Standen

Klasse KNKV 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
KOAG 1330068265(17)
Sporting Trigon 1321057961(18)
BEP 1321058268(14)
Antilopen / Lancyr Deelen 1311137674(2)
Velocitas 1311137076(-6)
DES 1310226871(-3)
MIA 1300306080(-20)
Telstar 1300306082(-22)

Klasse KNKV Reserve 1e klasse G

TeamWEDWGVP+-+/-
BEP 2330068744(43)
Velocitas 2330066850(18)
KOAG 2320145443(11)
DES 2320144660(-14)
Antilopen / Lancyr Deelen 2310225151(0)
MIA 2310224662(-16)
Sporting Trigon 2300304659(-13)
Telstar 2300304271(-29)

Klasse KNKV Reserve 2e klasse H

TeamWEDWGVP+-+/-
Dindoa 4330065438(16)
DVO / Accountor 5220044630(16)
Noviomagum 3320146455(9)
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6210123535(0)
De Meeuwen 3310224749(-2)
Antilopen / Lancyr Deelen 3200202839(-11)
Wageningen 5300303967(-28)

Klasse KNKV Reserve 3e klasse I

TeamWEDWGVP+-+/-
Dindoa 5321055342(11)
Telstar 3320146444(20)
Antilopen / Lancyr Deelen 4320145155(-4)
Synergo 3311135546(9)
DOS Kampen / Veltman 3311135061(-11)
Tiel '72 3310225452(2)
ASVD | PV Systems 4310224660(-14)
Wageningen 6301214053(-13)

Klasse KNKV Reserve 4e klasse L

TeamWEDWGVP+-+/-
Synergo 4330066839(29)
Atlantis 3330065440(14)
Thor 2320145148(3)
Nova 3311135350(3)
Swift 4310224945(4)
Hebbes 2310224544(1)
SGV 2301214768(-21)
Antilopen / Lancyr Deelen 5300302861(-33)

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 033

TeamWEDWGVP+-+/-
Spirit 4320143828(10)
Exakwa 4311133838(0)
Wolderwijd 1311133741(-4)
MIA 7210122322(1)
Sparta 5210122729(-2)
Unitas / Perspectief 5210122224(-2)
Antilopen / Lancyr Deelen 6310223841(-3)

Klasse Breedtekorfbal Senioren poule 011

TeamWEDWGVP+-+/-
Devinco 6220043217(15)
Dindoa 6220042823(5)
DWS 4311134445(-1)
Antilopen / Lancyr Deelen 7311134048(-8)
Sparta 4310223435(-1)
ODIK 6201112123(-2)
MIA 6301213442(-8)

Klasse A-junioren 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
Woudenberg A1330067744(33)
Antilopen / Lancyr Deelen A1330066440(24)
Victum A1330066350(13)
MIA A1310224345(-2)
Dindoa A1310225259(-7)
ODIK A1200202437(-13)
Telstar A1200202866(-38)
Spirit A1300304353(-10)

Klasse A-junioren 2e klasse F

TeamWEDWGVP+-+/-
De Meeuwen A2220043923(16)
DVO / Accountor A3320145545(10)
Reehorst '45 A1110022318(5)
KVZ A2210123131(0)
Rheko A1210122828(0)
Oost-Arnhem A2310223847(-9)
Antilopen / Lancyr Deelen A2300304062(-22)

Klasse B-aspiranten 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
Woudenberg B1330066724(43)
Antilopen / Lancyr Deelen B1220043317(16)
MIA B1320143738(-1)
Spirit B1210124338(5)
EKVA B1310222244(-22)
Telstar B1200202744(-17)
De Meeuwen B2300302549(-24)

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 003

TeamWEDWGVP+-+/-
DOS Kampen / Veltman B2321053116(15)
Sparta B1321052219(3)
Hellas '63 B1320144524(21)
Unitas / Perspectief B2210122419(5)
ODIK B1210122420(4)
Antilopen / Lancyr Deelen B2200201421(-7)
Sparta B2300301556(-41)

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 044

TeamWEDWGVP+-+/-
Soesterkwartier B122004186(12)
DWS B2320142519(6)
Synergo B3320142118(3)
Unitas / Perspectief B3320142120(1)
Antilopen / Lancyr Deelen B3210121213(-1)
Dindoa B320020619(-13)
De Corvers B1300301220(-8)

Klasse Breedtekorfbal B-aspiranten poule 007

TeamWEDWGVP+-+/-
OVVO / De Kroon B2220042510(15)
RDZ B1220041910(9)
Fortissimo B2210122813(15)
Viking B1210122516(9)
Nova B1210121824(-6)
DOS B120020623(-17)
Antilopen / Lancyr Deelen B420020934(-25)

Klasse C-aspiranten 1e klasse C

TeamWEDWGVP+-+/-
IJsselvogels C1330062819(9)
Korbis C1321053322(11)
MIA C1320143117(14)
OVVO / De Kroon C1320143018(12)
Synergo C1311133132(-1)
Antilopen / Lancyr Deelen C1310222329(-6)
Vriendenschaar C1300301129(-18)
Fiducia C1300301435(-21)

Klasse Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027

TeamWEDWGVP+-+/-
ODIK C2330063017(13)
SKF C3320141817(1)
Spirit C2311132020(0)
DWS C1210121212(0)
De Meeuwen C4210121012(-2)
Antilopen / Lancyr Deelen C2301211820(-2)
Sparta C2200201222(-10)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 004

TeamWEDWGVP+-+/-
Exakwa D1220041814(4)
Spirit D1320142720(7)
DOS Kampen / Veltman D111002103(7)
Sparta D111002159(6)
Rood-Wit D1310222623(3)
Antilopen / Lancyr Deelen D1200201524(-9)
Elburg D1200201129(-18)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 017

TeamWEDWGVP+-+/-
ODIK D1330063119(12)
De Meeuwen D2320142214(8)
DKOD D1320142219(3)
Spirit D2210121310(3)
Antilopen / Lancyr Deelen D2210121112(-1)
DVO / Accountor D320020918(-9)
SKF D3300301329(-16)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 047

TeamWEDWGVP+-+/-
MIA D222004247(17)
Telstar D322004199(10)
Antilopen / Lancyr Deelen D3320142913(16)
Spirit D3210121113(-2)
Wageningen D210010710(-3)
DVO / Accountor D420020220(-18)
SKF D520020525(-20)

Klasse Breedtekorfbal D-pupillen poule 038

TeamWEDWGVP+-+/-
Unitas / Perspectief D2330063414(20)
Revival D1311131816(2)
Telstar D221012188(10)
De Meeuwen D4202021414(0)
RDZ D2310221325(-12)
Antilopen / Lancyr Deelen D4310221430(-16)
Dindoa D3201111216(-4)

Klasse E-pupillen poule 003

TeamWEDWGVP+-+/-
DVO / Accountor E1330064917(32)
Unitas / Perspectief E1220044419(25)
Antilopen / Lancyr Deelen E1210122015(5)
Wageningen E1210123834(4)
SKF E1310223060(-30)
Sparta E110010811(-3)
De Meeuwen E1300301851(-33)

Klasse E-pupillen poule 058

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen / Lancyr Deelen E233006328(24)
Unitas / Perspectief E5211032210(12)
Sparta E4202021414(0)
Soesterkwartier E1310221827(-9)
SKF E5310221528(-13)
De Meeuwen E41010188(0)
Spirit E320020721(-14)

Klasse E-pupillen poule 087

TeamWEDWGVP+-+/-
MIA E4220042512(13)
Unitas / Perspectief e611002145(9)
Antilopen / Lancyr Deelen E31100293(6)
Spirit E4310221926(-7)
Arena E2101011010(0)
DKOD E2201111524(-9)
ODIK E320020820(-12)

Klasse E-pupillen poule 118

TeamWEDWGVP+-+/-
RDZ E433006209(11)
Antilopen / Lancyr Deelen E433006138(5)
Nova E221103109(1)
De Eemvogels E1311131615(1)
Woudenberg E4311131113(-2)
Synergo E4301211014(-4)
Telstar E420020511(-6)
Midlandia E230030511(-6)

Klasse F-pupillen poule 052

TeamWEDWGVP+-+/-
Antilopen / Lancyr Deelen F1320144120(21)
Telstar F2320143023(7)
Spirit F211002105(5)
ODIK F21100284(4)
Soesterkwartier F1210121720(-3)
Tweemaal Zes F2200201935(-16)
MIA F420020624(-18)

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×