Uitslagen

Klasse KNKV 1e klasse D - Week 03

TeamsUitslag
Die Haghe 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 128 - 19
Dindoa 1 - Noviomagum 130 - 24
MIA 1 - Achilles 123 - 27
Nova 1 - KVA 120 - 27

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 03

TeamsUitslag
Die Haghe 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 216 - 15
Nova 2 - KVA 29 - 18
Dindoa 2 - Noviomagum 219 - 13
MIA 2 - Achilles 214 - 24

Klasse KNKV Reserve 2e klasse F - Week 03

TeamsUitslag
Wageningen 6 - De Meeuwen 329 - 9
EKVA 3 - Dindoa 417 - 16
SDO / BlijWerkt 3 - Wit-Blauw / Green Organics 313 - 13
DOS Kampen / Veltman 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 39 - 16

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 03

TeamsUitslag
Spirit 3 - ASVD | PV Systems 414 - 22
Dindoa 5 - Telstar 315 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - De Meeuwen 419 - 31
MIA 5 - Thor 211 - 14

Klasse KNKV Reserve 4e klasse I - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Synergo 614 - 9
Unitas / Perspectief 4 - Exakwa 326 - 7
Dindoa 6 - Telstar 415 - 8

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 03

TeamsUitslag
Koveni 4 - Wolderwijd 114 - 18
DOC 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 616 - 14
MIA 7 - Woudenberg 414 - 16

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 03

TeamsUitslag
HKC 8 - Telstar 58 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - MIA 813 - 11
DVO / Accountor 9 - RDZ 310 - 19

Klasse Midweek poule 022 - Week 03

TeamsUitslag
EKVA MW1 - Antilopen / Lancyr Deelen MW113 - 11
Tweemaal Zes MW1 - Soesterkwartier MW110 - 6

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 03

TeamsUitslag
Spirit A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A111 - 8
Dindoa A1 - Victum A124 - 21
ASVD | PV Systems A1 - Rheko A111 - 13
EKVA A1 - Apeldoorn A111 - 13

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 03

TeamsUitslag
OVVO A2 - Koveni A117 - 14
Sparta A1 - ODIK A19 - 16
Fortissimo A2 - Synergo A111 - 14

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 03

TeamsUitslag
Huizen A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A33 - 13
Tweemaal Zes A2 - Dindoa A313 - 6
Viking A1 - Sparta A313 - 4

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 03

TeamsUitslag
Victum A3 - Het Bosch A17 - 8
Antilopen / Lancyr Deelen A4 - Soesterkwartier A19 - 9
De Corvers A2 - MIA A311 - 10

Klasse B-aspiranten 1e klasse D - Week 03

TeamsUitslag
MIA B1 - Synergo B19 - 13
OVVO B1 - Fortissimo B16 - 9
Fiducia B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B117 - 15

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 03

TeamsUitslag
DWS B1 - Exakwa B28 - 11
Hemur Enge B1 - ODIK B26 - 18

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 03

TeamsUitslag
De Meeuwen C3 - Dindoa C24 - 14
Hemur Enge C1 - Telstar C27 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - Spirit C213 - 2

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 03

TeamsUitslag
Spirit C3 - Dindoa C43 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - Unitas / Perspectief C314 - 4
De Meeuwen C4 - DWS C13 - 4

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C3 - Telstar C31 - 6
Revival C1 - Sparta C34 - 10

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 - Week 03

TeamsUitslag
MIA D1 - Reehorst '45 D18 - 9
Synergo D1 - Nova D17 - 11
Fortissimo D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D14 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Telstar D328 - 4
ODIK D1 - Spirit D17 - 5
RDZ D1 - DOS D17 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 03

TeamsUitslag
MIA D4 - Unitas / Perspectief D410 - 4
ODIK D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D30 - 3
Dindoa D4 - Spirit D35 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 03

TeamsUitslag
SKF D6 - Telstar D219 - 4
Spirit D2 - Sparta D314 - 3
Revival D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D47 - 7

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 030 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D5 - Tweemaal Zes D23 - 6
Koveni D2 - Viking D13 - 18
De Corvers D1 - Midlandia D12 - 6

Klasse F-pupillen poule 016 - Week 03

TeamsUitslag
Tiel '72 F1 - Nova F115 - 22
Woudenberg F1 - Animo F19 - 13
MIA F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F110 - 10

Klasse F-pupillen poule 020 - Week 03

TeamsUitslag
Synergo F1 - MIA F211 - 7
DOC F1 - Koveni F24 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen F2 - De Vinken F213 - 3

Klasse F-pupillen poule 021 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen F3 - SGV F114 - 2
Fortissimo F1 - Synergo F213 - 7
Het Bosch F2 - Fiducia F214 - 3

Klasse KNKV 1e klasse D - Week 02

TeamsUitslag
KVA 1 - Die Haghe 132 - 24
MIA 1 - Noviomagum 122 - 30
Achilles 1 - Dindoa 127 - 21
Nova 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 121 - 28

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 02

TeamsUitslag
MIA 2 - Noviomagum 215 - 19
KVA 2 - Die Haghe 218 - 18
Achilles 2 - Dindoa 220 - 20
Nova 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 214 - 23

Klasse KNKV Reserve 2e klasse F - Week 02

TeamsUitslag
Dindoa 4 - Wageningen 612 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 3 - DOS Kampen / Veltman 315 - 14
SDO / BlijWerkt 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 310 - 17
EKVA 3 - De Meeuwen 327 - 17

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 02

TeamsUitslag
De Meeuwen 4 - Spirit 320 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - ASVD | PV Systems 414 - 12
Dindoa 5 - Thor 223 - 15
Telstar 3 - MIA 525 - 9

Klasse KNKV Reserve 4e klasse I - Week 02

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - HKC 416 - 18
Unitas / Perspectief 4 - Telstar 421 - 15
Exakwa 3 - Dindoa 610 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 02

TeamsUitslag
Koveni 4 - Sparta 513 - 12
Woudenberg 4 - DOC 313 - 10
MIA 7 - Antilopen / Lancyr Deelen 618 - 13

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 02

TeamsUitslag
RDZ 3 - HKC 814 - 10
DVO / Accountor 9 - Telstar 522 - 12
MIA 8 - KCD 215 - 19

Klasse Midweek poule 022 - Week 02

TeamsUitslag
Soesterkwartier MW1 - EKVA MW15 - 12
DOS MW1 - RDZ MW19 - 5

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 02

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A114 - 16
Rheko A1 - Spirit A112 - 14
Apeldoorn A1 - Dindoa A115 - 16
EKVA A1 - Victum A112 - 16

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 02

TeamsUitslag
Synergo A1 - OVVO A216 - 17
Fortissimo A2 - Koveni A116 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - ODIK A116 - 18

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 02

TeamsUitslag
Dindoa A3 - Viking A19 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen A3 - Tweemaal Zes A28 - 9
Sparta A3 - MIA A28 - 13

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 02

TeamsUitslag
Victum A3 - Antilopen / Lancyr Deelen A418 - 7
Het Bosch A1 - De Corvers A23 - 4
Soesterkwartier A1 - Synergo A24 - 1

Klasse B-aspiranten 1e klasse D - Week 02

TeamsUitslag
Tempo B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B17 - 11
MIA B1 - Fortissimo B19 - 13
Synergo B1 - OVVO B116 - 17

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 02

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Hellas '63 B18 - 16
Exakwa B2 - Hemur Enge B115 - 6
DWS B1 - ODIK B25 - 10

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 02

TeamsUitslag
Spirit C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C16 - 14
Dindoa C2 - Hemur Enge C116 - 6
Sparta C1 - Telstar C210 - 4

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 02

TeamsUitslag
DWS C1 - Spirit C38 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - Sparta C23 - 7

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 02

TeamsUitslag
Sparta C3 - ODIK C23 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen C3 - Spirit C42 - 8
Unitas / Perspectief C4 - Telstar C36 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 - Week 02

TeamsUitslag
DKOD D1 - Nova D16 - 8
Fortissimo D1 - Reehorst '45 D16 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - MIA D115 - 10

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 02

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief D3 - ODIK D15 - 11
RDZ D1 - Telstar D315 - 1
DOS D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D28 - 9

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 02

TeamsUitslag
SKF D5 - ODIK D31 - 2
Spirit D3 - MIA D44 - 4
De Meeuwen D5 - Antilopen / Lancyr Deelen D36 - 4
Dindoa D4 - Unitas / Perspectief D42 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 02

TeamsUitslag
Telstar D2 - Spirit D29 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Hemur Enge D110 - 6
SKF D6 - Revival D16 - 5

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 030 - Week 02

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D5 - De Corvers D19 - 5
Tweemaal Zes D2 - Midlandia D17 - 10

Klasse F-pupillen poule 016 - Week 02

TeamsUitslag
Woudenberg F1 - MIA F13 - 19
Animo F1 - Nova F111 - 11

Klasse F-pupillen poule 020 - Week 02

TeamsUitslag
MIA F2 - DOC F111 - 0
De Vinken F2 - Het Bosch F14 - 14
Synergo F1 - Koveni F29 - 5

Klasse F-pupillen poule 021 - Week 02

TeamsUitslag
SGV F1 - Het Bosch F210 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen F3 - Fiducia F219 - 1

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 01

TeamsUitslag
Sparta 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 611 - 10

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 01

TeamsUitslag
Het Bosch A1 - MIA A34 - 10

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 01

TeamsUitslag
Spirit C2 - Sparta C11 - 9

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 01

TeamsUitslag
De Meeuwen C4 - Dindoa C45 - 4

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 01

TeamsUitslag
Telstar C3 - Sparta C311 - 6
Spirit C4 - ODIK C211 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 01

TeamsUitslag
De Meeuwen D5 - SKF D56 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 01

TeamsUitslag
Sparta D3 - Telstar D26 - 6
SKF D6 - Spirit D24 - 8

Klasse F-pupillen poule 016 - Week 01

TeamsUitslag
SKF F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F117 - 9

Klasse F-pupillen poule 021 - Week 01

TeamsUitslag
DOS F1 - Fortissimo F13 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 51

TeamsUitslag
DVO / Accountor 9 - MIA 814 - 18

Klasse Midweek poule 022 - Week 51

TeamsUitslag
EKVA MW1 - HKC MW13 - 7
Antilopen / Lancyr Deelen MW1 - Tweemaal Zes MW110 - 18
RDZ MW1 - Soesterkwartier MW120 - 9

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 51

TeamsUitslag
Dindoa A3 - Sparta A314 - 10

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 51

TeamsUitslag
ODIK B2 - Hemur Enge B19 - 11
Dindoa B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B211 - 9

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 51

TeamsUitslag
Telstar C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C11 - 20

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 51

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief C3 - Antilopen / Lancyr Deelen C24 - 5
DWS C1 - De Meeuwen C43 - 3

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 51

TeamsUitslag
Telstar C3 - ODIK C28 - 8
Unitas / Perspectief C4 - Revival C11 - 1
Sparta C3 - Antilopen / Lancyr Deelen C37 - 0

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 51

TeamsUitslag
Telstar D3 - ODIK D11 - 21
DOS D1 - Unitas / Perspectief D38 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 51

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief D4 - Spirit D36 - 6
SKF D5 - Antilopen / Lancyr Deelen D30 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 51

TeamsUitslag
Sparta D3 - Spirit D22 - 14
Telstar D2 - Hemur Enge D110 - 3

Klasse KNKV 1e klasse D - Week 50

TeamsUitslag
Die Haghe 1 - MIA 126 - 18
Noviomagum 1 - Nova 128 - 23
Dindoa 1 - KVA 129 - 28
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Achilles 123 - 29

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 50

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Achilles 218 - 21
Die Haghe 2 - MIA 228 - 18
Dindoa 2 - KVA 228 - 19
Noviomagum 2 - Nova 232 - 15

Klasse KNKV Reserve 2e klasse F - Week 50

TeamsUitslag
De Meeuwen 3 - SDO / BlijWerkt 313 - 18
DOS Kampen / Veltman 3 - EKVA 318 - 22
Wageningen 6 - Wit-Blauw / Green Organics 319 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Dindoa 432 - 10

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 50

TeamsUitslag
MIA 5 - De Meeuwen 417 - 29
Thor 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 420 - 12
Spirit 3 - Dindoa 518 - 19
ASVD | PV Systems 4 - Telstar 314 - 24

Klasse KNKV Reserve 4e klasse I - Week 50

TeamsUitslag
Telstar 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 510 - 19
HKC 4 - Exakwa 318 - 10
Dindoa 6 - Synergo 622 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 50

TeamsUitslag
Sparta 5 - Woudenberg 413 - 13
DOC 3 - Koveni 45 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Wolderwijd 111 - 22

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 50

TeamsUitslag
Telstar 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 715 - 9
KCD 2 - DVO / Accountor 910 - 20
HKC 8 - MIA 816 - 16

Klasse Midweek poule 022 - Week 50

TeamsUitslag
DOS MW1 - EKVA MW113 - 8

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 50

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Apeldoorn A120 - 14
Spirit A1 - EKVA A116 - 9
Dindoa A1 - Rheko A118 - 12
Victum A1 - ASVD | PV Systems A122 - 12

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 50

TeamsUitslag
Koveni A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A216 - 15
ODIK A1 - Synergo A117 - 13

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 50

TeamsUitslag
Tweemaal Zes A2 - Sparta A38 - 4
Viking A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A34 - 9
MIA A2 - Huizen A214 - 7

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 50

TeamsUitslag
Synergo A2 - Victum A37 - 9
MIA A3 - Antilopen / Lancyr Deelen A49 - 5
De Corvers A2 - Soesterkwartier A12 - 3

Klasse B-aspiranten 1e klasse D - Week 50

TeamsUitslag
Fortissimo B1 - Tempo B216 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - Synergo B120 - 8
Fiducia B1 - MIA B112 - 14

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 50

TeamsUitslag
Hemur Enge B1 - Dindoa B24 - 7
ODIK B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B29 - 9
Hellas '63 B1 - Exakwa B211 - 10

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 50

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - De Meeuwen C312 - 4
Hemur Enge C1 - Spirit C29 - 4
Telstar C2 - Dindoa C21 - 9

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 50

TeamsUitslag
Dindoa C4 - Unitas / Perspectief C35 - 1
Sparta C2 - De Meeuwen C413 - 6
Spirit C3 - DWS C17 - 4

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 50

TeamsUitslag
Spirit C4 - Revival C113 - 1
ODIK C2 - Unitas / Perspectief C411 - 1

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 - Week 50

TeamsUitslag
Reehorst '45 D1 - Synergo D111 - 6
Nova D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D113 - 5
DKOD D1 - Fortissimo D118 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 50

TeamsUitslag
ODIK D1 - RDZ D115 - 2
Spirit D1 - DOS D18 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Unitas / Perspectief D315 - 1

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 50

TeamsUitslag
MIA D4 - SKF D511 - 1
Unitas / Perspectief D4 - De Meeuwen D56 - 9
ODIK D3 - Dindoa D46 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 50

TeamsUitslag
Hemur Enge D1 - SKF D66 - 8
Spirit D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D410 - 9

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 030 - Week 50

TeamsUitslag
Midlandia D1 - Viking D18 - 6
Koveni D2 - Tweemaal Zes D25 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen D5 - Victum D39 - 1

Klasse F-pupillen poule 016 - Week 50

TeamsUitslag
Tiel '72 F1 - SKF F110 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Animo F19 - 16
Nova F1 - Woudenberg F117 - 12

Klasse F-pupillen poule 020 - Week 50

TeamsUitslag
DOC F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F24 - 6
Het Bosch F1 - MIA F26 - 11
Koveni F2 - De Vinken F210 - 10

Klasse F-pupillen poule 021 - Week 50

TeamsUitslag
Fiducia F2 - DOS F19 - 14
Fortissimo F1 - SGV F111 - 4
Synergo F2 - Antilopen / Lancyr Deelen F38 - 2

Klasse KNKV 1e klasse D - Week 49

TeamsUitslag
Achilles 1 - Die Haghe 117 - 13
Nova 1 - Dindoa 114 - 30
MIA 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 119 - 19
KVA 1 - Noviomagum 134 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 49

TeamsUitslag
Nova 2 - Dindoa 211 - 33
MIA 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 219 - 20
KVA 2 - Noviomagum 216 - 14
Achilles 2 - Die Haghe 222 - 15

Klasse KNKV Reserve 2e klasse F - Week 49

TeamsUitslag
Wit-Blauw / Green Organics 3 - De Meeuwen 323 - 5
EKVA 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 317 - 20
SDO / BlijWerkt 3 - Wageningen 616 - 24
Dindoa 4 - DOS Kampen / Veltman 317 - 14

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 49

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - MIA 518 - 19
Telstar 3 - Spirit 326 - 10
Dindoa 5 - ASVD | PV Systems 418 - 17
De Meeuwen 4 - Thor 219 - 19

Klasse KNKV Reserve 4e klasse I - Week 49

TeamsUitslag
Synergo 6 - Telstar 417 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Dindoa 620 - 19
Unitas / Perspectief 4 - HKC 415 - 16

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 49

TeamsUitslag
Wolderwijd 1 - MIA 716 - 10
Woudenberg 4 - Sparta 517 - 8
Koveni 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 618 - 15
Wolderwijd 1 - Woudenberg 412 - 13

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 49

TeamsUitslag
MIA 8 - Telstar 514 - 10
RDZ 3 - KCD 213 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - HKC 811 - 17

Klasse Midweek poule 022 - Week 49

TeamsUitslag
Tweemaal Zes MW1 - RDZ MW113 - 10
HKC MW1 - DOS MW13 - 9

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 49

TeamsUitslag
Apeldoorn A1 - Spirit A110 - 10
Rheko A1 - Victum A112 - 11
EKVA A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A115 - 14
ASVD | PV Systems A1 - Dindoa A115 - 15

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 49

TeamsUitslag
Fortissimo A2 - ODIK A112 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - OVVO A214 - 20
Synergo A1 - Sparta A115 - 11

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 49

TeamsUitslag
Sparta A3 - Dindoa A316 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen A3 - MIA A211 - 9
Huizen A2 - Viking A18 - 6

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 49

TeamsUitslag
Soesterkwartier A1 - MIA A34 - 11
Het Bosch A1 - Synergo A28 - 8
Antilopen / Lancyr Deelen A4 - De Corvers A216 - 6

Klasse B-aspiranten 1e klasse D - Week 49

TeamsUitslag
Tempo B2 - OVVO B17 - 10
MIA B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B113 - 18
Synergo B1 - Fiducia B110 - 14

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 49

TeamsUitslag
DWS B1 - Hellas '63 B14 - 11
Dindoa B2 - ODIK B220 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Hemur Enge B18 - 13

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 49

TeamsUitslag
Dindoa C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C17 - 7
Sparta C1 - Hemur Enge C111 - 6
De Meeuwen C3 - Telstar C27 - 2

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 49

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - Dindoa C49 - 5
DWS C1 - Sparta C24 - 3
Unitas / Perspectief C3 - Spirit C35 - 5

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 49

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief C4 - Spirit C41 - 8
Revival C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C34 - 9

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 - Week 49

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - DKOD D12 - 20
Fortissimo D1 - Nova D14 - 14
Synergo D1 - MIA D16 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 49

TeamsUitslag
RDZ D1 - Spirit D15 - 11
DOS D1 - ODIK D15 - 7
Unitas / Perspectief D3 - Telstar D312 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 49

TeamsUitslag
Spirit D3 - ODIK D37 - 2
Dindoa D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D34 - 2
De Meeuwen D5 - MIA D46 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 49

TeamsUitslag
Revival D1 - Spirit D27 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - SKF D610 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 030 - Week 49

TeamsUitslag
Tweemaal Zes D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D54 - 2
Viking D1 - Midlandia D16 - 7
Victum D3 - De Corvers D10 - 9

Klasse F-pupillen poule 016 - Week 49

TeamsUitslag
Woudenberg F1 - Tiel '72 F118 - 19
Animo F1 - Tiel '72 F117 - 15
SKF F1 - Nova F114 - 6
Animo F1 - MIA F120 - 11

Klasse F-pupillen poule 020 - Week 49

TeamsUitslag
Synergo F1 - Het Bosch F12 - 3
Antilopen / Lancyr Deelen F2 - Koveni F210 - 6
De Vinken F2 - DOC F18 - 4

Klasse F-pupillen poule 021 - Week 49

TeamsUitslag
DOS F1 - Het Bosch F24 - 10
SGV F1 - Synergo F211 - 9
Antilopen / Lancyr Deelen F3 - Fortissimo F19 - 10

Klasse KNKV 1e klasse D - Week 48

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Noviomagum 129 - 22
MIA 1 - Nova 125 - 21
Achilles 1 - KVA 124 - 24
Die Haghe 1 - Dindoa 120 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 48

TeamsUitslag
Achilles 2 - KVA 215 - 14
MIA 2 - Nova 233 - 19
Die Haghe 2 - Dindoa 216 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Noviomagum 214 - 16

Klasse KNKV Reserve 2e klasse F - Week 48

TeamsUitslag
DOS Kampen / Veltman 3 - Wageningen 621 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - De Meeuwen 329 - 12
EKVA 3 - SDO / BlijWerkt 316 - 15
Dindoa 4 - Wit-Blauw / Green Organics 317 - 23

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 48

TeamsUitslag
Dindoa 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 427 - 16
Telstar 3 - De Meeuwen 421 - 17
Spirit 3 - MIA 515 - 20
ASVD | PV Systems 4 - Thor 213 - 17

Klasse KNKV Reserve 4e klasse I - Week 48

TeamsUitslag
HKC 4 - Telstar 412 - 12
Exakwa 3 - Synergo 619 - 13
Unitas / Perspectief 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 520 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 017 - Week 48

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - DOC 315 - 17
Koveni 4 - MIA 719 - 11

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 016 - Week 48

TeamsUitslag
KCD 2 - HKC 813 - 13
RDZ 3 - MIA 813 - 9
DVO / Accountor 9 - Antilopen / Lancyr Deelen 713 - 17

Klasse Midweek poule 022 - Week 48

TeamsUitslag
EKVA MW1 - RDZ MW17 - 11
DOS MW1 - Soesterkwartier MW19 - 9
Antilopen / Lancyr Deelen MW1 - HKC MW116 - 10

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 48

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Victum A122 - 19
EKVA A1 - ASVD | PV Systems A113 - 14
Apeldoorn A1 - Rheko A114 - 9
Spirit A1 - Dindoa A115 - 19

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 48

TeamsUitslag
ODIK A1 - Koveni A116 - 14
Fortissimo A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A210 - 10
Sparta A1 - OVVO A218 - 21

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 020 - Week 48

TeamsUitslag
Viking A1 - MIA A28 - 12
Dindoa A3 - Antilopen / Lancyr Deelen A39 - 15
Sparta A3 - Huizen A212 - 9

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 022 - Week 48

TeamsUitslag
Synergo A2 - De Corvers A26 - 8
Victum A3 - Soesterkwartier A111 - 6

Klasse B-aspiranten 1e klasse D - Week 48

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - Fortissimo B110 - 11
Fiducia B1 - OVVO B112 - 15
MIA B1 - Tempo B212 - 9

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 - Week 48

TeamsUitslag
Dindoa B2 - DWS B112 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Exakwa B25 - 10

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 - Week 48

TeamsUitslag
Sparta C1 - Dindoa C25 - 6
Spirit C2 - De Meeuwen C36 - 7

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 025 - Week 48

TeamsUitslag
Dindoa C4 - Sparta C24 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C411 - 4

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 026 - Week 48

TeamsUitslag
Sparta C3 - Spirit C46 - 5
ODIK C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C39 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 021 - Week 48

TeamsUitslag
Nova D1 - Reehorst '45 D18 - 8
DKOD D1 - MIA D19 - 2
Fortissimo D1 - Synergo D17 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 023 - Week 48

TeamsUitslag
Spirit D1 - Telstar D315 - 0
ODIK D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D26 - 7

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 48

TeamsUitslag
Spirit D3 - SKF D511 - 1
Dindoa D4 - De Meeuwen D56 - 6
ODIK D3 - MIA D49 - 8
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - Unitas / Perspectief D411 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 - Week 48

TeamsUitslag
Sparta D3 - Revival D13 - 10
Hemur Enge D1 - Spirit D29 - 7
Telstar D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D46 - 15

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 030 - Week 48

TeamsUitslag
Victum D3 - Tweemaal Zes D24 - 11

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×