 14:15wedstrijddag keuken..... (1)
13:00 - 15:00wedstrijddag barRonald Abbring
15:00 - 17:30wedstrijddag bar..... (1)
17:15 - 19:30wedstrijddag keukenAnnet Dielissen
17:15 - 20:00wedstrijddag barAlbert van Engen
maandag 21 oktober 2019
19:00 - 22:00TrainingsavondInge de Kruijff
dinsdag 22 oktober 2019
18:30 - 20:30Trainingsavond..... (1)
20:30 - 23:00Trainingsavond..... (1)
woensdag 23 oktober 2019
19:00 - 22:00Trainingsavond..... (1)
donderdag 24 oktober 2019
18:30 - 20:30Trainingsavond..... (1)
20:30 - 23:00Trainingsavond..... (1)
zaterdag 26 oktober 2019
09:45 - 12:30wedstrijddag barAlice Langenberg-van der Wilt
11:45 - 14:15wedstrijddag keukenEsther Versteeg
12:30 - 15:00wedstrijddag barYolanda Versteeg
15:00 - 17:30wedstrijddag barRobert Groenhout
15:30 - 17:30wedstrijddag keukenMartijn Kleefman
zaterdag 2 november 2019
10:00 - 12:30wedstrijd S3..... (1)
12:30 - 15:30turnshowEric van Vliet
Gerke Haalboom
15:30 - 18:30turnshowRonald Abbring
Gerke Haalboom
18:30 - 21:30turnshowRonald Abbring
..... (1)
zaterdag 9 november 2019
15:30 - 17:30oefenwedstrijden..... (1)
17:30 - 19:30oefenwedstrijden..... (1)
19:30 - 22:00oefenwedstrijden..... (1)
zaterdag 16 november 2019
08:30 - 11:00oefenwedstrijdenLia Schreuder
11:00 - 13:30oefenwedstrijden..... (1)
13:30 - 16:00oefenwedstrijden..... (1)
16:00 - 18:30oefenwedstrijden..... (1)
18:30 - 21:00oefenwedstrijden..... (1)
21:00 - 23:00oefenwedstrijden..... (2)
zaterdag 30 november 2019
08:00 - 12:00wandeldagLia Schreuder
08:30 - 11:30wandeldagMarijke Hertgers
11:30 - 14:30wandeldag..... (1)
14:30 - 16:30wandeldag..... (1)

klik op een bardienst om jezelf in te schrijven.

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×