Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 9 december 2019 t/m zondag 15 december 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 1- LDODK / Rinsma Fashion 122 - 23
TOP / SolarCompleet 1- Groen Geel / IJskoud de Beste 126 - 21
Tempo 1- Blauw-Wit 124 - 23
DVO / Accountor 1- DOS '46 115 - 19
KZ / Thermo4U 1- Fortuna / Delta Logistiek 125 - 23
LDODK / Rinsma Fashion 1- PKC / SWKGroep 122 - 29

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Hoofdklasse A (zaal)
HKC 1- Nieuwerkerk 122 - 23
Fiks 1- Avanti / Post Makelaardij 128 - 25
KCC 1- Rohda 124 - 13
AW.DTV 1- TOP 124 - 24
Hoofdklasse B (zaal)
Oost-Arnhem 1- DeetosSnel 129 - 27
ODIK 1- DSC 130 - 29
Sparta 1- SCO 129 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1- Wageningen 117 - 21
Overgangsklasse A (zaal)
NKC '51 1- Heerenveen 127 - 26
SKF 1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 119 - 19
Nic. 1- Drachten / van der Wiel 133 - 27
DOS Kampen / Veltman 1- De Hoeve 121 - 17
Overgangsklasse B (zaal)
AVO 1- ASVD | PV Systems 125 - 23
OWK 1- DOS 127 - 27
De Meeuwen 1- Amicitia 127 - 27
Unitas / Perspectief 1- Wit-Blauw / Green Organics 127 - 23
Overgangsklasse C (zaal)
KCR 1- Oranje Wit 127 - 25
Meervogels / Física 1- SDO / BlijWerkt 125 - 24
Sporting Delta 1- OVVO 120 - 21
Tweemaal Zes 1- Pernix 124 - 31
Overgangsklasse D (zaal)
VEO 1- Valto 122 - 27
GKV / Enomics 1- KVS / Maritiem 125 - 24
HKV / Ons Eibernest 1- Sporting Trigon 123 - 24
Swift 1- Vriendenschaar 132 -   9
KNKV 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies 1- AKC 123 - 22
De Waterpoort 1- ZKC '19 119 - 37
Oerterp / VKC 1- KIOS 130 - 26
Udiros 1- OKO / Bies 124 - 23
KNKV 1e klasse B (zaal)
De Parabool 1- Ritola 117 - 22
Juventa 1- Quick '21 / Vlug & Vaardig 122 - 27
De Wâlden 1- CSL 120 - 24
Rigtersbleek / Cottus 1- Apeldoorn 129 - 13
KNKV 1e klasse C (zaal)
Spirit 1- RWA 128 - 28
Excelsior 1- ZKV 122 - 22
Victum 1- Synergo 131 - 23
BEP 1- Fiducia 128 - 24

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse D (zaal)
Noviomagum 1- Nova 128 - 23
Dindoa 1- KVA 129 - 28
Antilopen / Lancyr Deelen 1- Achilles 123 - 29
Die Haghe 1- MIA 126 - 18
KNKV 1e klasse E (zaal)
Juliana 1- Albatros 118 - 18
Rust Roest 1- KOAG 120 - 23
Fortis 1- Merwede / Multiplaat 123 - 22
Kinderdijk 1- DES 129 - 18
KNKV 1e klasse F (zaal)
Dubbel Zes / Futura 1- Tilburg 116 - 18
Roda 1- Tjoba 126 - 21
KIOS 1- Velocitas 119 - 24
Swift 1- ONDO 128 - 27
KNKV 2e klasse A (zaal)
Kinea 1- SIOS 120 - 24
WSS 1- Dio 125 - 14
Rodenburg 1- HHV 19 - 18
Thrianta 1- Kinea 121 - 20
KNKV 2e klasse B (zaal)
Harich 1- De Granaet 128 - 22
Flamingo's 1- DTG 121 - 22
Hoogkerk 1- ROG 120 - 19
Oranje Zwart 1- Noordenveld 117 - 14
KNKV 2e klasse C (zaal)
Devinco 1- DOS-WK 118 - 18
Elko 1- Hellas '63 128 - 24
Rood-Wit 1- Elburg 127 - 18
HKC 1- Zwart Wit 123 - 13
KNKV 2e klasse D (zaal)
Duko 1- KVZ 121 - 23
Rheko 1- Keizer Karel 118 - 17
Kesteren 1- DWS 114 - 12
Sparta 1- Reehorst '45 131 - 25
KNKV 2e klasse E (zaal)
EKVA 1- Tiel '72 126 - 28
Rapid 1- VIKO 118 - 20
KZ Danaiden 1- ZKC '31 120 - 22
Woudenberg 1- Telstar 120 - 22
KNKV 2e klasse F (zaal)
Reeuwijk 1- ODO 117 - 13
Korbis 1- Twist 117 - 21
Paal Centraal 1- WION 117 - 15
Vitesse 1- Maassluis 119 - 21
KNKV 2e klasse G (zaal)
DKB 1- Sporting West 120 - 22
Furore 1- DOT 121 - 17
Phoenix 1- ALO 118 - 19
DKV Victoria 1- Movado 112 - 22
KNKV 2e klasse H (zaal)
Atlantis 1- Revival 113 - 13
Ados 1- Helios 116 - 14
Exakwa 1- Apollo 117 - 19
Refleks 1- Viking 125 - 13
KNKV 2e klasse I (zaal)
OZC 1- Korbatjo 115 - 27
KVK 1- Nexus 117 - 20
Vriendenschaar 1- Erasmus 123 - 23
ONDO 1- Atlas 129 - 20
KNKV 3e klasse A (zaal)
Koru 1- Roreko 110 - 24
Vitesse 1- Mélynas / Domatrac 113 - 15
Club Brothers 1- Olympia 118 - 12
Roreko 1- It Fean / Boelenslaan 125 - 16
VZK / Donkerbroek 1- Koru 124 - 14
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- Harkema 118 - 16
DTS 1- Achilles 120 - 19
Regio '72 1- Emmeloord 124 - 16
Invicta / Frigro 1- TOP 119 - 17
KNKV 3e klasse C (zaal)
Spannum 1- DTL 116 - 17
Westergo 1- WWC 111 - 19
NQL 1- Pallas '08 115 - 25
TFS 1- Sparta 118 - 20
KNKV 3e klasse D (zaal)
EKCA / CIBOD 1- SEV 117 - 13
Fortissimo 1- HKC 123 - 22
SkunK 1- DKOD 112 - 24
Animo 1- Zwaluwen 121 - 14
KNKV 3e klasse E (zaal)
Ready '60 1- NKV 119 - 12
SDO 1- OKV 125 - 24
Midlandia 1- Ready '60 116 - 11
KNKV 3e klasse F (zaal)
Hebbes 1- Madjoe 112 - 15
ESDO 1- Huizen 117 - 10
Dijkvogels 1- De Vinken 113 -   9
Luno 1- RDZ 119 - 13

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse G (zaal)
Conventus 1- ACKC 111 - 12
Ventura Sport 1- GKV 118 - 21
Gemini 1- NIO 112 - 14
DVS '69 1- ADO 112 - 14
KNKV 3e klasse H (zaal)
DSO 1- Badhoevedorp 119 - 16
Oranje Nassau 1- Weidevogels 116 - 36
VZOD 1- Vlug & Vaardig / KCN 124 - 20
Haarlem 1- IJsselvogels 113 - 21
KNKV 3e klasse I (zaal)
Blauw Wit 1- OEC 119 - 18
PSV / lifovragen.nl 1- Keep-Fit '70 118 - 19
TOGO 1- Stormvogels 115 - 18
Seolto 1- Triade 130 - 20
KNKV 4e klasse A (zaal)
SDO 1- Korwi 120 - 10
Leeuwarden 1- DWA / Argo 18 - 13
Korwi 1- Zunobri 116 - 20
Stadskanaal '74 1- SDO 118 - 19
KNKV 4e klasse B (zaal)
MN en W 1- Lemmer 14 - 19
Noveas 1- Lintjo 113 - 18
Veenwouden 1- Joure 19 - 25
SF Deinum 1- WIK '34 111 - 15
KNKV 4e klasse C (zaal)
Ons Clubje 1- Olympia '22 115 - 21
SDO 1- Ons Clubje 114 - 13
Olympia '22 1- Blauw Zwart 117 - 20
KNKV 4e klasse D (zaal)
KCD 1- Olympus '58 126 - 11
Koveni 1- Rivalen 122 - 15
Stip 1- De Eemvogels 110 - 23
Arena 1- SGV 120 - 14
KNKV 4e klasse E (zaal)
Purmer 1- Zaandam Zuid 113 - 14
Aurora 1- HBC 119 - 14
Zaandam Zuid 1- Triaz 116 - 10
DKV 1- Purmer 113 - 10
HBC 1- DTS 19 - 15
KNKV 4e klasse F (zaal)
De Corvers 1- Eureka 122 -   7
Thor 1- Nikantes 114 - 20
DOC 1- Fluks 111 - 19
KNKV 4e klasse G (zaal)
Oranje Zwart / De Hoekse 1- Terda 18 - 11
Sperwers 1- De Voltreffers 117 - 11
SKV 1- Olympia 116 - 12
KNKV 4e klasse H (zaal)
Springfield 1- Maastricht 17 - 18
KVS ’17 1- De Hazenkamp 120 - 16
OJC '98 1- Attila 111 - 14
KNKV 4e klasse I (zaal)
ZKV 1- Scheldevogels 17 - 20
Zaamslag 1- DSO 119 - 20
Good Luck 1- Focus 117 - 11
Reserve Korfbal League (zaal)
Fortuna / Delta Logistiek 2- LDODK / Rinsma Fashion 224 - 22
TOP / SolarCompleet 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 226 - 14
LDODK / Rinsma Fashion 2- PKC / SWKGroep 226 - 16
KZ / Thermo4U 2- Fortuna / Delta Logistiek 223 - 20
Tempo 2- Blauw-Wit 215 - 28
DVO / Accountor 2- DOS '46 224 - 18
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
Blauw-Wit 3- Avanti / Post Makelaardij 223 - 25
DSC 3- Nieuwerkerk 229 - 23
GKV / Enomics 2- KVS / Maritiem 225 - 23
KCC 2- Rohda 239 - 16
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion 3- DeetosSnel 222 - 16
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2- PKC / SWKGroep 326 - 19
SKF 2- DSC 215 - 31
Unitas / Perspectief 2- SCO 236 - 22
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2- Blauw-Wit 423 - 27
Blauw-Wit 4- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 318 - 32
DOS '46 3- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 217 - 23
Nic. 2- Drachten / van der Wiel 217 - 23
Groen Geel / IJskoud de Beste 3- Heerenveen 226 - 22
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCR 2- Oranje Wit 217 - 14
Sporting Delta 2- OVVO 227 - 17
Meervogels / Física 2- KCC 321 - 21
Tweemaal Zes 2- Pernix 215 - 18
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
TOP / SolarCompleet 4- RWA 234 - 13
BEP 2- KCC 434 - 24
AW.DTV 2- TOP 222 - 17
Excelsior 2- ZKV 215 - 16

Alles voor je sport!
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
Oost-Arnhem 2- DeetosSnel 318 - 29
DVO / Accountor 3- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 427 - 22
ODIK 2- KVS / Maritiem 317 - 24
TOP / SolarCompleet 3- Wageningen 221 - 24
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
SCO 3- AKC 227 - 28
ZKC '19 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 322 - 18
KIOS 2- KZ / Thermo4U 521 - 23
AKC 2- Heerenveen 315 - 20
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
AVO 2- ASVD | PV Systems 221 - 19
Sparta 2- Wit-Blauw / Green Organics 221 - 19
OWK 2- DOS 218 - 22
De Meeuwen 2- Amicitia 231 - 16
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
De Parabool 2- Unitas / Perspectief 319 - 18
DVO / Accountor 4- ROG 225 - 15
Nic. 3- KVZ 218 - 20
De Wâlden 2- SKF 311 - 19
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
VEO 2- Valto 212 - 12
OVVO 3- SDO / BlijWerkt 216 - 12
HKV / Ons Eibernest 2- KZ / Thermo4U 413 - 17
Refleks 2- Vriendenschaar 223 - 21
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
AW.DTV 3- Tempo 311 - 13
Avanti / Post Makelaardij 3- Achilles 325 - 18
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Juliana 2- Albatros 215 - 14
Rust Roest 2- KOAG 218 - 26
Fortis 2- Merwede / Multiplaat 219 - 19
Kinderdijk 2- DES 215 - 20
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
Noviomagum 2- Nova 232 - 15
Dindoa 2- KVA 228 - 19
Antilopen / Lancyr Deelen 2- Achilles 218 - 21
Die Haghe 2- MIA 228 - 18
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
HKC 2- Nieuwerkerk 330 - 20
Fiks 2- Velocitas 228 - 10
Oranje Wit 3- PKC / SWKGroep 422 - 11
Fortuna / Delta Logistiek 3- KOAG 327 - 13

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk 3- Nic. 414 - 17
Wez Handich / Dow 2- WSS 233 - 18
Nic. 4- De Wâlden 321 - 11
CSL 4- Wez Handich / Dow 211 - 22
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
Harich 2- De Granaet 212 - 19
Flamingo's 2- CSL 323 - 22
Hoogkerk 2- Drachten / van der Wiel 313 - 28
Oranje Zwart 2- Ritola 316 - 15
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
Drachten / van der Wiel 4- Apeldoorn 29 - 15
Sparta 3- Quick '21 / Vlug & Vaardig 219 - 15
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4- Ritola 223 - 20
De Wâlden 4- CSL 224 - 21
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
Regio '72 2- DOS-WK 224 - 17
NKC '51 2- ASVD | PV Systems 324 -   8
Wageningen 3- Amicitia 317 - 16
DOS Kampen / Veltman 2- De Hoeve 215 - 12
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
ODIK 3- Dindoa 315 - 17
Spirit 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 614 - 22
Victum 2- Synergo 220 - 18
Sparta 2- Wageningen 515 - 17
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
Antilopen / Lancyr Deelen 3- Dindoa 432 - 10
De Meeuwen 3- SDO / BlijWerkt 313 - 18
DOS Kampen / Veltman 3- EKVA 318 - 22
Wageningen 6- Wit-Blauw / Green Organics 319 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
Refleks 3- Sporting Trigon 316 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- ALO 220 - 12
KZ / Thermo4U 6- Fortuna / Delta Logistiek 416 - 32
HKV / Ons Eibernest 3- Sporting West 222 - 11
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
EKCA / CIBOD 2- Rust Roest 315 - 19
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5- MIA 314 - 22
Noviomagum 3- HKC 214 - 16
Wageningen 4- DVO / Accountor 511 - 22
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
Rapid 2- VIKO 223 - 18
KZ Danaiden 2- ZKC '31 217 - 14
Woudenberg 2- Telstar 213 - 21
EKVA 2- Tiel '72 221 - 20

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Fiks 3- Triaz 220 - 19
KVA 3- Rohda 325 - 15
Swift 3- Tempo 414 - 13
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
Reeuwijk 2- ODO 216 - 23
Korbis 2- Twist 218 - 13
Paal Centraal 2- WION 214 - 15
Vitesse 2- Maassluis 213 - 12
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Achilles 4- Weidevogels 320 - 11
Pernix 4- Sporting Trigon 213 - 16
Meervogels / Física 3- Excelsior 313 - 21
KVS / Maritiem 4- VEO 319 - 15
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Dubbel Zes / Futura 2- Tilburg 213 - 13
KIOS 2- IJsselvogels 315 - 13
Avanti / Post Makelaardij 4- Tjoba 213 - 18
Swift 2- ONDO 223 - 13
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
Tilburg 3- DOT 211 - 20
HKV / Ons Eibernest 4- DSC 411 -   9
DSC 4- Rust Roest 416 - 14
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
KOAG 4- WION 312 - 15
Merwede / Multiplaat 4- IJsselvogels 216 - 12
DES 3- KCC 515 - 21
Albatros 3- Weidevogels 217 - 17
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
GKV / Enomics 3- TOP 317 - 23
KCR 3- DSO 215 - 14
Swift 2- Fortis 320 - 12
Merwede / Multiplaat 3- Oranje Wit 413 - 10
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
OKO / Bies 3- Rodenburg 214 - 22
Kinea 2- SIOS 216 - 32
De Parabool 5- Kinea 217 - 16
Rodenburg 2- HHV 217 - 11
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Wez Handich / Dow 3- WSS 313 - 24
Club Brothers 2- Olympia 220 - 15
WSS 3- ROG 426 - 11
Olympia 2- Noordenveld 216 - 15
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Parabool 4- WWC 224 - 10
De Waterpoort 2- Pallas '08 213 - 24
Udiros 2- Flamingo's 318 - 13
TFS 2- Sparta 220 - 24
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
DTS 2- SCO 413 - 16
De Granaet 3- Emmeloord 214 - 13
Invicta / Frigro 2- TOP 214 - 14
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
Harich 3- Lemmer 218 -   5
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5- ROG 312 - 20
Invicta / Frigro 3- De Hoeve 320 - 21
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
Devinco 2- Blauw Zwart 213 - 16
Rood-Wit 2- Elburg 216 - 17
HKC 2- Zwart Wit 215 -   9
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
ODIK 4- Sparta 430 -   9
HKC 3- HHV 311 - 13
Rigtersbleek / Cottus 2- NKC '51 415 - 22
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Rheko 2- Tiel '72 317 - 12
Kesteren 2- DWS 27 - 19
DVO / Accountor 6- Fiducia 213 - 16
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
ASVD | PV Systems 4- Telstar 314 - 24
Thor 2- Antilopen / Lancyr Deelen 420 - 12
MIA 5- De Meeuwen 417 - 29
Spirit 3- Dindoa 518 - 19
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
KVA 4- Victum 411 -   9
Luno 3- Woudenberg 314 - 12
HKC 3- DOS 338 - 12
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
Dijkvogels 2- De Vinken 213 - 27
Fiducia 3- Huizen 214 - 11
OVVO 4- Madjoe 223 -   7
Luno 2- SDO / BlijWerkt 49 - 19

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Tweemaal Zes 3- Oost-Arnhem 421 - 19
Synergo 3- Victum 318 - 22
Animo 2- Zwaluwen 228 - 20
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- OKV 218 - 15
Aurora 2- Sporting West 311 - 17
KZ Danaiden 3- Aurora 215 - 16
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Synergo 4- Viking 221 - 19
Atlantis 2- Revival 220 - 14
Exakwa 2- Apollo 226 -   8
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
TOP / SolarCompleet 5- Fiks 49 - 21
Roda 2- BEP 317 - 15
ZKC '31 3- KZ Danaiden 512 - 14
Velocitas 3- Rohda 516 - 17
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Refleks 4- Sporting Trigon 415 - 20
Die Haghe 4- KZ Danaiden 425 - 13
KVS / Maritiem 5- Refleks 423 - 10
Velocitas 4- Die Haghe 416 - 13
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
Valto 4- Dijkvogels 313 - 16
Achilles 6- Twist 312 - 17
DES 4- VEO 417 - 16
ODO 3- Excelsior 4
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
Conventus 2- ACKC 221 - 18
Ventura Sport 2- GKV 220 - 28
Gemini 2- NIO 215 - 19
DVS '69 2- ADO 224 - 15
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Vriendenschaar 3- Valto 320 - 12
Excelsior 5- DES 513 -   8
Twist 4- Maassluis 318 - 10
ONDO 3- Weidevogels 419 - 18
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
OZC 2- Korbatjo 222 - 19
Nieuwerkerk 5- RWA 318 - 17
Vriendenschaar 2- Erasmus 214 - 15
ONDO 2- Atlas 226 - 11

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
Nieuwerkerk 4- ADO 319 -   8
RWA 5- Kinderdijk 418 - 21
ADO 3- KCR 410 - 21
Sporting Delta 3- Albatros 518 - 16
Nieuwerkerk 4- Vitesse 412 -   7
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
RWA 4- WION 416 - 17
Vitesse 3- Kinderdijk 319 - 16
PKC / SWKGroep 5- HKC 314 - 14
Albatros 4- KCR 517 - 13
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
TOGO 2- ONDO 317 - 12
Swift 3- Fortis 423 - 19
TOP 4- Tjoba 310 - 13
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DKB 2- NKV 220 - 11
Tilburg 4- DOT 319 - 10
PSV / lifovragen.nl 2- Tilburg 411 - 25
NKV 2- Vriendenschaar 312 - 16
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
TOP / SolarCompleet A1- PKC / SWKGroep A117 - 22
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1- Fortuna / Delta Logistiek A115 - 27
KZ / Thermo4U A1- Achilles A125 - 12
SKF A1- DSC A113 - 25
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
LDODK / Rinsma Fashion A1- DeetosSnel A129 - 22
DOS '46 A1- KVS / Maritiem A129 - 20
AVO A1- Wageningen A121 - 23
KCC A1- DVO / Accountor A117 - 26
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
Oost-Arnhem A1- Unitas / Perspectief A120 - 22
AVO A2- DVO / Accountor A216 - 22
Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2- De Meeuwen A128 - 27
Harkema / Invicta A1- DOS '46 A243 -   7
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
TOP / SolarCompleet A2- Groen Geel / IJskoud de Beste A126 - 25
AW.DTV A1- OVVO A116 - 12
Tempo A1- Avanti / Post Makelaardij A124 - 23
Woudenberg A1- Die Haghe A129 - 27
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Achilles A2- Nieuwerkerk A120 - 19
Meervogels / Física A1- Sporting Delta A117 - 20
HKV / Ons Eibernest A1- GKV / Enomics A116 - 12
Kinderdijk A1- Fortuna / Delta Logistiek A229 - 24

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Delta A2- Vitesse A121 - 23
ONDO A1- PKC / SWKGroep A223 - 17
TOP A1- Tilburg A124 - 21
Valto A1- Oranje Wit A118 - 23
A-junioren 1e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. A1- OKO / Bies A117 - 12
LDODK / Rinsma Fashion A2- Heerenveen A123 - 14
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1- Drachten / van der Wiel A114 - 13
DTS A1- Ritola A118 - 26
A-junioren 1e klasse B (zaal)
Sparta A1- KVZ A125 - 11
NKC '51 A1- SIOS A119 - 10
DOS Kampen / Veltman A1- Amicitia A115 - 22
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Victum A1- ASVD | PV Systems A122 - 12

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017