Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 13 september 2021 t/m zondag 19 september 2021

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 363 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 1- LDODK | Rinsma Fashion 120 - 15
DeetosSnel 1- LDODK | Rinsma Fashion 112 - 18
KCC | CK Kozijnen 1- DOS '46 115 - 17

advertentie Lancyr Deelen
Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 1- KZ | Thermo4U 115 - 10
TOP | LITTA 1- PKC | SWKGroep 111 - 27
TOP 1- AW.DTV 117 -   9
Hoofdklasse A (veld)
Heerenveen 1- Oost-Arnhem 118 - 23
Tempo 1- SCO | Motip Dupli 124 - 15
De Meervogels 1- Rohda 113 -   7
Hoofdklasse B (veld)
Avanti | Post Makelaardij 1- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 18 - 14
Fiks 1- DSC 120 - 22
Sporting Delta 1- SKF 118 - 16
Groen Geel | IJskoud de Beste 1- Swift 123 - 17
Overgangsklasse A (veld)
NKC '51 1- OWK 114 - 11
Sparta 1- De Meeuwen 114 - 23
Nic. 1- Ritola 120 - 14
AVO 1- Drachten | van der Wiel 114 - 10
Overgangsklasse B (veld)
Antilopen | Lancyr Deelen 1- DOS 111 - 23
Wit-Blauw | Green Organics 1- DOS Kampen | Veltman 120 - 17
Dindoa 1- KVA 110 - 16
Overgangsklasse C (veld)
KVS | Maritiem 1- GKV | Enomics 119 - 16
VEO 1- Unitas | Perspectief 114 - 23
Nieuwerkerk 1- Velocitas 131 - 12
OVVO 1- BEP 123 - 13
Overgangsklasse D (veld)
ONDO 1- Excelsior 117 - 20
Valto 1- SDO | Fiable 114 - 13
HKC 1- Pernix 120 -   9
Oranje Wit 1- Vriendenschaar 110 - 15
Dames Hoofdklasse (veld)
MKV 1- De Merels 1
Heumen 1- Klimroos 1
VIOS 1- Oranje Wit 1
Stormvogels 1- DAW Schaijk 1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames Overgangsklasse A (veld)
Noviomagum 1- De Horst 1
Oxalis 1- Odio 1
SVOC '01 / United 1- Diosa 1
VMS '21 1- JES / Klick '15 1
Dames Overgangsklasse B (veld)
Corridor 1- Bladella 1
Flamingo's 1- Odisco 1
DSV 1- Arcades 1
DAKOS 1- BMC 1
KNKV 1e klasse A (veld)
Spirit 1- ODIK 119 - 18
MIA 1- Victum 116 - 17
De Parabool 1- Amicitia 113 - 11
Noviomagum 1- De Wâlden 124 - 13
KNKV 1e klasse B (veld)
Rigtersbleek 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 121 - 19
Juventa 1- CSL 120 - 18
OKO | Bies 1- KIOS 120 - 25
KNKV 1e klasse C (veld)
Telstar | Schoonderbeek 1- Rust Roest 121 - 15
Apeldoorn 1- DVS '69 116 - 19
VIKO 1- Nova 113 - 12
KCR 1- Synergo 112 - 14
KNKV 1e klasse D (veld)
Roda 1- HKV/Ons Eibernest 113 - 15
Achilles 1- Maassluis 124 - 20
KIOS 1- ZKV 112 - 17
Apollo 1- Die Haghe 116 - 21
KNKV 1e klasse E (veld)
Phoenix 1- ONDO 19 - 20
Sporting Trigon 1- Refleks 113 - 11
Korbis 1- Movado 115 - 16
ALO 1- Swift 115 - 14
KNKV 1e klasse F (veld)
Kinderdijk 1- Merwede | Multiplaat 114 - 17
Juliana 1- RWA 120 - 22
KOAG 1- Vitesse 116 - 20
Fortis 1- Albatros 115 - 21

Antilopen Banner
Dames 1e klasse A (veld)
Roka 1- SVO 1
Merselo 1- Flash 1
Des 1- KVS ’17 1
Korloo 1- Fortuna '74 1
Dames 1e klasse B (veld)
Rietvogels / Euro Girls 1- Vessem / Winty 1
SCMH 1- DOT 1
KNKV 2e klasse A (veld)
ROG 1- De Hoeve 112 -   8
De Granaet 1- VZK / Donkerbroek 119 - 13
Hoogkerk | Schelwald Optiek 1- ZKC '19 120 - 21
Harich 1- De Waterpoort 114 - 16
KNKV 2e klasse B (veld)
Kinea 1- Noordenveld 110 - 13
Rodenburg 1- DWA / Argo 123 - 13
DTG 1- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 111 - 15
Udiros 1- SIOS 111 -   9
KNKV 2e klasse C (veld)
HHV 1- Rood-Wit 120 - 16
KVZ 1- Regio '72 121 - 12
Thrianta 1- Sparta 118 - 24
Emmeloord 1- Exakwa 112 - 20
KNKV 2e klasse D (veld)
Oranje Zwart 1- Revival 118 - 14
Devinco 1- Zwart Wit 121 - 13
DOS-WK 1- Rheko 113 - 10
EKC Nääs 1- Elburg 122 -   8
KNKV 2e klasse E (veld)
Furore 1- ZKC '31 112 - 15
Haarlem 1- Fortissimo 114 - 11
Viking 1- OKV 112 - 11
Woudenberg 1- DWS 122 -   9
KNKV 2e klasse F (veld)
Atlantis 1- EKVA 128 - 16
Reeuwijk 1- Fiducia 118 - 19
IJsselvogels 1- KZ Danaiden 123 - 19
De Vinken 1- Luno 116 -   6
KNKV 2e klasse G (veld)
ACKC 1- Korbatjo 119 - 16
Atlas 1- Erasmus 1
Vriendenschaar 1- TOGO 124 - 12
Keep-Fit '70 1- DES 110 - 16
KNKV 2e klasse H (veld)
Weidevogels 1- WION 121 - 11
Dunas 1- Tjoba 112 - 20
Twist 1- Rapid 118 - 11
GKV 1- ODO 118 - 14
KNKV 2e klasse I (veld)
Tilburg 1- Duko 122 - 17
DKB 1- Keizer Karel 115 -   9
Animo 1- SDO 114 -   9
DOT 1- Tiel '72 116 - 14
KNKV 3e klasse A (veld)
Sparta 1- Joure 118 - 12
Boelenslaan / It Fean 1- Flamingo's 117 - 24
Pallas '08 1- DTS 112 - 17
Invicta / Frigro 1- DTL 118 - 11
KNKV 3e klasse B (veld)
WSS 1- Leeuwarden 116 - 15
SDO 1- Roreko 120 - 14
Lintjo 1- Spannum 112 - 11
KNKV 3e klasse C (veld)
Hellas '63 1- RDZ 112 - 11
TOP 1- HKC 15 - 19
Achilles 1- Kesteren 112 - 20
KNKV 3e klasse D (veld)
ESDO 1- Huizen 110 - 13
VZOD 1- HKC 110 - 12
Madjoe 1- De Eemvogels 120 - 12
KCD 1- Reehorst '45 116 - 13
KNKV 3e klasse E (veld)
Attila 1- Ready '60 16 - 14
EKCA | CIBOD 1- NKV 119 - 13
SkunK 1- OEC 113 - 10
Zwaluwen 1- PSV | lifovragen.nl 19 - 20

Alles voor je sport!
KNKV 3e klasse F (veld)
HBC 1- DKV Victoria 111 - 14
Ados 1- DSO 111 - 11
Helios 1- Westergo 114 - 13
DTS 1- Sporting West 19 - 21
KNKV 3e klasse G (veld)
Fluks 1- Badhoevedorp 114 - 22
Sperwers 1- Nexus 1
Paal Centraal 1- Oosterkwartier 18 -   9
Aurora 1- Thor 19 - 22
KNKV 3e klasse H (veld)
Gemini 1- OZC 111 - 15
Ventura Sport 1- ADO 17 -   9
Conventus 1- Dijkvogels 123 - 17
NIO 1- Triade 120 - 14
KNKV 3e klasse I (veld)
Luctor 1- Seolto 15 - 17
Good Luck 1- Stormvogels 1
KVK 1- Blauw Wit 1
Scheldevogels 1- DSO 1
KNKV 4e klasse A (veld)
WWC 1- Zunobri 116 -   8
Wez Warber en Fluch 1- WIK '34 111 - 10
Zunobri 1- Stadskanaal '74 120 - 10
Veenwouden 1- De Pein 14 - 26
Vitesse 1- WWC 14 - 16
KNKV 4e klasse B (veld)
Leonidas 1- EKC 2000 19 - 12
Elko 1- Lemmer 120 - 13
KIOS '45 1- Noveas 113 - 10
KNKV 4e klasse C (veld)
Blauw Zwart 1- Groen Zwart 131 -   8
Olympia '22 1- Ons Clubje 119 -   9
KNKV 4e klasse D (veld)
Melmac 1- SGV 16 - 14
Arena 1- OJC '98 17 -   9
Koveni 1- De Hazenkamp 127 -   7

Korfbal Deals
KNKV 4e klasse E (veld)
Purmer 1- Triaz 116 - 13
Wolderwijd 1- De Corvers 117 - 12
DKV 1- Stormvogels 112 - 13
KNKV 4e klasse F (veld)
't Capproen 1- Nikantes 118 - 15
Thor 1- ZKV 110 -   8
Vlug & Vaardig / KCN 1- Oranje Nassau 19 - 13
Olympia 1- Trekvogels 113 - 13
KNKV 4e klasse G (veld)
Terda 1- SKV 1
Focus 1- Zaamslag 1
De Voltreffers 1- Volharding / Emergo 117 - 14
Reserve Ereklasse A (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 2- LDODK | Rinsma Fashion 214 - 13
DeetosSnel 2- LDODK | Rinsma Fashion 26 - 15
KCC | CK Kozijnen 2- DOS '46 216 - 11
Reserve Ereklasse B (veld)
TOP | LITTA 2- PKC | SWKGroep 214 - 25
DVO | Accountor 2- KZ | Thermo4U 218 -   9
TOP 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 212 - 15
Reserve Hoofdklasse A (veld)
KVS | Maritiem 2- GKV | Enomics 217 - 22
Nieuwerkerk 2- DSC 316 - 11
OVVO 2- BEP 211 - 13
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3- Unitas | Perspectief 213 - 15
Reserve Hoofdklasse B (veld)
Avanti | Post Makelaardij 2- AW.DTV 221 - 11
Fiks 2- DSC 216 - 15
Sporting Delta 2- SKF 216 - 11
Groen Geel | IJskoud de Beste 2- PKC | SWKGroep 315 - 15
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Sparta 2- De Meeuwen 217 - 20
Nic. 2- LDODK | Rinsma Fashion 322 - 16
Unitas | Perspectief 3- Drachten | van der Wiel 214 - 16

Team TV
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Tempo 2- SCO | Motip Dupli 217 - 16
De Meervogels 2- Rohda 216 - 13
Nic. 3- Oost-Arnhem 213 - 18
Reserve Overgangsklasse C (veld)
OVVO 3- TOP | LITTA 317 - 20
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 4- DVO | Accountor 312 - 15
SKF 3- KVS | Maritiem 326 -   7
Fortuna | Delta Logistiek 3- Blauw-Wit 315 - 23
Reserve Overgangsklasse D (veld)
Nieuwerkerk 3- DeetosSnel 317 - 15
Valto 2- SDO | Fiable 215 - 11
Oranje Wit 2- KCC | CK Kozijnen 314 - 13 (kut robbie)
KCR 2- Pernix 219 -   9
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
ROG 2- Ritola 212 - 11
De Parabool 2- Amicitia 28 - 11
NKC '51 2- OWK 212 - 12
AVO 2- De Wâlden 224 - 11
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Heerenveen 2- Drachten | van der Wiel 315 - 17
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 3- SCO | Motip Dupli 38 - 15
AVO 3- Groen Geel | IJskoud de Beste 36 - 18
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
MIA 2- Victum 216 - 22
DVO | Accountor 4- Antilopen | Lancyr Deelen 319 - 13
Spirit 2- ODIK 217 - 12
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
Wit-Blauw | Green Organics 2- Wageningen 318 - 11
Dindoa 2- KVA 218 - 11
Antilopen | Lancyr Deelen 2- DOS 213 - 11
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5- DES 215 - 16
VEO 2- TOP | LITTA 421 - 13
KZ | Thermo4U 4- Tempo 321 - 12
Achilles 3- KZ Danaiden 217 - 16
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
KCC | CK Kozijnen 4- Excelsior 217 - 11
TOP 3- Avanti | Post Makelaardij 311 - 19
HKC 2- Swift 219 -   9
Albatros 3- PKC | SWKGroep 412 - 15
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
KVS | Maritiem 4- HKV/Ons Eibernest 225 - 16
VEO 3- Die Haghe 213 - 28
KIOS 2- ZKV 211 - 21
Achilles 2- Maassluis 217 - 14
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Oranje Wit 3- RWA 2
KOAG 2- Vitesse 211 - 14
Kinderdijk 2- Merwede | Multiplaat 217 - 13
Fortis 2- Albatros 2
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 2- Hoogkerk | Schelwald Optiek 312 - 12
KIOS 2- Nic. 415 - 14
De Parabool 3- KIOS 211 - 14
Hoogkerk | Schelwald Optiek 3- DOS Kampen | Veltman 313 - 23
Nic. 4- Ritola 3
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
ROG 3- De Hoeve 27 - 14
Hoogkerk | Schelwald Optiek 2- ZKC '19 210 - 21
Harich 2- De Wâlden 415 - 13
De Granaet 2- CSL 311 -   9
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Juventa 2- CSL 29 - 15
Pallas '08 2- De Wâlden 315 - 12
OKO | Bies 2- Flamingo's 222 - 14
Invicta / Frigro 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 216 - 14
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
Heerenveen 3- Amicitia 328 - 12
Sparta 3- Wit-Blauw | Green Organics 320 - 10
Drachten | van der Wiel 4- HKC 216 - 11
De Meeuwen 3- DOS Kampen | Veltman 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Telstar | Schoonderbeek 2- Rust Roest 212 -   8
ODIK 3- Synergo 213 - 12
Apeldoorn 2- Wageningen 418 -   9
VIKO 2- Nova 29 - 14

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Dindoa 4- Rood-Wit 224 - 17
ODIK 4- Sparta 212 - 10
KVZ 2- Regio '72 215 -   7
Wageningen 5- Exakwa 219 - 12
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Tilburg 3- Rust Roest 310 - 17
Noviomagum 3- HKC 215 - 17
Luno 3- SDO | Fiable 319 - 12
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 6- Wageningen 67 - 17
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
Pernix 4- Rohda 318 -   9
Roda 2- KVA 315 - 13
Apollo 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 45 - 13
KZ | Thermo4U 5- ZKV 322 - 13
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Phoenix 2- ONDO 215 - 13
Korbis 2- Movado 216 - 12
Sporting Trigon 2- Refleks 214 - 21
ALO 2- Swift 210 - 13
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
Sporting Trigon 3- Oranje Wit 414 - 10
Phoenix 3- Refleks 34 - 18
Excelsior 3- Die Haghe 317 - 15
Weidevogels 3- HKV/Ons Eibernest 319 - 10
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Fiks 3- EKVA 224 - 12
Reeuwijk 2- Fiducia 29 - 11
IJsselvogels 2- Velocitas 215 - 11
De Vinken 2- Luno 212 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
Pernix 3- VEO 415 - 15
KCR 3- Achilles 49 - 20
RWA 4- Avanti | Post Makelaardij 412 - 12
DES 3- Tempo 418 -   5
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
KOAG 3- KCR 4
Excelsior 4- KCC | CK Kozijnen 517 - 16
WION 3- Weidevogels 423 - 18
RWA 3- Fortuna | Delta Logistiek 414 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
Dunas 2- Tjoba 29 -   7
Twist 2- Rapid 211 - 11
Weidevogels 2- WION 223 - 12
GKV 2- ODO 216 - 11
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
RWA 5- IJsselvogels 33 - 15
Sporting Delta 3- GKV | Enomics 316 - 14
ONDO 2- DSO 217 - 11
Juliana 2- Tjoba 315 - 21
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
DKB 2- DeetosSnel 411 - 16
Tilburg 2- Vriendenschaar 2
DOT 2- Tiel '72 214 - 10
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
OKO | Bies 3- Olympia 210 - 10
WSS 2- Leeuwarden 226 -   4
Dow / Wez Handich 4- WSS 210 - 12
Invicta / Frigro 3- OKO | Bies 312 - 10
Leeuwarden 2- Flamingo's 314 - 22
Olympia 2- De Wâlden 520 - 10
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
OWK 3- Kinea 214 -   9
Kinea 2- DTS 27 - 17
Sparta 2- WSS 320 - 16
It Fean / Boelenslaan 2- KIOS 319 -   5
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
De Parabool 4- De Granaet 36 - 15
Harich 3- WWC 219 - 15
Dow / Wez Handich 3- LDODK | Rinsma Fashion 419 - 13
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 4- Quick '21 / Vlug & Vaardig 314 - 12
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
Oranje Zwart 3- ASVD | PV Systems 39 - 20
HHV 2- DOS '46 45 - 20
Emmeloord 2- ZKC '19 314 - 19
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Rodenburg 2- DWA / Argo 216 - 17
AVO 4- Noordenveld 216 - 19
DTG 2- Oerterp / VKC | AROB antennebouw 210 - 10
Udiros 2- SIOS 28 - 11

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
Apeldoorn 4- NKC '51 316 - 10
DVO | Accountor 5- Oost-Arnhem 410 - 10
TOP 2- HKC 312 - 17
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Animo 3- Oost-Arnhem 37 - 17
Apeldoorn 3- Antilopen | Lancyr Deelen 47 - 18
Unitas | Perspectief 4- MIA 313 -   7
Reehorst '45 3- Spirit 39 - 23
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Antilopen | Lancyr Deelen 5- Dindoa 519 - 20
Tiel '72 3- Wageningen 717 -   7
Victum 4- Oost-Arnhem 521 - 18
Synergo 3- MIA 410 - 16
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
SKF 5- Elburg 223 - 15
Devinco 2- Zwart Wit 219 - 12
Oranje Zwart 2- Revival 222 -   9
DOS-WK 2- Rheko 212 - 12
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Atlantis 3- OVVO 46 - 20
Synergo 4- Victum 316 - 12
Fiducia 3- MIA 511 -   9
HKC 3- Tweemaal Zes 321 - 12
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
Viking 2- OKV 217 - 13
Woudenberg 2- DWS 28 - 11
Furore 2- ZKC '31 216 -   8
Haarlem 2- Fortissimo 217 - 11
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
SDO | Fiable 4- KVA 414 - 12
ZKC '31 3- Sporting West 36 - 16
Atlantis 2- EKVA 317 - 18
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Rohda 5- Ados 214 - 16
Ados 2- DSO 210 -   8
Helios 2- Rohda 510 - 14
EKVA 4- BEP 315 -   8
ZKC '31 4- Sporting West 215 - 20

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 6- Groen Geel | IJskoud de Beste 510 - 17
HKV/Ons Eibernest 4- Sporting Trigon 419 - 20
Achilles 5- OKV 323 -   6
Die Haghe 5- ALO 314 - 23
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
DES 4- KZ Danaiden 423 - 12
Die Haghe 4- Excelsior 516 - 14
Velocitas 4- Achilles 621 -   7
TOP | LITTA 5- De Meervogels 315 - 14
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
KOAG 4- KCR 5
KCC | CK Kozijnen 6- IJsselvogels 414 - 10
Korbis 3- KVS | Maritiem 510 - 17
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Valto 5- KVS | Maritiem 620 -   8
Twist 3- Maassluis 3
ONDO 3- Nieuwerkerk 419 - 11
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Vitesse 3- Nieuwerkerk 513 - 11
Refleks 5- Weidevogels 511 - 14
Twist 4- Valto 48 - 12
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Ventura Sport 2- ADO 23 - 13
Conventus 2- Dijkvogels 29 - 18
NIO 2- Fortuna | Delta Logistiek 512 - 18
Gemini 2- OZC 211 - 11
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
KCD 2- Reehorst '45 212 - 18
Madjoe 2- Velocitas 39 -   6
VZOD 2- Rapid 315 - 10
KZ Danaiden 3- Huizen 213 - 12
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Vriendenschaar 2- TOGO 220 - 12
ACKC 2- Korbatjo 217 -   8
Keep-Fit '70 2- Vitesse 4

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
PKC | SWKGroep 6- ADO 325 -   7
HKC 3- Merwede | Multiplaat 418 - 10
Albatros 4- Fortis 3
Vriendenschaar 3- Oranje Wit 5
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Juliana 3- Swift 316 - 17
ONDO 3- Fortis 4
PKC | SWKGroep 5- Seolto 211 -   9
TOP 4- DVS '69 2
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
Zwaluwen 2- PSV | lifovragen.nl 211 - 21
DOT 3- Tiel '72 422 -   8
EKCA | CIBOD 2- NKV 218 - 12
Animo 2- SDO 326 -   6
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
Wez Handich / Dow 5- De Pein 215 - 26
Pallas '08 3- Westergo 29 - 12
Wez Warber en Fluch 2- CSL 49 - 27
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 5- DTL 29 - 12
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
De Pein 3- Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. 59 - 15
De Parabool 5- De Pein 39 - 10
AVO 5- Club Brothers 221 - 11
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
Heerenveen 4- Joure 27 - 15
Lintjo 2- SCO | Motip Dupli 48 - 13
DOS '46 5- De Waterpoort 226 -   9
Exakwa 3- VZK / Donkerbroek 212 - 14
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
Sparta 4- SDO 222 - 13
Juventa 3- Ons Clubje 213 -   4
Elko 2- ZKC '19 413 - 12
Blauw Zwart 2- NKC '51 412 - 19
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Achilles 2- Duko 213 - 10
EKC Nääs 2- KVZ 38 - 17
Zwaluwen 3- Juventa 412 - 17
Devinco 3- DVO | Accountor 711 - 11
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
Rust Roest 4- Reehorst '45 416 -   5
EKCA | CIBOD 3- Rheko 312 - 28
DVO | Accountor 8- Keizer Karel 217 - 10
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
ESDO 2- RDZ 218 - 14
Rust Roest 6- Synergo 619 -   7
Koveni 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 713 - 13

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017