Uitslagen

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 42

TeamsUitslag
Tempo 2 - ASVD | PV Systems 2 -
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - DOS Kampen / Veltman 2 -
Spirit 2 - Noviomagum 3 -

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 42

TeamsUitslag
ODIK 3 - Wageningen 513 - 18
DVO / Accountor 4 - Tweemaal Zes 3 -
EKVA 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 312 - 14

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 42

TeamsUitslag
Huizen 2 - Synergo 4 -
Rheko 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 411 - 12
Devinco 3 - EKCA / CIBOD 2 -
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - HKC 420 - 20
HKC 4 - Tiel '72 2 -

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 42

TeamsUitslag
Fortissimo 2 - Revival 2 -
MIA 4 - SKF 5 -
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - HKC 2 -

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Wolderwijd 117 - 11

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 42

TeamsUitslag
Woudenberg A1 - MIA A1 -
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Tiel '72 A112 - 7
Victum A1 - Telstar A1 -
Oost-Arnhem A1 - ODIK A1 -

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 42

TeamsUitslag
Tweemaal Zes A1 - Nova A117 - 11
Sparta A1 - Exakwa A1 -
Spirit A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A27 - 19
Huizen A1 - OVVO / De Kroon A2 -

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 42

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B117 - 10
LDODK / Rinsma Fashion B1 - DOS Kampen / Veltman B117 - 16
AVO B1 - De Meeuwen B128 - 14
ASVD | PV Systems B1 - DOS '46 B1 -

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B3 - RDZ B26 - 11

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B4 - Woudenberg B23 - 13

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 42

TeamsUitslag
DWS C1 - Hellas '63 C26 - 0
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - DWS C13 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 42

TeamsUitslag
Fortissimo D1 - Telstar D14 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - De Meeuwen D42 - 9

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Dindoa E122 - 9

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 42

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Victum E117 - 9

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 42

TeamsUitslag
Synergo F1 - RDZ F17 - 10
MIA F4 - Woudenberg F18 - 9
SKF F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F119 - 4

Klasse Overgangsklasse A - Week 41

TeamsUitslag
KIOS 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 119 - 20
HKV / Ons Eibernest 1 - SKF 115 - 19
DOS 1 - Unitas / Perspectief 112 - 12
OWK 1 - Nic. / Alfa-college 113 - 15

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 41

TeamsUitslag
Noviomagum 3 - Tempo 210 - 29
DOS Kampen / Veltman 2 - MIA 314 - 20
ASVD | PV Systems 2 - Spirit 220 - 15
VEO 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 211 - 12

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 41

TeamsUitslag
Dindoa 4 - ODIK 317 - 11
Wageningen 5 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 57 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - DVO / Accountor 417 - 15
Tweemaal Zes 3 - EKVA 315 - 13

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 41

TeamsUitslag
EKCA / CIBOD 2 - Rheko 216 - 13
Rheko 2 - Tiel '72 211 - 15
Synergo 4 - HKC 415 - 10
Tiel '72 2 - Huizen 222 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Devinco 310 - 10

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 41

TeamsUitslag
SKF 5 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 714 - 9
Tiel '72 3 - MIA 49 - 17
Revival 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 522 - 15
HKC 2 - Fortissimo 210 - 9

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 41

TeamsUitslag
DOC 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 67 - 10
MIA 7 - Wolderwijd 116 - 7

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 41

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - Victum 54 - 7
Koveni 4 - Hebbes 413 - 10

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 41

TeamsUitslag
MIA A1 - Victum A113 - 14
Tiel '72 A1 - Oost-Arnhem A110 - 11
Telstar A1 - Woudenberg A111 - 19
ODIK A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A17 - 15

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 41

TeamsUitslag
OVVO / De Kroon A2 - Sparta A122 - 9
Exakwa A1 - Huizen A122 - 7
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Tweemaal Zes A110 - 8
Nova A1 - Spirit A222 - 11

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 41

TeamsUitslag
DOS Kampen / Veltman B1 - ASVD | PV Systems B125 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - AVO B112 - 12
De Meeuwen B1 - Unitas / Perspectief B111 - 12
DOS '46 B1 - LDODK / Rinsma Fashion B120 - 8

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 41

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Viking B18 - 9
Sparta B1 - Fortissimo B27 - 6

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 41

TeamsUitslag
Midlandia B1 - RDZ B27 - 7
Nova B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B39 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 41

TeamsUitslag
De Meeuwen B4 - Woudenberg B20 - 10
Unitas / Perspectief B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B49 - 5

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 41

TeamsUitslag
Exakwa C1 - Telstar C123 - 3
MIA C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C18 - 8

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 41

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C57 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 41

TeamsUitslag
OVVO / De Kroon D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D19 - 3
Telstar D1 - Fortissimo D115 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 41

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Apeldoorn D215 - 4
Spirit D2 - De Meeuwen D38 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 41

TeamsUitslag
MIA D2 - ODIK D15 - 21
Dindoa D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D327 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 41

TeamsUitslag
De Meeuwen D4 - Spirit D48 - 3
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Dindoa D415 - 2

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 41

TeamsUitslag
Dindoa E1 - MIA E15 - 8
Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Unitas / Perspectief E18 - 13

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 41

TeamsUitslag
Victum E1 - VIKO E16 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Synergo E325 - 0

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 41

TeamsUitslag
Soesterkwartier E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E36 - 1
Woudenberg E3 - Telstar E30 - 11

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 41

TeamsUitslag
ODIK F2 - MIA F44 - 1
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Synergo F15 - 13
Woudenberg F1 - SKF F11 - 11

Klasse Overgangsklasse A - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Nic. / Alfa-college 121 - 28
SKF 1 - Unitas / Perspectief 120 - 21
KIOS 1 - DOS 118 - 18
HKV / Ons Eibernest 1 - OWK 118 - 20

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 40

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems 2 - DOS Kampen / Veltman 220 - 14
VEO 3 - Noviomagum 310 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - MIA 312 - 13
Spirit 2 - Tempo 216 - 31

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 40

TeamsUitslag
Dindoa 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 322 - 18
Tweemaal Zes 3 - Wageningen 513 - 13
ODIK 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 513 - 14
EKVA 3 - DVO / Accountor 414 - 15

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 40

TeamsUitslag
Rheko 2 - Devinco 314 - 4
HKC 4 - Huizen 215 - 11
EKCA / CIBOD 2 - Tiel '72 219 - 17
Synergo 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 413 - 13

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 40

TeamsUitslag
SKF 5 - HKC 212 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Fortissimo 217 - 16
Revival 2 - Tiel '72 318 - 8
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 - MIA 413 - 13

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 40

TeamsUitslag
Wolderwijd 1 - DOC 36 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - MIA 717 - 15

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 40

TeamsUitslag
Victum 5 - Koveni 48 - 9
Hebbes 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 720 - 6

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 40

TeamsUitslag
MIA A1 - Tiel '72 A112 - 11
ODIK A1 - Telstar A112 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Oost-Arnhem A19 - 12
Victum A1 - Woudenberg A116 - 21

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 40

TeamsUitslag
Nova A1 - Exakwa A16 - 19
Spirit A2 - Tweemaal Zes A14 - 13
Sparta A1 - Huizen A122 - 13
OVVO / De Kroon A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A217 - 4

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 40

TeamsUitslag
LDODK / Rinsma Fashion B1 - ASVD | PV Systems B119 - 11
DOS '46 B1 - De Meeuwen B124 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - DOS Kampen / Veltman B113 - 12
AVO B1 - Unitas / Perspectief B111 - 14

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 40

TeamsUitslag
Viking B1 - Sparta B17 - 10
Fortissimo B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B212 - 11

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Midlandia B110 - 14
RDZ B2 - Nova B210 - 6

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B4 - De Meeuwen B48 - 14
Woudenberg B2 - Unitas / Perspectief B215 - 11

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - Exakwa C18 - 14
Telstar C1 - MIA C115 - 1

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 40

TeamsUitslag
De Meeuwen C5 - DWS C14 - 5
Hellas '63 C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C24 - 5

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - Telstar D14 - 13
Fortissimo D1 - OVVO / De Kroon D12 - 4

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 40

TeamsUitslag
De Meeuwen D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D25 - 9
Apeldoorn D2 - Spirit D23 - 14

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 40

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - MIA D27 - 7
ODIK D1 - Dindoa D26 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 40

TeamsUitslag
Spirit D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D44 - 8
Dindoa D4 - De Meeuwen D41 - 16

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 40

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E1 - Dindoa E125 - 3
MIA E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E112 - 6

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 40

TeamsUitslag
Synergo E3 - Victum E11 - 42
VIKO E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E213 - 5

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 40

TeamsUitslag
Telstar E3 - Woudenberg E35 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen E3 - Woudenberg E312 - 1
Telstar E3 - Soesterkwartier E13 - 9

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 40

TeamsUitslag
Synergo F1 - Woudenberg F111 - 9
SKF F1 - ODIK F211 - 3
RDZ F1 - Antilopen / Lancyr Deelen F116 - 1

Klasse Overgangsklasse A - Week 39

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 128 - 17
Nic. / Alfa-college 1 - SKF 117 - 21
DOS 1 - HKV / Ons Eibernest 117 - 12
OWK 1 - KIOS 115 - 19

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 39

TeamsUitslag
Noviomagum 3 - ASVD | PV Systems 210 - 6
MIA 3 - Spirit 216 - 14
DOS Kampen / Veltman 2 - VEO 317 - 19
Tempo 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 215 - 14

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 39

TeamsUitslag
Wageningen 5 - Dindoa 414 - 18
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - EKVA 322 - 18
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Tweemaal Zes 322 - 12
DVO / Accountor 4 - ODIK 311 - 10

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 39

TeamsUitslag
Tiel '72 2 - Synergo 412 - 10
Devinco 3 - HKC 413 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - EKCA / CIBOD 28 - 10
Huizen 2 - Rheko 211 - 16

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 39

TeamsUitslag
HKC 2 - Revival 218 - 19
Tiel '72 3 - SKF 511 - 19
Fortissimo 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 715 - 14
MIA 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 523 - 6

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 39

TeamsUitslag
MIA 7 - DOC 38 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 39

TeamsUitslag
Victum 5 - Hebbes 416 - 10
Koveni 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 710 - 7

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 39

TeamsUitslag
Telstar A1 - MIA A113 - 13
Oost-Arnhem A1 - Victum A119 - 16
Woudenberg A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A117 - 18
Tiel '72 A1 - ODIK A115 - 12

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 39

TeamsUitslag
Tweemaal Zes A1 - Sparta A116 - 11
Huizen A1 - Spirit A28 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Nova A115 - 17
Exakwa A1 - OVVO / De Kroon A213 - 9

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 39

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems B1 - AVO B19 - 21
DOS Kampen / Veltman B1 - DOS '46 B110 - 23
Unitas / Perspectief B1 - LDODK / Rinsma Fashion B126 - 7
De Meeuwen B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B117 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 39

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Sparta B19 - 11
Fortissimo B2 - Viking B18 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 39

TeamsUitslag
RDZ B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B310 - 10
Midlandia B1 - Nova B218 - 8

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 39

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief B2 - De Meeuwen B411 - 1
Woudenberg B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B420 - 4

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 39

TeamsUitslag
Exakwa C1 - MIA C114 - 3
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - Telstar C116 - 6

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 39

TeamsUitslag
De Meeuwen C5 - Hellas '63 C215 - 2
DWS C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C25 - 2

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 39

TeamsUitslag
Fortissimo D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D15 - 8
OVVO / De Kroon D1 - Telstar D16 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 39

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Spirit D24 - 6
De Meeuwen D3 - Apeldoorn D215 - 7

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 39

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - ODIK D12 - 25
MIA D2 - Dindoa D24 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 39

TeamsUitslag
De Meeuwen D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D412 - 3
Dindoa D4 - Spirit D41 - 7

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 39

TeamsUitslag
Dindoa E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E16 - 17
Unitas / Perspectief E1 - MIA E120 - 3

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 39

TeamsUitslag
Victum E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E211 - 10
Synergo E3 - VIKO E11 - 13

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 39

TeamsUitslag
Soesterkwartier E1 - Woudenberg E311 - 0
Telstar E3 - Antilopen / Lancyr Deelen E30 - 5

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 39

TeamsUitslag
ODIK F2 - Synergo F12 - 5
RDZ F1 - SKF F14 - 4
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - MIA F48 - 4

Klasse Overgangsklasse A - Week 38

TeamsUitslag
DOS 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 118 - 18
Unitas / Perspectief 1 - KIOS 120 - 13
HKV / Ons Eibernest 1 - Nic. / Alfa-college 117 - 22
SKF 1 - OWK 118 - 13

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 38

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems 2 - MIA 317 - 17
Noviomagum 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 29 - 10
Tempo 2 - VEO 320 - 6
Spirit 2 - DOS Kampen / Veltman 219 - 19

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 38

TeamsUitslag
EKVA 3 - Wageningen 58 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - ODIK 317 - 13
Tweemaal Zes 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 510 - 13
DVO / Accountor 4 - Dindoa 415 - 23

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 38

TeamsUitslag
EKCA / CIBOD 2 - Huizen 215 - 14
Devinco 3 - Synergo 47 - 9

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 38

TeamsUitslag
Revival 2 - MIA 413 - 16
Fortissimo 2 - SKF 511 - 8
HKC 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 714 - 11

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 38

TeamsUitslag
Wolderwijd 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 613 - 17
DOC 3 - MIA 710 - 8

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 38

TeamsUitslag
Hebbes 4 - Victum 511 - 10

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 38

TeamsUitslag
Tiel '72 A1 - Telstar A19 - 10
Woudenberg A1 - ODIK A116 - 11
Victum A1 - Tiel '72 A118 - 5
MIA A1 - Oost-Arnhem A17 - 17
Telstar A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A19 - 13

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 38

TeamsUitslag
Tweemaal Zes A1 - OVVO / De Kroon A25 - 12
Spirit A2 - Exakwa A16 - 30
Nova A1 - Huizen A18 - 7

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 38

TeamsUitslag
De Meeuwen B1 - LDODK / Rinsma Fashion B125 - 10
Unitas / Perspectief B1 - DOS '46 B19 - 14
AVO B1 - DOS Kampen / Veltman B120 - 18

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 38

TeamsUitslag
Viking B1 - Fortissimo B27 - 7
Sparta B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B210 - 9

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 38

TeamsUitslag
Nova B2 - Midlandia B14 - 19

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 38

TeamsUitslag
De Meeuwen B4 - Unitas / Perspectief B22 - 11

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 38

TeamsUitslag
MIA C1 - Telstar C116 - 1
Telstar C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C16 - 11
MIA C1 - Exakwa C19 - 8

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 38

TeamsUitslag
Hellas '63 C2 - De Meeuwen C52 - 10

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 38

TeamsUitslag
Telstar D1 - OVVO / De Kroon D112 - 6

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 38

TeamsUitslag
Apeldoorn D2 - De Meeuwen D31 - 5
Spirit D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D24 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 38

TeamsUitslag
ODIK D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D313 - 4
Dindoa D2 - MIA D212 - 0

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 38

TeamsUitslag
Spirit D4 - Dindoa D44 - 2

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 38

TeamsUitslag
MIA E1 - Unitas / Perspectief E14 - 12

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 38

TeamsUitslag
VIKO E1 - Synergo E322 - 0

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 38

TeamsUitslag
Woudenberg E3 - Soesterkwartier E12 - 16

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 38

TeamsUitslag
SKF F1 - Synergo F110 - 1
Woudenberg F1 - ODIK F215 - 2
MIA F4 - RDZ F18 - 13

Klasse Overgangsklasse A - Week 37

TeamsUitslag
Nic. / Alfa-college 1 - Unitas / Perspectief 114 - 21
OWK 1 - DOS 113 - 17
KIOS 1 - HKV / Ons Eibernest 122 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 1 - SKF 114 - 17

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 37

TeamsUitslag
VEO 3 - ASVD | PV Systems 216 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Spirit 215 - 8
MIA 3 - Tempo 214 - 21
DOS Kampen / Veltman 2 - Noviomagum 312 - 11

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 37

TeamsUitslag
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - DVO / Accountor 421 - 10
Dindoa 4 - Tweemaal Zes 317 - 10
Wageningen 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 38 - 7
ODIK 3 - EKVA 315 - 9

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 37

TeamsUitslag
Synergo 4 - EKCA / CIBOD 216 - 14
HKC 4 - Rheko 215 - 8
Tiel '72 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 416 - 10
Huizen 2 - Devinco 39 - 9

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 37

TeamsUitslag
Tiel '72 3 - HKC 27 - 13
MIA 4 - Fortissimo 211 - 9
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 - Antilopen / Lancyr Deelen 519 - 12
SKF 5 - Revival 217 - 18

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 6 - DOC 39 - 15
Wolderwijd 1 - MIA 715 - 10

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 37

TeamsUitslag
Victum 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 714 - 12
Hebbes 4 - Koveni 47 - 8

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 37

TeamsUitslag
Oost-Arnhem A1 - Woudenberg A120 - 16
ODIK A1 - MIA A110 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Victum A113 - 12

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 37

TeamsUitslag
Huizen A1 - Tweemaal Zes A18 - 10
Sparta A1 - Spirit A220 - 7
Exakwa A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A215 - 6
OVVO / De Kroon A2 - Nova A115 - 13

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 37

TeamsUitslag
DOS '46 B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B130 - 6
ASVD | PV Systems B1 - Unitas / Perspectief B17 - 23
DOS Kampen / Veltman B1 - De Meeuwen B115 - 15
LDODK / Rinsma Fashion B1 - AVO B115 - 7

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 37

TeamsUitslag
Fortissimo B2 - Sparta B16 - 6
Viking B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B27 - 5

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 37

TeamsUitslag
RDZ B2 - Midlandia B18 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Nova B26 - 3

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen B4 - Unitas / Perspectief B25 - 8
Woudenberg B2 - De Meeuwen B422 - 1

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C1 - MIA C18 - 13
Telstar C1 - Exakwa C12 - 19

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 37

TeamsUitslag
Hellas '63 C2 - DWS C11 - 9
De Meeuwen C5 - Antilopen / Lancyr Deelen C23 - 5

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D1 - OVVO / De Kroon D111 - 13

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 37

TeamsUitslag
De Meeuwen D3 - Spirit D26 - 7
Apeldoorn D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D21 - 12

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 37

TeamsUitslag
ODIK D1 - MIA D221 - 5
Antilopen / Lancyr Deelen D3 - Dindoa D23 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 37

TeamsUitslag
Spirit D4 - De Meeuwen D40 - 12
Dindoa D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D45 - 12

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 37

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E116 - 5
MIA E1 - Dindoa E112 - 5

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 37

TeamsUitslag
Synergo E3 - Antilopen / Lancyr Deelen E23 - 8
VIKO E1 - Victum E16 - 7

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E3 - Soesterkwartier E12 - 4

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 37

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Woudenberg F15 - 23
RDZ F1 - ODIK F27 - 6
Synergo F1 - MIA F44 - 4

Klasse Overgangsklasse A - Week 36

TeamsUitslag
SKF 1 - KIOS 119 - 11
Unitas / Perspectief 1 - OWK 115 - 20
HKV / Ons Eibernest 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 114 - 10
DOS 1 - Nic. / Alfa-college 125 - 19

Klasse KNKV Reserve 1e klasse C - Week 36

TeamsUitslag
ASVD | PV Systems 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 216 - 11
Tempo 2 - DOS Kampen / Veltman 226 - 15
Spirit 2 - VEO 317 - 13
Noviomagum 3 - MIA 39 - 12

Klasse KNKV Reserve 2e klasse I - Week 36

TeamsUitslag
Tweemaal Zes 3 - ODIK 39 - 12
Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 514 - 12
DVO / Accountor 4 - Wageningen 523 - 13
EKVA 3 - Dindoa 415 - 12

Klasse KNKV Reserve 3e klasse M - Week 36

TeamsUitslag
Rheko 2 - Synergo 411 - 14
EKCA / CIBOD 2 - HKC 414 - 11
Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Huizen 214 - 10
Devinco 3 - Tiel '72 27 - 13

Klasse KNKV Reserve 3e klasse N - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 5 - SKF 516 - 16
Fortissimo 2 - Tiel '72 325 - 7
HKC 2 - MIA 419 - 7
Revival 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 710 - 9

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 058 - Week 36

TeamsUitslag
MIA 7 - Antilopen / Lancyr Deelen 610 - 10
DOC 3 - Wolderwijd 116 - 12

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 038 - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen 7 - Hebbes 410 - 12
Koveni 4 - Victum 513 - 4

Klasse A-junioren 1e klasse C - Week 36

TeamsUitslag
Victum A1 - ODIK A111 - 8
MIA A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A112 - 13
Telstar A1 - Oost-Arnhem A14 - 16
Woudenberg A1 - Tiel '72 A116 - 12

Klasse A-junioren 2e klasse E - Week 36

TeamsUitslag
Tweemaal Zes A1 - Exakwa A112 - 11
Nova A1 - Sparta A111 - 19
Spirit A2 - OVVO / De Kroon A26 - 16
Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Huizen A111 - 10

Klasse B-aspiranten Hoofdklasse A - Week 36

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief B1 - DOS Kampen / Veltman B116 - 13
De Meeuwen B1 - ASVD | PV Systems B117 - 10
Antilopen / Lancyr Deelen B1 - LDODK / Rinsma Fashion B16 - 8
AVO B1 - DOS '46 B15 - 25

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007 - Week 36

TeamsUitslag
Sparta B1 - Viking B19 - 2
Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Fortissimo B211 - 8

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 032 - Week 36

TeamsUitslag
Midlandia B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B312 - 2
Nova B2 - RDZ B29 - 5

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 043 - Week 36

TeamsUitslag
Unitas / Perspectief B2 - Woudenberg B211 - 11
De Meeuwen B4 - Antilopen / Lancyr Deelen B47 - 8

Klasse C-aspiranten 1e klasse E - Week 36

TeamsUitslag
Exakwa C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C118 - 3

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen C2 - Hellas '63 C22 - 1
DWS C1 - De Meeuwen C54 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 - Week 36

TeamsUitslag
OVVO / De Kroon D1 - Fortissimo D19 - 7
Telstar D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D118 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 026 - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D2 - De Meeuwen D35 - 7
Spirit D2 - Apeldoorn D28 - 3

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047 - Week 36

TeamsUitslag
Dindoa D2 - ODIK D14 - 3
MIA D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D37 - 8

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 073 - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Spirit D43 - 0
De Meeuwen D4 - Dindoa D417 - 3

Klasse E-pupillen poule 002 - Week 36

TeamsUitslag
Dindoa E1 - Unitas / Perspectief E14 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen E1 - MIA E118 - 4

Klasse E-pupillen poule 099 - Week 36

TeamsUitslag
Antilopen / Lancyr Deelen E2 - VIKO E13 - 8
Victum E1 - Synergo E323 - 0

Klasse E-pupillen poule 204 - Week 36

TeamsUitslag
Woudenberg E3 - Antilopen / Lancyr Deelen E32 - 5
Soesterkwartier E1 - Telstar E38 - 1

Klasse F-pupillen poule 046 - Week 36

TeamsUitslag
Woudenberg F1 - RDZ F18 - 5
ODIK F2 - Antilopen / Lancyr Deelen F17 - 5
MIA F4 - SKF F11 - 25

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×