Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de Landelijke Competitie
in de week van maandag 2 december 2019 t/m zondag 8 december 2019

400 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Korfbal League (zaal)
PKC / SWKGroep 1- TOP / SolarCompleet 127 - 23
Groen Geel / IJskoud de Beste 1- Blauw-Wit 127 - 33
DOS '46 1- KZ / Thermo4U 118 - 20
DVO / Accountor 1- Tempo 118 - 17
Hoofdklasse A (zaal)
TOP 1- HKC 128 - 37
Rohda 1- Fiks 117 - 33
Avanti / Post Makelaardij 1- KCC 122 - 23
Nieuwerkerk 1- AW.DTV 129 - 25
Hoofdklasse B (zaal)
Wageningen 1- Sparta 124 - 26
DeetosSnel 1- ODIK 127 - 19
DSC 1- Oost-Arnhem 130 - 31
SCO 1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 119 - 25
Overgangsklasse A (zaal)
Heerenveen 1- Nic. 136 - 29
Drachten / van der Wiel 1- NKC '51 129 - 14
De Hoeve 1- SKF 116 - 26
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1- DOS Kampen / Veltman 129 - 25
Overgangsklasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 1- Unitas / Perspectief 121 - 37
DOS 1- De Meeuwen 116 - 18
Amicitia 1- OWK 121 - 23
Wit-Blauw / Green Organics 1- AVO 122 - 21
Overgangsklasse C (zaal)
Pernix 1- Meervogels / Física 123 - 23
Oranje Wit 1- Sporting Delta 121 - 31
SDO / BlijWerkt 1- Tweemaal Zes 120 - 21
OVVO 1- KCR 123 - 24
Overgangsklasse D (zaal)
Sporting Trigon 1- Swift 130 - 29
Valto 1- GKV / Enomics 119 - 25
Vriendenschaar 1- HKV / Ons Eibernest 118 - 15
KVS / Maritiem 1- VEO 126 - 21
KNKV 1e klasse A (zaal)
ZKC '19 1- Wez Handich / Dow 120 - 20
KIOS 1- OKO / Bies 131 - 25
KIOS 1- De Waterpoort 142 - 17
ZKC '19 1- Oerterp / VKC 137 - 26
Wez Handich / Dow 1- Udiros 123 - 16
KNKV 1e klasse B (zaal)
CSL 1- Juventa 134 - 20
Apeldoorn 1- De Parabool 120 - 22
Quick '21 / Vlug & Vaardig 1- De Wâlden 123 - 23
Ritola 1- Rigtersbleek / Cottus 121 - 17
KNKV 1e klasse C (zaal)
RWA 1- Excelsior 118 - 23
Synergo 1- BEP 127 - 23
Fiducia 1- Victum 120 - 25
ZKV 1- Spirit 123 - 20

Team TV
KNKV 1e klasse D (zaal)
KVA 1- Noviomagum 134 - 23
Nova 1- Dindoa 114 - 30
Achilles 1- Die Haghe 117 - 13
MIA 1- Antilopen / Lancyr Deelen 119 - 19
KNKV 1e klasse E (zaal)
Albatros 1- Rust Roest 120 - 17
DES 1- Fortis 116 - 15
Merwede / Multiplaat 1- Kinderdijk 121 - 23
KOAG 1- Juliana 128 - 20
KNKV 1e klasse F (zaal)
Velocitas 1- Dubbel Zes / Futura 122 - 20
Tilburg 1- KIOS 132 - 22
Tjoba 1- Swift 117 - 26
ONDO 1- Roda 126 - 17
KNKV 2e klasse A (zaal)
SIOS 1- WSS 133 - 20
HHV 1- WSS 126 - 19
EKC Nääs 1- Thrianta 122 - 19
Dio 1- Rodenburg 116 - 22
KNKV 2e klasse B (zaal)
DTG 1- Oranje Zwart 123 - 19
ROG 1- Harich 120 - 21
De Granaet 1- Hoogkerk 115 - 27
Noordenveld 1- Flamingo's 121 - 18
KNKV 2e klasse C (zaal)
Hellas '63 1- HKC 114 - 27
Zwart Wit 1- Elko 118 - 18
DOS-WK 1- Rood-Wit 129 - 16
Elburg 1- Devinco 122 - 18
KNKV 2e klasse D (zaal)
Keizer Karel 1- Duko 117 - 22
Reehorst '45 1- Kesteren 122 - 14
KVZ 1- Rheko 116 - 15
DWS 1- Sparta 117 - 21
KNKV 2e klasse E (zaal)
VIKO 1- KZ Danaiden 119 - 16
ZKC '31 1- Rapid 112 - 14
Telstar 1- EKVA 127 - 17
Tiel '72 1- Woudenberg 117 - 15
KNKV 2e klasse F (zaal)
WION 1- Korbis 115 - 13
Maassluis 1- Reeuwijk 119 - 17
ODO 1- Vitesse 116 - 18
Twist 1- Paal Centraal 121 - 10
KNKV 2e klasse G (zaal)
DOT 1- Sporting West 118 - 16
Phoenix 1- DKB 122 - 13
ALO 1- Movado 119 - 14
KNKV 2e klasse H (zaal)
Helios 1- Refleks 114 - 33
Revival 1- Exakwa 112 - 19
Apollo 1- Atlantis 128 - 20
Viking 1- Ados 116 - 13
KNKV 2e klasse I (zaal)
Nexus 1- Vriendenschaar 123 - 20
Erasmus 1- KVK 137 - 12
Korbatjo 1- ONDO 117 - 31
Atlas 1- OZC 120 - 16
KNKV 3e klasse A (zaal)
Club Brothers 1- Koru 123 -   9
Mélynas / Domatrac 1- Roreko 113 - 16
It Fean / Boelenslaan 1- VZK / Donkerbroek 120 - 18
KNKV 3e klasse B (zaal)
TOP 1- DTS 116 - 22
Achilles 1- Invicta / Frigro 120 - 20
Emmeloord 1- EKC 2000 122 - 15
Harkema 1- Regio '72 116 - 21
KNKV 3e klasse C (zaal)
WWC 1- NQL 125 - 14
Pallas '08 1- Westergo 121 - 11
Sparta 1- Spannum 117 - 15
DTL 1- TFS 112 - 16
KNKV 3e klasse D (zaal)
Zwaluwen 1- SkunK 112 - 13
DKOD 1- Animo 112 - 22
HKC 1- EKCA / CIBOD 126 - 13
SEV 1- Fortissimo 113 - 26
KNKV 3e klasse E (zaal)
Stormvogels 1- NKV 113 - 23
SDO 1- Ready '60 118 - 15
Oosterkwartier 1- Midlandia 119 - 17
KNKV 3e klasse F (zaal)
De Vinken 1- Hebbes 124 - 17
Huizen 1- Luno 114 - 15
RDZ 1- ESDO 121 - 20
Madjoe 1- Dijkvogels 19 - 18

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse G (zaal)
NIO 1- Conventus 117 - 16
ADO 1- Ventura Sport 118 - 13
ACKC 1- Gemini 115 - 14
GKV 1- DVS '69 121 - 27
KNKV 3e klasse H (zaal)
Badhoevedorp 1- Oranje Nassau 118 - 15
IJsselvogels 1- VZOD 138 - 13
Vlug & Vaardig / KCN 1- Haarlem 118 - 18
Weidevogels 1- DSO 126 - 13
KNKV 3e klasse I (zaal)
OEC 1- PSV / lifovragen.nl 120 - 19
Keep-Fit '70 1- Blauw Wit 124 - 14
Triade 1- TOGO 116 - 20
Stormvogels 1- Seolto 110 - 14
KNKV 4e klasse A (zaal)
De Pein 1- Korwi 114 - 10
DWA / Argo 1- De Pein 112 - 15
Zunobri 1- Stadskanaal '74 117 - 20
KNKV 4e klasse B (zaal)
Joure 1- Noveas 121 - 15
Lemmer 1- SF Deinum 110 -   7
WIK '34 1- MN en W 116 - 10
Lintjo 1- Veenwouden 121 - 10
KNKV 4e klasse C (zaal)
Blauw Zwart 1- SDO 118 - 19
KIOS '45 1- DLKV 116 - 11
KNKV 4e klasse D (zaal)
SGV 1- Koveni 114 - 20
Rivalen 1- Arena 112 - 20
De Eemvogels 1- KCD 118 - 13
Olympus '58 1- Stip 117 -   6
KNKV 4e klasse E (zaal)
Purmer 1- Aurora 19 - 21
DTS 1- Amsterdam 116 - 11
Triaz 1- DKV 114 - 15
KNKV 4e klasse F (zaal)
Nikantes 1- De Corvers 112 - 14
Eureka 1- Thor 19 - 19
Fluks 1- Thor 115 - 16

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse G (zaal)
De Voltreffers 1- 't Capproen 115 - 17
Terda 1- SKV 115 - 18
Olympia 1- Oranje Zwart / De Hoekse 129 - 10
KNKV 4e klasse H (zaal)
Attila 1- Klimop 111 -   5
KNKV 4e klasse I (zaal)
Scheldevogels 1- Zaamslag 119 - 15
Luctor 1- Good Luck 127 - 18
DSO 1- ZKV 120 -   8
Reserve Korfbal League (zaal)
PKC / SWKGroep 2- TOP / SolarCompleet 225 - 23
Groen Geel / IJskoud de Beste 2- Blauw-Wit 223 - 23
DOS '46 2- KZ / Thermo4U 221 - 19
DVO / Accountor 2- Tempo 227 - 11
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
KVS / Maritiem 2- DSC 322 - 23
Avanti / Post Makelaardij 2- KCC 226 - 18
Nieuwerkerk 2- GKV / Enomics 223 - 16
Rohda 2- Blauw-Wit 319 - 21
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
DeetosSnel 2- SKF 231 - 18
DSC 2- LDODK / Rinsma Fashion 329 - 21
SCO 2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 220 - 28
PKC / SWKGroep 3- Unitas / Perspectief 218 - 20
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
Blauw-Wit 4- Nic. 223 - 11
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3- DOS '46 321 - 21
Heerenveen 2- Nic. 218 - 17
Drachten / van der Wiel 2- Groen Geel / IJskoud de Beste 321 - 17
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
KCC 3- Tweemaal Zes 221 - 10
Pernix 2- Meervogels / Física 227 - 24
Oranje Wit 2- Sporting Delta 220 - 21
OVVO 2- KCR 216 - 15
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
KCC 4- AW.DTV 224 - 23
RWA 2- Excelsior 218 - 21
TOP 2- BEP 223 - 16
ZKV 2- TOP / SolarCompleet 416 - 27

Antilopen Banner
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
KVS / Maritiem 3- Oost-Arnhem 228 - 16
DeetosSnel 3- ODIK 227 - 18
Wageningen 2- DVO / Accountor 326 - 25
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4- TOP / SolarCompleet 320 - 18
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3- AKC 222 - 23
KZ / Thermo4U 5- AVO 319 - 15
KIOS 2- SCO 316 - 18
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
ASVD | PV Systems 2- Sparta 220 - 30
DOS 2- De Meeuwen 212 - 25
Amicitia 2- OWK 211 - 11
Wit-Blauw / Green Organics 2- AVO 214 - 27
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
Unitas / Perspectief 3- Nic. 323 - 16
ROG 2- De Wâlden 215 - 26
KVZ 2- De Parabool 222 - 18
SKF 3- DVO / Accountor 434 - 19
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
KZ / Thermo4U 4- Refleks 221 - 15
Valto 2- OVVO 319 - 13
Vriendenschaar 2- HKV / Ons Eibernest 227 - 10
SDO / BlijWerkt 2- VEO 214 - 20
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
KZ / Thermo4U 3- ZKV 322 - 16
Achilles 3- KZ / Thermo4U 318 - 17
Tempo 3- ZKV 317 - 25
Die Haghe 3- AW.DTV 320 - 25
Phoenix 2- Avanti / Post Makelaardij 316 - 21
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Albatros 2- Rust Roest 217 - 17
DES 2- Fortis 218 - 18
Merwede / Multiplaat 2- Kinderdijk 221 - 15
KOAG 2- Juliana 225 - 13
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
KVA 2- Noviomagum 216 - 14
Nova 2- Dindoa 211 - 33
Achilles 2- Die Haghe 222 - 15
MIA 2- Antilopen / Lancyr Deelen 219 - 20
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
KOAG 3- Fiks 219 - 25
Velocitas 2- Fortuna / Delta Logistiek 317 - 27
Nieuwerkerk 3- Oranje Wit 318 - 23
PKC / SWKGroep 4- HKC 210 - 29
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk 3- OKO / Bies 223 - 22
Nic. 4- WSS 236 - 16
De Wâlden 3- ZKC '19 317 - 16
OKO / Bies 2- CSL 420 - 19
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
CSL 3- Oranje Zwart 231 - 16
De Granaet 2- Hoogkerk 216 - 24
Drachten / van der Wiel 3- Harich 236 - 15
Ritola 3- Flamingo's 220 - 16
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
CSL 2- Sparta 316 - 24
Apeldoorn 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 418 - 15
Quick '21 / Vlug & Vaardig 2- De Wâlden 423 - 23
Ritola 2- Drachten / van der Wiel 416 - 12
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
ASVD | PV Systems 3- Regio '72 221 - 17
Amicitia 3- DOS Kampen / Veltman 222 - 14
De Hoeve 2- Wageningen 310 - 21
DOS-WK 2- NKC '51 213 - 35
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
Wageningen 5- Victum 213 - 23
Synergo 2- Sparta 221 - 17
Dindoa 3- Spirit 225 - 20
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6- ODIK 320 - 15
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
SDO / BlijWerkt 3- Wageningen 616 - 24
EKVA 3- Antilopen / Lancyr Deelen 317 - 20
Wit-Blauw / Green Organics 3- De Meeuwen 323 -   5
Dindoa 4- DOS Kampen / Veltman 317 - 14
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
ALO 2- Fortuna / Delta Logistiek 48 - 13
Refleks 3- KZ / Thermo4U 613 - 14
Groen Geel / IJskoud de Beste 4- HKV / Ons Eibernest 313 - 10
Sporting Trigon 3- Sporting West 217 - 14
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Rust Roest 3- Noviomagum 322 - 14
MIA 3- Wageningen 419 - 15
HKC 2- EKCA / CIBOD 224 - 18
DVO / Accountor 5- Dalto / Klaverblad Verzekeringen 523 - 14
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
VIKO 2- KZ Danaiden 224 - 24
ZKC '31 2- Rapid 211 - 12
Tiel '72 2- Woudenberg 220 - 20
Telstar 2- EKVA 218 -   4

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
Triaz 2- KVA 315 - 14
Rohda 3- Fiks 38 - 17
Pernix 3- Swift 313 - 20
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
WION 2- Korbis 214 - 21
Maassluis 2- Reeuwijk 223 - 19
ODO 2- Vitesse 214 - 24
Twist 2- Paal Centraal 216 - 13
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
Sporting Trigon 2- KVS / Maritiem 417 - 13
VEO 3- Pernix 423 - 11
Weidevogels 3- Meervogels / Física 319 - 23
Excelsior 3- Achilles 413 - 17
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
Tilburg 2- KIOS 218 - 17
IJsselvogels 3- Dubbel Zes / Futura 219 - 17
ONDO 2- Avanti / Post Makelaardij 420 - 18
Tjoba 2- Swift 220 - 18
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
DOT 2- DSC 420 - 19
SDO 2- HKV / Ons Eibernest 413 - 19
Rust Roest 4- DeetosSnel 426 - 21
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
IJsselvogels 2- DES 313 - 16
WION 3- Albatros 316 - 14
Weidevogels 2- KOAG 425 - 18
KCC 5- Merwede / Multiplaat 416 - 21
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
TOP 3- KCR 325 -   9
Fortis 3- Merwede / Multiplaat 321 - 15
Oranje Wit 4- Swift 221 - 23
DSO 2- GKV / Enomics 314 - 14
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
Kinea 2- OKO / Bies 312 - 17
SIOS 2- AVO 422 - 10
Apeldoorn 3- De Parabool 525 - 19
HHV 2- AVO 422 - 12
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
Olympia 2- OWK 311 - 24
Leeuwarden 2- WSS 316 - 14
Club Brothers 2- Wez Handich / Dow 318 - 20
ROG 4- OWK 314 - 28
Noordenveld 2- Leeuwarden 29 - 12

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
WWC 2- De Waterpoort 211 -   8
Pallas '08 2- De Parabool 410 - 14
Sparta 2- Udiros 218 - 17
Flamingo's 3- TFS 217 - 11
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
TOP 2- DTS 222 - 13
Emmeloord 2- EKC 2000 215 - 15
SCO 4- Invicta / Frigro 215 - 21
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
ROG 3- Harich 316 - 17
Lemmer 2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 512 - 23
De Hoeve 3- De Parabool 328 - 21
Quick '21 / Vlug & Vaardig 3- Invicta / Frigro 316 - 17
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
NKC '51 3- HKC 217 - 13
Blauw Zwart 2- Rood-Wit 222 - 22
Elburg 2- Devinco 214 - 16
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
NKC '51 4- ODIK 413 - 16
HHV 3- Juventa 29 - 16
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
Fiducia 2- Kesteren 220 - 12
Tiel '72 3- Oost-Arnhem 312 - 23
DWS 2- DVO / Accountor 624 - 16
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
Dindoa 5- ASVD | PV Systems 418 - 17
Antilopen / Lancyr Deelen 4- MIA 518 - 19
Telstar 3- Spirit 326 - 10
De Meeuwen 4- Thor 219 - 19
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
Victum 4- HKC 311 - 17
Woudenberg 3- MIA 419 - 11
DOS 3- KVA 418 - 20
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
SDO / BlijWerkt 4- Fiducia 316 - 14
De Vinken 2- OVVO 418 - 18
Huizen 2- Luno 210 - 17
Madjoe 2- Dijkvogels 216 - 16

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
Zwaluwen 2- Synergo 323 - 15
Victum 3- Animo 222 - 15
Oost-Arnhem 4- Fortissimo 217 - 11
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
Groen Geel / IJskoud de Beste 5- Aurora 223 - 11
Furore 2- DKV Victoria 216 - 16
DKV Victoria 2- KZ Danaiden 320 - 17
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
Revival 2- Exakwa 214 - 13
Rohda 4- Synergo 411 - 15
Apollo 2- Atlantis 217 - 11
Viking 2- Ados 219 - 18
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
Fiks 4- Roda 215 - 24
Rohda 5- ZKC '31 315 - 12
KZ Danaiden 5- Velocitas 314 - 10
BEP 3- TOP / SolarCompleet 512 - 26
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
Phoenix 3- Achilles 511 - 26
Refleks 4- Die Haghe 414 - 18
Phoenix 3- KVS / Maritiem 515 - 14
Achilles 5- Velocitas 411 -   8
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
VEO 4- Valto 425 -   9
Dijkvogels 3- DES 420 - 11
Twist 3- ODO 310 - 21
Excelsior 4- Achilles 628 -   5
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
ADO 2- Ventura Sport 216 -   8
ACKC 2- Gemini 222 -   8
NIO 2- Conventus 219 - 25
GKV 2- DVS '69 225 - 18
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
Weidevogels 4- Excelsior 515 - 13
Valto 3- Twist 415 - 10
Maassluis 3- Vriendenschaar 39 - 17
DES 5- ONDO 36 - 14
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
RWA 3- Vriendenschaar 215 - 16
Erasmus 2- Nieuwerkerk 522 - 17
Atlas 2- OZC 214 - 17
Korbatjo 2- ONDO 214 - 37
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
KCR 4- RWA 530 - 12
Vitesse 4- Sporting Delta 314 - 24
Albatros 5- Nieuwerkerk 420 - 14
Kinderdijk 4- ADO 320 - 13
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
WION 4- Albatros 422 - 10
HKC 3- Vitesse 317 - 17
KCR 5- RWA 415 - 14
Kinderdijk 3- PKC / SWKGroep 515 - 14
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Fortis 4- Juliana 321 - 21
ONDO 3- TOP 411 - 15
Tjoba 3- TOGO 226 - 11
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
DOT 3- NKV 221 - 11
SDO 3- DKB 219 - 17
Vriendenschaar 3- Movado 219 - 21
SDO 3- PSV / lifovragen.nl 219 -   7
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
PKC / SWKGroep A1- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A122 - 17
Achilles A1- SKF A124 - 20
DSC A1- KZ / Thermo4U A117 - 21
Fortuna / Delta Logistiek A1- TOP / SolarCompleet A123 - 21
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
KVS / Maritiem A1- AVO A122 - 27
DeetosSnel A1- KCC A115 - 22
Wageningen A1- DOS '46 A128 - 33
DVO / Accountor A1- LDODK / Rinsma Fashion A125 - 14
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
De Meeuwen A1- AVO A243 - 21
DVO / Accountor A2- Dalto / Klaverblad Verzekeringen A220 - 19
DOS '46 A2- Oost-Arnhem A122 - 24
Unitas / Perspectief A1- Harkema / Invicta A119 - 26
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
Die Haghe A1- Tempo A126 - 20
OVVO A1- TOP / SolarCompleet A222 - 22
Groen Geel / IJskoud de Beste A1- AW.DTV A112 - 14
Avanti / Post Makelaardij A1- Woudenberg A125 - 18
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
Nieuwerkerk A1- Meervogels / Física A118 - 22
GKV / Enomics A1- Kinderdijk A113 - 22
Sporting Delta A1- Achilles A227 - 10
Fortuna / Delta Logistiek A2- HKV / Ons Eibernest A113 - 21

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
PKC / SWKGroep A2- Sporting Delta A220 - 17
Oranje Wit A1- TOP A124 - 16
Tilburg A1- Valto A129 - 16
Vitesse A1- ONDO A18 - 21
A-junioren 1e klasse A (zaal)
OKO / Bies A1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A122 - 21
Drachten / van der Wiel A1- Hoogkerk / Nic. A114 - 21
Ritola A1- LDODK / Rinsma Fashion A219 - 18
A-junioren 1e klasse B (zaal)
KVZ A1- NKC '51 A113 - 21
Juventa A1- DOS Kampen / Veltman A116 - 14
SIOS A1- Sparta A122 - 29
A-junioren 1e klasse C (zaal)
Rheko A1- Victum A112 - 11
ASVD | PV Systems A1- Dindoa A115 - 15
EKVA A1- Antilopen / Lancyr Deelen A115 - 14
Apeldoorn A1- Spirit A110 - 10
A-junioren 1e klasse D (zaal)
DSC A2- DOT A118 - 18
Wageningen A2- Rust Roest A121 - 12
Fiducia A1- Fortissimo A117 - 24
DKB A1- Tiel '72 A115 - 23
A-junioren 1e klasse E (zaal)
KVA A1- KZ / Thermo4U A28 - 28
ZKV A1- Groen Geel / IJskoud de Beste A218 - 20
ZKC '31 A1- BEP A117 - 21
Pernix A1- Fiks A123 - 14

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017