Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 23 maart 2020 t/m zondag 29 maart 2020

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Overgangsklasse A (zaal)
Heerenveen 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1afgelast
DOS Kampen / Veltman 1- NKC '51 1afgelast
Nic. 1- SKF 1afgelast
De Hoeve 1- Drachten / van der Wiel 1afgelast
Overgangsklasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 1- DOS 1afgelast
Unitas / Perspectief 1- OWK 1afgelast
De Meeuwen 1- AVO 1afgelast
Amicitia 1- Wit-Blauw / Green Organics 1afgelast
Overgangsklasse C (zaal)
Tweemaal Zes 1- Sporting Delta 1afgelast
SDO / BlijWerkt 1- OVVO 1afgelast
Oranje Wit 1- Pernix 1afgelast
KCR 1- Meervogels / Física 1afgelast
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- Valto 1afgelast
VEO 1- Swift 1afgelast
KVS / Maritiem 1- Vriendenschaar 1afgelast
HKV / Ons Eibernest 1- GKV / Enomics 1afgelast
KNKV 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies 1- Wez Handich / Dow 1afgelast
KIOS 1- ZKC '19 1afgelast
Udiros 1- Oerterp / VKC 1afgelast
De Waterpoort 1- AKC 1afgelast
KNKV 1e klasse B (zaal)
Juventa 1- De Parabool 1afgelast
Apeldoorn 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 1afgelast
CSL 1- Ritola 1afgelast
Rigtersbleek / Cottus 1- De Wâlden 1afgelast
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- Fiducia 1afgelast
Synergo 1- ZKV 1afgelast
BEP 1- Excelsior 1afgelast
Spirit 1- Victum 1afgelast
KNKV 1e klasse D (zaal)
Nova 1- Achilles 1afgelast
Dindoa 1- Antilopen / Lancyr Deelen 1afgelast
MIA 1- KVA 1afgelast
Die Haghe 1- Noviomagum 1afgelast
KNKV 1e klasse E (zaal)
Rust Roest 1- Kinderdijk 1afgelast
KOAG 1- Merwede / Multiplaat 1afgelast
Fortis 1- Juliana 1afgelast
DES 1- Albatros 1afgelast

Team TV
KNKV 1e klasse F (zaal)
Roda 1- KIOS 1afgelast
Tilburg 1- Tjoba 1afgelast
Dubbel Zes / Futura 1- Swift 1afgelast
ONDO 1- Velocitas 1afgelast
KNKV 2e klasse A (zaal)
Rodenburg 1- WSS 1afgelast
Kinea 1- EKC Nääs 1afgelast
WSS 1- Thrianta 1afgelast
HHV 1- Kinea 1afgelast
EKC Nääs 1- Dio 1afgelast
KNKV 2e klasse B (zaal)
DTG 1- ROG 1afgelast
Hoogkerk 1- Oranje Zwart 1afgelast
De Granaet 1- Noordenveld 1afgelast
Flamingo's 1- Harich 1afgelast
KNKV 2e klasse C (zaal)
Hellas '63 1- DOS-WK 1afgelast
Elko 1- Rood-Wit 1afgelast
Devinco 1- HKC 1afgelast
Elburg 1- Zwart Wit 1afgelast
KNKV 2e klasse D (zaal)
DWS 1- Keizer Karel 1afgelast
Duko 1- Kesteren 1afgelast
KVZ 1- Reehorst '45 1afgelast
Sparta 1- Rheko 1afgelast
KNKV 2e klasse E (zaal)
Woudenberg 1- KZ Danaiden 1afgelast
ZKC '31 1- Tiel '72 1afgelast
Telstar 1- VIKO 1afgelast
Rapid 1- EKVA 1afgelast
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- ODO 1afgelast
Maassluis 1- Twist 1afgelast
Korbis 1- Reeuwijk 1afgelast
Vitesse 1- Paal Centraal 1afgelast
KNKV 2e klasse G (zaal)
Furore 1- Phoenix 1afgelast
ALO 1- DOT 1afgelast
Movado 1- Sporting West 1afgelast
DKV Victoria 1- DKB 1afgelast
Sporting West 1- DOT 1afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse H (zaal)
Helios 1- Apollo 1afgelast
Ados 1- Atlantis 1afgelast
Revival 1- Viking 1afgelast
Exakwa 1- Refleks 1afgelast
KNKV 2e klasse I (zaal)
KVK 1- ONDO 1afgelast
Nexus 1- Korbatjo 1afgelast
OZC 1- Vriendenschaar 1afgelast
Atlas 1- Erasmus 1afgelast
KNKV 3e klasse A (zaal)
Olympia 1- Mélynas / Domatrac 1afgelast
Vitesse 1- Club Brothers 1afgelast
Club Brothers 1- It Fean / Boelenslaan 1afgelast
Mélynas / Domatrac 1- VZK / Donkerbroek 1afgelast
KNKV 3e klasse B (zaal)
DTS 1- EKC 2000 1afgelast
Achilles 1- Emmeloord 1afgelast
Regio '72 1- Invicta / Frigro 1afgelast
Harkema 1- TOP 1afgelast
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- Westergo 1afgelast
Pallas '08 1- DTL 1afgelast
NQL 1- TFS 1afgelast
Sparta 1- WWC 1afgelast
KNKV 3e klasse D (zaal)
SkunK 1- Fortissimo 1afgelast
EKCA / CIBOD 1- Animo 1afgelast
HKC 1- Zwaluwen 1afgelast
DKOD 1- SEV 1afgelast
KNKV 3e klasse E (zaal)
OKV 1- Stormvogels 1afgelast
Oosterkwartier 1- Ready '60 1afgelast
Stormvogels 1- Midlandia 1afgelast
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- RDZ 1afgelast
Huizen 1- Madjoe 1afgelast
ESDO 1- Dijkvogels 1afgelast
Hebbes 1- Luno 1afgelast

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
Ventura Sport 1- Gemini 1afgelast
GKV 1- ACKC 1afgelast
Conventus 1- DVS '69 1afgelast
NIO 1- ADO 1afgelast
KNKV 3e klasse H (zaal)
Oranje Nassau 1- VZOD 1afgelast
Badhoevedorp 1- Vlug & Vaardig / KCN 1afgelast
IJsselvogels 1- Weidevogels 1afgelast
Haarlem 1- DSO 1afgelast
KNKV 3e klasse I (zaal)
OEC 1- Triade 1afgelast
Blauw Wit 1- TOGO 1afgelast
Seolto 1- PSV / lifovragen.nl 1afgelast
Stormvogels 1- Keep-Fit '70 1afgelast
KNKV 4e klasse A (zaal)
De Pein 1- Leeuwarden 1afgelast
Zunobri 1- Korwi 1afgelast
Stadskanaal '74 1- De Pein 1afgelast
DWA / Argo 1- SDO 1afgelast
KNKV 4e klasse B (zaal)
Noveas 1- MN en W 1afgelast
Lemmer 1- Joure 1afgelast
SF Deinum 1- Veenwouden 1afgelast
Lintjo 1- WIK '34 1afgelast
KNKV 4e klasse C (zaal)
KIOS '45 1- Blauw Zwart 1afgelast
KNKV 4e klasse D (zaal)
KCD 1- Koveni 1afgelast
Olympus '58 1- SGV 1afgelast
Arena 1- Stip 1afgelast
Rivalen 1- De Eemvogels 1afgelast
KNKV 4e klasse E (zaal)
Purmer 1- DTS 1afgelast
DKV 1- Amsterdam 1afgelast
Aurora 1- Triaz 1afgelast
KNKV 4e klasse F (zaal)
De Corvers 1- Thor 1afgelast
Fluks 1- Eureka 1afgelast
DOC 1- Thor 1afgelast
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- Terda 1afgelast
't Capproen 1- Oranje Zwart / De Hoekse 1afgelast
SKV 1- Sperwers 1afgelast
KNKV 4e klasse H (zaal)
De Hazenkamp 1- Maastricht 1afgelast
KVS ’17 1- Springfield 1afgelast
Maastricht 1- Klimop 1afgelast
OJC '98 1- De Hazenkamp 1afgelast
Attila 1- KVS ’17 1afgelast
KNKV 4e klasse I (zaal)
Focus 1- DSO 1afgelast
Scheldevogels 1- Luctor 1afgelast
Good Luck 1- ZKV 1afgelast
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Nic. 2afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- Drachten / van der Wiel 2afgelast
Heerenveen 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2afgelast
Nic. 2- DOS '46 3afgelast
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- OVVO 2afgelast
Tweemaal Zes 2- Sporting Delta 2afgelast
Oranje Wit 2- Pernix 2afgelast
KCR 2- Meervogels / Física 2afgelast
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- AW.DTV 2afgelast
RWA 2- KCC 4afgelast
BEP 2- Excelsior 2afgelast
TOP 2- ZKV 2afgelast
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
DeetosSnel 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4afgelast
Oost-Arnhem 2- TOP / SolarCompleet 3afgelast
DVO / Accountor 3- ODIK 2afgelast
Wageningen 2- KVS / Maritiem 3afgelast

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- KZ / Thermo4U 5afgelast
AKC 2- AVO 3afgelast
KIOS 2- ZKC '19 2afgelast
Heerenveen 3- KIOS 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
Sparta 2- OWK 2afgelast
ASVD | PV Systems 2- DOS 2afgelast
De Meeuwen 2- AVO 2afgelast
Amicitia 2- Wit-Blauw / Green Organics 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
KVZ 2- ROG 2afgelast
Nic. 3- De Wâlden 2afgelast
DVO / Accountor 4- De Parabool 2afgelast
SKF 3- Unitas / Perspectief 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- Valto 2afgelast
VEO 2- Refleks 2afgelast
SDO / BlijWerkt 2- Vriendenschaar 2afgelast
HKV / Ons Eibernest 2- OVVO 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
KZ / Thermo4U 3- AW.DTV 3afgelast
ZKV 3- Avanti / Post Makelaardij 3afgelast
Tempo 3- Achilles 3afgelast
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Rust Roest 2- Kinderdijk 2afgelast
KOAG 2- Merwede / Multiplaat 2afgelast
Fortis 2- Juliana 2afgelast
DES 2- Albatros 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Nova 2- Achilles 2afgelast
Dindoa 2- Antilopen / Lancyr Deelen 2afgelast
MIA 2- KVA 2afgelast
Die Haghe 2- Noviomagum 2afgelast
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
PKC / SWKGroep 4- Velocitas 2afgelast
KOAG 3- Nieuwerkerk 3afgelast
HKC 2- Fiks 2afgelast
Fortuna / Delta Logistiek 3- Oranje Wit 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
ZKC '19 3- Nic. 4afgelast
OKO / Bies 2- Wez Handich / Dow 2afgelast
De Wâlden 3- OKO / Bies 2afgelast
Nic. 4- CSL 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Drachten / van der Wiel 3afgelast
Hoogkerk 2- Oranje Zwart 2afgelast
De Granaet 2- Ritola 3afgelast
Flamingo's 2- Harich 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Sparta 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4afgelast
Apeldoorn 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 2afgelast
CSL 2- Ritola 2afgelast
Drachten / van der Wiel 4- De Wâlden 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- Amicitia 3afgelast
Regio '72 2- Wageningen 3afgelast
De Hoeve 2- DOS-WK 2afgelast
DOS Kampen / Veltman 2- NKC '51 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Synergo 2- Dindoa 3afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- Wageningen 5afgelast
Spirit 2- Victum 2afgelast
Sparta 2- ODIK 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
EKVA 3- Wit-Blauw / Green Organics 3afgelast
SDO / BlijWerkt 3- Dindoa 4afgelast
DOS Kampen / Veltman 3- De Meeuwen 3afgelast
Wageningen 6- Antilopen / Lancyr Deelen 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
KZ / Thermo4U 6- HKV / Ons Eibernest 3afgelast
ALO 2- Sporting Trigon 3afgelast
Fortuna / Delta Logistiek 4- Sporting West 2afgelast
Refleks 3- Groen Geel / IJskoud de Beste 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- Wageningen 4afgelast
HKC 2- DVO / Accountor 5afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- Noviomagum 3afgelast
MIA 3- Rust Roest 3afgelast

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
Woudenberg 2- KZ Danaiden 2afgelast
ZKC '31 2- Tiel '72 2afgelast
Telstar 2- VIKO 2afgelast
Rapid 2- EKVA 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Rohda 3- Pernix 3afgelast
KVA 3- Swift 3afgelast
Tempo 4- Triaz 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- ODO 2afgelast
Maassluis 2- Twist 2afgelast
Korbis 2- Reeuwijk 2afgelast
Vitesse 2- Paal Centraal 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Pernix 4- Weidevogels 3afgelast
Excelsior 3- VEO 3afgelast
Sporting Trigon 2- Weidevogels 3afgelast
Achilles 4- KVS / Maritiem 4afgelast
Pernix 4- Meervogels / Física 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tilburg 2- Tjoba 2afgelast
Dubbel Zes / Futura 2- Swift 2afgelast
ONDO 2- IJsselvogels 3afgelast
Avanti / Post Makelaardij 4- KIOS 2afgelast
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DeetosSnel 4- DSC 4afgelast
Tilburg 3- SDO 2afgelast
SDO 2- Rust Roest 4afgelast
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
WION 3- KCC 5afgelast
Merwede / Multiplaat 4- KOAG 4afgelast
IJsselvogels 2- Weidevogels 2afgelast
Albatros 3- DES 3afgelast
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
Merwede / Multiplaat 3- GKV / Enomics 3afgelast
Oranje Wit 4- DSO 2afgelast
KCR 3- Swift 2afgelast
TOP 3- Fortis 3afgelast

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
Kinea 2- Apeldoorn 3afgelast
Rodenburg 2- AVO 4afgelast
AVO 4- De Parabool 5afgelast
HHV 2- Kinea 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
OWK 3- WSS 3afgelast
Olympia 2- Leeuwarden 2afgelast
Noordenveld 2- Olympia 2afgelast
Wez Handich / Dow 3- Noordenveld 2afgelast
Club Brothers 2- ROG 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Pallas '08 2- Flamingo's 3afgelast
Sparta 2- WWC 2afgelast
De Waterpoort 2- TFS 2afgelast
Udiros 2- De Parabool 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
DTS 2- EKC 2000 2afgelast
De Granaet 3- Invicta / Frigro 2afgelast
SCO 4- Emmeloord 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Lemmer 2- Quick '21 / Vlug & Vaardig 3afgelast
Invicta / Frigro 3- Harich 3afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- De Parabool 3afgelast
De Hoeve 3- ROG 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- Blauw Zwart 2afgelast
Devinco 2- HKC 2afgelast
Elburg 2- Zwart Wit 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
HHV 3- Sparta 4afgelast
Juventa 2- ODIK 4afgelast
Rigtersbleek / Cottus 2- HKC 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
DWS 2- Tiel '72 3afgelast
Oost-Arnhem 3- Kesteren 2afgelast
DVO / Accountor 6- Rheko 2afgelast

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
MIA 5- ASVD | PV Systems 4afgelast
Spirit 3- Thor 2afgelast
Antilopen / Lancyr Deelen 4- Telstar 3afgelast
Dindoa 5- De Meeuwen 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Luno 3- HKC 3afgelast
KVA 4- MIA 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
De Vinken 2- SDO / BlijWerkt 4afgelast
Huizen 2- Madjoe 2afgelast
Fiducia 3- Dijkvogels 2afgelast
OVVO 4- Luno 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Synergo 3- Fortissimo 2afgelast
Tweemaal Zes 3- Animo 2afgelast
Victum 3- Oost-Arnhem 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Furore 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 5afgelast
DKV Victoria 2- Aurora 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Ados 2- Atlantis 2afgelast
Revival 2- Viking 2afgelast
Rohda 4- Apollo 2afgelast
Exakwa 2- Synergo 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Rohda 5- BEP 3afgelast
Roda 2- ZKC '31 3afgelast
Fiks 4- KZ Danaiden 5afgelast
Velocitas 3- TOP / SolarCompleet 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Refleks 4- Phoenix 3afgelast
Die Haghe 4- Achilles 5afgelast
Velocitas 4- KVS / Maritiem 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Excelsior 4- VEO 4afgelast
Valto 4- ODO 3afgelast
Achilles 6- DES 4afgelast
Dijkvogels 3- Twist 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Ventura Sport 2- Gemini 2afgelast
Conventus 2- DVS '69 2afgelast
NIO 2- ADO 2afgelast
GKV 2- ACKC 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Maassluis 3- Weidevogels 4afgelast
Twist 4- Excelsior 5afgelast
DES 5- Valto 3afgelast
ONDO 3- Vriendenschaar 3afgelast
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
RWA 3- Korbatjo 2afgelast
OZC 2- Vriendenschaar 2afgelast
Atlas 2- Erasmus 2afgelast
Nieuwerkerk 5- ONDO 2afgelast
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
ADO 3- Sporting Delta 3afgelast
Vitesse 4- KCR 4afgelast
Nieuwerkerk 4- RWA 5afgelast
Kinderdijk 4- Albatros 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
WION 4- HKC 3afgelast
Vitesse 3- RWA 4afgelast
Kinderdijk 3- KCR 5afgelast
Albatros 4- PKC / SWKGroep 5afgelast
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Juliana 3- TOGO 2afgelast
TOP 4- Swift 3afgelast
ONDO 3- Fortis 4afgelast
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
Tilburg 4- SDO 3afgelast
Movado 2- NKV 2afgelast
NKV 2- DOT 3afgelast
SDO 3- Vriendenschaar 3afgelast
NKV 2- PSV / lifovragen.nl 2afgelast

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Oost-Arnhem A1- AVO A2afgelast
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- Harkema / Invicta A1afgelast
DVO / Accountor A2- DOS '46 A2afgelast
Unitas / Perspectief A1- De Meeuwen A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
OVVO A1- Avanti / Post Makelaardij A1afgelast
Woudenberg A1- AW.DTV A1afgelast
Die Haghe A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A1afgelast
TOP / SolarCompleet A2- Tempo A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
HKV / Ons Eibernest A1- Nieuwerkerk A1afgelast
GKV / Enomics A1- Nieuwerkerk A1afgelast
Achilles A2- Kinderdijk A1afgelast
Sporting Delta A1- Fortuna / Delta Logistiek A2afgelast
HKV / Ons Eibernest A1- Meervogels / Física A1afgelast
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
PKC / SWKGroep A2- Tilburg A1afgelast
Oranje Wit A1- Vitesse A1afgelast
Sporting Delta A2- TOP A1afgelast
Valto A1- ONDO A1afgelast
A-junioren 1e klasse A (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A2- Hoogkerk / Nic. A1afgelast
OKO / Bies A1- Ritola A1afgelast
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- DTS A1afgelast
Heerenveen A1- Drachten / van der Wiel A1afgelast
A-junioren 1e klasse B (zaal)
DOS Kampen / Veltman A1- NKC '51 A1afgelast
Amicitia A1- KVZ A1afgelast
SIOS A1- Juventa A1afgelast
A-junioren 1e klasse C (zaal)
EKVA A1- Rheko A1afgelast
ASVD | PV Systems A1- Apeldoorn A1afgelast
Dindoa A1- Antilopen / Lancyr Deelen A1afgelast
Spirit A1- Victum A1afgelast
A-junioren 1e klasse D (zaal)
Tiel '72 A1- Rust Roest A1afgelast
DKB A1- DSC A2afgelast
DOT A1- Fortissimo A1afgelast
Wageningen A2- Fiducia A1afgelast

Antilopen Banner
A-junioren 1e klasse E (zaal)
KVA A1- Pernix A1afgelast
BEP A1- KZ / Thermo4U A2afgelast
ZKC '31 A1- ZKV A1afgelast
Groen Geel / IJskoud de Beste A2- Fiks A1afgelast
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Tempo A2- Avanti / Post Makelaardij A2afgelast
KZ Danaiden A1- Velocitas A1afgelast
VEO A1- Refleks A1afgelast
A-junioren 1e klasse G (zaal)
Oranje Wit A2- Reeuwijk A1afgelast
KCC A2- Albatros A1afgelast
IJsselvogels A1- PKC / SWKGroep A3afgelast
RWA A1- Vriendenschaar A1afgelast
A-junioren 1e klasse H (zaal)
Maassluis A1- Vriendenschaar A1afgelast
Fortis A1- DVS '69 A1afgelast
KOAG A1- Merwede / Multiplaat A1afgelast
KCR A1- Swift A1afgelast
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
Dindoa C1- Heerenveen C1afgelast
Unitas / Perspectief C1- ASVD | PV Systems C1afgelast
De Meeuwen C1- CSL C1afgelast
Amicitia C1- LDODK / Rinsma Fashion C1afgelast
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek C1- KZ Danaiden C1afgelast
Tempo C1- KZ / Thermo4U C1afgelast
TOP / SolarCompleet C1- Die Haghe C1afgelast
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
KCC C1- IJsselvogels C1afgelast
ONDO C1- Nieuwerkerk C1afgelast
Valto C1- Vitesse C1afgelast
Avanti / Post Makelaardij C1- Albatros C1afgelast
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
Vriendenschaar C1- Oranje Wit C1afgelast
Tiel '72 C1- PKC / SWKGroep C1afgelast

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017