Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Oefenwedstrijden  (zaal)

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 38 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
Odis A3- Veenwouden A1afgelast
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
Odis A3- SF Deinum A1
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
Hoogkerk B1- Hoogkerk A212 - 23 (oefenwedstrijd)
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
Odis A3- DFD A3

Team TV
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
Odis A3- NQL A1
week 1 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
RWA 3- Thor 1
RWA D1- VEO D1
RWA 1- DES 1
RWA 2- DES 2
HKV / Ons Eibernest A1- Die Haghe A114 - 20 (oefenwedstrijd)
RWA C1- Merwede / Multiplaat C1
HKV / Ons Eibernest B1- ODO B1
week 49 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
Odis A3- De Granaet A2

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 47 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
Odis A3- Westergo A1
Antilopen / Lancyr Deelen G- Antilopen / Lancyr Deelen G
ALO E1- Die Haghe E1
IJsselvogels 1- Paal Centraal 133 - 19 (oefenwedstrijd)
KOAG 1- Achilles 1
ADO A1- RWA A1
VIKO 2- OVVO 4
IJsselvogels 2- Paal Centraal 2
Thor 1- Phoenix 2
KOAG 2- Achilles 2
HKV / Ons Eibernest B1- Refleks B1
week 46 : van dinsdag 12 november 2019 t/m maandag 18 november 2019
De Pein A1- Hoogkerk A26 - 11 (oefenwedstrijd)
HKV / Ons Eibernest 3- Achilles 4/5
HKV / Ons Eibernest 4- Sporting Trigon 3
HKV / Ons Eibernest 6- Achilles 8
Refleks 5- Achilles 5
HKV / Ons Eibernest 5- KZ Danaiden XX
Antilopen / Lancyr Deelen 6- Tweemaal Zes 4
Victum 3- HKC 3
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Spirit 1
VEO 5- ALO 416 - 13 (oefenwedstrijd)
ODO 1- ALO 116 - 16 (oefenwedstrijd)
OVVO 4- DVO / Accountor 4
ONDO A4- Nieuwerkerk A3
Victum 5- Atlantis 413 - 19 (oefenwedstrijd)
Kinderdijk 4- Nieuwerkerk 5
Madjoe 1- Nexus 1
Dindoa 1- ASVD | PV Systems 1
ASVD | PV Systems 4- Antilopen / Lancyr Deelen 4
VEO 6- ALO 6
Juventa 1- KIOS 1
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Spirit 2
Achilles 6- Refleks 4
ODO 2- ALO 218 - 11 (oefenwedstrijd)
IJsselvogels 2- IJsselvogels 1
Unitas / Perspectief 3- OVVO 2
Woudenberg 4- Antilopen / Lancyr Deelen 7
Madjoe 2- Nexus 2
Victum 6- Atlantis 524 - 16 (oefenwedstrijd)
OVVO 5- Reehorst '45 3
Fiducia A3- Gemini A2
Twist 2- Achilles 3
ASVD | PV Systems 5- DOS Kampen / Veltman 5
DOS Kampen / Veltman 3- ASVD | PV Systems 3
Dindoa 2- ASVD | PV Systems 2
Juventa 2- KIOS 2
Antilopen / Lancyr Deelen 5- Tweemaal Zes 312 - 25 (oefenwedstrijd)
DSO 1- Thor 1
Achilles A2- Maassluis A2
Madjoe A1- KVA A2
Victum C2- Luno C1
KCC C1- IJsselvogels C1
Oost-Arnhem A1- Antilopen / Lancyr Deelen A1
OVVO 6- Synergo 8
Woudenberg 5- Fiducia 5
KCR 2- VEO 2
IJsselvogels 3- KCR 5
Fiducia A2- Gemini A1
ONDO A5- Nieuwerkerk A4
Unitas / Perspectief 1- OVVO 1
VIKO C1- OVVO C3
Nova 2- Fiducia 2
Reehorst '45 A1- SKF A3
ASVD | PV Systems A1- Drachten / van der Wiel A1
Wolderwijd 1- Sparta 3
Nieuwerkerk 3- Avanti / Post Makelaardij 3
DSO 2- RWA 5
KVS / Maritiem B3- Fortuna / Delta Logistiek B5
Achilles A3- ALO A2
Antilopen / Lancyr Deelen B1- ASVD | PV Systems B1
Madjoe B3- Weidevogels B2
HKV / Ons Eibernest A2- KZ Danaiden A3
Juventa A1- ZKC '19 A1
VEO A2- Phoenix A2
ONDO B3- Nieuwerkerk B3
Victum 1- Albatros 128 - 28 (oefenwedstrijd)
KCR 3- VEO 3
IJsselvogels 4- KCR 7
VIKO C2- OVVO C4
Reehorst '45 B1- ODIK B1
Fiducia 6- Gemini 3
Wageningen A4- Victum A3
Nova 1- Fiducia 1
Valto A3- Madjoe A2
ASVD | PV Systems A2- Drachten / van der Wiel A2
Madjoe C4- TOP / SolarCompleet C4
Unitas / Perspectief A2- OVVO A2
RWA 2- Velocitas 222 - 16 (oefenwedstrijd)
KVS / Maritiem B1- Korbis B1
HKV / Ons Eibernest B1- KZ Danaiden B1
Wolderwijd A1- Sparta A1
Antilopen / Lancyr Deelen A2- Tweemaal Zes A1
Achilles B1- ALO B1
DSO 3- Thor 2
VEO B1- RWA B1
Nieuwerkerk 4- Avanti / Post Makelaardij 4
ONDO C2- Nieuwerkerk C2
DWA B1- Hoogkerk B2
Reehorst '45 D3- Tweemaal Zes D23 -   5 (oefenwedstrijd)
KCC A2- Fiducia A1
DVS '69 A1- RWA A1
VIKO D1- OVVO D3
KVZ C1- ASVD | PV Systems C1
DVO / Accountor C5- Reehorst '45 C2
Fiducia 4- Gemini 2
Victum 2- Albatros 215 - 26 (oefenwedstrijd)
KCR 4- VEO 4
IJsselvogels A2- Merwede / Multiplaat A2
OVVO B4- Synergo B3
RWA C1- KOAG C1
HKV / Ons Eibernest C1- ODO C35 -   3 (oefenwedstrijd)
ASVD | PV Systems B2- DOS Kampen / Veltman B3
Korbis A1- KVS / Maritiem A2
Tempo C1- Madjoe C1
Madjoe D1- Weidevogels D1
ALO D2- Achilles D34 -   6 (oefenwedstrijd)
Antilopen / Lancyr Deelen A3- Tweemaal Zes A2
VEO B2- Excelsior B1
Unitas / Perspectief A1- OVVO A1
ONDO D2- Nieuwerkerk D3
Wolderwijd C1- Tweemaal Zes B2
Achilles B3- ONDO B4
Juventa C1- AVO C1
VIKO D2- OVVO D4
KOAG D2- Achilles D2
De Vinken A1- VIKO A1
Nieuwerkerk A1- KOAG A1
WION 3- Victum 4
DVS '69 A2- RWA A2
DWA A2- Hoogkerk A3
Reehorst '45 2- DOS-WK 2
Fortissimo B2- OVVO B2
Fiducia 3- Gemini 1
GKV / Enomics 6- RWA 6
KCR A1- VEO A1
Antilopen / Lancyr Deelen C1- Tweemaal Zes C110 -   5 (oefenwedstrijd)
Tempo C3- Madjoe C3
IJsselvogels A1- Merwede / Multiplaat A1
HKV / Ons Eibernest D1- KZ Danaiden D2
ALO A1- Die Haghe A217 - 18 (oefenwedstrijd)
ASVD | PV Systems C2- Oranje Zwart C1
Woudenberg C2- Antilopen / Lancyr Deelen C2
OVVO C2- Synergo C2
RWA C2- Olympia C2
Victum A1- Albatros A123 - 25 (oefenwedstrijd)
VEO C2- Avanti / Post Makelaardij C5
ONDO D4- Nieuwerkerk D4
Woudenberg D1- Fiducia D1
Wolderwijd 2- EKVA 5
Juventa B1- KVZ B1
Achilles C1- Refleks C1
Nieuwerkerk B1- Fortuna / Delta Logistiek B2
Antilopen / Lancyr Deelen D2- Fiducia D1
De Vinken A2- VIKO A2
Fiducia B2- Haarlem B2
Atlantis C2- Victum C3
ASVD | PV Systems C3- EKVA C3
ALO B2- Achilles B2
RWA C3- DVS '69 C2
Fortissimo B1- OVVO B1
De Meeuwen C1- Victum C1
KCR B1- IJsselvogels B1
HKV / Ons Eibernest D2- OZC D2
Reehorst '45 1- DOS-WK 1
NKC '51 A1- Dindoa A1
Antilopen / Lancyr Deelen B2- Woudenberg B2
OVVO C1- Fortissimo C1
Oranje Wit C2- Nieuwerkerk C4
Weidevogels D2- IJsselvogels D2
Woudenberg D1- Antilopen / Lancyr Deelen D2
Valto C4- Madjoe C5
Victum A2- ZKV A232 -   2 (oefenwedstrijd)
EKVA C1- Fiducia C2
VEO D2- Excelsior D3
Woudenberg D2- Fiducia D2
Wageningen E9- Victum E5
Wageningen E8- Victum E4
Nieuwerkerk C1- Fortuna / Delta Logistiek C1
Wageningen E7- Victum E3
Achilles C3- ONDO C4
Antilopen / Lancyr Deelen D3- Fiducia D2
Wolderwijd D1- Unitas / Perspectief D35 - 10 (oefenwedstrijd)
TOP / SolarCompleet F5- Madjoe F3
Fiducia C1- Haarlem C1
Antilopen / Lancyr Deelen C3- Tiel '72 C3
Woudenberg D2- Antilopen / Lancyr Deelen D4
Maassluis B2- Nieuwerkerk B2
ASVD | PV Systems E1- Oranje Zwart E1
KCR B2- IJsselvogels B2
Phoenix B1- VEO B3
Oranje Wit C3- Nieuwerkerk C5
ASVD | PV Systems F1- DOS Kampen / Veltman F1
Reehorst '45 D2- Oost-Arnhem D2
OVVO E3- Synergo E1
RWA D3- DVS '69 D3
ALO C1- Achilles C2
HKV / Ons Eibernest B2- Olympia B2
OVVO E1- VIKO E1
VEO D1- Phoenix D1
ONDO E7- Nieuwerkerk E7
ONDO E9- Nieuwerkerk E9
ONDO E8- Nieuwerkerk E8
Victum B2- Gemini B14 - 10 (oefenwedstrijd)
Woudenberg D3- Fiducia D3
Nieuwerkerk D1- Fortuna / Delta Logistiek D1
Wolderwijd E1- EKVA E23 - 11 (oefenwedstrijd)
Dijkvogels E1- Madjoe E1
Achilles D1- ALO D1
Antilopen / Lancyr Deelen D4- Fiducia D3
Reehorst '45 F1- Soesterkwartier F1
IJsselvogels D1- Olympia D1
RWA E1- Vitesse E1
Woudenberg D3- Antilopen / Lancyr Deelen D3
Antilopen / Lancyr Deelen D1- Tweemaal Zes D1
Synergo D1- OVVO D1
KVS / Maritiem E4- Fortuna / Delta Logistiek E3
VEO E4- Avanti / Post Makelaardij E6
ALO E1- Achilles E1
OVVO E2- VIKO E2
HKV / Ons Eibernest F1- Pernix F1
ALO E2- Achilles E3
Nikantes D1- RWA D2
ALO F1- Achilles F1
Drachten / van der Wiel C2- Hoogkerk C2
Maassluis C2- Nieuwerkerk C3
DOS Kampen / Veltman D2- ASVD | PV Systems D2
KVS / Maritiem E2- Fortuna / Delta Logistiek E4
RWA E2- Vitesse E2
Merwede / Multiplaat D1- RWA D1
Reehorst '45 E1- Oost-Arnhem E1
KVS / Maritiem E5- Fortuna / Delta Logistiek E5
Reehorst '45 E2- Soesterkwartier E1
OVVO E4- Synergo E2
HKV / Ons Eibernest E1- KZ Danaiden E1
ONDO E11- Nieuwerkerk E11
ONDO E10- Nieuwerkerk E10
Victum D3- Luno D2
Nieuwerkerk F1- Fortuna / Delta Logistiek F1
Nieuwerkerk E1- Fortuna / Delta Logistiek E1
Oost-Arnhem D1- Reehorst '45 D1
Nieuwerkerk E2- Fortuna / Delta Logistiek E2
Fiducia F2- Synergo F2
Fiducia E1- Fortissimo E1
Wolderwijd F1- EKVA F1
Wolderwijd E2- EKVA E3
Antilopen / Lancyr Deelen F1- Tweemaal Zes F1
Antilopen / Lancyr Deelen F2- Tweemaal Zes F2
Achilles F3- Excelsior F2
KVS / Maritiem F3- Fortuna / Delta Logistiek F4
Reehorst '45 C1- Hemur Enge C1
DOS Kampen / Veltman E2- ASVD | PV Systems E2
Triade D1- Victum D2
Achilles E4- Refleks E3
RWA E4- Vitesse E4
OVVO F1- VIKO F1
ONDO F4- Nieuwerkerk F4
KVS / Maritiem F4- Fortuna / Delta Logistiek F5
Wageningen E6- Victum E2
IJsselvogels E3- KCR E3
Victum K1- Victum K1
KCR F3- RWA F2
OVVO E5- Synergo E3
ONDO F3- Nieuwerkerk F3
IJsselvogels E2- KCR E2
Wageningen F1- Victum F1
Oranje Wit F3- Nieuwerkerk F6
KCR C2- IJsselvogels C2
Victum E1- Luno E1
Oranje Wit E4- Nieuwerkerk E4
TOP / SolarCompleet F1- Madjoe F1
HKV / Ons Eibernest F2- Achilles F2
Achilles E2- KOAG E1
Maassluis D2- Nieuwerkerk D2
RWA E3- Vitesse E3
RWA F1- Vitesse F1
Oranje Wit F2- Nieuwerkerk F2
IJsselvogels E1- KCR E1
ONDO F5- Nieuwerkerk F5
Synergo D2- OVVO D2
KVS / Maritiem E3- Fortuna / Delta Logistiek E2
Oranje Wit E3- Nieuwerkerk E3
Juventa 1- HKC 1
Die Haghe 1- ALO 1
ASVD | PV Systems 1- Apeldoorn 1
Merwede / Multiplaat 3- RWA 4
HKV / Ons Eibernest A1- Sporting Delta A2
Juventa 2- HKC 2
ASVD | PV Systems 2- Apeldoorn 2
RWA C1- Vitesse C1
Nieuwerkerk A2- Oranje Wit A2
Oranje Wit A1- Nieuwerkerk A1
Fiducia 1- Sporting Trigon 1
Fiducia 2- Sporting Trigon 2
ALO F1- Die Haghe F1
ALO F2- Die Haghe F2
AW.DTV 2- OVVO 2
OVVO 6- Tweemaal Zes MW18 - 12 (oefenwedstrijd)
HKV / Ons Eibernest 2- Phoenix 2
AW.DTV 1- OVVO 1
Achilles A1- KCC A1
week 45 : van dinsdag 5 november 2019 t/m maandag 11 november 2019
Movado 1- ALO 117 - 22 (oefenwedstrijd)
Movado 2- ALO 218 - 21 (oefenwedstrijd)
OVVO 1- SKF 1
Vitesse 5- RWA 6
Antilopen / Lancyr Deelen 1- ZKV 121 - 25 (oefenwedstrijd)
Telstar 4- Reehorst '45 3
VEO 4- SDO / BlijWerkt 4
OVVO 2- SKF 2
IJsselvogels 5- Korbis 4
Antilopen / Lancyr Deelen 2- ZKV 2
Telstar 1- Fiducia 1
Madjoe 2- Sperwers 1
Oost-Arnhem 3- Antilopen / Lancyr Deelen 5
Fiducia 5- Fiducia 6
Juventa 3- Achilles 212 - 12 (oefenwedstrijd)
Tiel '72 C2- Antilopen / Lancyr Deelen C1
OVVO 3- DVO / Accountor 3
IJsselvogels 1- ODO 120 - 28 (oefenwedstrijd)
VEO C1- RWA C1
Madjoe B2- TOP / SolarCompleet B4
Telstar 2- Fiducia 2
Fiducia A3- Tiel '72 A3
Vitesse A3- RWA A2
KIOS 1- ASVD | PV Systems 1
Juventa 4- Achilles 113 - 17 (oefenwedstrijd)
Thor 1- Gemini 1
Dindoa 1- Rohda 1
DSC 2- Borgerhout (B) 2
Antilopen / Lancyr Deelen A1- Tiel '72 A1
Tiel '72 B1- Antilopen / Lancyr Deelen B115 - 16 (oefenwedstrijd)
VEO B1- Refleks B1
IJsselvogels 2- ODO 222 - 15 (oefenwedstrijd)
Madjoe C2- Weidevogels C1
OVVO A1- Meervogels / Física A1
Avanti / Post Makelaardij A3- Nieuwerkerk A2
Fiducia A2- Tiel '72 A2
DVO / Accountor F4- Reehorst '45 F1
Duko A1- Reehorst '45 A1
Vitesse B2- RWA B1
Juventa A1- Exakwa A1
Dindoa 2- Rohda 2
Huizen 1- Madjoe 1
Thor 2- Gemini 2
KIOS 2- ASVD | PV Systems 2
Madjoe D2- Nieuwerkerk D3
Avanti / Post Makelaardij D2- Nieuwerkerk D2
Telstar E3- OVVO E3
OVVO A2- Meervogels / Física A213 - 17 (oefenwedstrijd)
IJsselvogels A1- KCR A1
Nieuwerkerk 2- Boeckenberg (B) 2
Fiducia A1- Oost-Arnhem A1
Duko B1- Reehorst '45 B1
AW.DTV A1- Unitas / Perspectief A1
Madjoe E3- Nieuwerkerk E3
Fortuna / Delta Logistiek B4- KVS / Maritiem B2
HKC C3- Nieuwerkerk C3
Juventa B2- Achilles B1
Avanti / Post Makelaardij D4- Nieuwerkerk D4
Noordenveld A1- Hoogkerk B1
Madjoe F1- Nieuwerkerk F1
Dindoa A1- DOS Kampen / Veltman A1
Thor B- Gemini B
Avanti / Post Makelaardij C2- Nieuwerkerk C2
Nieuwerkerk 3- DSC 3
Fiducia B3- OVVO B4
OVVO B1- Haarlem B114 - 25 (oefenwedstrijd)
Valto B2- Madjoe B1
Vitesse C2- RWA C2
Avanti / Post Makelaardij D5- Nieuwerkerk D5
Unitas / Perspectief B3- Dindoa B3
Duko B2- Reehorst '45 B2
Reehorst '45 E3- OVVO E5
Juventa C2- Achilles C111 -   1 (oefenwedstrijd)
Huizen A1- ASVD | PV Systems A1
Thor C- Tempo C4
Fiducia B1- Telstar B1
DWA A1- Hoogkerk A217 - 19 (oefenwedstrijd)
Olympia C3- RWA C3
Nieuwerkerk A1- DSC A1
Weidevogels E1- Madjoe E2
Juventa D1- NKC '51 D1
Reehorst '45 C1- SKF C2
Weidevogels E3- Madjoe E4
Noordenveld B1- Hoogkerk B27 - 15 (oefenwedstrijd)
WION D1- OVVO D4
Weidevogels F3- Madjoe F2
OVVO B2- Haarlem B2

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017