Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 20 september 2021 t/m zondag 26 september 2021

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 365 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- Fortuna | Delta Logistiek 113 - 12
DeetosSnel 1- Fortuna | Delta Logistiek 113 - 23
LDODK | Rinsma Fashion 1- KCC | CK Kozijnen 120 - 20
DOS '46 1- Blauw-Wit 120 - 19

Team TV
Ereklasse B (veld)
AW.DTV 1- TOP | LITTA 113 - 16
TOP | LITTA 1- KZ | Thermo4U 118 - 16
PKC | SWKGroep 1- TOP 124 - 14
AW.DTV 1- DVO | Accountor 110 - 28
Hoofdklasse A (veld)
Wageningen 1- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 117 - 13
Wageningen 1- Oost-Arnhem 122 - 18
Rohda 1- Heerenveen 118 - 10
Oost-Arnhem 1- De Meervogels 126 - 16
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Tempo 111 - 18
SCO | Motip Dupli 1- Wageningen 116 - 27
Hoofdklasse B (veld)
Groen Geel | IJskoud de Beste 1- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 121 - 19
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- Sporting Delta 132 - 18
SKF 1- Avanti | Post Makelaardij 111 - 21
Swift 1- Fiks 114 - 24
DSC 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 115 - 15
Overgangsklasse A (veld)
Drachten | van der Wiel 1- Nic. 117 - 22
OWK 1- Sparta 114 - 24
De Meeuwen 1- NKC '51 121 - 16
Ritola 1- AVO 122 - 17
Overgangsklasse B (veld)
DOS Kampen | Veltman 1- Dindoa 110 - 18
KVA 1- Wit-Blauw | Green Organics 121 - 20
DOS 1- ASVD | PV Systems 129 - 20
Tweemaal Zes 1- Antilopen | Lancyr Deelen 113 - 15
Overgangsklasse C (veld)
Velocitas 1- VEO 117 - 21
GKV | Enomics 1- OVVO 113 - 20
BEP 1- KVS | Maritiem 114 - 22
Unitas | Perspectief 1- Nieuwerkerk 117 - 15
Overgangsklasse D (veld)
Pernix 1- ONDO 122 - 17
Excelsior 1- HKC 115 - 20
Vriendenschaar 1- Valto 110 - 19
Dames Topklasse A (veld)
Astrantia / Ona 1- De Korfrakkers 110 -   8
Prinses Irene 1- Spes 1
Be Quick 1- De Peelkorf 1
Dames Topklasse B (veld)
Altior 1- Rosolo 1
Rooi 1- ODC 1
DDW 1- Swift 116 - 16
Dames Hoofdklasse (veld)
DAW Schaijk 1- MKV 1
De Merels 1- Stormvogels 1
Klimroos 1- VIOS 1
Oranje Wit 1- Heumen 1
Dames Overgangsklasse A (veld)
Odio 1- Noviomagum 1
De Horst 1- Oxalis 1
JES / Klick '15 1- SVOC '01 / United 1
Diosa 1- VMS '21 1
Dames Overgangsklasse B (veld)
Bladella 1- DAKOS 1
Odisco 1- DSV 1
Arcades 1- Flamingo's 1
BMC 1- Corridor 1
KNKV 1e klasse A (veld)
ODIK 1- De Parabool 120 - 17
De Wâlden 1- MIA 120 - 19
Victum 1- Noviomagum 117 - 24
Amicitia 1- Spirit 121 - 28
KNKV 1e klasse B (veld)
AKC 1- Wez Handich / Dow 118 - 16
CSL 1- AKC 120 - 15
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- OKO | Bies 123 - 17
Wez Handich / Dow 1- Juventa 117 - 18
KIOS 1- Rigtersbleek 117 - 14
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- KCR 115 - 17
DVS '69 1- Telstar | Schoonderbeek 116 - 14
Rust Roest 1- Apeldoorn 116 - 18
Synergo 1- VIKO 120 - 13
KNKV 1e klasse D (veld)
HKV/Ons Eibernest 1- KIOS 116 - 18
ZKV 1- Roda 119 - 10
Die Haghe 1- Achilles 115 - 12
Maassluis 1- Apollo 117 - 20

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 1e klasse E (veld)
Refleks 1- Korbis 123 - 13
Movado 1- Sporting Trigon 114 - 22
ONDO 1- ALO 116 - 18
Swift 1- Phoenix 119 - 15
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- Fortis 115 - 13
Merwede | Multiplaat 1- KOAG 111 - 24
Albatros 1- Juliana 117 - 12
Vitesse 1- Kinderdijk 116 - 12
Dames 1e klasse A (veld)
KVS ’17 1- Merselo 1
Fortuna '74 1- Roka 1
Flash 1- Des 1
SVO 1- Korloo 1
Dames 1e klasse B (veld)
Springfield 1- SCMH 1
Vessem / Winty 1- Eyckelkorf 1
Nijnsel 1- Rietvogels / Euro Girls 1
DOT 1- Tovido 1
Eyckelkorf 1- Nijnsel 1
KNKV 2e klasse A (veld)
De Waterpoort 1- ROG 117 - 11
De Hoeve 1- Harich 117 - 14
VZK / Donkerbroek 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 119 - 13
ZKC '19 1- De Granaet 124 - 17
KNKV 2e klasse B (veld)
Noordenveld 1- DTG 118 - 16
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- Kinea 120 - 14
DWA / Argo 1- Udiros 117 - 21
SIOS 1- Rodenburg 114 - 17
KNKV 2e klasse C (veld)
Sparta 1- Emmeloord 121 - 17
Rood-Wit 1- KVZ 111 - 11
Regio '72 1- HHV 111 - 15
Exakwa 1- Thrianta 122 - 12
KNKV 2e klasse D (veld)
Revival 1- EKC Nääs 16 - 14
Rheko 1- Devinco 111 -   9
Elburg 1- Oranje Zwart 115 - 19
Zwart Wit 1- DOS-WK 111 - 20

Antilopen Banner
KNKV 2e klasse E (veld)
DWS 1- Viking 117 - 17
ZKC '31 1- Haarlem 114 - 17
OKV 1- Woudenberg 111 - 23
Fortissimo 1- Furore 115 - 19
KNKV 2e klasse F (veld)
EKVA 1- De Vinken 112 - 17
Luno 1- Atlantis 110 - 21
Fiducia 1- IJsselvogels 116 - 17
KZ Danaiden 1- Reeuwijk 126 - 17
KNKV 2e klasse G (veld)
Erasmus 1- Vriendenschaar 116 - 15
DES 1- ACKC 122 - 17
TOGO 1- Atlas 127 - 22
Korbatjo 1- Keep-Fit '70 116 - 15
KNKV 2e klasse H (veld)
WION 1- Dunas 117 - 13
Rapid 1- GKV 115 - 15
ODO 1- Twist 122 - 16
Tjoba 1- Weidevogels 116 - 13
KNKV 2e klasse I (veld)
Keizer Karel 1- Animo 113 - 20
Tiel '72 1- Tilburg 117 - 20
Duko 1- DOT 124 - 19
KNKV 3e klasse A (veld)
Joure 1- Pallas '08 119 - 13
Flamingo's 1- Invicta / Frigro 120 - 19
DTS 1- Sparta 116 - 16
KNKV 3e klasse B (veld)
Leeuwarden 1- SDO 112 - 12
Roreko 1- WSS 110 - 25
Olympia 1- Club Brothers 111 - 12
Spannum 1- Leeuwarden 118 - 10
SDO 1- Lintjo 117 - 16
KNKV 3e klasse C (veld)
Kesteren 1- SEV 114 - 12
Midlandia 1- Achilles 115 - 17
HKC 1- Hellas '63 127 - 11
RDZ 1- TOP 117 -   6

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse D (veld)
HKC 1- ESDO 122 -   9
Huizen 1- VZOD 113 - 27
Reehorst '45 1- Madjoe 117 - 16
De Eemvogels 1- KCD 115 - 15
KNKV 3e klasse E (veld)
NKV 1- SkunK 117 - 10
OEC 1- EKCA | CIBOD 19 - 14
Ready '60 1- Zwaluwen 112 - 12
PSV | lifovragen.nl 1- Attila 119 -   9
KNKV 3e klasse F (veld)
Westergo 1- DTS 111 - 15
DSO 1- HBC 113 - 10
Sporting West 1- Helios 117 - 11
KNKV 3e klasse G (veld)
Oosterkwartier 1- Aurora 118 - 10
Badhoevedorp 1- Sperwers 123 - 13
Nexus 1- Fluks 115 - 10
Thor 1- Paal Centraal 114 -   7
KNKV 3e klasse H (veld)
OZC 1- Ventura Sport 117 - 14
ADO 1- Gemini 114 - 11
Triade 1- Conventus 111 - 18
Dijkvogels 1- NIO 114 - 10
KNKV 3e klasse I (veld)
Seolto 1- Scheldevogels 122 - 10
Stormvogels 1- KVK 112 - 12
DSO 1- Luctor 1
Blauw Wit 1- Good Luck 1
KNKV 4e klasse A (veld)
WWC 1- Wez Warber en Fluch 118 -   4
WIK '34 1- Vitesse 16 -   8
De Pein 1- Zunobri 128 - 10
Stadskanaal '74 1- Veenwouden 125 - 12
KNKV 4e klasse B (veld)
EKC 2000 1- Elko 115 - 20
SDO 1- KIOS '45 110 -   7
Lemmer 1- Leonidas 116 - 13
KNKV 4e klasse C (veld)
DLKV 1- Blauw Zwart 111 - 14
Groen Zwart 1- Mélynas 18 -   7
Rivalen 1- Olympia '22 115 - 12
KNKV 4e klasse D (veld)
Hebbes 1- Koveni 1
SGV 1- Arena 116 - 14
OJC '98 1- Melmac 116 -   8
KNKV 4e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- Purmer 111 - 12
De Corvers 1- DKV 110 - 18
Stormvogels 1- Wolderwijd 118 - 13
KNKV 4e klasse F (veld)
Trekvogels 1- 't Capproen 120 - 11
Nikantes 1- Olympia 113 - 14
ZKV 1- Vlug & Vaardig / KCN 114 - 13
Oranje Nassau 1- Thor 19 - 11
KNKV 4e klasse G (veld)
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Focus 1
Volharding / Emergo 1- Terda 1
SKV 1- De Voltreffers 18 -   9
Reserve Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 2- Fortuna | Delta Logistiek 211 - 10
DeetosSnel 2- Fortuna | Delta Logistiek 216 - 23
LDODK | Rinsma Fashion 2- KCC | CK Kozijnen 220 - 17
DOS '46 2- Blauw-Wit 215 -   9
Reserve Ereklasse B (veld)
PKC | SWKGroep 2- TOP 219 - 14
TOP | LITTA 2- KZ | Thermo4U 220 - 19
Reserve Hoofdklasse A (veld)
GKV | Enomics 2- OVVO 225 - 16
BEP 2- KVS | Maritiem 214 - 15
Unitas | Perspectief 2- Nieuwerkerk 212 - 16
DSC 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 314 - 13

Alles voor je sport!
Reserve Hoofdklasse B (veld)
SKF 2- Avanti | Post Makelaardij 218 - 17
PKC | SWKGroep 3- Fiks 226 - 20
DSC 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 222 - 16
AW.DTV 2- Sporting Delta 221 - 17
Reserve Overgangsklasse A (veld)
De Meeuwen 2- DOS '46 311 - 17
Drachten | van der Wiel 2- Nic. 218 - 15
Blauw-Wit 4- Sparta 217 - 14
LDODK | Rinsma Fashion 3- Unitas | Perspectief 320 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Wageningen 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 217 -   9
Wageningen 2- Oost-Arnhem 219 - 15
Rohda 2- Nic. 312 - 11
Oost-Arnhem 2- De Meervogels 213 - 18
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Tempo 213 - 15
SCO | Motip Dupli 2- Wageningen 214 - 22
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Blauw-Wit 3- OVVO 319 - 16
TOP | LITTA 3- Fortuna | Delta Logistiek 313 - 19
KVS | Maritiem 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 419 - 18
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- Valto 223 - 13
SDO | Fiable 2- Oranje Wit 219 - 18
Pernix 2- Nieuwerkerk 312 - 13
DeetosSnel 3- KCR 220 - 14
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- De Parabool 216 - 17
Ritola 2- AVO 211 - 23
De Wâlden 2- ROG 225 - 13
Amicitia 2- NKC '51 214 - 18
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- AVO 329 - 20
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- Heerenveen 216 -   9
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dindoa 3- MIA 211 - 13
ODIK 2- DVO | Accountor 411 - 22
Victum 2- Noviomagum 211 -   9
Antilopen | Lancyr Deelen 3- Spirit 218 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
DOS 2- ASVD | PV Systems 217 -   9
KVA 2- Wit-Blauw | Green Organics 221 - 19
Tweemaal Zes 2- Antilopen | Lancyr Deelen 215 - 15
Wageningen 3- Dindoa 216 - 15
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Tempo 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 522 - 25
KZ Danaiden 2- VEO 216 - 21
DES 2- KZ | Thermo4U 417 - 20
TOP | LITTA 4- Achilles 330 - 18
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
Excelsior 2- HKC 218 - 19
Swift 2- KCC | CK Kozijnen 416 - 20
Avanti | Post Makelaardij 3- Albatros 319 -   8
PKC | SWKGroep 4- TOP 312 - 23
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 2- KIOS 226 - 15
ZKV 2- KVS | Maritiem 422 - 11
Die Haghe 2- Achilles 220 - 15
Maassluis 2- VEO 319 - 12
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Merwede | Multiplaat 2- KOAG 213 - 14
RWA 2- Fortis 216 - 14
Albatros 2- Oranje Wit 313 - 13
Vitesse 2- Kinderdijk 212 - 11
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
AKC 2- Wez Handich / Dow 218 - 15
DOS Kampen | Veltman 3- De Parabool 325 -   7
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
CSL 3- Hoogkerk | Schelwald Optiek 212 - 11
De Hoeve 2- Harich 214 - 20
ZKC '19 2- De Granaet 213 - 11
De Wâlden 4- ROG 317 - 18
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
CSL 2- Pallas '08 227 - 13
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- OKO | Bies 215 - 14
Flamingo's 2- Invicta / Frigro 215 - 11
De Wâlden 3- Juventa 28 - 15

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 3- De Meeuwen 317 - 19
DOS Kampen | Veltman 2- Sparta 311 - 11
HKC 2- Heerenveen 38 - 24
Amicitia 3- Drachten | van der Wiel 411 - 19
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Nova 2- ODIK 313 - 15
Rust Roest 2- Apeldoorn 213 - 13
Wageningen 4- Telstar | Schoonderbeek 210 - 11
Synergo 2- VIKO 214 - 13
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Regio '72 2- Dindoa 415 - 15
Sparta 2- Wageningen 513 - 12
Rood-Wit 2- KVZ 29 - 17
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Rust Roest 3- Luno 326 - 10
Wageningen 6- Noviomagum 313 - 12
HKC 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 617 - 13
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
KVA 3- KZ | Thermo4U 522 - 19
ZKV 3- Roda 213 - 10
Rohda 3- Apollo 213 - 10
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- Pernix 416 - 11
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Refleks 2- Korbis 212 - 12
Movado 2- Sporting Trigon 215 - 15
ONDO 2- ALO 218 - 16
Swift 2- Phoenix 216 -   7
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Oranje Wit 4- Weidevogels 320 - 14
Die Haghe 3- Phoenix 328 - 11
Refleks 3- Excelsior 313 - 10
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Luno 2- Fiks 39 - 16
EKVA 2- De Vinken 215 - 20
Velocitas 2- Reeuwijk 213 - 11
Fiducia 2- IJsselvogels 210 - 11
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
VEO 4- KCR 312 -   8
Tempo 4- RWA 413 - 15
Achilles 4- Pernix 318 - 16
Avanti | Post Makelaardij 4- DES 316 -   6
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KCC | CK Kozijnen 5- KOAG 314 - 17
Fortuna | Delta Logistiek 4- WION 38 - 16
KCR 4- Excelsior 415 - 16
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 2- Dunas 220 - 11
Rapid 2- GKV 29 -   9
ODO 2- Twist 214 - 16
Tjoba 2- Weidevogels 216 - 16
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
GKV | Enomics 3- Juliana 218 - 16
IJsselvogels 3- ONDO 217 - 12
Tjoba 3- Sporting Delta 316 - 14
DSO 2- RWA 510 - 11
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
DSC 4- SDO 213 - 17
Tiel '72 2- Tilburg 210 -   9
Vriendenschaar 2- DOT 220 - 12
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Flamingo's 3- Invicta / Frigro 318 - 13
De Wâlden 5- Dow / Wez Handich 417 - 20
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 5- OWK 315 - 17
OWK 3- It Fean / Boelenslaan 221 - 11
DTS 2- Sparta 222 -   9
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
LDODK | Rinsma Fashion 4- Harich 311 - 15
De Granaet 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 49 - 17
WWC 2- Dow / Wez Handich 32 - 18
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- De Parabool 420 -   7

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
ASVD | PV Systems 3- HHV 224 - 14
ZKC '19 3- Thrianta 223 -   7
DOS '46 4- Oranje Zwart 329 -   9
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Noordenveld 2- DTG 211 - 10
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- AVO 47 -   7
DWA / Argo 2- Udiros 210 -   9
SIOS 2- Rodenburg 210 - 10
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Rigtersbleek 2- SKF 423 - 10
Oost-Arnhem 4- TOP 215 - 13
HKC 3- DVO | Accountor 515 -   9
SKF 4- Apeldoorn 49 - 13
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Oost-Arnhem 3- Unitas | Perspectief 420 - 17
Spirit 3- Apeldoorn 315 -   8
MIA 3- Animo 310 - 13
Antilopen | Lancyr Deelen 4- Reehorst '45 316 - 11
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Dindoa 5- Tiel '72 310 - 14
Oost-Arnhem 5- Synergo 318 - 12
Wageningen 7- Antilopen | Lancyr Deelen 514 - 13
MIA 4- Victum 417 - 17
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Elburg 2- Oranje Zwart 221 - 19
Revival 2- SKF 515 - 20
Rheko 2- Devinco 211 - 10
Zwart Wit 2- DOS-WK 218 - 17
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Victum 3- Atlantis 319 - 15
OVVO 4- Synergo 418 -   9
MIA 5- HKC 38 - 27
Tweemaal Zes 3- Fiducia 311 - 14
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
DWS 2- Viking 216 - 15
OKV 2- Woudenberg 217 - 17
Fortissimo 2- Furore 214 - 19
ZKC '31 2- Haarlem 29 -   8
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
KVA 4- Atlantis 219 - 18
EKVA 3- SDO | Fiable 415 - 19
Rohda 4- ZKC '31 310 -   9
Sporting West 3- Swift 318 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 5- ZKC '31 418 - 15
BEP 3- Ados 217 -   6
DSO 2- EKVA 412 - 17
Sporting West 2- Helios 222 -   7
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
ALO 3- Fortuna | Delta Logistiek 612 - 10
Sporting Trigon 4- Achilles 58 - 14
Groen Geel | IJskoud de Beste 5- Die Haghe 522 - 13
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
Achilles 6- TOP | LITTA 510 - 24
Excelsior 5- DES 49 - 14
KZ Danaiden 4- Die Haghe 413 - 16
De Meervogels 3- Velocitas 412 - 14
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
KVS | Maritiem 5- KCC | CK Kozijnen 625 - 12
KCR 5- Valto 36 - 20
IJsselvogels 4- Korbis 310 - 21
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Refleks 4- Valto 515 - 11
Maassluis 3- ONDO 310 - 22
Nieuwerkerk 4- Twist 3
KVS | Maritiem 6- ODO 310 - 15
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
KCR 6- Refleks 520 - 14
Valto 4- Vitesse 36 - 19
Nieuwerkerk 5- Twist 4
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 5- Conventus 216 - 13
OZC 2- Ventura Sport 213 -   8
ADO 2- Gemini 218 -   6
Dijkvogels 2- NIO 212 - 14

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Velocitas 3- KCD 218 -   8
Rapid 3- KZ Danaiden 318 - 10
Reehorst '45 2- Madjoe 216 - 15
Huizen 2- VZOD 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Vitesse 4- ACKC 2
TOGO 2- Merwede | Multiplaat 315 - 17
Korbatjo 2- Keep-Fit '70 215 - 10
Erasmus 2- Vriendenschaar 218 - 16
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
ADO 3- Vriendenschaar 311 - 18
ADO 3- HKC 312 - 20
Merwede | Multiplaat 4- PKC | SWKGroep 612 - 14
Fortis 3- Vriendenschaar 3
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Seolto 2- ONDO 315 - 15
DVS '69 2- Juliana 322 - 12
Swift 3- TOP 4
Fortis 4- PKC | SWKGroep 520 -   9
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
NKV 2- DOT 311 - 21
PSV | lifovragen.nl 2- Animo 211 - 18
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Westergo 2- Wez Warber en Fluch 214 - 15
De Pein 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 514 -   8
CSL 4- Pallas '08 328 -   7
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. 5- Dow / Wez Handich 611 - 15
De Pein 3- ROG 49 - 13
Dow / Wez Handich 6- AVO 510 - 10
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
Joure 2- DOS '46 510 - 26
De Waterpoort 2- Heerenveen 49 -   5
VZK / Donkerbroek 2- Lintjo 214 -   7
SCO | Motip Dupli 4- Exakwa 317 - 10

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
NKC '51 4- Elko 218 -   9
ZKC '19 4- Blauw Zwart 213 - 14
SDO 2- Juventa 313 - 11
Ons Clubje 2- Sparta 48 - 19
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
DVO | Accountor 7- Zwaluwen 315 -   8
Duko 2- Devinco 314 - 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017