Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 6 september 2021 t/m zondag 12 september 2021

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 395 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 1- KCC | CK Kozijnen 115 - 18
DOS '46 1- DeetosSnel 119 - 17

Antilopen Banner
Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 1- TOP 116 - 13
KZ | Thermo4U 1- PKC | SWKGroep 117 - 25
Hoofdklasse A (veld)
Rohda 1- Tempo 17 - 23
Oost-Arnhem 1- Wageningen 121 - 11
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1- Heerenveen 124 - 15
SCO | Motip Dupli 1- De Meervogels 116 - 22
Hoofdklasse B (veld)
SKF 1- Fiks 114 - 17
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1- Groen Geel | IJskoud de Beste 118 - 17
Swift 1- Avanti | Post Makelaardij 116 - 18
DSC 1- Sporting Delta 123 -   9
Overgangsklasse A (veld)
OWK 1- AVO 114 - 11
De Meeuwen 1- Nic. 114 - 13
Drachten | van der Wiel 1- NKC '51 112 - 13
Ritola 1- Sparta 117 - 16
Overgangsklasse B (veld)
KVA 1- ASVD | PV Systems 125 - 10
Tweemaal Zes 1- Dindoa 118 - 14
DOS 1- Wit-Blauw | Green Organics 119 - 13
DOS Kampen | Veltman 1- Antilopen | Lancyr Deelen 112 - 16
Overgangsklasse C (veld)
GKV | Enomics 1- Nieuwerkerk 113 - 31
Unitas | Perspectief 1- OVVO 119 - 15
BEP 1- VEO 116 - 10
Velocitas 1- KVS | Maritiem 114 - 29
Overgangsklasse D (veld)
SDO | Fiable 1- ONDO 117 - 10
Pernix 1- Oranje Wit 114 - 13
Excelsior 1- Valto 110 - 16
Vriendenschaar 1- HKC 111 - 17

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 1e klasse A (veld)
ODIK 1- Noviomagum 119 - 28
De Wâlden 1- Spirit 115 - 16
Victum 1- De Parabool 120 - 19
Amicitia 1- MIA 19 - 14
KNKV 1e klasse B (veld)
CSL 1- OKO | Bies 123 - 15
KIOS 1- Juventa 121 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- AKC 121 - 10
Wez Handich / Dow 1- Rigtersbleek 115 - 15
KNKV 1e klasse C (veld)
Nova 1- Apeldoorn 116 - 17
DVS '69 1- VIKO 19 -   8
Rust Roest 1- KCR 111 - 22
Synergo 1- Telstar | Schoonderbeek 120 - 10
KNKV 1e klasse D (veld)
ZKV 1- Apollo 124 - 11
HKV/Ons Eibernest 1- Achilles 114 - 18
Die Haghe 1- KIOS 126 - 13
Maassluis 1- Roda 116 -   8
KNKV 1e klasse E (veld)
Refleks 1- Phoenix 112 - 15
ONDO 1- Sporting Trigon 115 - 19
Movado 1- ALO 117 - 16
Swift 1- Korbis 124 - 12
KNKV 1e klasse F (veld)
RWA 1- Kinderdijk 115 - 13
Merwede | Multiplaat 1- Juliana 124 - 11
Albatros 1- KOAG 119 - 18
Vitesse 1- Fortis 114 - 19
KNKV 2e klasse A (veld)
De Waterpoort 1- Hoogkerk | Schelwald Optiek 116 - 20
De Hoeve 1- De Granaet 115 - 10
VZK / Donkerbroek 1- ROG 116 - 15
ZKC '19 1- Harich 129 - 13
KNKV 2e klasse B (veld)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 1- Udiros 115 - 11
Noordenveld 1- Rodenburg 118 - 17
DWA / Argo 1- Kinea 116 - 14
SIOS 1- DTG 121 - 13
KNKV 2e klasse C (veld)
Rood-Wit 1- Thrianta 121 - 15
Sparta 1- HHV 122 - 14
Regio '72 1- Emmeloord 121 - 20
Exakwa 1- KVZ 117 - 16
KNKV 2e klasse D (veld)
Revival 1- Devinco 110 - 16
Rheko 1- EKC Nääs 116 - 19
Elburg 1- DOS-WK 117 - 17
Zwart Wit 1- Oranje Zwart 114 - 17
KNKV 2e klasse E (veld)
OKV 1- Haarlem 110 -   8
Fortissimo 1- Viking 112 - 23
ZKC '31 1- Woudenberg 112 - 11
DWS 1- Furore 18 - 11
KNKV 2e klasse F (veld)
KZ Danaiden 1- Atlantis 118 - 19
Fiducia 1- De Vinken 119 - 12
Luno 1- Reeuwijk 116 - 23
EKVA 1- IJsselvogels 113 - 24
KNKV 2e klasse G (veld)
Erasmus 1- Keep-Fit '70 115 - 12
Korbatjo 1- Vriendenschaar 18 - 17
DES 1- Atlas 121 -   8
TOGO 1- ACKC 117 - 11
KNKV 2e klasse H (veld)
WION 1- Twist 112 - 14
ODO 1- Dunas 130 - 11
Rapid 1- Weidevogels 17 - 13
Tjoba 1- GKV 118 - 14

Team TV
KNKV 2e klasse I (veld)
Keizer Karel 1- DOT 16 - 22
Duko 1- Animo 19 - 20
SDO 1- Tilburg 17 - 18
Tiel '72 1- DKB 118 - 10
KNKV 3e klasse A (veld)
Joure 1- Boelenslaan / It Fean 115 - 14
Flamingo's 1- Sparta 121 - 15
DTS 1- Invicta / Frigro 116 - 15
DTL 1- Pallas '08 113 - 14
KNKV 3e klasse B (veld)
Spannum 1- Olympia 19 - 12
Club Brothers 1- Lintjo 119 - 11
KNKV 3e klasse C (veld)
Kesteren 1- Hellas '63 118 -   9
RDZ 1- Achilles 19 - 16
Midlandia 1- TOP 123 -   8
HKC 1- SEV 115 - 11
KNKV 3e klasse D (veld)
Huizen 1- Madjoe 114 - 16
HKC 1- KCD 118 -   8
Reehorst '45 1- VZOD 119 - 11
De Eemvogels 1- ESDO 111 - 13
KNKV 3e klasse E (veld)
NKV 1- Attila 1
OEC 1- Zwaluwen 112 - 13
PSV | lifovragen.nl 1- SkunK 124 - 14
Ready '60 1- EKCA | CIBOD 110 - 10
KNKV 3e klasse F (veld)
Sporting West 1- HBC 131 - 10
Westergo 1- Ados 117 - 15
DKV Victoria 1- DTS 110 - 12
DSO 1- Helios 19 - 11
KNKV 3e klasse G (veld)
Badhoevedorp 1- Paal Centraal 120 -   7
Thor 1- Sperwers 120 - 11
Nexus 1- Aurora 118 -   6
Oosterkwartier 1- Fluks 118 - 14
KNKV 3e klasse H (veld)
Triade 1- Ventura Sport 1
Dijkvogels 1- Gemini 114 -   5
ADO 1- NIO 112 - 18
OZC 1- Conventus 117 - 17
KNKV 3e klasse I (veld)
Stormvogels 1- Luctor 116 - 10
Seolto 1- Good Luck 114 -   4
Blauw Wit 1- Scheldevogels 119 - 12
DSO 1- KVK 113 - 10
KNKV 4e klasse A (veld)
Stadskanaal '74 1- Vitesse 111 -   9
De Pein 1- Wez Warber en Fluch 129 -   4
WIK '34 1- Veenwouden 118 -   7
KNKV 4e klasse B (veld)
Noveas 1- Leonidas 115 -   8
EKC 2000 1- KIOS '45 116 - 12
SDO 1- Elko 111 - 10
KNKV 4e klasse C (veld)
Groen Zwart 1- Olympia '22 12 - 13
Ons Clubje 1- Blauw Zwart 115 - 13
Rivalen 1- Mélynas 111 -   7
KNKV 4e klasse D (veld)
De Hazenkamp 1- Arena 19 - 11
OJC '98 1- Koveni 112 - 15
Hebbes 1- Melmac 115 -   6

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse E (veld)
Zaandam Zuid 1- Wolderwijd 115 - 14
Triaz 1- DKV 116 - 23
Stormvogels 1- Purmer 19 - 13
KNKV 4e klasse F (veld)
Nikantes 1- Thor 111 - 14
Oranje Nassau 1- Olympia 17 -   9
ZKV 1- 't Capproen 1
Trekvogels 1- Vlug & Vaardig / KCN 117 -   7
KNKV 4e klasse G (veld)
Zaamslag 1- De Voltreffers 116 -   7
Oranje Zwart | De Hoekse 1- Terda 1
Volharding / Emergo 1- Focus 111 -   6
Reserve Ereklasse A (veld)
Blauw-Wit 2- KCC | CK Kozijnen 215 - 25
DOS '46 2- DeetosSnel 217 - 19
Reserve Ereklasse B (veld)
DVO | Accountor 2- TOP 220 - 12
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2- TOP | LITTA 217 - 14
KZ | Thermo4U 2- PKC | SWKGroep 218 - 17
Reserve Hoofdklasse A (veld)
GKV | Enomics 2- Nieuwerkerk 211 - 11
DSC 3- KVS | Maritiem 212 - 12
BEP 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 314 - 16
Unitas | Perspectief 2- OVVO 218 - 12
Reserve Hoofdklasse B (veld)
SKF 2- Fiks 217 - 18
PKC | SWKGroep 3- Avanti | Post Makelaardij 214 - 17
DSC 2- Sporting Delta 222 - 13
AW.DTV 2- Groen Geel | IJskoud de Beste 214 - 20

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Reserve Overgangsklasse A (veld)
Blauw-Wit 4- Unitas | Perspectief 320 - 19
Drachten | van der Wiel 2- DOS '46 314 - 14
De Meeuwen 2- Nic. 218 - 19
LDODK | Rinsma Fashion 3- Sparta 221 - 18
Reserve Overgangsklasse B (veld)
Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2- Nic. 316 - 10
Rohda 2- Tempo 211 - 14
Oost-Arnhem 2- Wageningen 215 - 19
SCO | Motip Dupli 2- De Meervogels 211 - 16
Reserve Overgangsklasse C (veld)
Blauw-Wit 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 422 - 15
DVO | Accountor 3- Fortuna | Delta Logistiek 319 - 13
KVS | Maritiem 3- OVVO 316 - 15
TOP | LITTA 3- SKF 311 - 19
Reserve Overgangsklasse D (veld)
KCC | CK Kozijnen 3- KCR 217 - 10
SDO | Fiable 2- Nieuwerkerk 39 - 18
Pernix 2- Oranje Wit 211 - 10
DeetosSnel 3- Valto 214 - 19
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
OWK 2- AVO 215 - 15
Ritola 2- De Parabool 218 - 12
De Wâlden 2- NKC '51 215 - 15
Amicitia 2- ROG 213 - 12
KNKV Reserve 1e klasse B (veld)
Drachten | van der Wiel 3- KZ | Thermo4U 312 - 17
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 325 - 18
SCO | Motip Dupli 3- AVO 319 - 14
KNKV Reserve 1e klasse C (veld)
Dindoa 3- Spirit 213 - 15
Antilopen | Lancyr Deelen 3- MIA 210 -   8
ODIK 2- Noviomagum 210 - 12
Victum 2- DVO | Accountor 415 - 13

Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse D (veld)
DOS 2- Wit-Blauw | Green Organics 29 - 10
Tweemaal Zes 2- Dindoa 27 - 16
KVA 2- ASVD | PV Systems 219 - 12
Wageningen 3- Antilopen | Lancyr Deelen 218 - 13
KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
KZ Danaiden 2- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 515 - 19
TOP | LITTA 4- KZ | Thermo4U 414 - 15
Tempo 3- VEO 213 - 15
DES 2- Achilles 312 - 14
KNKV Reserve 1e klasse F (veld)
PKC | SWKGroep 4- HKC 25 - 18
Excelsior 2- TOP 319 - 14
Avanti | Post Makelaardij 3- KCC | CK Kozijnen 417 - 17
Swift 2- Albatros 319 -   9
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
HKV/Ons Eibernest 2- Achilles 28 - 23
Die Haghe 2- KIOS 223 -   3
ZKV 2- VEO 329 - 11
Maassluis 2- KVS | Maritiem 48 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
Merwede | Multiplaat 2- Oranje Wit 315 - 15
RWA 2- Kinderdijk 213 - 15
Albatros 2- KOAG 213 - 15
Vitesse 2- Fortis 212 - 14
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
Ritola 3- De Parabool 319 -   9
DOS Kampen | Veltman 3- AKC 217 - 14
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
CSL 3- ROG 322 - 10
De Hoeve 2- De Granaet 28 - 16
ZKC '19 2- Harich 222 -   7
De Wâlden 4- Hoogkerk | Schelwald Optiek 214 - 12
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
Flamingo's 2- Juventa 215 - 10
CSL 2- OKO | Bies 223 - 16
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- Pallas '08 214 -   7
De Wâlden 3- Invicta / Frigro 210 - 11
KNKV Reserve 2e klasse D (veld)
DOS Kampen | Veltman 2- Drachten | van der Wiel 414 - 16
HKC 2- De Meeuwen 312 -   9
Wit-Blauw | Green Organics 3- Heerenveen 311 - 19
Amicitia 3- Sparta 313 - 16
KNKV Reserve 2e klasse E (veld)
Nova 2- Apeldoorn 218 - 14
Rust Roest 2- ODIK 310 - 14
Synergo 2- Telstar | Schoonderbeek 213 - 18
Wageningen 4- VIKO 29 - 12
KNKV Reserve 2e klasse F (veld)
Sparta 2- Dindoa 414 -   6
Regio '72 2- Wageningen 513 - 14
Rood-Wit 2- ODIK 411 - 17
Exakwa 2- KVZ 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse G (veld)
Rust Roest 3- Dalto | Klaverblad Verzekeringen 622 - 12
SDO | Fiable 3- Noviomagum 320 - 11
Wageningen 6- Tilburg 36 - 15
HKC 2- Luno 310 - 13
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
ZKV 3- Apollo 217 -   6
KVA 3- Pernix 415 - 17
Rohda 3- Roda 210 - 12
Groen Geel | IJskoud de Beste 4- KZ | Thermo4U 511 - 13
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Refleks 2- Phoenix 224 - 10
Movado 2- ALO 217 - 12
ONDO 2- Sporting Trigon 216 - 16
Swift 2- Korbis 217 - 14

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
HKV/Ons Eibernest 3- Phoenix 318 -   4
Oranje Wit 4- Excelsior 320 - 13
Refleks 3- Weidevogels 318 - 15
Die Haghe 3- Sporting Trigon 312 -   7
KNKV Reserve 2e klasse K (veld)
Luno 2- Reeuwijk 210 - 11
EKVA 2- IJsselvogels 211 - 10
Fiducia 2- De Vinken 216 - 12
Velocitas 2- Fiks 318 - 11
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
VEO 4- RWA 414 - 14
Achilles 4- DES 318 - 10
Avanti | Post Makelaardij 4- Pernix 311 - 11
Tempo 4- KCR 310 - 11
KNKV Reserve 2e klasse M (veld)
Weidevogels 4- Excelsior 49 - 26
Fortuna | Delta Logistiek 4- KOAG 314 - 13
KCR 4- RWA 323 -   7
KCC | CK Kozijnen 5- WION 314 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (veld)
WION 2- Twist 23 - 15
Rapid 2- Weidevogels 215 - 13
ODO 2- Dunas 219 - 15
Tjoba 2- GKV 214 - 10
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
GKV | Enomics 3- ONDO 211 - 15
Tjoba 3- RWA 520 - 10
DSO 2- Sporting Delta 314 - 20
IJsselvogels 3- Juliana 212 - 12
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
Tiel '72 2- DKB 218 -   6
SDO 2- Tilburg 217 - 16
Vriendenschaar 2- DSC 417 -   7
DeetosSnel 4- DOT 212 - 15

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
Flamingo's 3- Dow / Wez Handich 414 - 12
De Wâlden 5- Invicta / Frigro 36 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
KIOS 3- Sparta 215 - 14
WSS 3- It Fean / Boelenslaan 220 -   7
DTS 2- LDODK | Rinsma Fashion 515 - 15
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
De Granaet 3- Dow / Wez Handich 310 - 17
LDODK | Rinsma Fashion 4- De Parabool 421 -   9
WWC 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 413 - 19
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Harich 315 -   8
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
ASVD | PV Systems 3- Emmeloord 216 - 10
SIOS 3- HHV 210 -   6
ZKC '19 3- Oranje Zwart 316 - 10
DOS '46 4- Thrianta 234 -   7
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2- Udiros 27 -   8
Noordenveld 2- Rodenburg 220 - 11
DWA / Argo 2- AVO 420 - 18
SIOS 2- DTG 216 - 16
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
HKC 3- Rigtersbleek 213 - 13
SKF 4- TOP 211 - 10
Oost-Arnhem 4- Apeldoorn 47 -   9
NKC '51 3- DVO | Accountor 513 - 19
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
Oost-Arnhem 3- Reehorst '45 324 -   7
Spirit 3- Animo 315 -   8
Antilopen | Lancyr Deelen 4- Unitas | Perspectief 49 - 18
MIA 3- Apeldoorn 317 -   7

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse H (veld)
Oost-Arnhem 5- Tiel '72 310 - 18
MIA 4- Antilopen | Lancyr Deelen 510 - 17
Wageningen 7- Victum 410 - 14
Dindoa 5- Synergo 314 -   8
KNKV Reserve 3e klasse I (veld)
Zwart Wit 2- Oranje Zwart 28 -   8
Elburg 2- DOS-WK 212 - 12
Revival 2- Devinco 24 - 14
Rheko 2- SKF 515 - 13
KNKV Reserve 3e klasse J (veld)
Tweemaal Zes 3- Synergo 47 - 17
OVVO 4- Fiducia 312 - 12
Victum 3- HKC 38 - 23
MIA 5- Atlantis 314 - 15
KNKV Reserve 3e klasse K (veld)
OKV 2- Haarlem 213 - 10
Fortissimo 2- Viking 215 - 24
ZKC '31 2- Woudenberg 211 - 11
DWS 2- Furore 213 - 10
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
KVA 4- ZKC '31 324 -   4
EKVA 3- Swift 314 -   7
Sporting West 3- SDO | Fiable 410 - 19
Rohda 4- Atlantis 24 - 13
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 3- ZKC '31 410 -   8
Sporting West 2- EKVA 414 - 14
DSO 2- Helios 29 -   5
KNKV Reserve 3e klasse O (veld)
KZ Danaiden 4- Velocitas 415 - 13
Achilles 6- DES 47 - 22
Excelsior 5- TOP | LITTA 512 - 21
De Meervogels 3- Die Haghe 410 - 15
KNKV Reserve 3e klasse P (veld)
KCR 5- KCC | CK Kozijnen 610 - 16
IJsselvogels 4- KOAG 410 - 11
De Meervogels 4- Korbis 313 - 16
KVS | Maritiem 5- Valto 312 - 16
KNKV Reserve 3e klasse Q (veld)
Maassluis 3- ODO 38 -   6
Nieuwerkerk 4- Valto 58 -   9
Refleks 4- Twist 318 - 11
KVS | Maritiem 6- ONDO 39 - 18
KNKV Reserve 3e klasse R (veld)
Weidevogels 5- Vitesse 39 - 16
KCR 6- Twist 413 - 10
Nieuwerkerk 5- Refleks 517 -   6
KNKV Reserve 3e klasse S (veld)
Fortuna | Delta Logistiek 5- Ventura Sport 218 - 11
ADO 2- NIO 215 - 14
OZC 2- Conventus 223 - 11
Dijkvogels 2- Gemini 29 - 11
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
Velocitas 3- KZ Danaiden 39 - 13
Rapid 3- KCD 222 - 11
Reehorst '45 2- VZOD 225 - 10
Huizen 2- Madjoe 213 - 10
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
Korbatjo 2- Vriendenschaar 216 - 18
Erasmus 2- Keep-Fit '70 223 -   6
TOGO 2- ACKC 211 - 17
KNKV Reserve 3e klasse V (veld)
Fortis 3- HKC 310 - 13
Oranje Wit 5- PKC | SWKGroep 6
Merwede | Multiplaat 4- Albatros 415 - 10

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse W (veld)
Seolto 2- Juliana 311 - 17
DVS '69 2- ONDO 318 - 12
Swift 3- PKC | SWKGroep 519 - 10
Fortis 4- TOP 410 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (veld)
NKV 2- Animo 26 - 22
SDO 3- EKCA | CIBOD 29 - 12
PSV | lifovragen.nl 2- DOT 36 -   9
Tiel '72 4- Zwaluwen 215 - 15
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
De Pein 2- Wez Warber en Fluch 214 - 10
Westergo 2- Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 510 -   9
DTL 2- Pallas '08 320 -   7
CSL 4- Wez Handich / Dow 527 -   3
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
Dow / Wez Handich 6- De Parabool 511 -   5
Club Brothers 2- ROG 411 - 20
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
Joure 2- Exakwa 37 - 14
De Waterpoort 2- Lintjo 210 - 18
VZK / Donkerbroek 2- Heerenveen 417 - 11
SCO | Motip Dupli 4- DOS '46 512 - 11
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
ZKC '19 4- Sparta 414 - 13
NKC '51 4- Juventa 311 -   8
SDO 2- Elko 28 -   7
Ons Clubje 2- Blauw Zwart 26 - 13
KNKV Reserve 4e klasse E (veld)
Duko 2- EKC Nääs 28 -   6
Juventa 4- Devinco 321 - 10
KVZ 3- Achilles 217 - 10
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
Reehorst '45 4- DVO | Accountor 813 - 14
KVZ 4- EKCA | CIBOD 30 -   0
Keizer Karel 2- Rust Roest 410 - 12
Rheko 3- Arena 222 - 13
KNKV Reserve 4e klasse G (veld)
RDZ 2- Koveni 28 - 10
Dalto | Klaverblad Verzekeringen 7- ESDO 217 -   8
Synergo 6- Fiducia 49 - 22
KNKV Reserve 4e klasse H (veld)
RDZ 3- SKF 621 - 11
DVO | Accountor 6- Sparta 318 -   9
Telstar | Schoonderbeek 3- Synergo 511 -   4
De Eemvogels 2- HKC 47 - 13
KNKV Reserve 4e klasse I (veld)
Oosterkwartier 2- BEP 414 - 10
KZ | Thermo4U 6- Roda 413 - 14
KNKV Reserve 4e klasse J (veld)
Swift 4- Roda 317 -   8
Madjoe 3- Sporting West 48 -   8
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
OZC 3- Excelsior 612 - 13
VEO 5- DES 521 -   4
Dijkvogels 3- ONDO 416 -   9
KNKV Reserve 4e klasse L (veld)
Dunas 3- Dijkvogels 420 - 14
Twist 5- KCR 810 - 12
Vitesse 5- Paal Centraal 219 -   7
Nexus 2- ODO 417 - 13

Team TV
KNKV Reserve 4e klasse M (veld)
Nikantes 2- Albatros 56 - 20
Movado 4- Kinderdijk 39 - 11
KCR 7- Sporting Delta 411 - 16
Vitesse 6- Olympia 222 -   6
KNKV Reserve 4e klasse N (veld)
Dunas 4- KVS | Maritiem 712 - 10
Madjoe 4- ALO 411 -   7
KNKV Reserve 4e klasse O (veld)
Blauw Wit 2- Atlas 24 - 10
TOGO 3- Good Luck 217 -   8
Swift 4- Luctor 221 -   6
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
PSV | lifovragen.nl 3- Rust Roest 513 -   8

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017