Uitslagen

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 08

TeamsUitslag
Hellas '63 B1 - ODIK B112 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 08

TeamsUitslag
RDZ B1 - OVVO / De Kroon B25 - 8

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 08

TeamsUitslag
Korbis C1 - Synergo C18 - 14

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 08

TeamsUitslag
Spirit D1 - Sparta D19 - 11

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 08

TeamsUitslag
DVO / Accountor D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D210 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 08

TeamsUitslag
DVO / Accountor D4 - Telstar D30 - 11
SKF D5 - Spirit D3 -
Wageningen D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D39 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 08

TeamsUitslag
Telstar D2 - RDZ D210 - 8
De Meeuwen D4 - Revival D15 - 2

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 08

TeamsUitslag
Arena E2 - MIA E412 - 9

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 08

TeamsUitslag
Telstar F2 - MIA F49 - 5

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - MIA 124 - 21
KOAG 1 - Telstar 126 - 8
Sporting Trigon 1 - Velocitas 127 - 14
DES 1 - BEP 128 - 29

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 07

TeamsUitslag
KOAG 2 - Telstar 217 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - MIA 214 - 15
DES 2 - BEP 217 - 32
Sporting Trigon 2 - Velocitas 218 - 22

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 07

TeamsUitslag
De Meeuwen 3 - Wageningen 514 - 13
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - DVO / Accountor 5 -
Dindoa 4 - Noviomagum 321 - 15

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 07

TeamsUitslag
Telstar 3 - Tiel '72 314 - 13
Dindoa 5 - Wageningen 6 -
Synergo 3 - DOS Kampen / Veltman 319 - 20

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 07

TeamsUitslag
Atlantis 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 525 - 9
SGV 2 - Thor 220 - 12
Synergo 4 - Hebbes 227 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 07

TeamsUitslag
Exakwa 4 - Sparta 516 - 8
Unitas / Perspectief 5 - MIA 717 - 12
Wolderwijd 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 622 - 17

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011 - Week 07

TeamsUitslag
ODIK 6 - Dindoa 69 - 15
MIA 6 - DWS 418 - 8
Sparta 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 722 - 10

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 07

TeamsUitslag
Spirit A1 - Woudenberg A122 - 25
ODIK A1 - Telstar A116 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Dindoa A117 - 12
Victum A1 - MIA A120 - 9

Klasse A-junioren 2e klasse F - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - De Meeuwen A216 - 24
Rheko A1 - KVZ A213 - 17
DVO / Accountor A3 - Oost-Arnhem A224 - 19

Klasse B-aspiranten 1e klasse C - Week 07

TeamsUitslag
MIA B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B19 - 14
Spirit B1 - Woudenberg B113 - 15

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - ODIK B18 - 10

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 - Week 07

TeamsUitslag
Synergo B3 - De Corvers B111 - 7
DWS B2 - Unitas / Perspectief B37 - 4
Dindoa B3 - Soesterkwartier B11 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 07

TeamsUitslag
Viking B1 - RDZ B16 - 10
OVVO / De Kroon B2 - DOS B119 - 8
Fortissimo B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B419 - 4

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - OVVO / De Kroon C110 - 7
Korbis C1 - Vriendenschaar C113 - 8
IJsselvogels C1 - MIA C113 - 12
Fiducia C1 - Synergo C110 - 20

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 - Week 07

TeamsUitslag
DWS C1 - Sparta C25 - 6
Spirit C2 - ODIK C25 - 9
SKF C3 - Antilopen / Lancyr Deelen C25 - 9

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - Exakwa D19 - 8
Spirit D1 - DOS Kampen / Veltman D112 - 10
Rood-Wit D1 - Elburg D114 - 5

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 07

TeamsUitslag
Spirit D2 - DKOD D16 - 8
ODIK D1 - SKF D316 - 1
De Meeuwen D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D27 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 07

TeamsUitslag
MIA D2 - Wageningen D26 - 1

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 07

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Dindoa D32 - 10
Telstar D2 - Unitas / Perspectief D23 - 7

Klasse E-pupillen poule 003 - Week 07

TeamsUitslag
Sparta E1 - DVO / Accountor E18 - 11
De Meeuwen E1 - Unitas / Perspectief E18 - 23
Antilopen / Lancyr Deelen E1 - SKF E113 - 4

Klasse E-pupillen poule 058 - Week 07

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E5 - SKF E55 - 13
Spirit E3 - De Meeuwen E43 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Soesterkwartier E120 - 3

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 07

TeamsUitslag
Arena E2 - Unitas / Perspectief E611 - 2
ODIK E3 - Spirit E44 - 7
MIA E4 - DKOD E213 - 6

Klasse E-pupillen poule 118 - Week 07

TeamsUitslag
RDZ E4 - Midlandia E24 - 4
Synergo E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E413 - 3
Nova E2 - Telstar E44 - 2

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 07

TeamsUitslag
ODIK F2 - Soesterkwartier F124 - 4
Spirit F2 - MIA F424 - 5
Telstar F2 - Tweemaal Zes F217 - 5

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 06

TeamsUitslag
BEP 1 - Telstar 127 - 18
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - KOAG 126 - 22
DES 1 - Sporting Trigon 126 - 35
MIA 1 - Velocitas 118 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 06

TeamsUitslag
MIA 2 - Velocitas 219 - 16
BEP 2 - Telstar 232 - 23
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - KOAG 218 - 14
DES 2 - Sporting Trigon 217 - 21

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 06

TeamsUitslag
Noviomagum 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 320 - 9
DVO / Accountor 5 - Wageningen 521 - 6
Dindoa 4 - De Meeuwen 319 - 17

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 06

TeamsUitslag
Tiel '72 3 - DOS Kampen / Veltman 317 - 13
Dindoa 5 - Synergo 321 - 23
Wageningen 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 413 - 18
Telstar 3 - ASVD | PV Systems 427 - 15

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 06

TeamsUitslag
Thor 2 - Nova 319 - 14
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Hebbes 219 - 19
Atlantis 3 - Swift 415 - 15
SGV 2 - Synergo 411 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 06

TeamsUitslag
Sparta 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 618 - 11
Spirit 4 - Wolderwijd 114 - 13
Exakwa 4 - Unitas / Perspectief 512 - 21

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011 - Week 06

TeamsUitslag
ODIK 6 - MIA 610 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - DWS 49 - 19
Sparta 4 - Devinco 613 - 10

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 06

TeamsUitslag
MIA A1 - Dindoa A113 - 10
Telstar A1 - Woudenberg A116 - 33
Victum A1 - Spirit A124 - 17
ODIK A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A116 - 20

Klasse A-junioren 2e klasse F - Week 06

TeamsUitslag
De Meeuwen A2 - Reehorst '45 A122 - 19
KVZ A2 - Oost-Arnhem A221 - 21
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - DVO / Accountor A315 - 19

Klasse B-aspiranten 1e klasse C - Week 06

TeamsUitslag
Telstar B1 - Spirit B16 - 14
De Meeuwen B2 - Woudenberg B113 - 25
EKVA B1 - MIA B16 - 9

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 06

TeamsUitslag
Hellas '63 B1 - DOS Kampen / Veltman B210 - 9
Sparta B2 - Unitas / Perspectief B25 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Sparta B111 - 16

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 - Week 06

TeamsUitslag
Dindoa B3 - Synergo B37 - 9
DWS B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B36 - 2
Unitas / Perspectief B3 - De Corvers B115 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 06

TeamsUitslag
Nova B1 - Viking B19 - 7
OVVO / De Kroon B2 - Fortissimo B28 - 9

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 06

TeamsUitslag
OVVO / De Kroon C1 - Vriendenschaar C17 - 7
Synergo C1 - MIA C114 - 13
Fiducia C1 - Korbis C112 - 15
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - IJsselvogels C16 - 15

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 - Week 06

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C46 - 5
Sparta C2 - SKF C33 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 06

TeamsUitslag
Elburg D1 - Exakwa D12 - 14
Rood-Wit D1 - Spirit D13 - 12
Sparta D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D116 - 9

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 06

TeamsUitslag
ODIK D1 - De Meeuwen D213 - 14
SKF D3 - Spirit D22 - 10

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 06

TeamsUitslag
Telstar D3 - DVO / Accountor D410 - 6
Spirit D3 - MIA D21 - 14
SKF D5 - Antilopen / Lancyr Deelen D33 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 06

TeamsUitslag
Dindoa D3 - De Meeuwen D48 - 6
RDZ D2 - Revival D12 - 2

Klasse E-pupillen poule 003 - Week 06

TeamsUitslag
SKF E1 - DVO / Accountor E16 - 19
Wageningen E1 - Sparta E19 - 12

Klasse E-pupillen poule 058 - Week 06

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Spirit E312 - 2
Sparta E4 - Unitas / Perspectief E56 - 10
Soesterkwartier E1 - SKF E58 - 11

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 06

TeamsUitslag
Spirit E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E32 - 20
ODIK E3 - MIA E47 - 21
Unitas / Perspectief E6 - DKOD E22 - 13

Klasse E-pupillen poule 118 - Week 06

TeamsUitslag
De Eemvogels E1 - Nova E25 - 1
Midlandia E2 - Antilopen / Lancyr Deelen E41 - 10
Woudenberg E4 - Telstar E45 - 11
RDZ E4 - Synergo E44 - 4

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 06

TeamsUitslag
MIA F4 - Soesterkwartier F110 - 12
ODIK F2 - Tweemaal Zes F221 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Telstar F26 - 6

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 05

TeamsUitslag
Velocitas 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 119 - 20
Sporting Trigon 1 - BEP 124 - 16
Telstar 1 - DES 117 - 21
KOAG 1 - MIA 121 - 25

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 05

TeamsUitslag
Velocitas 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 220 - 21
Telstar 2 - DES 223 - 20
Sporting Trigon 2 - BEP 214 - 21
KOAG 2 - MIA 216 - 21

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 05

TeamsUitslag
Wageningen 5 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 68 - 19
De Meeuwen 3 - Noviomagum 316 - 23
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Dindoa 417 - 17

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 05

TeamsUitslag
Synergo 3 - Wageningen 618 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Dindoa 519 - 16
ASVD | PV Systems 4 - Tiel '72 311 - 20
DOS Kampen / Veltman 3 - Telstar 319 - 18

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 05

TeamsUitslag
Hebbes 2 - Atlantis 319 - 20
Swift 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 519 - 12
Synergo 4 - Thor 218 - 21
Nova 3 - SGV 218 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 05

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief 5 - Sparta 58 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Exakwa 412 - 13
MIA 7 - Spirit 411 - 8

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011 - Week 05

TeamsUitslag
Devinco 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 717 - 11
MIA 6 - Dindoa 613 - 14
DWS 4 - Sparta 410 - 14

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 05

TeamsUitslag
Spirit A1 - MIA A112 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Telstar A132 - 13
Dindoa A1 - Victum A112 - 17
Woudenberg A1 - ODIK A121 - 10

Klasse A-junioren 2e klasse F - Week 05

TeamsUitslag
DVO / Accountor A3 - De Meeuwen A216 - 15
Reehorst '45 A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A217 - 14
Oost-Arnhem A2 - Rheko A116 - 13

Klasse B-aspiranten 1e klasse C - Week 05

TeamsUitslag
MIA B1 - De Meeuwen B210 - 6
Woudenberg B1 - EKVA B125 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - Telstar B110 - 14

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 05

TeamsUitslag
DOS Kampen / Veltman B2 - Sparta B222 - 6
Unitas / Perspectief B2 - Hellas '63 B16 - 16

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 - Week 05

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Unitas / Perspectief B36 - 3
De Corvers B1 - Dindoa B34 - 2
Synergo B3 - Soesterkwartier B112 - 8

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 05

TeamsUitslag
Fortissimo B2 - DOS B116 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen B4 - Nova B13 - 10

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 05

TeamsUitslag
IJsselvogels C1 - OVVO / De Kroon C115 - 12
Vriendenschaar C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C18 - 17
MIA C1 - Fiducia C128 - 8

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 - Week 05

TeamsUitslag
Spirit C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C29 - 4
ODIK C2 - DWS C14 - 3
De Meeuwen C4 - SKF C311 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 05

TeamsUitslag
Spirit D1 - Elburg D110 - 4
Exakwa D1 - Rood-Wit D117 - 9
DOS Kampen / Veltman D1 - Sparta D17 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 05

TeamsUitslag
De Meeuwen D2 - SKF D325 - 2
Spirit D2 - DVO / Accountor D39 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 05

TeamsUitslag
Spirit D3 - Wageningen D21 - 7
MIA D2 - Telstar D38 - 9
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - DVO / Accountor D47 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 05

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - RDZ D210 - 6
Revival D1 - Telstar D24 - 9
Unitas / Perspectief D2 - Dindoa D314 - 3

Klasse E-pupillen poule 003 - Week 05

TeamsUitslag
DVO / Accountor E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E114 - 8
De Meeuwen E1 - SKF E110 - 12
Unitas / Perspectief E1 - Wageningen E113 - 7

Klasse E-pupillen poule 058 - Week 05

TeamsUitslag
Spirit E3 - Unitas / Perspectief E53 - 3
SKF E5 - Antilopen / Lancyr Deelen E29 - 10
De Meeuwen E4 - Soesterkwartier E14 - 11

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 05

TeamsUitslag
MIA E4 - Arena E26 - 6
Spirit E4 - DKOD E27 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen E3 - ODIK E316 - 3

Klasse E-pupillen poule 118 - Week 05

TeamsUitslag
Telstar E4 - RDZ E42 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen E4 - De Eemvogels E16 - 7
Nova E2 - Midlandia E25 - 4
Synergo E4 - Woudenberg E49 - 2

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 05

TeamsUitslag
Tweemaal Zes F2 - Soesterkwartier F17 - 16
Spirit F2 - ODIK F26 - 11

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 04

TeamsUitslag
DES 1 - KOAG 114 - 19
Sporting Trigon 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 124 - 20
Telstar 1 - MIA 116 - 20
BEP 1 - Velocitas 123 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 04

TeamsUitslag
Sporting Trigon 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 223 - 15
DES 2 - KOAG 221 - 14
Telstar 2 - MIA 217 - 12
BEP 2 - Velocitas 233 - 17

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 04

TeamsUitslag
De Meeuwen 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 614 - 25
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - DVO / Accountor 516 - 22
Noviomagum 3 - Wageningen 515 - 19

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 04

TeamsUitslag
Synergo 3 - Telstar 315 - 22
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Tiel '72 311 - 22
Wageningen 6 - DOS Kampen / Veltman 310 - 23
Dindoa 5 - ASVD | PV Systems 418 - 16

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 04

TeamsUitslag
Nova 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 517 - 11
Synergo 4 - Atlantis 317 - 9
Thor 2 - Hebbes 223 - 9
SGV 2 - Swift 415 - 18

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 04

TeamsUitslag
Wolderwijd 1 - Exakwa 414 - 11
Unitas / Perspectief 5 - Spirit 420 - 15
Sparta 5 - MIA 716 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011 - Week 04

TeamsUitslag
Dindoa 6 - DWS 419 - 15
ODIK 6 - Devinco 67 - 12
MIA 6 - Sparta 412 - 8

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 04

TeamsUitslag
Telstar A1 - Dindoa A112 - 19
Woudenberg A1 - MIA A122 - 17
ODIK A1 - Spirit A112 - 20
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Victum A115 - 19

Klasse A-junioren 2e klasse F - Week 04

TeamsUitslag
KVZ A2 - Reehorst '45 A120 - 14
Oost-Arnhem A2 - De Meeuwen A216 - 20
Rheko A1 - DVO / Accountor A315 - 18

Klasse B-aspiranten 1e klasse C - Week 04

TeamsUitslag
EKVA B1 - Spirit B17 - 24
MIA B1 - Telstar B16 - 9
De Meeuwen B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B18 - 19

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 04

TeamsUitslag
ODIK B1 - DOS Kampen / Veltman B210 - 12
Sparta B1 - Sparta B212 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Unitas / Perspectief B212 - 9

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 - Week 04

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Dindoa B311 - 4
De Corvers B1 - Soesterkwartier B17 - 10
DWS B2 - Synergo B311 - 5

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 04

TeamsUitslag
DOS B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B411 - 9
Fortissimo B2 - Nova B113 - 8
OVVO / De Kroon B2 - Viking B19 - 6

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 04

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - Korbis C16 - 9
Vriendenschaar C1 - Synergo C14 - 14
OVVO / De Kroon C1 - MIA C116 - 12
IJsselvogels C1 - Fiducia C112 - 3

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 - Week 04

TeamsUitslag
Sparta C2 - De Meeuwen C46 - 5
DWS C1 - Spirit C24 - 13
ODIK C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C212 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 04

TeamsUitslag
DOS Kampen / Veltman D1 - Elburg D17 - 6
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - Rood-Wit D111 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 04

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - SKF D37 - 2
Spirit D2 - ODIK D12 - 8
DVO / Accountor D3 - DKOD D13 - 14

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 04

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - Spirit D313 - 1
SKF D5 - Telstar D37 - 7
Telstar D3 - MIA D213 - 10

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 04

TeamsUitslag
Dindoa D3 - Telstar D24 - 8
De Meeuwen D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D412 - 5
Unitas / Perspectief D2 - RDZ D223 - 5

Klasse E-pupillen poule 003 - Week 04

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E1 - SKF E120 - 7
Wageningen E1 - De Meeuwen E119 - 6
Sparta E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E114 - 16

Klasse E-pupillen poule 058 - Week 04

TeamsUitslag
Sparta E4 - Spirit E36 - 5
De Meeuwen E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E27 - 12
Unitas / Perspectief E5 - Soesterkwartier E19 - 2

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 04

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E6 - Arena E24 - 12
MIA E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E310 - 14

Klasse E-pupillen poule 118 - Week 04

TeamsUitslag
De Eemvogels E1 - Synergo E45 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen E4 - Woudenberg E46 - 4
Nova E2 - RDZ E46 - 2
Midlandia E2 - Telstar E41 - 1

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 04

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Soesterkwartier F120 - 6
MIA F4 - Spirit F26 - 10

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 03

TeamsUitslag
KOAG 1 - Sporting Trigon 125 - 20
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - DES 126 - 22
MIA 1 - BEP 123 - 25
Velocitas 1 - Telstar 136 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - DES 221 - 13
MIA 2 - BEP 212 - 30
Velocitas 2 - Telstar 223 - 18
KOAG 2 - Sporting Trigon 216 - 15

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 03

TeamsUitslag
DVO / Accountor 5 - Noviomagum 317 - 16
Wageningen 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 314 - 12
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - Dindoa 418 - 20

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 03

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems 4 - Synergo 313 - 24
DOS Kampen / Veltman 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 414 - 12
Telstar 3 - Dindoa 517 - 13
Tiel '72 3 - Wageningen 616 - 14

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 03

TeamsUitslag
Atlantis 3 - SGV 220 - 11
Swift 4 - Synergo 417 - 18
Hebbes 2 - Nova 315 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Thor 211 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 03

TeamsUitslag
MIA 7 - Antilopen / Lancyr Deelen 614 - 9
Spirit 4 - Exakwa 412 - 13
Wolderwijd 1 - Unitas / Perspectief 517 - 16

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - Dindoa 611 - 20
Devinco 6 - MIA 616 - 14

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 03

TeamsUitslag
Dindoa A1 - Woudenberg A118 - 20
Spirit A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A110 - 16
Victum A1 - ODIK A124 - 6
MIA A1 - Telstar A123 - 7

Klasse A-junioren 2e klasse F - Week 03

TeamsUitslag
De Meeuwen A2 - KVZ A217 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Rheko A116 - 18
Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A210 - 14

Klasse B-aspiranten 1e klasse C - Week 03

TeamsUitslag
Spirit B1 - MIA B122 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - Woudenberg B114 - 15
Telstar B1 - EKVA B113 - 10

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003 - Week 03

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief B2 - Sparta B16 - 19
Sparta B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B24 - 13

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044 - Week 03

TeamsUitslag
Soesterkwartier B1 - Unitas / Perspectief B35 - 4
Dindoa B3 - DWS B22 - 5
Synergo B3 - Antilopen / Lancyr Deelen B39 - 12

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B4 - RDZ B13 - 6
Nova B1 - OVVO / De Kroon B27 - 12
Viking B1 - Fortissimo B27 - 12

Klasse C-aspiranten 1e klasse C - Week 03

TeamsUitslag
MIA C1 - Vriendenschaar C112 - 7
Korbis C1 - IJsselvogels C17 - 11
Synergo C1 - OVVO / De Kroon C110 - 11
Fiducia C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C16 - 15

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 - Week 03

TeamsUitslag
SKF C3 - DWS C13 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - Sparta C25 - 4
De Meeuwen C4 - ODIK C22 - 1

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 03

TeamsUitslag
Rood-Wit D1 - Sparta D14 - 8
Spirit D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D114 - 9
Exakwa D1 - DOS Kampen / Veltman D17 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017 - Week 03

TeamsUitslag
DKOD D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D213 - 3
SKF D3 - DVO / Accountor D34 - 6
De Meeuwen D2 - Spirit D26 - 5

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 03

TeamsUitslag
Wageningen D2 - DVO / Accountor D49 - 3
SKF D5 - MIA D20 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038 - Week 03

TeamsUitslag
Revival D1 - Unitas / Perspectief D21 - 13
Telstar D2 - De Meeuwen D46 - 5

Klasse E-pupillen poule 003 - Week 03

TeamsUitslag
De Meeuwen E1 - Sparta E18 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Wageningen E18 - 15
DVO / Accountor E1 - Unitas / Perspectief E19 - 14

Klasse E-pupillen poule 058 - Week 03

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Sparta E411 - 1
SKF E5 - De Meeuwen E47 - 10

Klasse E-pupillen poule 087 - Week 03

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E6 - Spirit E42 - 7
Arena E2 - ODIK E39 - 7
DKOD E2 - Antilopen / Lancyr Deelen E31 - 9

Klasse E-pupillen poule 118 - Week 03

TeamsUitslag
Telstar E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E45 - 4
Synergo E4 - Nova E20 - 14
Woudenberg E4 - Midlandia E21 - 5
RDZ E4 - De Eemvogels E12 - 2

Klasse F-pupillen poule 052 - Week 03

TeamsUitslag
Tweemaal Zes F2 - Spirit F22 - 11
Soesterkwartier F1 - MIA F47 - 11
ODIK F2 - Telstar F25 - 7

Klasse KNKV 1e klasse C - Week 02

TeamsUitslag
Telstar 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 121 - 30
BEP 1 - KOAG 120 - 17
Sporting Trigon 1 - MIA 122 - 16
DES 1 - Velocitas 113 - 23

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G - Week 02

TeamsUitslag
DES 2 - Velocitas 219 - 17
Sporting Trigon 2 - MIA 212 - 14
Telstar 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 220 - 18
BEP 2 - KOAG 239 - 18

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H - Week 02

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 617 - 24
De Meeuwen 3 - DVO / Accountor 511 - 16
Dindoa 4 - Wageningen 522 - 12

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I - Week 02

TeamsUitslag
Wageningen 6 - ASVD | PV Systems 417 - 19
Synergo 3 - Tiel '72 314 - 13
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Telstar 37 - 21
Dindoa 5 - DOS Kampen / Veltman 317 - 19

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L - Week 02

TeamsUitslag
Synergo 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 518 - 6
SGV 2 - Hebbes 212 - 16
Nova 3 - Atlantis 39 - 11
Thor 2 - Swift 414 - 13

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033 - Week 02

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Wolderwijd 110 - 14

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×