Standen

Klasse Overgangsklasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
Unitas | Perspectief 1220044728(19)
Wit-Blauw | Green Organics 1110022118(3)
Dindoa 1110021918(1)
BEP 1210123024(6)
Tweemaal Zes 1210123735(2)
DOS Kampen | Veltman 1210122328(-5)
Antilopen | Lancyr Deelen 1200203440(-6)
Sparta 1200202646(-20)

Klasse KNKV Reserve 1e klasse D

TeamWEDWGVP+-+/-
MIA 2220042825(3)
Wit-Blauw | Green Organics 2110021916(3)
DOS 2210123128(3)
Tweemaal Zes 2210122725(2)
Spirit 2210122020(0)
Antilopen | Lancyr Deelen 2210122729(-2)
Dindoa 2100101417(-3)
ODIK 2200202026(-6)

Klasse KNKV Reserve 2e klasse L

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen | Lancyr Deelen 3220044718(29)
SDO | BlijWerkt 3320143640(-4)
Wageningen 6210123526(9)
ODIK 3210122321(2)
Pernix 3210122221(1)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6210122326(-3)
HKC 2310223031(-1)
De Meeuwen 3200202053(-33)

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I

TeamWEDWGVP+-+/-
SKF 5220043621(15)
DWS 2220043318(15)
Woudenberg 2220043222(10)
Elburg 2210122826(2)
Wageningen 7201112329(-6)
MIA 3201112329(-6)
Antilopen | Lancyr Deelen 4200202429(-5)
Revival 2200201540(-25)

Klasse KNKV Reserve 3e klasse J

TeamWEDWGVP+-+/-
HKC 322004409(31)
Antilopen | Lancyr Deelen 5210122517(8)
Huizen 2210122319(4)
DVO | Accountor 5210121721(-4)
Tweemaal Zes 3210121927(-8)
Synergo 3210121728(-11)
MIA 5210121734(-17)
Spirit 3200202225(-3)

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 029

TeamWEDWGVP+-+/-
Dindoa 8220043015(15)
De Eemvogels 2210122225(-3)
Sparta 4210121220(-8)
Antilopen | Lancyr Deelen 6200201519(-4)

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 030

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen | Lancyr Deelen 7220041712(5)
Telstar | Schoonderbeek 4210122118(3)
Spirit 4210121921(-2)
Sparta 5200201218(-6)

Klasse Midweek poule 025

TeamWEDWGVP+-+/-
Victum MW1220042217(5)
Unitas | Perspectief MW11100298(1)
DOS MW110010811(-3)
Antilopen | Lancyr Deelen MW1200201720(-3)

Klasse A-junioren 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
Dindoa A1220043816(22)
Exakwa A1220042819(9)
Spirit A1211032927(2)
Antilopen | Lancyr Deelen A1210122323(0)
De Meeuwen A2210121531(-16)
Apeldoorn A1201111523(-8)
KVZ A1200203134(-3)
Tweemaal Zes A1200201622(-6)

Klasse A-junioren 2e klasse D

TeamWEDWGVP+-+/-
Exakwa A2220042814(14)
Sparta A1220042718(9)
Elburg A111002205(15)
ODIK A1210121522(-7)
Unitas | Perspectief A2100101013(-3)
Dindoa A210010811(-3)
Antilopen | Lancyr Deelen A2100101014(-4)
MIA A1200201334(-21)

Klasse Breedtekorfbal Junioren poule 031

TeamWEDWGVP+-+/-
HKC A1220042613(13)
Tweemaal Zes A2211031913(6)
ODIK A2201111324(-11)
Antilopen | Lancyr Deelen A3200201321(-8)

Klasse B-aspiranten 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
Exakwa B122004288(20)
Antilopen | Lancyr Deelen B1210121817(1)
Dindoa B1210122022(-2)
Sparta B1200201231(-19)

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035

TeamWEDWGVP+-+/-
Tweemaal Zes B122004238(15)
DVO | Accountor B3210122017(3)
Sparta B1210121919(0)
Antilopen | Lancyr Deelen B2200201331(-18)

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 038

TeamWEDWGVP+-+/-
Revival B122004257(18)
Spirit B2210121217(-5)
Antilopen | Lancyr Deelen B321012919(-10)
MIA B3200201114(-3)

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045

TeamWEDWGVP+-+/-
RDZ C1220041812(6)
Nova C111002104(6)
DKOD C110010811(-3)
Antilopen | Lancyr Deelen C120020817(-9)

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 040

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen | Lancyr Deelen C222004170(17)
Revival C11100280(8)
MIA C410010011(-11)
Unitas | Perspectief C420020014(-14)

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041

TeamWEDWGVP+-+/-
Wolderwijd C122004156(9)
Antilopen | Lancyr Deelen C3311132024(-4)
Spirit C51010177(0)
MIA C3200201217(-5)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 035

TeamWEDWGVP+-+/-
MIA D122004217(14)
Spirit D1210121923(-4)
Antilopen | Lancyr Deelen D1210122126(-5)
Sparta D1200201419(-5)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen | Lancyr Deelen D222004151(14)
Sparta D32101297(2)
Unitas | Perspectief D320111715(-8)
MIA D320111715(-8)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 039

TeamWEDWGVP+-+/-
DOS D122004159(6)
RDZ D22101274(3)
Antilopen | Lancyr Deelen D32101258(-3)
De Meeuwen D3200201016(-6)

Klasse E-pupillen poule 068

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen | Lancyr Deelen E122004149(5)
Tweemaal Zes E3210121510(5)
Huizen E21001045(-1)
Woudenberg E310010110(-9)

Klasse E-pupillen poule 056

TeamWEDWGVP+-+/-
Dindoa E322004114(7)
ODIK E211002122(10)
Sparta E21001024(-2)
Antilopen | Lancyr Deelen E220020419(-15)

Klasse E-pupillen poule 060

TeamWEDWGVP+-+/-
Soesterkwartier E12110365(1)
Unitas | Perspectief E221012125(7)
Spirit E521012411(-7)
Antilopen | Lancyr Deelen E32011145(-1)

Klasse F-pupillen poule 032

TeamWEDWGVP+-+/-
RDZ F211002156(9)
DVO | Accountor F31100241(3)
Antilopen | Lancyr Deelen F1210121721(-4)
Reehorst '45 F120020715(-8)

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×