hoi

Voorlopige opstelling seizoen 2018-2019

Technische Commissie

16-05-2018

Reageer

Elk seizoen maakt de TC de opstelling voor het volgende seizoen. Een korte toelichting over de indeling staat in het menu onder Teamindeling. 

Het betreft hier de voorlopige opstelling omdat er door opzeggingen en aanmeldingen nog wijzigingen kunnen plaatsvinden.

Ben je nog géén lid dan sta je niet in de opstelling. Heb je nog niet opgezegd, dan sta je wel in de opstelling. Voor wijzigingen omtrent je lidmaatschap neem je contact op met het secretariaat.

Met betrekking tot de indeling bij de senioren beseffen we dat de teams vol zijn. We hebben heel goed gekeken of er een 3de team breedtekorfbal mogelijk is. Helaas hebben we daar op dit moment niet de dames voor om dit te realiseren. Mocht op enig tijdstip dit wel mogelijk zijn, dan gaan we gelijk proberen om dit te realiseren bij het KNKV.

Heb je vragen? Stel ze dan aan het volgende TC lid:

Speel je in S1 S2 A1 B1 C1 > Irene Veenendaal

S3 t/m 7 A2 > Plonie Mulder of Gisela Spanjer

B2 t/m D4 > Mirjam Brouwer

E1 t/m Kangoeroes > Sandra Nefkens (of Mirjam Brouwer)

Team S1/S2   Maarten / Albert       
Costa   Rens   Bruin  de  Nina
Davelaar   Marco   Claessen    Sarah
Friebel    Patrick    Dielissen    Anouk 
Graaf de Dennis   Fransen   Zoé
Kooi   Marnix   Kooi   Danique
Lijnsveld   Dennis   Maten  ter  Lisa 
Pater   Kjell   Meer van der  Lilian
Pouwels   Hans   Overweg   Iris
Witteveen   Bart   Ruyter de  Sanne
        Treurniet   Jantine
        Urbach   Nena
        Vermeer   Anna
             
Team S3            
    Afvallers van de selectie     
Berends   Arjen   Kuipers   Laura
Renkema   Pieter   Loenen   Marion
Overweg    Mattijs   Schenk   Rianne
Witteveen   Sjors   Woerkom van Franny
Woerkom van Joost        
             
             
Team S4            
Middelkoop van Daniel   Brouwer   Jolien
Rooijen van Frans   Huijzendveld   Eline
Vos de Gert Jan   Lawerman   Sanneke
Vos de Martin   Veenendaal   Irene
Warner   Niels    Woerkom van Lonneke
             
Team S5            
Aikema   Gerwen    Bokhorst   Chantal
Andel  van  Sebastian  Broere   Iris
Baalen van Sander   Pouwels   Lieke
Dijk van  Micha   Ridder de Lotte
Gerritsen    Henno    Roosendaal   Eline
Werf van de  Rick   Woerkom    Josien
             
Team S6            
Bakkernes    Martijn    Breugem   Vera
Groenhout   Robert    Bos    Wendela
Meijer   Dimitri   Honders    Laura 
Lawerman   Tijs   Offereins   Janita 
Offereins   Erwin   Snoek   Esther
Peuter de Patrick   Vegte  van de  Nienke 
             
Team S7            
Boersen    Johan   Berg  van den  Daphne
Garderen  van   Tobias    Boersen   Esther
Hendriks   Mike    Goedknegt   Cindy
Oever van 't Bert   Wijnolts    Jessica 
Stroosma   Joost    IJzerlooi   Evita
Spriensma   Tjerk        
Verschoor   Arjan        
             
AR            
Heijer den Jack   Eijnthoven   Amber
Weerdt vd Rico    Kruijff  de  Inge  
        Langenberg   Fenna
             
Team A1    Heleen         
Costa   Jorg    Barrink   Lotte
Geluk   Jelle   Blaauwendraad  Quinty
Humblet    Scott   Costa   Bente
Magré   Niels   Hoebe    Gwen 
        Jansen   Hester
    1 dame naar A2 Spanjer   Yuki
             
Team A2            
Kleefman   Martijn    1 dame A1     
Plekkepoel    Stefan    Haaren   Anouk
Pluim    Rogier    Hoogeveen    Gerlinde 
Smids   Izaak   Roosendaal   Maryse
        Schutte   Anneline
        Stoffels    Rosa 
Team B1            
Bakker   Luuk   Berends   Janique
Haalboom   Logan   Eising   Joline
Knook   Jesse   Fransen   Lina
Nijland   Len   Roosendaal   Tessa
Pouwels   Peter Jan   Verkleij   Laura
        Vermeer   Kristina
      Afvallers naar de B2    
Team B2            
Bos   Klaas   Berg van den Maike
Bouter   Mats   Lievers   Roos
Lepelaar   Robin   Ketel   Jente
Smids   Philip   Vis   Jiske
        Zevenbergen   Myrthe
      Afvallers uit de B1    
             
Team B3            
Coenen   Mart   Grol van Valerie
Kop   Joost   Hoek van den Eva
        Kekem van Kim
        Plomp   Emma
        Rispens   Femke
        Scherpenzeel van Lisa
        Treurniet   Jasmijn
        Werf van de  Ilse 
             
Team B4            
Engen van Robin   Beuningen van Florence
Holtvluwer   Stan   Beek van  Maxime
Rispens   Thijme   Bos   Lieke
Vos de Sam   Kekem van Fleur
        Onderwater   Noa
        Schaik van Flora
             
Team C1            
Ee van  Sam   Berg van de Lianne
Groot de Laurens   Nefkens   Marit
Schoute   Alex   Verkleij   Evelien
Treurniet   Robbert   Werf van de Femke
             
Team C2            
Gerritsen    Thijmen    Bourgraaf de Yvette
Twigt   Quinten   Kortes   Inge
        Plomp   Anouk 
        Schubert   Dieuwertje
        Stoove   Sammy
        Vinne van der Lisanne
             
Team D1            
Bekius   Koen   Algra    Mare
Moraal   Joris   Brouwer    Kyana
Tuinstra   Sam   Huisman    Meike
Vos de Adrian   Verschoor    Esmee 
             
Team D2            
Vos de Matt   Berg van de Lenthe
Hellenthal   Jonathan   Doleweerd   Willemijn
Holtvluwer   Huub   Koekoek   Stephanie
Schilling   Michiel   Ruijs   Noortje
Rietel    Falco         
             
Team D3            
        Boerkamp   Roos
        Jansen   Floor
        Kamp van de Tamar
        Lise   Anna
        Nederveen   Robencia 
        Roest   Eva
        Sattler   Noa
        Snijders   Tara
             
Team D4            
Coenen   Jurre   Gorter   Eline
Rooijen  van David   Drost   Sara
Verschoor   Nick   Gerritsen   Judith
        Kleppe    Merle 
        Kouwen   Marit
Team E1            
Nefkens   David   Berends   Nikki
Verschoor    Tim   Heijer den Fenne
        Hof van 't Femke
             
Team E2            
Moraal    Olivier   Brouwer   Lisanne
Staal    Bastiaan    Valkengoed van Anne
        Scholten    Demi
             
Team E3            
Heemsbergen   Julian    Hogeweg   Kris 
Jong  de  Pieter   Schilling   Lisette
Sättler   Vince   Voogt   Sanne
             
Team E4            
Lise   Sjoerd   Kleppe   Saar
Veenendaal   Nick        
Rietel   Finn   Ridder de Veerle
        Rooijen van Linde
             
Team F1   Lieke        
Verschoor    Robin   Kamp van de  Anniek
Woerkom van  Josh        
Veenendaal    Ryan        
             
             
KANGOEROES          
Brouwer    Lars    Robbertsen    Vesper
Garderen  van  Mats   Valkengoed  van  Tess
             

 

Reacties

Er zijn nog geen berichten geplaatst.

Reageer

Log in om een reactie achter te laten.

Vul je gegevens in

Voornaam
Wachtwoord
×