Programma

Oefenwedstrijden

Veldcompetitie

woensdag 8 mei 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
20:30Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Rheko 219:30G. vd Beek / veld 1WK12757
18:00Dindoa E3 - Antilopen / Lancyr Deelen E117:00 / van Valkengoed,Skopicveld 3 (gras)BK52627

zaterdag 11 mei 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
15:30Antilopen / Lancyr Deelen 1 - DOS 114:20Remi Slettenhaar / veld 1WK18785
14:00Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Noviomagum 313:00Jordy Heuvelman / veld 1WK13619
11:00ODIK 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 309:40W. Kersten / veld 1 (40*20)WK13599
13:00HKC 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 411:35 / veld 1 (40*20)WK13588
14:30Tiel '72 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 512:45 / veld 3 (40*20)WK11661
11:00Victum 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 609:30 Thijm / veld 2 (40*20)BK63471
15:30Dindoa 6 - Antilopen / Lancyr Deelen 714:00 / veld 1 (40*20)BK61056
12:30Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Telstar A111:30R.J. Bekkers / veld 1WK15335
11:00Sparta A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A209:40Rolf Scholten / Stoffels,Schutte,Kleefmanveld 1 (40*20)WK15324
13:20ASVD | PV Systems B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B111:35PH. Treep / Berends,Vermeer,Knookveld 1 (40*20)WK15732
11:15Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Revival B110:30Henno Gerritsen / veld 1BK58662
14:30Antilopen / Lancyr Deelen B3 - KCD B113:45Mattijs Overweg / veld 2BK58560
13:15Antilopen / Lancyr Deelen B4 - Soesterkwartier B112:30Fred van Dijk / veld 2BK58553
10:15BEP C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C108:15 / Verkleij,van der Werf,Kopveld 1 (40*20)WK31338
10:30DWS C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C209:15 / Plomp,Stoové,de Bourgraafveld 1 (40*20)BK57281
12:00Spirit D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D110:55 / Verschoor,Brouwer,Tuinstraveld 1 (40*20)BK63360
10:00Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Woudenberg D109:30Thijme Rispens / veld 1BK63397
12:15Antilopen / Lancyr Deelen D3 - MIA D311:40Joost Stroosma / veld 2BK55642
11:15Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Spirit D410:45Patrick de Peuter / veld 2BK55758
10:30DWS D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D509:30 / Staal,Moraal,Sättlerveld 2 (40*20)BK55696
13:00Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Telstar E312:30Josien van Woerkom / veld 3bBK53108
09:00MIA E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E208:15 / Schilling,Hogewegveld 5 (24*12)BK63959
11:00Telstar E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E310:15 / Brandemann,Verheulveld 2 (40*20)BK63628
10:00Telstar F2 - Antilopen / Lancyr Deelen F109:15 / van Doleweerd,ter Beekveld 1 (40*20)BK51178
13:00Antilopen / Lancyr Deelen F2 - DWS F212:30Lotte de Ridder / veld 3aBK51216

zaterdag 18 mei 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
15:30Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Unitas / Perspectief 114:20 / veld 1WK18435
11:30Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Tempo 210:30 / veld 1WK12993
13:00Tweemaal Zes 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 311:30 / veld 1 (40*20)WK19486
14:00EKCA / CIBOD 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 412:15 / veld 1 (40*20)WK11137
17:00Antilopen / Lancyr Deelen 5 - MIA 416:00 / veld 1WK12043
14:30Hebbes 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 613:10 / veld 1 (60*30)BK63472
15:30Antilopen / Lancyr Deelen 7 - Sparta 314:30Rico de Weerdt / veld 2BK61227
10:00Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Woudenberg A109:00 / veld 1WK15107
14:00Nova A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A212:40 / Plekkepoel,Groenhout,Buismanveld 1 (40*20)WK14425
13:00Antilopen / Lancyr Deelen B1 - De Meeuwen B112:00 / veld 1WK15568
12:45RDZ B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B211:40 / Bouter,Zevenbergen,Bosveld 1 (gras)BK58902
14:15Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Huizen B113:30Dennis Lijnsveld / veld 2BK58839
11:15Antilopen / Lancyr Deelen B4 - Spirit B210:30Lonneke van Woerkom / veld 3BK58832
16:00KZ / Thermo4U C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C114:10 / van den Berg,Treurniet,van Eeveld 2 (40*20)WK31470
10:45De Meeuwen C4 - Antilopen / Lancyr Deelen C209:30 / Twigt,Schubert,van der Vinneveld 3a (40*20)BK57440
14:15Antilopen / Lancyr Deelen D1 - Exakwa D113:30Thijme Rispens / veld 1BK63361
10:00Antilopen / Lancyr Deelen D2 - Synergo D109:30Logan Haalboom / veld 3BK63398
11:15Antilopen / Lancyr Deelen D3 - Spirit D310:40Eline Roosendaal / veld 2BK56017
10:00Telstar D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D409:15 / Drost,van Rooijen,Kleppeveld 2 (40*20)BK55975
10:30Revival D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D509:40Rink van Domselaar / Nefkens,Verschoor,den Heijerveld 1 (40*20)BK55932
13:15Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Spirit E512:45Hester Jansen / veld 3aBK53741
09:30Soesterkwartier E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E208:45 / Lise,de Jongveld 1 (gras)BK63961
09:00Synergo E4 - Antilopen / Lancyr Deelen E308:00Jesse Swank / Vellema,Lepelaarveld 2 (24*12)BK63630
13:15Antilopen / Lancyr Deelen F1 - Dindoa F212:45Jelle Geluk / veld 3bBK51421
10:00Wageningen F5 - Antilopen / Lancyr Deelen F208:50 / Roos,Blokkerveld 4 (24*12)BK51436

zaterdag 25 mei 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
15:30Nic. / Alfa-college 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 112:20 / veld 1 (40*20)WK17700
17:00MIA 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 215:45 / veld 1 (40*20)WK11593
11:00Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Dindoa 410:00 / veld 1WK13879
14:30Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Synergo 413:30 / veld 1WK13867
14:00Fortissimo 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 512:30 / veld 1 (40*20)WK12234
11:15Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Synergo 910:15Gert-Jan de Vos / veld 3BK63473
12:30Sparta 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 711:10 / veld 1 (40*20)BK61519
12:20Oost-Arnhem A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A110:40 / Blaauwendraad,Magré,Costaveld 1 (40*20)WK14600
16:00Antilopen / Lancyr Deelen A2 - OVVO / De Kroon A215:00 / veld 1WK15415
11:15DOS Kampen / Veltman B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B109:15 / Nijland,Eising,Bakkerveld 2 (40*20)WK15620
10:00Antilopen / Lancyr Deelen B2 - RDZ B109:15Frans van Rooijen / veld 3BK59034
09:45Huizen B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B308:30 / Scherpenzeel,van Kekem,Treurnietveld 1 (40*20)BK59087
14:00Spirit B2 - Antilopen / Lancyr Deelen B412:55 / van Engen,van Beek,Bosveld 1 (40*20)BK59061
15:00Antilopen / Lancyr Deelen C1 - KZ / Thermo4U C214:00 / veld 2WK31331
10:00Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C409:15Iris Broere / veld 1BK57693
11:15Exakwa D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D109:40 / Algra,Moraal,de Vosveld 3 (gras)BK63362
13:30Antilopen / Lancyr Deelen D2 - MIA D113:00Laura Kuipers / veld 1BK63399
09:15Spirit D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D308:20 / Nederveen,Jansen,Reijersenveld 1 (40*20)BK56261
12:30Antilopen / Lancyr Deelen D4 - Telstar D312:00Sjors Witteveen / veld 1BK56258
12:30Antilopen / Lancyr Deelen D5 - Revival D112:00Anouk Dielissen / veld 2BK56098
10:00Spirit E5 - Antilopen / Lancyr Deelen E109:10 / Brouwer,Skopicveld 3 (gras)BK53975
12:00Antilopen / Lancyr Deelen E2 - Soesterkwartier E111:30Anouk van Haaren / veld 3bBK63963
13:00Antilopen / Lancyr Deelen E3 - Synergo E412:30Laura Honders / veld 3aBK63632
09:30Dindoa F2 - Antilopen / Lancyr Deelen F108:30 / ter Beek,van Doleweerdveld 3 (gras)BK51646
12:00Antilopen / Lancyr Deelen F2 - Wageningen F511:30Gerlinde Hogeveen / veld 3aBK51728

woensdag 29 mei 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
18:30Nova D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D217:40 / Schilling,Hellenthal,Holtvluwerveld 1 (40*20)BK63396

zaterdag 1 juni 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
15:30Antilopen / Lancyr Deelen 1 - KIOS 114:20 / veld 1WK17063
14:00Antilopen / Lancyr Deelen 2 - VEO 313:00 / veld 1WK10440
14:00DVO / Accountor 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 312:30 / veld 2 (40*20)WK19501
12:30Devinco 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 410:45 / veld 1 (40*20)WK10493
15:00Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Revival 214:00 / veld 2WK11005
14:30Antilopen / Lancyr Deelen 6 - MIA 1013:30Jack den Heijer / veld 3BK63483
12:30De Meeuwen 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 711:00 / veld 2a (40*20)BK61758
12:30Antilopen / Lancyr Deelen A1 - ODIK A111:30 / veld 1WK14177
12:30Tweemaal Zes A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A211:00 / van Haaren,Roosendaal,Smidsveld 1 (40*20)WK14191
11:45AVO B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B109:15 / Fransen,Vermeer,Pouwelsveld 1 (40*20)WK15562
11:15Antilopen / Lancyr Deelen B2 - Viking B110:30Dimitri Meijer / veld 2BK59220
12:30Antilopen / Lancyr Deelen B3 - Nova B211:45Erwin Offereins / veld 2BK59118
13:45Antilopen / Lancyr Deelen B4 - ODIK B213:00 / veld 2BK59111
11:00OKV C1 - Antilopen / Lancyr Deelen C109:10 / Kop,Verkleij,de Grootveld 1 (40*20)WK31356
11:15Telstar C2 - Antilopen / Lancyr Deelen C210:15 / Coenen,Kortes,Plompveld 2 (40*20)BK63324
10:15DOS Kampen / Veltman D1 - Antilopen / Lancyr Deelen D108:30 / Tuinstra,Huisman,Bekiusveld 2 (40*20)BK63363
11:00De Meeuwen D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D210:00 / Hellenthal,de Vos,Koekoekveld 2a (40*20)BK63400
11:15Antilopen / Lancyr Deelen D3 - Sparta D110:40Lieke Pouwels / veld 1BK63357
10:00Antilopen / Lancyr Deelen D4 - MIA D209:30Gwen Hoebe / veld 1BK56508
10:00ODIK D2 - Antilopen / Lancyr Deelen D509:10 / Sättler,van ’t Hof,Staalveld 2 (40*20)BK56538
13:00Antilopen / Lancyr Deelen E1 - Dindoa E312:30Bert van den Oever / veld 3aBK54374
10:00Midlandia E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E209:05 / Schilling,Hogewegveld 1b (40*20)BK63966
10:00MIA E5 - Antilopen / Lancyr Deelen E309:15 / de Ridder,Brandemannveld 4 (24*12)BK63635
09:00Spirit F3 - Antilopen / Lancyr Deelen F108:10 / van Doleweerd,ter Beekveld 3 (gras)BK51831
13:00Antilopen / Lancyr Deelen F2 - Wageningen F612:30Martijn Bakkernes / veld 3bBK51984

zaterdag 8 juni 2019

TijdTeamsAanwezigScheidsrechter/VervoerVeldNummer
10:00Antilopen / Lancyr Deelen B1 - Unitas / Perspectief B109:00 / veld 1WK15668

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×